Opinie o Schwung Home Sp. z o.o. w Komorzno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Schwung Home Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Schwung Home Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schwung Home Sp. z o.o. w Komorzno

Jako obecny i niebawem już były pracownik mogę napisać tylko (usunięte przez administratora)i kilometr mułu. Zero poszanowania, (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Jeżeli nie jesteś czopkiem kierownika to poniżają Cię dopóki się nie zwolnisz. Albo nie popełnisz błędu, żeby oni mogli Cię wywalić... Zresztą zwolnienia też są świetne. Przychodzisz rano do pracy, wykonujesz swoje obowiązki a po przerwie śniadaniowej wręczają Ci wypowiedzenie... Tylko (usunięte przez administratora)i donosiciele mają raj. Bez kompetencji i żadnych umiejętności awansują, a później nie mają o niczym pojęcia...

Również Pracownik

Jako obecny pracownik absolutnie nie zgadzam się z negatywną opinią powyżej. Pracowałem w kilku firmach i jeśli chodzi o poszanowanie pracowników to Schwung stoi na najwyższym poziomie. Osoby, które mają wątpliwości w tej kwestii zapraszam do pracy w meblarskich zakładach z zagłębia Kępińskiego na przykład. Tam będą mogli doświadczyć "prawdziwego życia pracownika w polskich realiach". Pracować trzeba wszędzie. A Schwung ma dość wysokie i bardzo sprecyzowane wymagania, więc kilku niezadowolonych zawsze się znajdzie ;). Rada dla obecnych i przyszłych pracowników: jeśli jesteś solidny, zaangażowany i znasz się na tym co robisz, to znajdziesz w Schwungu swoje miejsce na długo. Jeśli jednak jesteś bumelantem i kombinujesz jak tu się poobijać, albo poudawać, że wiesz więcej niż w rzeczywistości, a w dodatku nie chcesz się uczyć nowych rzeczy jeśli masz braki, to lepiej rzeczywiście znaleźć sobie inne miejsce do życia ;)

Obecny

Wiadomo, że opinie na portalu piszą Ci, którzy są zaskoczeni, że w końcu ktoś zauważył, że przychodzą do pracy bez zamiaru pracowania i im podziękowano, a ich emocje można wyczytać tutaj. Kadra zarządzająca wie, czego firma potrzebuje, więc jeśli ktoś się nie sprawdza to w jakim celu marnować czas obu stronom? Do zespołu zbiera się osoby zaangażowane i otwarte na rozwój, ponieważ firma rozwija się dynamicznie.

Pracownik Obecny
@Obecny

Gdyby zwolnienia dotyczyły 2-3 pracowników to by się zgadzało. Tymczasem u nas wyrzucono w dwa lata nie wiem 10-20 osób. Prawie 50%załogi. Czy wy naprawdę nie widzicie niekompetencji osoby zarządzającej? Przez te ciągłe zwolnienia próbuje zrzucić winę na innych. Od października zwalniana jest co najmniej jedna osoba w miesiącu!!! Przypominam w zakładzie w którym pracuje 40 osób. Większość nas pracujących ma wrażenie że forma się zwija a nie rozwija. Ostatni wynik 0% planu to jest ten rozwój? Ty który piszesz pozytywny komentarz pamiętaj, że możesz być następny. Koniec miesiąca nadejdzie :)

Krypto

Utwierdzam się tylko w przekonaniu, że większość negatywnych opinii wystawiają byli pracownicy, którzy zostali zwolnieni za swoje obijanie. Złego słowa nie mogę powiedzieć o schwungu, naprawdę dbają o pracownika, szczególnie o tego, który chce pracować, a nie przychodzi chować się po kątach. Pójdzcie pracować do innych firm w Namysłowie czy do Kępna i Mroczenia. Wtedy przy zmianach 10-cio czy 12-sto godzinnych docenicie tego pracodawcę.

Antyjaśko
@Jaśko

Cóż Ciebie tak boli człowieku? Jeśli atmosfera nie odpowiada, to zawsze możesz Ją zmienić. Idź tam gdzie uważasz, że jest lepiej. To chyba proste. Pamiętaj również, że "kto sieje wiatr, zbiera burzę" Prędzej czy później zbierzesz to, co zasiewasz.

Myślący Nowy wpis

Schwung to dobre miejsce do pracy. Natomiast portal, na którym to czytasz to szczyt hipokryzji. Zerknij na opinie jakie cukierkowe.... wprost idealne. Ciekawe..... Pomyśl drogi Czytelniku.

Porażka Nowy wpis

W Schwung jest w porządku. Natomiast ten portal to porażka. Najbardziej negatywne opinie celowo są wyrzucane na początek aby podjudzać ludzi przeciw sobie.

Rozczarowany Nowy wpis

W Schwungu jest OK. Różnice zdań istnieją zawsze. Ciekawa jest natomiast ta platforma, na której to czytacie. Wpisywanie bajek i całej masy wyssanych z palca historyjek przez rozczarowanych, pracowników jest akceptowalne. A za to prawdziwe bajki zawierające życiowe prawdy do takiego admina nie docierają... Usunął je bo obnażają słabość tego portalu. Można tu pisać wszelkie bzdury poza tymi, które niosą przesyłanie i nie dają portalowi zarobić na szantażowaniu pracodawcy negatywnymi opiniami po to, aby wymusić opłatę za kontrolę treści portalu.

Eliza

Sales Support Administrator w ofercie ma wpisana zapewnioną swobodną atmosferę i płaską strukturę. czy to oznacza, że dość trudno gdziekolwiek awansować? czy mimo wszystko występują cykliczne podwyżki płac?

Ihaha Nowy wpis
@Eliza

1 tak 2 nie

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Schwung Home Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Manager ds. marketingu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Szary pracownik produkcji

A mnie tam wszystko odpowiada. Wprawdzie kilkoro koleżeństwa troche fałszywych, ale jak się skoncentruję na swojej robocie i nie słucham mielenia jęzorami szarych eminencji produkcyjno-jakościowych to da się spokojnie robić swoje. Najgorzej jak ktoś ma kompleksy a uważa, że wszystkie rozumy zjadł. A jeszcze jak zabierze OPR z góry, to już takie plotkarskie młyny ruszają, że uszy więdną.

Krypto

@Krypto

W Schwung od początku roku wszystkie soboty pracujące. Jeszcze dwa miesiące temu u nas nie płacono za nadgodziny. Dla jasności w ostatnich dwóch latach odeszli: Kierownik Marketingu Dyrektor Produkcji Trzech kierowników produkcji Trzech kierowników lakierni Kierownik Marketingu Kierownik Jakości Dyrektor Sprzedaży Kierownik Zaopatrzenia I grono specjalistów. Kto został: Dyrektor Techniczny I Dyrektor administracji. Wszystkim się nie chciało pracować?

Nadgodziny

A to ciekawe z tymi nadgodzinami. Jak tam pracowałam za wszystkie mi zawsze płacono. ????

Realista

Z wymienionych po stanowiskach osób cztery zostały zwolnione w kilka ostatnich lat. Reszta sama odeszła. Każdy ma prawo wyboru własnej drogi. Firma rozwija się bardzo intensywnie i ma wysokie wymagania, ale i oferuje za to relatywnie wysokie wynagrodzenia. A różni pracownicy mają różne preferencje. Schwung to świetne miejsce dla osób chcacych sie rozwijać.

Johny
@Krypto

Dokładnie tak. Schwung oferuje dobre warunki za dobrą pracę. Polecam

Jaśko
@Realista

4 zwolniono? Wszyscy kierownicy lakierni i produkcji byli zwolnieni to na pewno. Kierownik Logistyki i dyrektor Produkcji też. Nie pamiętam kto jeszcze nie odpowiadał i zaburzał rozwój firmy. Reszta sama odeszła :) To chyba o czymś świadczy skoro 90% kadry zarządzającej się wymienia. Pewne jest to, że w końcu będzie odpowiedna osoba zarządzająca na produkcji. Controling na pewno nie będzie miał uwag. Ja jestem szarym pracownikiem fizycznym i nie pozostaje mi nic jak tylko przyglądać się dalej rozwojowi firmy. Teraz przyszła kolej na czystki w DT. Jakość już jest obstawiona przez znajomych. Technologie wykonania przez ostatnie lata pozostają bez zmian a pomysły z namiotami czy myjkami są chyba trochę nietrafione :) BLK nadal odpryskuje a LBB koroduje.

Antyjaśko
@Jaśko

Ostrzegam

Uważajcie na tą firmę!!! Wielu byłych pracowników zostawiło stałą pracę by na kilka miesięcy przyjść do Schwung a następnie zostać zwolnionych. Ta firma to skaza w CV

Pracownik produkcji.

No widzę że dyskusja się uspokoiła. Ciekawie się robi w firmie klan Państwa D rozpoczął swoją misję. Coraz więcej ziomków z Velux. No teraz już niepowodzenia nie będą spowodowane produkcją. W kolejce do zmian pozostaje DT, Logostyka i QC. Panie szefie DT Zakup myjki na lakiernie to strzał w dziesiatke.

Morus

Postrzegam firmę za rozwojowe miejsce zarówno pod kątem biznesowym, jak i zawodowym. Wyjątkowy produkt pod banderolą Schwung sprzedawany jest w kilkudziesięciu krajach i nierzadko zobaczyć go można w kadrach filmowych, czy na zdjęciach uznanych architektów. Zespół jest serdeczny i otwarty na nowe pomysły. Ja polecam.

Bardzo fajne miejsce

Od kilku lat pracuję w Schwunghome. Mogę spokojnie polecić to miejsce. Sporo tu ciekawych osobowości, dobra atmosfera, niezłe wynagrodzenia i zawsze na czas. Jeśli jesteś fachowcem w swojej branży, z całą pewnością będziesz mogł rozwinąć tu skrzydła w sprzyjającym otoczeniu.

Magdalena

Dzień dobry. proszę o opis rozmowy dla Key Visual Coordinator’a. jest teraz dostępna oferta na która mam zamiar aplikować. ile zazwyczaj trwa cały proces od złożenia CV do podpisania umowy?

Pracownik #7
@Magdalena

Hej, jeśli posiadasz wymagane kwalifikacje, osoba z działu HR skontaktuje się z Tobą, wyjaśniając dalsze etapy rekrutacji. Aplikuj śmiało! Powodzenia! i może do zobaczenia!

A.
@Magdalena

Polecam pracę u nas ( satysfakcjonujące wynagrodzenie, piękny produkt, przyjazny zespół, słodkie i owocowe środy etc.) Zapraszamy do zespołu, złóż CV dopóki wakat jest otwarty. Powodzonka!

Cześć czy na kontrolera jakości trzeba biegle znać angielski i jakie są zarobki?

Byly pracownik
@Anonim

Nie trzeba znać angielskiego. Nie polecam tam iść do pracy. Jest taki starszy Pan i koleżanka z Controlingu co uwielbiają wywalać ludzi i pogrążać ten zakaled. W ciągu. Dwóch lat wyrzucili chyba ze 20 osób. Porażka nie polecam

Aktualny pracownik
@Byly pracownik

Wolumen sprzedaży rośnie. Obszar sprzedaży rośnie. Liczba reklamacji spada. Schwung się rozwija więc negatywne plotki nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Praca dla rzetelnych pracowników, którzy chcą się rozwijać. Polecam.

Również nie polecam pracy w tej firmie. Pracowników się nie szanuje, chociażby nie wiem jakby się ktoś starał to nie jest doceniany. Wypowiedzenie dostaje się z zaskoczenia, przychodzisz rano do pracy a w połowie przychodzą i wręczają ci wypowiedzenie umowy. Dramat zatrudniają i za chwilę pyk zwolnienie.

Niebyły pracownik

Przykre, że akurat takie masz doświadczenie. Ja mam zupełnie odwrotne. Schwung bardzo dba o swoich ludzi. Jednocześnie rzeczywiście wymaga od nich wiedzy, zaangażowania i umiejętności. Jak to zwykle bywa z takimi wymaganiami nie wszystkim jest po drodze.

Kamil

Firma funkcjonuje normalnie. Mam okazje w niej pracować. Jest to najlepsza moja praca w życiu!! Mała firemka 35 osób, wypłata dobra. Oby tak pozostało Polecam wszystkim.

Niekamil

@Kamil hmmmm.... To jakiś fejk. Akurat ostatni żadnego Kamila nie wywalili. Schwung produkuje awangardowe produkty. I za dobrą pracę oferuje dobre warunki. Polecam

pracowałem kilka lat temu. praca była okej, ludzie w porządku, kasa niezla jak na tamte czasy. zwolniłem się sam bo wyjechalem za granice

Ja@ja

To mało wiesz @ja,zwolnil się pracownik produkcji-monter który wyjechał do pracy do Niemiec.Opinia jest prawdziwa,tak samo jak i każda inna pozytywna.Zajmijcie się lepiej szukaniem pracy a nie pisaniem bzdur na gowork ????

Również Pracownik

@pracownik

Jestem pracownikiem tej firmy i pracuje mi się super, najlepsza moja praca,jak do tej pory!Co do zwolnień oczywiście są,jak w każdej innej firmie,a tu jest to widoczne z tego względu że firma jest mała.Jezeli przychodzą ludzie,którzy nie chcą pracować,a chca brać pieniądze za siedzenie więc niestety…Patrząc z boku i bezstronnie w 100% popieram działanie zarządu. Niektóre cięcia są wręcz niezbędne i tylko po to,żeby mogło być lepiej.

Obecny

Pracownik Obecny
@Obecny

Hej, jeśli o ten wspomniany angielski chodzi to czy Grafików też nim męczą na rozmowie czy to raczej formalność? W ofercie dla Designera jest napisane, że komunikatywnie trzeba się dogadywać na poziomie b1 i zastanawiam się czy na rozmowie bardziej nie targetuja się na jakimś portfolio?

Grafik

Daruj sonien aplikowanie. Szefowa strasznie się czepia szczegółów i choćby niewiadomo jak się starał to będzie źle. A angielski lepiej znać.

Byly pracownik

Odradzam pracę w Tej firmie. Zgadzam się z przedmówcą. Doputy dopiki Pani z Controlling tam raduje i starszy pan to ta firma marnuje twój czas. Wyrzucono na 40 osób około 20 w ciągu dwóch lat. I jest tylko gorzej. Bałagan na produkcji i w dokumentach. Omijać z daleka!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Schwung Home Sp. z o.o. - Komorzno

• Jak się pracuje w Schwung Home Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schwung Home Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schwung Home Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Schwung Home Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Główna 89 A
    46-250 Komorzno