Opinie o Amp Construction Sp. z o.o. w Stanisławów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Amp Construction Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Amp Construction Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amp Construction Sp. z o.o. w Stanisławów

Szukają zbrojarzy jeszcze? Kojarzę coś, że była taka oferta jakoś w październiku tamtego roku, tylko wtedy jeszcze nie szukałem pracy, no a teraz to się zmieniło. Polaków teraz przyjmują? Bo coś wtedy o Ukraińcach bylo, ale oferta po polsku, to już nie wiem.

Rynek pracy bez tajemnic jest możliwy. Dodaj szczerą opinię na temat przedsiębiorstwa Amp Construction Sp. z o.o. w mieście Stanisławów jako pracodawcy. Twój komentarz ma znaczenie.

xxx Nowy wpis

To przestańcie usuwać komentarze, które piszą prawdę o tej firmie. Nie polecam tej firmy. Ściema i 2 m mułu.

walaszka Nowy wpis

Nie polecam tej firmy!!!! Prezes Mariusz Ż. razem z żoną Agnieszką Ż. wyzyskują ludzi. nie płacą wynagrodzenia a o zarobionej pensji możecie zapomnieć. Umowy nie ma i nie zobaczycie, ciagle klamstwa ze to jest u ksiegowej albo ze w trakcie przygotowywania. porażka!!! unikajcie jej!

Serhii Nowy wpis

Pan Mariusz jedynie obiecuje ubiegać się o pracę, płacić za pracę na czas, a w wypowiedzeniu z w/w powodów nie płaci tego, co zarobił.

Czy kandydat na stanowisko ZATRUDNIMY CIEŚLI ORAZ ZBROJARZY w firmie Amp Construction Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Natalia

Hej czy można liczyć na uczciwość z ich strony? Różne tutaj widzę wpisy… wypłaca wynagrodzenia czy są jakieś problemy z tym?

@Natalia

nie płaci pensji

@Natalia

nie płaci pensji

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Amp Construction Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Serhii

w rzeczywistości Pan Mariusz tylko obiecuje, obiecuje oficjalnie wystawić, obiecuje zapłacić w terminie, obiecuje zapłacić uzgodnioną kwotę. w rzeczywistości tego wszystkiego nie ma. kiedy rzucisz nie jest obliczane. jednym słowem na firmę nie warto zwracać uwagi

Lidia

Dla zainteresowanych wrzucę link, Amp Construction poszukuje Cieśli i Zbrojarza: https://ampconstruction.eu/praca. Mnie interesuje praca w księgowości, szykują się jakieś rekrutacje? Jeśli tak, jak wyglądają stawki początkowe?

Prezes Ampconstruction Sp.zo.o
@Lidia

ZROBIL PAN SOLTYS BADANIA WYPELNIL WNIOSEK I PO 3 CZY 2 DNIACH WIDZAC ZE NIE PORADZI SOBIE U NAS BO POJECIA O ROBOCIE NIE MA ZADZWONIL WIECZOR ZE REZYGNUJE I CHCE NATYCHMIAT PIENIADZ A JA MOWIAC ZE UMOWE MUSI PODPISAC HOC NA TE 2 DNI BO POD STOLEM NIE PLACIMY BO JESTESMY NORMALNA FIRMA NAD RANEM OKRADL CHLOPAKOW Z KTORYMI MIESZKAL UKRADL JESZCZE BOSTERA DO ODPALANIA AUT W RAZIE MROZOW PRACOWNIKOM Z KTORYMI MIESZKAL NOWA ODZIEZ ROBOCZA CO MIELI WYDANA BO NADCHODZILA WIOSNA I UCIEKL JAK SZCZORO.PECHA MIAL BO BYLY KAMERY W BUDYNKU CO MIESZKAL I JEST NAGRANIE A OPROCZ TEGO POSIADAM SMSYMI NAGRANE ROZMOWY ALE NIE ZGLASZALEM NA POLICJE TEGO BO UKRADL MOZE NA 1500 ZL A WIECEJ BYM NA ADWOKATA WYDAL I ODPUACILEM. TAKA PRAWDA NO ALE TERAZ JUZ CHLOPU NIE ODPUSZCZE.

@Prezes Ampconstruction Sp.zo.o

(usunięte przez administratora) AMP CONSTRUCTION SP ZOO jest (usunięte przez administratora), ponieważ zatrudnia pracowników zarówno z Polaków, jak i Ukraińców bez oficjalnego zatrudnienia i bez wynagrodzenia za pracę. Pracowałem jako rusznikarz przy ulicy Świderskiej 43, Warszawa od 22 czerwca do 30 czerwca, łącznie 73 godziny. W przyszłości odmówiłem pracy na czarno i poprosiłem o zamieszkanie ze mną. Do 14 sierpnia nie otrzymałem płatności.

Serhii

AMP Construction sp. z o.o. o. OSZUSTRZY, zatrudnieni do pracy bez możliwości oficjalnego zatrudnienia. Kiedy upierasz się, że oficjalnie pracujesz, to tylko obiecują, to musisz zrezygnować z pracy, bo rozumiesz, czym to grozi, ale nie dają rekompensaty za stracony czas

Magdalena
@Serhii

Ja za to chyba nie rozumiem "czym to grozi"? Wyjaśnisz?

Wlodek
@Serhii

A na jakich i przez kogo opłaconym zezwoleniu pracujesz w innych firmach? Kto opłacił i poniósł koszty tego a TY po otrzymaniu jego uciekłeś? Dlaczego nie chcesz przyjechać na budowę odebrać co odebrać masz i napisać oświadczenie ze nie masz roszczeń? po odbiorze wynagrodzenia za te kilka dni co pracowałeś Przecie Pan MARIUSZ tylko chce dopełnić formalności -on nawet zezwoleń wydanych na jego firmę Ci nie anulował ani na straż graniczna nie zgłosił ze nie pracujesz-a mogł i może to zrobić ale on duzo dobry. Ty byleś 73 godzin i zniknąłeś nie mówiąc nic bo nie było umowy a nie było jej bo były braki formalne w wniosku Jursta AMP zrobił Ci zezwolenie na 3 roki ,Pan Mariusz dal CI mieszkanie, dowoził codziennie a jak pojechał n urlop to TY zniknąłeś

Iwona
@Serhii

Czyli pracujecie na czarno bez umowy?

@Wlodek

moja poprzednia umowa z Panem Mariuszem dotyczyła oficjalnego zatrudnienia. jak długo trwają formalności? Nie dostałem dokumentów do pracy, więc poinformowałem Pana Mariusza, że ​​już nie pracuję i poprosiłem o zapłatę. Proszę o pisanie tylko faktów, a nie bajek

Magdalena
@Serhii

Jest jakiś dowód w razie czego, że faktycznie go o tym informowałeś?

sołtys

Panowie firma to sciema , praca po 12 godz, Mariusz właścicel firmy nie płaci na czas. Nie odbiera telefonów, zaliczek nie przywozi , koledze nie płaci od miesiąca , rzuca ochłapy byle tylko nie uciec z roboty. Umów nie chce podpisywać. Porażka

Lidia
@sołtys

Hej @sołtys, czy finalnie udało Ci się odebrać wynagrodzenie? Chciałam zapytać jak sytuacja w Amp Construction wygląda obecnie - czy ktoś jeszcze ma problemy z odebranie wypłaty za wykonaną prace?

Prezes
@sołtys

Soktys nie znal sie na robocie i po wypelnieniu wniosku okradl chlopakow na mieszkaniu i uciekl. TAKA PRAWDA JESZCZE MAM PANA SMSY I NAGRANIE Z KAMER JAK PAN (usunięte przez administratora) CHLOPAKOW I UCIEKA. ZERO POJĘCIA O PRACY BRAK ZNAJOMOŚCI PRACY TYLKO LATA I POKAZUJE SOLTYS ZDJECIA BUDOW A POJECIA O ROBOCIE NIE MA. ROZMOWE Z PANEM MAM TERZ NAGRANA CHETNIE UDOSTEPNIE W INTERNECIE JAK PAN SIE ZGODZI. MOGE?? POZDRAWIAM PREZES AMP CONSTRUCTION SP.ZO.O

Simon

Jak wyglądają tu rekrutacje? O co pytają?

Zostaw merytoryczną opinię o Amp Construction Sp. z o.o. - Stanisławów

• Jak się pracuje w Amp Construction Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amp Construction Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amp Construction Sp. z o.o.?

Amp Construction Sp. z o.o.
  • Jana Kazimierza 279 lok. 3
    05-126 Stanisławów

Amp Construction Sp. z o.o.