Opinie o Mont-Inox w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mont-Inox. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mont-Inox o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mont-Inox w Sanok

Ojro

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na zagraniczne wyjazdy? Spawacz z doświadczeniem

Perełka
@Ojro

Zależy jak będziesz negocjował ale szału nie ma to zwykły pośrednik pracy...

Niestety nie rzuciło mi się w oczy żeby mieli jakieś wolne stanowisko, a mnie interesuje głównie praca biurowa. Czy w niedalekiej przyszłości będzie uruchomiony jakiś wakat? Jestem chętna od zaraz. Kilka osób pisało o wynagrodzeniu w euro i tak zastanawiam się czy stanowisko biurowe też to obejmuje.

Aa Nowy wpis

Jest stanowisko pracy biurowej. Ale wymagają tyle rzeczy że pasowałoby zatrudnić 3 kolejne. Modelowanie CAD, Analiza wytrzymałościowa, Analizy przepływów płynów Znajomość konstrukcji stalowych.

Alvin Nowy wpis
@Aa

Jeśli się nie mylę, to przytaczasz część z wymogów, jakie postawili kandydatowi na stanowisko inżyniera ds.techniczno-handlowych. Z oferty z ich FB. Kojarzysz może, czy są równie chojni, co wymagający i ile płacą? W ogłoszeniu raczyli się pochwalić przejrzystymi warunkami wynagradzania, cokolwiek to w ich mniemaniu znaczy.

MM Nowy wpis
@Alvin

Zapłacą tyle ile Ci zagwarantują przy podpisaniu umowy

Ojro

Jaś

Wynagrodzenie 15 euro na godz 150 godzin max sam sobie policz

Katy
@Jaś

I nie można więcej wyrobić tych godzin? Czy może są dla chętnych?

Perełka
@Ojro

Zależy jak będziesz negocjował ale szału nie ma to zwykły pośrednik pracy...

Olcia

Jest teraz ogłoszenie na pracownika działu niemieckojęzycznego, a przynajmniej kilka miesięcy temu było, wiadomo czy znaleźli kogoś? Teraz stawka się zmieniła po rządowych podwyżkach tak w ogóle? Żeby się opłacało… Powie ktoś wprost ile się zarabia?

aab

Na jakie stawki można liczyć przy wyjazdach za granicę?

@aab

Właśnie szkoda, że nikt nie odpowiada ostatnio na pytania. A to szukają teraz kogoś? Gdzie można znaleźć jakieś ogłoszenia. Jakie mają wymagania co do doświadczenia dla spawaczy?

Firma Mont-Inox poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Elżbieta

Pisaliście wcześniej na temat opóźnień w wynagrodzeniach? Poprawiło się coś w tym temacie przez ostatni rok? Można liczyć na terminowość? Jaką umowę oferuje firma pracownikom? Bo rozumiem, że wypłaty są już w złotówkach.

De Pe

Omijać szerokim łukiem ..zarabiasz w euro a wyplata w PL po kursie z kosmosu ale to jeszcze nic kultura osobista pewnego pana z biura to Hit zero szacunku dlaczłowieka ...oby karma wróciła ...pozdrawiam wszystkich pracowników ...

@De Pe

A co takiego się działo jeśli mowa o tym braku szacunku? No i po jakim kursie wypłacali kasę?

Jozio
@De Pe

Tragedii nie ma nie gadaj. Pracuje tu już ponad pół roku i kurs euro jest brany średnio miesięczny. W żadnej firmie nie płacą za siedzenie. Jeśli pracujesz uczciwie nie kradniesz itd to robota jak każda inna. Nigdzie nie ma idealnie. Ja puki co nie mogę narzekać. Ale pożyjemy zobaczymy.

DP
@De Pe

Gościu robisz mi czarny PR z tymi inicjałami... Jak #Jozio napisał. Wypłata jest z kursu średnio miesięcznego EUR/PLN. Robię tu już rok a jeszcze nie spotkałem się z brakiem szacunku ze strony pracowników z biura. Ba, jestem w stanie powiedzieć że mają normalne ludzkie podejście do człowieka. A ten brak szacunku o którym mówisz to może opierdziel od przełożonego za granie w przysłowiowego "ciula" na robocie?

@DP

Czyli ktoś się pod Ciebie podszywa? Może po prostu ma te same inicjały? Dużo was tam pracuje w tej firmie? Jeśli tak, to jest na to spora szansa :D

DP
@Karol

Może i mieć takie same inicjały, ale później to na mnie będą krzywo patrzeć ludzie bo tu pracuje, a nie na gościa który może już tu nie pracuje sądząc po komentarzu... Temat jest prosty. Wykonujesz swoją pracę, dostajesz za to kasę do 10 każdego miesiąca. Tak jak zapisane jest w umowie. Ludzie w biurze są normalnymi ludźmi. Natomiast na robocie różnie jest, jeden z drugim się pokłóci czasem, trzeci z czwartym razem drinka na weekendzie wypija i gra muzyka. Każdy jest inny trochę ludzi pracuje tutaj więc nie możliwie jest żeby wszyscy mieli takie same charaktery i dogadywali się w 100%. I uprzedzając insynuacje że jestem jakims lizusem to nie nie jestem... Poprostu znam firmy gorsze... Pewnie są i lepsze od montinoxu. Ale puki co ja nie mogę narzekać więc moja opinia jest pozytywna i nie planuje zmiany pracodawcy puki co. Wystarczy pracować sumiennie i uczciwie i to wszystko.

Zetaka

Firma która nie płaci na czas!

Iwona
@Zetaka

Opóźnienia są dłuższe niż jeden miesiąc?

Kamil

Witam jeśli ktoś daje pozytywne komentarze odnośnie pracy w tej firmie to albo jest nacpany albo pracuje w biurze lub też aniżeli WÓWCZAS jakoby jest poprostu (usunięte przez administratora)

@Kamil

To poleciałeś grubo. Aż tak źle się tu pracuje? Niby dlaczego? Bo nawet tego nie wyjaśniłeś.

Wielebny

Ludzie mont-inox hahaha.Ilu pracowników pracuje pod mont-inox hahah 5 %? reszta to firmy córki tak aby robić przekręty . Rozwijającą się firma hahahaha(usunięte przez administratora)

Ramzi

Witam Panowie co tam słychać ciekawego w delegacji???:)

Dominika

Chciałabym przede wszystkim prosić Was o przestrzeganie regulaminu forum, który akceptujecie umieszczając komentarz. Niedozwolone jest obrażanie innych. Zamiast tego zachęcam wszystkich do pisania merytorycznych opinii oraz trzymania się wątku, czyli piszcie o pracy w firmie Mont-Inox. Merytoryczne opinie są bardzo cenne, więc zachęcam do kulturalnej oraz rzeczowej wypowiedzi.

Tymon

Słyszałem, że firma dobrą opinię jako pracodawca więc chyba coś przesadzacie?

powody rotacji w firmie.nie są różne ,powodem opuszczania firmy przez pracowników są ludzie w biurze którzy wysyłają za granice bezczelne (usunięte przez administratora) i cwaniactwo , niedługo będą pracować sami, zobaczą jaki to kawałek chleba i wtedy może zaczną doceniać ludzi bo z tego co wiem nie widać kolejki przed firma żeby pracować w tak wspaniałej firmie którą i tak za niedługo upadnie

Gutek

Są różne powody rotacji i to bardzo różne!!

Wlaz na kota

Normalny chłop, robiłem z nim kilka razy i nie wiem czemu ktoś tak pisze na jego temat. Bardziej zwrócił bym uwagę na to kto tak pisze, lub mówi, bo w firmie występują wybitne jednostki, na które bym uważał.

Jasne ma dobra opinie tylko powiedzcie dlaczego ludzie odchodzą Z firmy, gdyby była dobra firma to by ludzie nie odchodzili do innych firm które w tym momencie są lepsze niż montinox ,i jeśli polityka firmy się nie zmieni i ludzie z biora nie zaczną normalnie myśleć i doceniać ludzi to firma upadnie

Julita

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Kamil

Zalisz, to się ty biedaku publicznie nawet. Widać kto "podpier" po wpisie

Kamil

Jesteś zwykły (usunięte przez administratora)

Radek

Dobra firma i nie ma co narzekać. Idealnych nie ma!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mont-Inox - Sanok

• Jak się pracuje w Mont-Inox?

Zobacz opinie na temat firmy Mont-Inox tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mont-Inox?

Mont-Inox
2.5/5 Na podstawie 97 ocen.
  • Kiczury 12A
    38-500 Sanok