Opinie o SPG Polska Sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SPG Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SPG Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPG Polska Sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Obiektywnie Nowy wpis

Kierownik mało sympatyczny ale treściwy i konkretny na plus. Przerwa 15 min i zero odejścia od maszyny na chwilę byle co 1 min za długo na przerwie zero premii, Pilnowanie dyscyplina przesada dziwny klimat zarobki na 2020 słabe krecenie z umowami

@Obiektywnie

Pisałeś to parę miesięcy temu, a teraz widzę, że firma ma status zamkniętej na stałe, potwierdzisz to? Zastanawiam się co mogło być ewentualną przyczyną. Miałem aplikować na drukarza offsetowego, bo znalazłem stare ogłoszenie, wiec dajcie znać czy może wznowią działalność i uda mi się wysłać cv.

Ewa Nowy wpis

Jestem tu, bo szukam info o pracy jako Młodszy pracownik w dziale utrzymania ruchu. Wie ktoś, czy jest szansa na awans z juniora na średni szczebel? Czy można iść wyżej, a jak tak, to po jakim czasie pracy w firmie? W internetowym ogłoszeniu nie widziałam o tym info. Jak ten rozwój wygląda?

zuko Nowy wpis

nie zadawajcie pytań odnośnie tej firmy- bo zwija żagle \z Polski. Maszyny demontowane i wywożone, łostatnie cacko zostało ale chyba też nabywca się znalazł na nią. Hipszanie myśleli że zdobędą polskie rynki opakowań ale coś im się pomieszało. Dofinansowania pewnie wzięte, jak cza było zacząć płacić podatki to teatrzyk zamykamy.

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy SPG Polska Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Mechanik?

Rekruter

Tak, rekrutacja zostanie wznowiona. Powiększamy istniejący zespół Działu Utrzymania Ruchu.

Grażyna
@Rekruter

Ooo, czy w takim razie nadal trwa? Już prawie połowa sierpnia, więc dopytam. Pozdrawiam.

@Grażyna

Dzień dobry. Rekrutacja na stanowisko mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu jest otwarta. Zapraszam do aplikowania na adres: rekrutacja@spg-pack.com lub do kontaktu telefonicznego pod numerem 91 887 60 77. Pozdrawiam Rekruter.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SPG Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Robert

Witam Państwa czy polecacie tą firmę bo najbliższym czasie mam tam pracować ???

Izabela
@Robert

A na jakim stanowisku?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z SPG Polska Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Odp pytanie

Sądzę, że te pytanie powinni zadać właściciele firmy z Hiszpanii dla Pana W. w Polsce. Aczkolwiek jeśli nurtuje Was to pytanie to sami je zadajcie dla Pana dyrektora.

Beata
@Odp pytanie

A może coś napiszesz z perspektywy pracownika? Właśnie takich komentarzy szukam na tym forum

odp
@Beata

Ludzie odchodzą sami, pensje bardzo niskie w porównaniu do ilości pracy. Szeroki wachlarz obowiązków, który ciągle się powiększa. Brak szacunku do pracowników i do ich pracy. Kierownik nigdy nie robi błędu, ZAWSZE to pracownik jest winny. Motto firmy to " nie obchodzi mnie, że się nie da, ma być zrobione" i "nie ma ludzi niezastąpionych". Jeżeli chcesz nabawić się depresji, zwątpienia w swoją wartość i jakość pracy, to spg jest idealnym miejscem, żeby tak się poczuć.

Maria
@odp

Ja to bym się chciała dowiedzieć coś jeszcze o tym wachlarzu obowiązków... i o tym, że ciągle się powiększa. O jakie nowe zadania?

@odp

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. W odniesieniu do niego chcielibyśmy poinformować, że w ostatnim czasie wszyscy pracownicy otrzymali podwyżki. Maszynę obsługuje jeden operator, który odpowiada za produkcję i dobry stan maszyny. Aby wyjaśnić inne kwestię prosimy o zgłoszenie się do biura naszej firmy lub kontakt pod adresem mailowym: biuro@spg-pack.pl. Dopełnimy wszelkich starań aby sprawę wyjaśnić.

Susana
@Maria

Niektórzy chcą zachować swoją anonimowość. Każdy miał inny wachlarz obowiązków. Jeśli teraz będziemy pisać o swoich obowiązkach to tak jakby podpisać się własnym nazwiskiem pod komentarzem. Obowiązków dochodziło z dnia na dzień. Zanim się człowiek obejrzał to było tego naprawdę sporo. Na początku wszystko wyglądało pięknie, ale później okazało się, że jedna osoba pracuje tyle co za dwie. Mimo, że ktoś szanował pracę i bardzo cieszył się z niej to trzeba było dać sobie z tym spokój, bo człowiek to nie robot.

Janusz
@Susana

Skoro jeden pracownik musiał pracować za dwóch to jak to wyglądało w praktyce? Trzeba było robić nadgodziny, aby wyrobić się z robotą, nie było czasu, aby coś zjeść? Wspominasz, że człowiek to nie robot.

Susana
@Janusz

Nadgodziny oczywiście, że bywały. I nikogo nie obchodziło czy chcesz zostawać dłużej w pracy. Człowiek musiał zostawać. A w wyglądało to tak mimo nadgodzin, że powstawały i tak sterty zaległości na biurku czy regale. Presja była, że wszystko zaległe ma być zrobione, a w praktyce było to trudne.

Aktualność
Witamy!
Dziękujemy, że odwiedziłeś/aś nasz profil na gowork.pl.
Jesteśmy tutaj dla Ciebie, możesz dowiedzieć się kim jesteśmy, dlaczego warto u nas pracować. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką.
Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy merytoryczny i konstruktywny komentarz pojawiający się na tym forum.
Dzięki Wam zmieniamy się na lepsze jako pracodawca.
Wszelkie trudne, wymagające wyjaśnienia kwestie, których nie chcecie poruszać na forum, a są dla Was ważne, prosimy wysyłać na adres: biuro@spg-pack.com abyśmy mogli je dokładnie przeanalizować i wyciągnąć ewentualne wnioski.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Twoj Stary

Jak to nie inwestuje? Wysyła pracowników ze stażem pracy 12 m-cy + na kursy WJO i każe im podpisywać lojalki na 6 m-cy. (buhhhaaaa) Jeszcze chwilka i momencik i nowo zatrudnionym będzie kazał sobie płacić za możliwość pracy w tej firmie :)))))

@Twoj Stary

Nie wiem skąd posiadasz takie informacje, nie dajcie się wprowadzić w błąd.. Pracodawca zaproponował dwie możliwości jedna z nich jest umowa lojalnościowa ale na pewno nie 6 m-cy. Drugą opcją jest po prostu spłata kosztu szkolenia.

Maria

to na ile miesięcy jest ta umowa lojalnościowa? wiesz?

S.

Praca w tej firmie to najgorszy moment mojej kariery zawodowej ... brak szacunku, wielkie wymagania, kasa nieadekwatna do wymagań! Jedyne doświadczenie jakie dala mi ta firma to jak nie należy być traktowanym przez "pracodawcę".

Jak długo trwa proces awansu w SPG Polska Sp. z o.o.?

Lol

Proces awansu... nie ma czegoś takiego. Trwa do czasu, aż sam dojdziesz do wniosku, że nigdy go nie będzie.

Nexus

Zgadzam się z negatywnymi opiniami. Atmosfera jest ciężka. Mimo że początkowo wydaje się, że jest super to potem okazuje się, że kierownicy nie mają szacunku do pracowników, odnoszą się do nich niekulturalnie. Zakres obowiązków i wymagania są nieproporcjonalnie duże w stosunku do zarobków. Na początku dostaje się niską pensję z nadzieją, że z czasem będzie podwyżka. Po czterech latach, pensja ta sama, a przy pytaniu o podwyżkę okazuje się, że nie jesteś wystarczająco dobrym pracownikiem żeby ją dostać, mimo że wcześniej nie było informacji o tym, że robisz coś źle. Ogólnie są tylko wymagania, brak wsparcia i pomocy ze strony kierownictwa. Ma być zrobione i nie interesuje mnie, że nie umiesz. Kierownicy powinni nauczyć się kultury i szacunku do innych, może wtedy byłoby mniej problemów związanych z wręcz masowym odchodzeniem pracowników. Nie polecam tej firmy, a odejście od niej było jedną z lepszych decyzji. Szkoda, bo zespół był dobry, ale nieodpowiednie osoby na nieodpowiednim stanowisku go zniszczyły.

Sebek

O podwyżkach nie ma mowy. Ty podpisując umowę na stałe zostajesz już z tą samą kwotą wynagrodzenia. Najnizsza krajowa z roku na rok idzie w górę, a Ty w pewnym momencie dostrzegasz, że już pracujesz za najniższą krajową. Wiecie czego ja nie znosiłem... - Tego szyderczego i kpiącego uśmieszku DON VITKA. Gdy robiliśmy szkolenia na sztaplarki i pytaliśmy o dokument potwierdzający przebyte szkolenie to śmieszek kpiący się pojawiał. (usunięte przez administratora)" nie mógł upomnieć się o to, miał zapieprzać i o nic się nie dopominać. Na szczęście w UDT wszystko jest do pobrania i nie trzeba o nic prosić. Bał się ze (usunięte przez administratora) mu z dokumentem o przebytym szkoleniu ucieknie do innej pracy. Byl i taki jeden sprytniejszy od DON VITKA pojechal do Hiszpanii na koszt dyra. Niczym na wakacje. Dyr był zakręcony i nie zdążył z nim podpisać lojalnościówki. Ale gościu wybyczył się na wakacjach. Wrocil do Polski i podziękował za pracę. (usunięte przez administratora)

Janek

Chcesz podwyżkę? Zapomnij. Brak chęci pionu kierowniczego do jakiejkolwiek pomocy w razie trudności. Kierownik do swoich podwładnych odzywa się używając wulgaryzmów i inwektyw(nigdy się nie spotkałem w pracy z takim gburostwem i brakiem kultury). Praca ewentulanie awaryjna. Odradzam każdemu wiązania z tym miejscem jakiejkolwiek przyszłości. Szefostwo totalnie oderwane od rzeczywistości. Dyrekcja ma zawsze racje i mimo tego, że jej nie ma (i wie, że jej nie ma) i tak ją ma. Kompletna dziecinada.

Firma dobra , praca również jedynie są w nas obawy jak przetrwamy aktualny kryzys spowodowany epidemią.

@Marcin

Ktokolwiek to napisał, to na pewno nie byłem to ja

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie SPG Polska Sp. z o.o. w miejscowości Stargard Szczeciński? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od pracujących na temat SPG Polska Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

K2

Dziś dali nam dziwną ankietę do wypełnienia żeby było śmiesznie anonimowa wynika z niej że chcą abyśmy donosili jeden na drugiego jest coraz gorzej.

Irena

Napiszcie proszę jak wygląda typowy dzień pracy w SPG Polska. Interesuje mnie fakt czy jest bardzo dużo obowiązków i czy praca jest ciężka. Często się zdarza, że w różnych firmach pracownik musi wykraczać poza swoje obowiązki. Jak jest tutaj?

Toma

Firma zatrudnia 50-60 osób w tym około 15 pracowników biurowych, a przemiał ludzi jak na dworcu kolejowym. W pierwszym miesiącu pracy obiecują Ci złote góry, po okresie próbnym okazuje się że kamiennych nie ma i zaczyna się (usunięte przez administratora). A jeśli wytrwasz 18 m-cy w tym zakładzie pracy zatrudnionym oczywiście przez AGENCJE PRACY TYMCZASOWEJ to masz tylko 30-40 % szans że zostaniesz zatrudniony na stałe przez SPG bo dyrektor boi się jak ognia zatrudnić więcej niż 50 osób.

Jeżeli nigdzie indziej nie chcą cię przyjąć to właśnie praca dla ciebie 0 szacunku dla człowieka. Kierownik nic nie potrafi motto życiowe jego to " zrób tak żeby było dobrze " nie licz na pomoc. 15 minut przerwy odbijasz się kartą za każdą minutę potrącają ci z wypłaty . Oczekują od ciebie a sami w zamian nic nie dają. Do nich najlepiej pasuje pracownik co nie domaga się swoich praw pracuje jak robot i jeszcze dziękuje im za to .

Waldek

Polecam firmę, pracuje tam mój szwagier i chwali sobie tego pracodawcę dyrektor bardzo dobrze zarządza ta firma

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie SPG Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

jest mozliwosc odbioru po uzgodnieniu z szefem

Zostaw merytoryczną opinię o SPG Polska Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w SPG Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPG Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPG Polska Sp. z o.o.?

SPG Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 8 ocen.

SPG Polska Sp. z o.o.