Opinie o Mont-Inox w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mont-Inox. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mont-Inox o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mont-Inox w Sanok

Śmiać mi się chce że montinox to jedna z najlepszych firm na Podkarpaciu, uważam że to glupoty i jedynie tacy ludzie którzy tu nie pracowali mogą w to uwierzyć, dla tych co nie wiedzą powiem tak przez swoją głupotę montinox stracił wiele robót na francji ,stawki też są śmieszne i ludzie z biura którzy ogarniaja robotę za granicą mają straszny tupet i są bezczelni ,myślą że można ludzi poniewierac i dawać głupie kary

kierownik

tylko mont inox jest to nr1 rozwijająca sie preżnie firma na podkarpaciu ,takich jest bardzo mało firm gdzie można nawet i bardzo dobre pieniądze zarobic jak się uczciwie pracuje i wydajnie zdecydowanie polecam firme mont inox z sanoka

Mario
@kierownik

Zdecydowanie polecam, sam kiedyś tam pracowałem jako monter. Były dobre zarobki, szefostwo ludzkie. A przecież w każdej firmie znajdą się lajzy, które podp...

Olek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Dominika

Firma MONT-INOX poszukuje trzech pracowników - spawacza, moneta, izolera. Każdy z pracowników powinien według wymogów zatrudnienia posiadać co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na tym stanowisku. Czy w takim razie nie ma możliwości zatrudnienia bez większego doświadczania?

Firma Mont-Inox poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Dominika

@Weld a skąd masz informacje o jakichkolwiek rotacjach w firmie? Nie każdy to zjawisko kojarzy pozytywnie, co masz dokładniej na myśli? Rotacje związane z awansem, czy też częste zwolnienia? Opisz nam więcej, forumowicze będą wdzięczni za więcej szczegółów, które pozwolą zrozumieć sytuacje w firmie.

Weld

Jakie macie rotacje w firmie?

gość

Cześć czy początkujący pracownik danego zawodu ma szansę dostania się do Mont Inox?

ziom

a mówiłem że wszystko do czasu panie hadera

@ziom

Co teraz bedzie???

dusia

jakby ktoś by l zainteresowany zatrudnieniem w tej firmie i szuka zatrudnienie, ofert to nie błąkajcie się jak dzieci we mgle po internecie, wszystkie aktualne oferty znajdują się na stronie internetowej firmy

H.WIE

ktos cos napisze konkretnie o zarobkach? stawka netto mnie interesuje np w niemczech jako spawacz tig. prosze o odpowiedz

he co by nie było ale powoli zaczyna sie kurczyć ta prezna firma ha ha haha ha kres przychodzi pomalutku!!!!!!!!!!!!!!jak i obij bokom kazdemu powoli jak i firmie a koniec bedzie najlepszy !!!

zadowolony

odp na monter a żle ci w mont inox bardzo dobre dobre zarobki fajna praca czedo oczekujesz więcej

monter
@zadowolony

Ja nie nie pracuje w mont inox. To było ogólne pytanie mające na celu poznać firmy z branży. p.s Firma szuka obecnie monterów rurociągów?

monter

Koledzy znacie może inne firmy z którymi warto wyjechać jako monter rurociągów zagranice?

sieben

precz z haderą,to kłamca i oszust z małym stażem w mont inox

?

...taaaa,zaciery,nadgorliwi wielcy prowadzący-pierdzący,podkręcajcie sami sobie śrubkę,pokazujcie,że Polaczek biega w pracy żeby szybko Francuzik lub inny przyjął sukces w pierwszej kolejności tego "łańcucha pokarmowego"...zastanówcie się nad sobą karierowicze...

przezorny

odp na edek załoga pana(usunięte przez administratora)jest wtajemniczona w szczeguły wystarczy dobry zacier przywiesc i sprawa załatwiona

przezorny

już co niektóży się nachłapali waluty euro, ze zaczyna im bokiem wychodzic ,wy frajerzy ,oddali zdrowie dla euro ,a teraz oddadzą euro onkologom zeby miec zdrowie ,,,żałosne to wszystko jest ha hahahaha ha ha.Francja już też się skonczy i przewileje z dopisywaniem godzin wszystko ma swój kres ..

ziom

panie''hadera'' a ja prosze pana zeby pan znalazł odwage i napisał mi pan swój adres bo chciałbym panu osobiscie podziekowac za to ze musiałem szukac nowej roboty przez pana,przyjade z butelką w ręcephe

Hadera

Panie "ziom" jeżeli masz coś do mnie to nie wypisuj postów anonimowo tylko miej odwagę podpisać się swoim nazwiskiem i napisać konkretnie co oznacza u ciebie świrowanie czy może jest to to że nie pozwalam się opierdzielać i ciągnę robotę do przodu--miej odwagę się podpisać Nazwiskiem i opisać o co ci chodzi,,pozdrawiam

ziom

a co sądzicie o mistrzu haderze?ten to dopiero zaczyna świrować,ale jak to sie mówi wszystko do czasu,buc zasrany

Zostaw merytoryczną opinię o Mont-Inox - Sanok

• Jak się pracuje w Mont-Inox?

Zobacz opinie na temat firmy Mont-Inox tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mont-Inox?

Mont-Inox