Opinie o Mont-Inox w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mont-Inox. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mont-Inox o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mont-Inox w Sanok

qwerty

jebać dziobaków i OZ-ty,przyjdzie czas,że poznają się na Nich w biurze,a na budowie będą dojechani.W niektórych przypadkach to jest prywatny folwark. Najgorsze jest jak "prowadzący"nie zna języka;montaż,cięcie,spawanie i cięcie,a godzinki lecą.

Artur

na 8 netto w de mozeszesz liczyć i w miare stały kontrakt.

miks

MONT-Inox jest firmą mającą fachowców specjalizujących się w dziedzinie uprzejmego donoszenia do kadr np.:) fachowiec nie może się doczekać by zjechać z delegacji uprzejmie jak najszybciej donosząc zapominając o sobie jaki jest wspaniałomyślny;)i dba tylko o siebie haha

Artur Wysocki

UPSS, ta odpowiedz była nie dla bły tylko dla Kierownik.

Firma Mont-Inox poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
były

Pozbądźcie się podwykonawców na tzw. własnej działalności i dajcie na prowadzących ludzi zatrudnionych w firmie na umowę o pracę (usunięte przez administratora) i firma na tym dużo skorzysta ,poprawi się atmosfera i ludzie będą pracować wydajniej i z uśmiechem na twarzach.

@były

Ja nieetyczny? Przecież ja pracowałbym nadal dla Mont Inox, zależało mi na pracy, nie zależnie od tego kto mnie zatrudnia. Gdyby mowa o lojalce była od razu, jak napisałem wczesniej trzeba wyjaśnić sobie wszystkie kwestie od razu na początku. Pewnie tez bym ją podpisał i nadal bym dla was pracował. Sami dobrze wiecie że wykonywalem pracę bardzo dobrze skoro firma dla której wykonywaliście zlecenia chcialą mnie u siebie. Na piękne oczy nikt nikogo nie zatrudnia. A gdy nadchodzi czas wypłaty wynagrodzenia a ono nie nadchodzi to coś jest nie tak. Jak widać po moich wypowiedziach, nikogo nie opluwam w swoich postach, nie piszę źle o firmie. Jestem konkretny i lubię konkretne rozwiązania. Z mojej strony mogę dodać że szkoda że nasze drogi się rozeszły, dobrze mi się z (usunięte przez administratora)pracowało chociaż facet nerwowy trochę ;) pozdrawiam go ;)

Artur Wysocki

Pracowalem dla nich 2 miesiące, potwierdzić mogę ze dają umowę o pracę od ręki, kwatery też załatwiają , są czyste i w porzadku, płaca jak płaca marna, mogłoby być więcej. Natomiast co mi się nie spodobało to że nie chcieli mi wypłaty przelać w umówionym terminie uzależniając przelew od podpisania jednego papierka o którym nie bylo mowy jak podpisywalem z nimi umowę. Ja nie jestem z tych uleglych i kolega który ze mną tam pracowal słyszał moją rozmowę z kierownikiem. Skończylo się tym że chcieli mi dać podwyżkę żebym nadal tam racował ale niestety straciłem zaufanie. Ogólnie firmę polecam tyle ze trzeba od razu wyjaśnić sobie wszystkie kwestie. Chociaż do dziś nie otrzymalem zwrotu 240 zł zwrotu kosztów za paliwo. Nie ukrywam się na anonimowym nickiem bo niczego nie zmyślam.

Kierownik
@Artur Wysocki

Witam, Tak to wygląda z Pana strony. Niech Pan popatrzy na to od strony pracodawcy z którym umawia się Pan na określone warunki i zgadza się na nie a później zachowuje delikatnie mówiąc nieetycznie podbierając nam nasze zlecenie i powoduje straty w ogólnym rozliczeniu. Jeszcze dziwi się Pan że pracodawca żąda od Pana podpisania lojalki. (usunięte przez administratora)

biegły

Witam! Tu opinii nie zobaczysz bo usuwają tylko te co im pasują.Firma ok. tak jak obiecuje tak płaci tylko jest zła atmosfera w pracy.Mają paru nierobów i to brygadziści(kablarze)żebyś był najlepszym fachowcem i tak im nie dorównasz jak wyleją to ciebie.Myślę że to czytają też w biurze może w końcu przejrzą na oczy bo to już za dużo się dzieje w tej firmie.Ci kablarze mają większa władze jak prezes oni decydują kto będzie pracował a kto nie.W większości to pozbywają się dobrych fachowców aby nie mieć konkurencji.Tu na pewno się nie wykażesz bo cię podsumują i wypad z firmy. A z nimi nie wygrasz.

bohun

JA pracowałem w tej firmie jako spawacz miałem 14 euro na działalności i nie mogę powiedzieć nic złego na wypłaty nawet płacili wcześniej ale co do tych (usunięte przez administratora)majsterków i brygadzistów to wszystkich w jeden worek.Tu wcześniej ktoś pisał że to lizodupy i kablarze to z tym się zgadzam w 100% i ci którzy z nimi trzymają Ja wyleciałem z tej roboty przez jednego z nich (Da-ka)stał cały dzień,ręce w kieszeniach a na fajrant trzeba było za niego kończyć a potem i tak (usunięte przez administratora) mi obsmarował nawet w biurze babka mi to powiedziała i przez h--a zerwali ze mną współpracę.Praca ogulnie nie była taka zła i płatności jak na dzisiejsze czasy też nie złe ale z tymi lizodupami nie szło pracować.POZDRAWIAM.

były

Witam Pracowałem w Mont inox kilka miesięcy i można powiedzieć że firma naprawdę bardzo dobra jak na dzisiejszy rynek. A kto nie pracował w innych firmach to nie wie jak potrafią oszukać pracownika. Ja osobiście polecam. Pozdrawiam

lux

Dlaczego piszecie takie głupoty o tej firmie .Ja pracuje już troche i jest super >mieszkania jak z bajki ,do tego za darmo ,dowoz również.Praca jak praca trzeba coś robić żeby zarobić a nie tylko smesować i palić .Potem się dziwicie że coś jest nie tak.Ja polecam te firmę z czystym sumieniem Zaznaczam nie kabluje to nie mój styl .Jestem uczciwym pracownikiem i dobrze na tym wychodze .POZDRAWIAM

Państwu dziękujemy
@lux

Śmierdzi kierownictwem lub wazeliną, czyli Mont-Inoxową uczciwością. "Panie Pawle, ja nie wiem, czy to istotne, ale...". Jeżdżąc na różne budowy poznałem normalnych i fajnych ludzi w tej firmie, ale oni na pewno nie byli zadowoleni. Dobre.

były

do anonim niepchaj się chłopie do bagna ,,jak by była dobra firma to by sie nieogłaszała ,przepracowałem w tej firmie 8 lat ,nikomu tam niezycze tam pracowac

tajemniczy

JA JAK POSTAWIE FLASZKE FINLANDII KIEROWNIKOWI TO DOPISZE Z 30 NADGODZIN I ZAROBIE TE 9000 TYS ZŁ ZYC NIEUMIERAC SWOBODA NA DELEGACJACH OBY TAK DALEJ MOZNA WYPIC ZABAWIC SIĘ I TE INNE SPRAWY WYBACZCIE NIEBEDE ZADUZO WYSZCZEGULNIAŁ

krzysiek

jak sie spodobasz załodze i kierownictwu to odreki ,a jak bedziesz budził niepokój to to bedą odwlekac i odwlekac zeby cie zmyc

rozczarowany

LUDZIE TA FIRMA TO ISTNY GNÓJ ,,,UWAGA NA MONT INOX Z SANOKA

do anonim ja tez zrezygnowałem

kto jest uczciwy i szczery pracowity to niema racji bytu wtej firmie ,,bo natakich ludziach zerują kapusie ,ci co chodzą z rekami w kieszeni całymi dniami rozkazuja tylko ,oraz ci co mają szerokie du..y, nanich trzeba robic ,a kto spokojny pracowity to ile wytrzyma takiego nekania i kablowania ,jeszcze zeby zarobic swoją uczciwą naleznosc ,,a co po delegacjach sie dzieje to niedoopisania ludzki muzg niejest w stanie przyjąc to trzeba widziec zeby uwiezyc///a zajakis czas tak sie stanie ze będzie/COTU UKRYWAC JAK KTOS POTRAFI DOŁOWAC PSYCHICZNIE DRUGIEGO CZŁOWIEKA iKABLOWAC ,SZUBRAWIC,TO BEDZIE TAM PRACOWAŁ I ZAROBI NAWET 7000ZŁ PROSTE

ANDRZEJ

SŁUCHAJ CZŁOWIEKU TA FIRMA TAK MÓWIĄC PROSTO ZMOSTU TO WIELKIE GÓ..O,,PRACOWAŁEM TAM 7LAT I BYŁOSPOKO A TERAZ TO LECI WSZYSTKO NA ŁEB ,,SZUKAJ CO INNEGO LEPIEJ DO TAM JEDEN DRUGIEGO WYKOZYSTUJE I KABLOWANIE NA KAZDYM KROKU A PIENIADZE ZMIESIĄCA NA MIESIĄC TO CORAZ MNIEJ ,CORAZ GOZEJ NIESTETY

bezwzgledny

ooooprosze prosze jak wszystko zaczyna wychdzic na jaw jaka poządna firma słynąca z pracowników z szerokimi d...mi sami porządni ludzie myslał by kto ??????

wujek

"spawacz" co ty matole (usunięte przez moderatora) jakie 1200 i nie kazdy co ma 6000 jest kapusiem glupku, dla ciebie kazdy jest (usunięte przez moderatora)...co zarabia wiecej ???

JANUSZ

TY NICK A MOZE JESZCZE NA KOSZT FIRMY INOX PRZYWOZĄ WAM PANIE Z AGENCI TOWAZYSKIEJ HA HA, PRZESTAN PLESC BREDNIE ZE WSZYSTKO NA KOSZT FIRMY OKŁAMYWAC LUDZI JAK JESTES KAPUŚ TO MASZ PRZEWILEJE JAK KTOS JEST GŁUPI TO CI MOZE UWIEZY !!!!!!!!!! NIEWSTYT CI KAPUŚU

spawacz

zgadzam się z byłym 6000zł to zarabiaja kapusie (usunięte przez administratora) których jest duzo ,a fizyczni to naczysto na delegacji mi zostaje zyjąc skromnie oczywiscie podkreślam 1200zł tysiąc dwiescie zł taka prawda panowie nima cosię oszukiwac a atmosfera taka panuje ze lepiej niemówic trzeba byc odpornym psychicznie,w przeciwnym razie bez komentaza pozostawie temat

Zostaw merytoryczną opinię o Mont-Inox - Sanok

• Jak się pracuje w Mont-Inox?

Zobacz opinie na temat firmy Mont-Inox tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mont-Inox?

Mont-Inox
2.5/5 Na podstawie 97 ocen.
  • Kiczury 12A
    38-500 Sanok