Opinie o Ambro Transport Sp. z o.o. w Przykona

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ambro Transport Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ambro Transport Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ambro Transport Sp. z o.o. w Przykona

Zdziś Nowy wpis

Teraz aktualne jest ogłoszenie dla kierowcy krajowego C+E i piszą że jest się codziennie w domu do tego wolne weekendy. A ta wymagana dyspozycyjność to na ile godzin dziennie za kółkiem? Ktoś mnie oświeci?

Kika Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Dlaczego Firma Ambro unika trudnych pytań i odpowiedzi na nie??? Wczoraj opisałem waszego podwykonawce co robi z ludźmi No ja powiem tak i wszystko się dostanie do głównego Prezesa

Romek Nowy wpis

Co masz na myśli? Jakieś warunki pracy Ci nie przypasowały?

@ matrix

witam nie polecam firmy transportowej ambro dostarczyli auto pod dom klienta i się okazało że mają drogie auto załadowane z tym pierwszym klienta ale te drogi auto nie odpala kierowca nie posiadając bustera nie mając żadnej wiedzy jak się zabrać do rozładunku .nie dał rady i pojecha do firmy mówiąc że przywiezie w innym terminie spedytorzy olewają temat nie odbierając telefonu bardzo bardzo nie polecam tej firmy

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ambro Transport Sp. z o.o..
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Orientujecie się ile może zarobić magazynier w firmie? Z ich strony czytam tylko, że wynagrodzenie atrakcyjne, co to dokładnie oznacza? Uprawnienia na wózki są mile widziane, czy firma pomaga w ich zdobyciu po zatrudnieniu? I ostatecznie to czy polecacie ze względu na atmosferę też?

Alicja

Widziałam na stronie firmy, że szukają Kierowca Międzynarodowy C+E. W tym ogłoszeniu wymieniają pensję 6000 zł netto. Ale czy wiecie, czy są jeszcze do tego jakieś premie? Albo inne finansowe dodatki np. za frekwencję?

Magazynier
@Alicja

Premie są jak fajki sobie weźmiesz w podnośniki lub za kabinę. Można sporo dorobić sobie. Tak pan Adam mówi że wy premie to sobie sami robicie.

Kierowca

Jestem kierowcą w tej zrabanej firmie na szczęście już niedługo.Odradzam prace w tej firmie. Jest mnóstwo powodów mogę przytoczyć kilka: kierowca zdany tylko na siebie słaba kasa brak klimy postowej Spedytorzy dno Wykorzystuja na maxa Żadnych premii z frachtów jak pani.J obiecuje na początku Zero pomocy pracują od 8 do 16 brak później kontaktu z firmą Przeladowane auta I wiele wiele innych szkoda strzępić ryja.

Ciekawy

Mam pytanie jak wygląda praca na busie po Polsce w ambro express u Ariela bo czasami pojawia się ogłoszenie bo nie wiem czy wogule się opłaca tam iść do pracy

Niestety nie polecam firmy. Uszkodzili w transporcie dach samochodowy i nie uznali reklamacji tłumacząc, że nie został na miejscu spisany protokół szkody. Chciałem od razu spisać protokół ale kurier powiedział że jest na zastępstwie, nie ma protokołów, a nawet jakby miał to nie wie jak to zrobić. Odesłał mnie do swojego szefa który olał temat tak jak profesjonalne Ambro zatrudniające kogo popadnie. Teraz dach uszkodzony, kasa przeze mnie za dach i transport wydana a ambro zniszczyło moją własność i nie widzi swojej winy zatrudniając niedorozwojów. Jak widzę, że mają usługę wożenia mebli z wniesieniem do Niemiec to śmiać mi się chce wyobrażając sobie rozwalone meble wniesione do mieszkania bo tylko to czeka naiwnych którzy wybiorą firmę Ambro.

Sylwia

Przykro, ale zastanawiam się jednak, jakie masz powody, aby obrażać pracowników tej firmy, którzy wykonywali po prostu swoje obowiązki.......... A na jakiej trasie samochód był transportowany? Czy firma wyjaśniła, w jaki sposób dach został uszkodzony?

czes
@Sylwia

Przedstawiasz się anonimowo i robisz jakieś dziwne aluzję do piszącego opinie. Jesteś adwokatem że tak Cię to bodło. Jeżeli Ci Twoi jak mówisz pracownicy co wykonywali swoją pracę nie byli by (usunięte przez administratora) to nie uszkodzili by gościowi dachu. To chyba jasne . Może to za trudne dla Ciebie do zrozumienia to się nie wystawiaj i lepiej poświęć ten czas na przemyśleniach swojego stanu osobowego

Maciora

Male kabiny to porazka na podwojna obsade widzialem ich w UK oni nice wiedza co ze soba zrobic w tych kabinach,katastrofa

Kinga

Dlaczego spedycja lezy?

Leby

Firma dno.Spedycja leży.Kierowcy zdani tylko na siebie.Auta zbierane zestawami gdzie bus ma problem przejechać z cenrum miast .Marne zarobki 1000 za kółko.Wszyscy dorabiają na fajkach i piwie.

Natalia

Na jakie trasy wysyłani są kierowcy?

Szymon

Trasa Szkocja-Polska Bordzo dobry przewoznik. Szybki termin realizacji, profesjonalni i pomocni kierowcy. Żadnych problemów. Polecam . Ps. Polecilem koledze, również bardzo zadowolony.

Tommi

Jesli maja panstwo do wysylki w dibrym stanie to niepolecam. Traktuja pojazdy jak zlom.niepolecam

Wojtek
@Tommi

Ale to są w 99% złomy Jeśli ktoś ma wątpliwości proszę odwiedzić strony Copart. UK lub Motorhog Zdjęcie prawdę Ci powie

Zostaw merytoryczną opinię o Ambro Transport Sp. z o.o. - Przykona

• Jak się pracuje w Ambro Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ambro Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambro Transport Sp. z o.o.?

Ambro Transport Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 18
    62-731 Przykona
  • NIP: 6681959065 REGON: 301701623 KRS: 0000381386

Ambro Transport Sp. z o.o.