Opinie o Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. w Gdańsk

PRACOWNIK

Ta firma padnie jak zarzadzac nami beda ludzie bez przygotowania i w dodatku leniwi. Pan dyrektor ktory tylko sie usmiecha i knuje i pani dyrektor ds logistyki. Ta to wogole na niczym sie nie zna. Jest tylko bezczelna dobrze maja u niej tylko lizusy a jak cos jest nie tak to cala wine zwala na prezesa. Moze ktos by zkontrolował za co oni biora kasę???????

John

Brawo chłopaki je....bć guk i całą hołotę banda jełopów.

JUREK

Prezesowi odwagi zabrakło? chciałem się spotkać i porozmawiać dlaczego zabrał mi premie i co? i (usunięte przez administratora) wymiękł...taki jest odważny i chętny do rozmowy.

JUREK

Piękny (usunięte przez administratora) mi premie bo się zwolniłem....gratulacje dla tego Pana....

Kola
@JUREK

Nie (usunięte przez administratora) tylko potrącił za niewykonanie planu dziennego ostatniego dnia pracy i zostawienie kolegów na lodzie.

@Kola

Kola śmieszny jesteś...nie będe się zniżał do twojego poziomu.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Ładowacz nieczystości stałych. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
kapłan

zero kultury....dobrych manier, żenada.pl v-ce dyrektor ds.logistyki...prostak i pustak niestety.

kapłan

Drodzy koledzy,praca ogólnie była by ok,gdyby nie atmosfera....Pani Patrycja....to jakaś pomyłka kobieta prymityw straszny....no ale co tu oczekiwać od strażnika miejskiego....

Riki

Więc panowie prawda jest taka że nikt za was nie podpisał umowy sami się zgodziliście na warunki zatrudnienia teraz jeżeli wam nie pasuję to sorry było trzeba się zastanowić wcześniej i odejść z fasonem przecież wasze poprzednie zakłady tak czekają na was z otwartymi rękoma a prawda jest taka że ciągle siedzicie i marudzicie tak wam źle a płakanie i żale na wszystkich i wszystko też jest nie na miejscu dajcie coś z siebie rozkapryszone księżniczki a nie ciągle ja chcę to ja chcę tamto ludzie ile wy macie lat róbcie swoją robotę i do domu głowa do góry

Kierowca

Naprawdę ludzie nie doceniają pracy jak ci tak złe to weź się zwolnij jeden z drugim i idź do konkurencji aaa zapomniałem tam trzeba pracować po 10 godzin od 05.00 do 15 lub do 17 i w sobotę być za ta sama kasę . A tutaj oczekują kokosów . Ciekawe gdzie ci dadzą umowę na czas nieokreślony tak odrazy . A ty pewnie wolisz na umowę śmieciową i resztę pod stołem . . Po prostu te opinie to same nieroby piszą których nikt nie chce zatrudnić Mi tutaj dobrze i nie zamierzam zmienić roboty nikt tutaj nikogo nie trzyma na siłę a atmosfera jest dobra po prostu sam sobie opinie popsułeś i teraz tak masz . A i pewnie podwyżka ci się marzy nigdy w życiu bym nie dał ładowaczom którzy pracują krotko w zawodzie co najmniej rok dwa lata i dopiero a nie jeden z drugim uważają ze wszystko im się należy po pół roku pracy

Tralala
@Kierowca

Jak się lewizne robi to na pewno się nie odezwiesz a zabrać Ci lewe kible to podejrzewam że pierwszy byś płakał o podwyżkę. Co do ladowaczy to stan sobie na stopce i wtedy pogadamy

batman
@Kierowca

Dobrze sie czujesz chłopie? czy ze wsi jesteś? wiesz jak się zmienił rynek pracy??a może masz dodatek za anal? Idioto jak ci tak dobrze to dalej trzymaj palec w (usunięte przez administratora) Pani Dyrektor.Dla mnie jesteś idiotą

@Tralala

Jaką lewiznę ? Kolego

@Tralala

Stań sobie na stopce? Trzeba było zrobić uprawnienia , sam wybrałeś taką pracę a teraz masz pretensje do garbatego że ma proste dzieci !! Dobre

KKierowca
@Kierowca

No i pewnie masz rację ale nie do końca.jedna sprawa iż konkurencja może i robi nadgodziny ( choć znam kilku co średnio miesięcznie ok 15 - a to chyba dużo nie jest ) ale pensje kierowcy zaczynają się od 3500 netto, a ładowaczy od 2800 i co za tym idzie dzięki powstaniu Guku dostali podwyżki ponieważ spodziewali się co może się wydarzyć w najbliższym czasie. i jaki efekt? a no taki iż ładowaczy nie potrzebują na tą chwile a jak jest w Guku ? chyba wszyscy widzą. kolejna sprawa to nie podszywaj się pod kierowcę ponieważ nim raczej nie jesteś. jak byś był kierowcą to byś wiedział jakie jest zapotrzebowanie na kierowców i jakie są stawki. a jeżeli patrzysz przez pryzmat umowy na czas nieokreślony to mój wniosek jest taki że siedzisz za biurkiem. Umowy śmieciowe skończyły się kilka latek temu dla kierowców ponieważ ich na rynku po prostu nie ma. specjaliści to przewidzieli jakieś 8 lat temu. starzy kierowcy schodzą na emerytury a młodych nie stać na taki wydatek. proste i logiczne. co do pracy ładowaczy to pensja w kwocie 2-2.3tyś zł chyba nie rzuca na kolana, a praca do lekkich nie należy. więc nie pisz że opinie piszą nieroby którym nie chce się pracować. praca nie jest aż taka zła, ale godziwe wynagrodzenie to podstawa. czy jak by było tutaj tak dobrze to czy tyle osób by się zwalniało? pewnie nie. mówiąc szczerze to wali mnie co kto tu pisze, w moim odczuciu to jest samonakręcanie się i nic innego. jak ktoś ma przyjść do pracy to i tak przyjdzie a nie będzie czytać takich opinii. bo to portal pracy a zrobiliście z niego forum firmowe. Powodzenia w dalszych obradach :) ale w tej firmie nic się nie zmieni poprzez takie stękanie.

Boss
@KKierowca

Tak ale od 5.00 a jak ci tak źle to idź do nich pracować właśnie szukają dużo osób . Zastanów się też czemu tyle osób przeszło go guk od nich.

Kkierowca
@Boss

Przeszło bo liczyli na lepsze zarobki, a z chwilą ich przyjścia w firmie tej dostali podwyżki 400zl. I nie poszukują tak wiele osób jak guk. Jak będzie mi aż tak źle by się zwolnić to nie muszę iść do nich bo praca kierowcy nie widnieje tylko w smieciach. Więc twoje myślenie jest trochę płytkie. Nie jestem zwolennikiem takiego plakania jakie tu występuje ale widzę też podejście niektórych osób które myślą że ludzie zatrudnieni będą ich po nogach całować za tą pracę. Jeżeli byłoby tak dobrze to by był problem z zatrudnieniem w takiej firmie, bo tam gdzie jest dobrze tam ludzie siedzą wiele lat, a tu mamy przypadek że ludzie się zwalniają skoro jest tak super?

Kierownik

nikt CI tyle nie da ile Ci w GUKU pan piękny obieca....pozdro chłopaki.

Po

Ludzie polecam włączyć myślenie przed każdym napisanym słowem bo (usunięte przez administratora) we własne gniazdo na forum zawsze będziecie narzekać że za psie pieniądze musicie jeździć w niepełnym składzie bo czytając te głupoty to nikt tu do pracy nie przyjdzie. W moim odczuciu praca jaka jest taka jest fakt pieniądze mogłyby być lepsze bo nieraz trzeba się napracować więc jak wam tak źle to nikt nikogo na siłę z batem nie trzyma na piętrze jest szatnia i zawsze można się zwolnić. Dziecinade urządzacie wyciągając wewnętrzne sprawy firmy na forum.

Myślałem sobie praca do emerytury. Jak wielkie jest moje rozczarowanie. Brak zarządzania Państwo Dyrektorzy tragedia uśmiech Pan Dyrektora piękny tylko zarządzać nimi potrafi Pani Dyrektor to tragedia nawet tras nie zna a zajmuje się logistyką. Dyspozytor to ten zły śmiechu warte. Alkomaty są ok pijaństwo nie. Pan Dyrektor zatrudniony dla uśmiechu nic więcej. Tragedia a praca kierowcy to spełnienie marzeń tylko nie w tej firmie

Driwer

Panowie brak wam jąderek było zebranie trzeba było przyjść powiedzieć co boli ,ale wybraliście walkę w internecie bo najłatwiej . Gdzie byliście napewno nie na zebraniu.Jesteście tacy odważni,zwołajcie spotkanie .

Ladowacz

Najlepsza firma wywozową śmieci w Trójmieście to co inni piszą to poprostu lenie i niech idą do biedronki na magazyn na 3 zmiany .

zwolennik PIS

Panie Prezesie wez Pan miej te minimum honoru i podaj się do dymisji...nie radzisz sobie Pan z prostymi sprawami...co to jest za odpowiedz nie bo nie? zachowuje sie Pan jak frajer.Tymczasowy problem z ludzmi??? jaki ty chłopie jesteś słaby!!! dodatku nie dasz??? to bedziesz sam ładował pojemniki poczekaj jeszcze troche....sam solo bedziesz zbierał papierki i kosił trawe

Ładowacz

Ludzie co wy piszecie same bzdury poprostu robić wam się nie chce i narzekacie a nikt nie pisze o plusach tej pracy . Sami sobie jesteście winni z tym alkomatem sami pijacy i tyle a teraz narzekają że pić nie wolno. Nawet się zdążyło że kierowca był pijany a nadal pracuje .

Zgadzam się w 200 % z tym co piszecie ale trzeba jeszcze napisać, że Pani Dyrektor i Pan Dyrektor to największa pomyłka tej firmy. Dyrektor Zarządzający który mówi że porozmawia z Prezesem i Pani Dyrektor ds. Logistyki która zajmuje się tylko gniazdami i mówi że wszystko to wina Dyspozytorów i Prezesa. Towarzystwo dobrane. Tacy znajomi Pana Prezesa

Batman

Brawo Rozczarowany piszesz prawdę!!! Najlepiej bedzie powiadomić Pana Kacpra PŁAŻYŃSKIEGO o wspaniałej sytuacji w nowo powstałej miejskiej firmie która jest fatalnie zarządzana!! Może Pan Płażyński zdecyduje się na spotkanie z nami??? Opowiemy mu trochę ciekawostek. Na szczęście wybory już blisko i panowanie Pięknego Pana Prezesa mam nadzieję dobiega końca.Pozdrawiam wszystkich uczciwych forumowiczów. NIECH WYGRA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.

Lolek
@Batman

Popieram Batman! Trzeba z tym pójść do kogoś kto się NAMI trochę zainteresuje... bo Pan Prezes nie robi nic kompletnie, żeby zatrzymać pracowników! My nie wymagamy dużo, po prostu KAŻDY pracownik chce dostać pieniądze za to co wypracował + te minimum szacunku do pracownika. HALLLLO! jesteśmy ludźmi a nie bydłem. Firma ma takie braki pod względem pracowników, iż pan Prezes zatrudnił kobietę kierowcę.. nie mam nic przeciwko kobietom, ale w branży komunalnej pierwszy raz słyszę..

Tralala
@Batman

Ja proponuję lepsze rozwiązanie. Na taczke i won za bramę . Jeśli dalej będzie tak jak jest to niestety ale Pana Pięknego to czeka bo nie będziemy dłużej tolerować tego co się dzieję

@Lolek

Spoko, szacunek będzie pod innymi rządami, ten typ tak ma i to się nie zmieni. Z tym podejściem zaraz będą poszukiwać Ukraińców o ile już nie poszukują. Ale z taką pensja i jakie proponują to i Ukraińcy będą też mieli (usunięte przez administratora)

Rozczarowany.

ON I Belmondo-świeże opinie to prawdopodobnie ktoś z otoczenia Pana Pięknego...nikt z pracowników na pewno by tego nie napisał...czyżby Panu Pięknemu zabrakło odwagi do konfrontacji??Obiecuje ZEBRANIE a potem chowa głowę w piasek i przyjeżdża zamiast Pięknego Pan Dyrektor wybadać nastroje...jakie to słabe... Prezesie tak naprawdę to jest Pan cienki jak papier toaletowy...zarządzał Pan kiedyś ludzmi?? bo wygląda to tak że Pan nie ma o tym pojęcia.Co jest kluczem do sukcesu firmy??? nie wie Pan to powiem ze ludzie bo to dzięki temu że przychodzą i robią swoje to Pan możesz jeszcze siedzieć na tym stołku.Niech PAN sobie to nareszcie uświadomi,bo jak ludzi zabraknie to polecisz Pan z hukiem i tyle w temacie.

@Rozczarowany.

Mylisz się kolego w mojej ocenie, nie jestem z otoczenia prezesa lecz pisze jak jest. Tobie alkomat przeszkadza?? Mnie irytowalo na początku, ale w sytuacji jak dziennie odpadalo po 2-3osoby bo wydmuchaly to sam zrozumiałem że jest to słuszne. Co do socjalna to nie mówię że nie macie racji. Miało być wszystko a nam nikt nie mówił że w pierwszym roku (usunięte przez administratora) zobaczymy. Atmosfera w firmie - fatalna. Na początku zapewnienia o szanowaniu do pracowników itp.. A jak jest to wiemy. Firma miejska a zarządzana jest jak prywatny folwark. Sam jestem na poziomie takim że zadaje sobie pytanie "co ja tu robię". Pewnie zarobki mnie tu trzymają ????. Albo to te podwyżki może zarobków? Może niedługo dostanę podwyżkę z 50zl brutto ????.. Pozdrawiam opiniotworcow i nie polecam pracy w tej firmie, no chyba że zmieni się osoba winna za taką sytuację jaka jest.

Ładowacz

chciałem tylko powiedzieć ze dobrych rękawic do pracy dla nas brak...już od 1,5 miesiąca chodzę proszę i nadal nie ma....a JULA lub OBI są tak blisko....Ładowacze to ludzie a nie bydło wszyscy oczekują godnych warunków pracy i płacy a co mamy??? Piękny uśmiech Pana Prezesa....

Belmondo

Czegoś nie rozumiem, chyba każdy wie co robi podpisując umowę o pracę na takich a nie innych warunkach? Dmuchanie w alkomat uciążliwe jest chyba tylko dla tych co muszą sobie codziennie chlapnąć przed pracą, więc chyba dobrze, że pracownicy jeżdżą trzeźwi. Socjal? Sami głosowaliśmy na co pójdzie kasa z funduszu socjalnego, i większość wybrała bony świąteczne więc o co awantura?

@Belmondo

Dziesiątki osób zwolnionych za alkohol i ktoś twierdzi że jest to nie słuszne? Śmieszne. Największy żal maja osoby które przyszły z doświadczeniem licząc że więcej zarobią a teraz wygląda to tak iż w guku zarabia się najniższe stawki. Co do funduszu socjalnego, to błędem były obietnice że wszystko jest a się okazało że jeszcze nie ma funduszu wymaganego do tego. Ale w tej chwili już z funduszem chyba wyszło na prostą.

Zostaw merytoryczną opinię o Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Jabłoniowa 55
    80-180 Gdańsk
  • NIP: 5833044136 REGON: 220683773 KRS: 0000315357

Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o.