Opinie o Konsorcjum Mięsne Okrasa. Grupa Południe Sp. z o.o. w Pilica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Konsorcjum Mięsne Okrasa. Grupa Południe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konsorcjum Mięsne Okrasa. Grupa Południe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Mięsne Okrasa. Grupa Południe Sp. z o.o. w Pilica

Ktoś pytał o prace dla mechanika na forum ja w sieci znalazłam ogłoszenie dla elektryka do konsorcjum, było publikowane w ubiegłym roku. Chodziło o naprawę oraz konserwację instalacji elektrycznej i urządzeń elektrycznych, do tego przyznawana miała byc premia uznaniowa, jak ona wychodzi? I czy to praca już na stałe czy zatrudnienie okresowe?

Dzień dobry, gdzie można odszukać aktualne oferty pracy do zakładu? Na stronie tylko wskazali jego adres, tak w zasadzie tu na forum teraz trafiłem. już wcześniej pisaliście coś o pracy a ja nie mogę doszukać się ogłoszeń. Jak tu praca na jakiejś produkcji teraz wygląda? osoby bez doświadczenia są zatrudniane?

Gienia

Czy w Swiezyznie należą się wczasy pod gruszą?Bo jak do tej pory to za urlop odbijają z pensji.

@Gienia

Z jakich przyczyn sugerujesz, że urlop miałby się w jakikolwiek sposób odbijać tu na pensji? Swoją drogą, jeśli o urlopie mowa, to z jakim mniej więcej wyprzedzeniem należałoby go zgłosić, żeby wszystko było okej?

Gienia Nowy wpis
@Monika

Bo pracuję w tej firmie i wiem jaka pensja wpływa na konto jak jestem na urlopie.

Xyz Nowy wpis
@Gienia

NIE NALEZA SIE. WRECZ POMNIEJSZAJA WYPLATY ZA PRANIE... środki czystości, woreczki i Reklamówki najlepiej jak będziesz kupować ze swojej kieszeni... Toc to wstyd, żeby na sklepie nie było reklamówek...!

klientka Nowy wpis

kupiłam dla rozeznania pirogi z serem- w porządku, krokiety z pieczarkami- w porządku, pierogi z mięsem- kwaśne mimo jeszcze ok. 5 dni TP, a konserwa HIT to HIT SZAJSU, nie wiem kto to zaakceptował i wypuścił na rynek, jeżeli ktoś kupi raz, więcej razy na pewno tego nie zrobi

Ana

Kierownik rejonu Pani A.K... zaczyna (usunięte przez administratora)personelu. Straszy zwolnieniami a po za tym wypiera się pewnych spraw, które powiedziała. Zróbcie coś bo będziemy się zwalniać.

@Ana

Jaki jest średni poziom rotacji wobec tego co zostało napisane? Zastanawia mnie liczba kandydatów, nie ma problemu żeby ewentualne braki uzupełniać?

Konsorcjum Mięsne Okrasa. Grupa Południe Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko MASARZ-PRACOWNIK PRODUKCJI WĘDLIN. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Klientka.

Sklep. Ceny. Najdroższy towar w tym sklepie mięsnym . A schab to pożal się boże. Chyba że świń 250 kg.Stare świnie. Schab twardy jak podeszwa od buta. Niedługo ceny wędliny u was osiągną cenę 100 zł za kilogram. Omijać z daleka.

Czy w Konsorcjum Mięsne Okrasa. Grupa Południe Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Świeżyzna

Pragniemy poinformować, że w ramach podziękowania za całoroczny wkład pracy, każdy z pracowników otrzymuje dodatkową formę bonifikaty np. w postaci świątecznych paczek. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Świeżyzna

Zapomnij o bonach lub paczkach

Rita
@Świeżyzna

Jeszcze nikt że sklepów nie otrzymał nigdy żadnej paczki a premia świąteczna wynosi 100 zł.po podwyżce. Do tej pory od kilku lat było 90 zł.

@Rita

Ale to już netto prawda?

Tomasz

Witam. Firma to totalne dno!!Pracowałem tam pewien czas. Zero poszanowania dla pracownika. Jesteś dla nich robolem, którego trzeba wykorzystać, aż padniesz na tak zwany ryj! Zero poszanowania.Pierwsze trzy miesiące pracujesz za 9 zł na godz . Tzn (usunięte przez administratora) że nogi i ręce, kręgosłup odpadają.. Szefostwo ma wszystko totalnie w (usunięte przez administratora) Nie wolno Ci nic! Nie masz prawa glosu, jestes (usunięte przez administratora) za każde małe "potkniecie"Masz tylko cicho siedzieć i robić!Taka jest tam polityka. (usunięte przez administratora) z patologią i ludźmi na poziomie dna. Szczerze odradzam i trzymajcie sie jak najdalej od tego miejsca.!!!!

Prawdomówna
@Tomasz

Zgadzam się z Toba w 1000%. Ten zakład to (usunięte przez administratora)!! Ja tam wytrzymalam 2 tygodnie. Pracujesz aż nogi i ręce ci odpada. Do tego jest tam (usunięte przez administratora) bezczelność. Może nie ze strony szefostwo, chociaż Pani (usunięte przez administratora) jest wyniosła suk... . Chodzi mi o tak zwane liderki. Są to kobiety, które są potworami. Nie szanują cię są bezczelne, wrogo nastawione na sam start do ciebie. Potrafią cię wyzywać od najgorszej ponizyć tak, że wychodzisz stamtąd załamanym. Ja prawie dostałam nerwicy przez tą pracę i wyladawalam z ogromną biegunka na skórze. Omijaj ie to miejsce. To nie jest zakład pracy, tylko (usunięte przez administratora).

@Tomasz

Chcąc wyjaśnić kwestię przesłanej opinii, prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu e-mail: biuro@swiezyzna.pl. Skontaktujemy się z Państwem w celu wyjaśnienia sytuacji.

@Prawdomówna

Ja pracowałam w tej firmie . Nie polecam ... zero szacunku że strony pan rejonowych... Jak już na kogoś się i wezmę to koniec ... z daleka od nich .

Mona

Zgadzam sie . Pracowalam i wiem jedna wielka klika

Rita

Kierowniczki pobierają deputaty na wszystkich sklepach.jasli ekspedientka dostaje 400 zł.to kierowniczce należy się 600 lub 700.Majac 10 sklepów pod sobą ma 7000 tysięcy lewych pieniędzy.oprocz tego kartę i pensję. A my zapierniczamy,żeby im się powodziło. Nie ma się kto za to wziąść bo szef nie czyta naszych komentarzy.

@Rita

Serio? Wy macie na to jakieś konkretne dowody?

Klaudia

Totalna porażka Wypłatę dają na trzy razy Masz robić i tyle żadnego poszanowania dla pracownika Wynagrodzenie to jałmużna

Zosia
@Klaudia

A to ciekawe ????ja tam pracuje 4 lata i nigdy nie było problemu z wypłatą zawsze 10 i w całości. Pozdrawiam . P.S. A moja kierowniczka to wspaniały człowiek

0ani
@Klaudia

Pracuje w firmie 5 lat i jeszcze nie zdążyło się żeby wypłata była opóźniona nawet o dzień

Luli

Pozmieniajcie kierowników rejonowych.ostatnio byłam świadkiem robiąc zakupy jak kierowniczka wydarła się na ekspedientkę o jakiś polar.Powiedziala jej masz (usunięte przez administratora) i się ode mnie (usunięte przez administratora).

Luli

Ciekawe czy szef wie o lewych zatrudnieniach ? Deputaty i premie są dzielone na więcej osób niż pracuje na sklepach a kierowniczki pozwalają sobie na coraz więcej przekrętów .

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Konsorcjum Mięsne Okrasa. Grupa Południe Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Zapomnij o wypłacie nadgodzin tu tego nie uświadczysz

Czy na ten moment firma jest wypłacalna ?

Magda

Faktycznie nie ma poszanowania dla pracowników?

Misia
@Magda

Nie ma z przykrością to stwierdzam

rolnik@

witam, to prawda, co ktoś napisał że liderki to bezczelne i aroganckie osoby, które nie szanują ludzi i w pierwszej kolejności powinny wylecieć z tego zakładu pracy, czy szefostwo tego nie widzi??? albo mają to gdzieś, Panie Gaik, jeszcze chwila a nikt z pracowników tam nie zostanie, będzie drugi JAF

Dorota
@rolnik@

Rozumiem, że masz jakieś zastrzeżenia co do zachowania niektórych Liderek. Jednak w ogóle nie wspomniałeś nic na temat ogólnych warunków pracy w Konsorcjum Mięsnym Okrasa. Czy oferują tam pracownikom pełen pakiet socjalny? Chętnie się tego dowiem.

@rolnik@

Klient

Mam pytanie do której otwarty jest sklep w Strzelcach Opolskich. Dzisiaj poniedziałek 20.07.2020 godzina 15.45 pani sprzedawczyni wyprasza mnie mówiąc ze sklep juz nieczynny. Kolejny raz kiedy zostałem wyproszony ze sklepu. Dziwne ze klienta ma sie w "poważaniu".

@Klient

Ola

Czy km okrasa Pilica ma fundusz socjalny?

To wszystko co powyżej zostało opisane jest prawdą

Zuza

@Klaudia eh...a dużo powyżej najniższej można tu wyciągnąć chociaż?

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Mięsne Okrasa. Grupa Południe Sp. z o.o. - Pilica

• Jak się pracuje w Konsorcjum Mięsne Okrasa. Grupa Południe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Mięsne Okrasa. Grupa Południe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Mięsne Okrasa. Grupa Południe Sp. z o.o.?

Konsorcjum Mięsne Okrasa. Grupa Południe Sp. z o.o.
  • Żarnowiecka 76
    42-436 Pilica

Konsorcjum Mięsne Okrasa. Grupa Południe Sp. z o.o.