Opinie o Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture w Żabno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture w Żabno

ALA

Jak czytam te wpisy na temat Pani Eli i Pani Iwony to włos mi się na głowie jeży, pracowałam krótko z obiema Paniami i są to bardzo miłe osoby, które bardzo dobrze wiedzą co robią, rzeczywiście czasami krzyczą, ale na hali jest hałas więc to normalne. Natomiast szkoda, że rodzice nie przykładają się podejmując decyzje, gdzie ich dziecko będzie spędzało wakacyjny czas, bo albo do pracy przychodzi się pracować a nie głupkowato zachowywać albo siedzi się w domu przed komputerem. Osobiście nie byłam zadowolona z pracy z małoletnimi nie przykładają się, obijają , nie zachowują się bezpiecznie ani dla siebie ani dla innych ( tak było w innym zakładzie), tutaj pewnie też). Praca w Polanie jest ciężka i jest gorąco tak naprawdę w okresie wakacji powinno się pracować na zmianę nocną i ranną wtedy temperatura byłaby niższa.

,,,,,, $#&

Panie dyrektorze niewolno nam minc wody na hali produkcyjnej a pewna pani która pracuje tu już bardzo długo pani Bernadetta je kanapki pączki cukierki na hali produkcyjnej przy wkładaniu ogorkow mało tego niedba o higienę rąk co jest obrzydliwe bo po przyjściu z papierosa nawet nie umyje rąk i tak wkłada ogorki

#####

Skoro wam tak wszystkim zle w Polanie to po co tu przychodzicie pracować? Ja tego nierozumiem pracujecie w Polanie a potem obgadujecie i piszecie zle o tej firmie w internecie. Jak wam zle u nas to idźcie gdzie indziej tam wam będzie lepiej i pieniądze wam z nieba zlecą

***

Akurat chłopaki to tu pracują najmniej i lekkie prace podawanie pustych słoi to nie lada wyzwanie lub przypraw do słoja no masakra ktoś pisze głupoty

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik budowlany - Pomocnik.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Powinna ona obejmować porę nocną. Z kolei przerwa tygodniowa powinna wynosić co najmniej 48 godzin i obejmować niedzielę. Przepisy z zakresu zatrudniania młodocianych znajdują się w Kodeksie pracy (art. 190-206 Kp).

Przemysław
@16

Hej, czy pracujesz może w Polan Joint Venture? Bo nie wiem do końca do czego odnosi się twój wpis... Chciałbym się dowiedzieć czy warto składać tu CV i czy to dobre miejsce do rozwoju, wiesz coś o tym? Jakieś szkolenia, awanse...?

@Przemysław

Wiem jedno będę uczył każdego dnia . Żeby nie skończyć w takiej pracy . To jest straszne . Byle do końca wakacji.

Tragedia... stawki najniższa krajowa ... dyrektor bez pojęcia majstrowe trzymają go przy życiu a on zwalnia tych którzy im podskoczą ... ciężka robota i mobbing uważajcie na tych ludzi i ta firmę !

A miałem papiery składać Ale jak to czytam to się trzeba zastanowić

Izabela

A jak długo pracowałeś w Polanie? Może najniższa krajowa jest tylko na początek a później (gdy pracownik się sprawdzi) rośnie? Jak wygląda kwestia podwyżek jeśli chodzi o staż pracy? Może ktoś z wieloletnich pracowników się wypowie na ten temat? Ile zarabiacie?

Była
@Izabela

Ludzie pracują po 10 15 20 lat za najniższą krajową . Ludzie się zwalniają bo mają już dość . Brak kasy i ciężka praca

Co jaki czas w Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture można ubiegać się o podwyżkę?

Nigdy. W tej firmie robisz za najniższą do emerytury

Nowy pseudo dyrektor obiecał wolne soboty a pracuje się praktycznie w każda za zwykła pensje nie ma pojęcia o niczym . rodzinna firma młoda kierowniczka IQ nie grzeszy a starszej słoma z butów wystaje mszczą się na ludziach wyzywają ... nie polecam tej firmy coraz więcej ludzi się zwalnia za niedługo nie będzie tam miał kto pracować.

Dosyć negatywnie oceniasz pracę w Joint Venture. Napisałeś, że dużo osób się zwalnia. Czy ta sytuacja spowodowana jest zmianami w kierownictwie, czy np. pensją nieadekwatną do ilości zadań? Jakie jest Twoje zdanie?

Rafał
@Paweł

Niech kierownictwo weźmie się do dymania !!!! Nie oznacz ze ktoś ci powie nie mam czasu !!!!!

Ela
@Rafał

Cieszcie że macie pracy wy nieroby jakby nie ja to nic byś nie robili.

Pracownica

Stawki glodowe A praca ciężka bardzo .

Cicho

Stawki na godzinę najniższe w okolicy . Nie dziwię się że z dnia na dzień. Ludzie odchodzą .

Jhh

Masakra jednym słowem! Głodowe stawki , straszne gnojenie pracowników (usunięte przez administratora) brud - nie polecam

Krystyna

Nie polecam pracy w tym zakładzie . Wypłaty marne naprawdę . Ledwie wystarcza na przeżycie .Głodowe stawki. Obiecują co roku ze będą podwyżki . A jedynie równają do mimalnej krajowej . Jest naprawdę źle jeśli chodzi o zarobki. Ostrzegam wszystkich .

Bożena

Pani E. Gnębi strasznie ludzi . I całymi dniami obgaduje innych . Często wchodzi z butami w życie osobiste pracowników. Zwolniła wiele osób już w ten sposób . Mszcząc się do tąd aż ktoś nie odszedł. Kolejni ludzie odchodzą przez nią .

A

Idziesz na skargę zostaniesz zwolniony . Jest gorzej niż było .

Bakuś

Pracowałam w wakacje, warunki straszne upał na hali 35 stopni, brak jakiejkolwiek klimatyzacji, krzyki pani E były nie do zniesienia tak samo jak i jej córki, woda do picia była oczywiście we własnym zakresie. Myślę że nie muszę wspominać o tym że gdy komuś spadnie ogórek lub cokolwiek na jakże czysta podłogę kierowniczki kazuja wkładac takiego brudnego ogórka do słoika. Premii żadnej nie ma. Nie ważne czy robisz 100 słoików na godzinę czy 70. Nie polecam

M

Jeśli szukasz pracy i trafiłeś na ta stronę . Napisze ci prawdę o tej firmie byś nie musiał tracić czasu tak jak ja. To co obiecują na początku to jest wyłącznie wabik. Inne stawki są obiecywane inne są gdy dostajesz umowę do podpisania. Praktycznie nie ma czego tu szukać osoba która chce coś osiągnąć . Stanowiska kierownicze są obsadzone dożywotnio . Praca w soboty nie jest niczym niezwykłym pracuje się w soboty od lipca do grudnia . Nie ma tez co liczyć na urlop w okresie wakacyjnym bo zwyczajnie go nie dostaniesz. Jeden dzień i to jeśli ktoś ci umrze z rodziny. Latem pracuje się w katastrofalnych warunkach hala jest nie klimatyzowana. Woda do picia ze względu na oszczędności to zwykła kranowaka. Częste są praktyki mycia sufitów w brew przepisom bhp na wózkach widłowych. Do pracy zatrudniane są Ukrainki które pracują zwykle około 2 miesięcy potem same często rezygnują . To moze ci pokazać jakie są warunki pracy . Jeśli mi to chcesz zaryzykować pamiętaj musisz być bardzo odporny psychicznie krzyk to norma .

Sławomir
@M

Opisałeś sporo niedogodności związanych z zatrudnieniem. Nie dodałeś jaka pensja obowiązuje w pracy. Czy wysokość wynagrodzenia rekompensuje inne trudności? Liczę na Twoją obiektywna opinię.

Fhjgh
@Sławomir

Płacą minmalna

Wiktor

@ikusia ale jaki jest powód ze nie polecasz, co jest tam nie tak? Zle płacą?

Ikusia

Kazdy pracownik jest traktowany przez Elunie zle tak samo ja bylam dlugo tam nie pracowałam totalna porazka nie polecam tej rodzinnej firmy

Anusiak

Ciekawe jak Pani Elunia potrafiłaby skomentować fakt że kazała pracownikom przerabiać przeterminowane przetwory z 2014roku? Jak ta kobieta się nie boi? Ta firma to porażka a Panie Kierowniczki tzn jedna wielka rodzina matka córka itd nie znają słowa szacunek do drugiego człowieka a teraz gdy ktoś zaczął pisać w internecie o nich to wyzywają się na pracownicach. Totalne (usunięte przez administratora) ale na szczęście mamy 21wiek są zdjęcia nagrania, może zainteresuje to odpowiednie instytucje i otworzy oczy właścicielce....

Lu

Nie można chodzić na chorobowe bo Pani E. jedzą po ludziach będących na zwolnieniu wyzywa ich i opluwa. i przez to ma w firmie sytuacje jaką mamy. Kiedy ktoś ją w końcu postawi do pionu. Ludzi są zastraszani poniżani . Czemu nikt nie reaguje. Nie chce się wierzyć że władze Firmy nie wiedzą o tym .

Zostaw merytoryczną opinię o Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture - Żabno

• Jak się pracuje w Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture?

Zobacz opinie na temat firmy Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polan Polsko-Francuska Sp. z o.o. Joint Venture
  • Św. Jana 5