Opinie o Don T Worry Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Don T Worry Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Don T Worry Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Don T Worry Sp. z o.o. w Gdynia

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Bojano na stanowisku Stolarz. Najlepiej na Stolarz. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Jerzy

To wyłóżmy kawe na ławe i przedstawmy schemat działania i rozliczania firmy Dont Worry ku przestrodze przyszlych klientow zeby wiedzieli z czym moga miec doczynieni. Nieustajace miganie sie wlasciciela od sporzadzenia rzeczowej wyceny i oferty na powierzonenzadanie. Osoba ta nigdy nie przedstawia kosztorysu miga sie rowniez od sporzadzenia umowy pisemnej na zlecone prace. Stara sie natomiast jak najszybciej je rozpoczac. Wlasciciel firmy nigdy nie przedstawia rachunkow za zakupywane do zabudowy materialy a poproszony o nie zaczyna zastraszac i krzyczec o braku zaufania i sabotuje zakonczeniem wspolpracy ( w intenecie teraz znajdziemy wszystko wystarczy wygooglowac) Sposob rozliczania jest nietransparentny jak w kazdej innej uczciwie dzialajacej firmie. Czyli wycena , umowa, zaliczka, wykonanie zleconych prac, odbior, zaplata wszystko udokumentowane. Tutaj mamy doczynienia z “preferowanym” rozliczaniem etapowym. Czyli co jakis czas pokazuje sie wlasciciel i rzada nie rzadko nie zrozumialej wysokiej kwoty. Zapytany dlaczego tyle bedzie typowo tlumaczyl czy wie pan ile kosztuje transport, dojazdy, ile ktos musial spedzic czasu zeby to bla bla bla... to typowe bzdury ktorymi sie tlumaczy. Przy normalnie prowadzonej wspolpracy takiej sytuacji rowniez nie bedzie bo wiesz ile wymiesie rachunek finalny. Rzecz jasna rzadane kwoty sa odpowiednio tuningowane w zaleznosci od zasobow portfela “szczesliwego” klienta. Zazwyczaj rozliczanie odbywa sie i tu UWAGA GOTOWKA DO REKI BEZ POKWITOWANIA i jakiegokolwiek dowodu oplaty. Jesli sa tutaj prawdziwi klienci to wiedza o czym mowa. Znane sa przypadki ze ów szczesliwy klient (tym razem nie ja, znam historie z opowiesci pracownikow dont worry) na koniec prac zaskakiwany jest astronomiczna kwota (mowimy tutaj o cenie mieszkania 2 pokojowego) przy jakimkolwiek sprzeciwie pokawiaja sie sabotaze, celowe opoznianie, przetrzymywanie waznych czesci zabudowy itd. Owszem firma lata gdy funkcjonowala w Bieszkowicach miala palet bardzo dobrych fachowcow i specjalistow na dzien dzisiejszy z tej ekipy zostalo dwoch. Mocy przerobowych brak wiec podnajmowane sa firmy na wykonywanie prac. I tak trafiamy na wazny punkt programu podwykonawcy z ukrainy nie sa tak zdolni i ogarnieci jak team z przed lat. Zniszczyli meble ktore demontowali, maja problem z poziomami a przy instalacji hydraulicznej nie wiedza co to jest kat prosty. Wisienka na torcie byly mechaniczne uszkodzenie prysznicowej baterii grohe za ponad 2 tysiace bo chlopak uzywal zwyklej zabki zamiast odpowiedniego klucza o ktorego istnieniu pewnie nie mial pojecia. PRZESTRZEGAM PRZED POWIERZANIEM IM KLUCZY i POZOSTAWIANIU SAMYM SOBIE NA CO DOSC CZESTO NALEGAJA. UWAGA: JESLI PLANUJESZ WSPOLPRACE z DONT WORRY NIE PODEJMUJ JEJ BEZ KOSZTORYSU, UMOWY bo zostanie to wykorzystane !!!!! I prosze mi tutaj nie zarzucac aspektow finansowych bo za wszystkie prace jakie do tej pory wykonala firma DONT WORRY zaplacilem rownowartosc mieszkania 2 pokojowego w stanie deweloperskim. I pewnie dalej bym placil gdy wlasciciel nie byl tak pazerny aby oszukiwac na cenach materialow. Do tego doszedl aspekt jakosci swiadczonej uslugi przez podnajetego podwykonawce z obsada ukrainska.

klient2 Nowy wpis
@Jerzy

Pelna prawda o sposobie dzialania

Krzysztof

Coz za zbieg okolicznosci tyle lat absolutnie zadnej opini az tu nagle taki wysyp pochlestw i uznania, w kazdej opini znajdujemy watek wkladanego serca i poswiecenia pana Jurka oraz jego magocznych zdolnosci. To nic ze sa one wypisywane w odstepach kilku godzin a nawet w niedziele po godzinie 23:15 bo przeciez komus akurat po siedmiu latach sie przypomnialo przed północą ze nie napisal miodem plynacej opinii.

@Krzysztof

No większym "zbiegiem okoliczności" był wylew żali "explosiv" i komentowanie każdej pozytywnej opinii. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę marny robaku.

ania t
@Krzysztof

@Krzysztof Po pierwsze w ciągu ostatnich kilku lat firma zbierała mnóstwo pozytywnych opiniii i zyskała uznanie szerokiej rzeszy klientów a po drugie jeżeli mam ochotę napisać komentarz w niedzielę w godzinach wieczornych to to robię , bo mam do tego prawo. Nie każdy pracuje od poniedziałku do piątku i wraca do domu styrany traktując niedzielę jako dzien święty..Nie sądzę też, że opinie poniedziałkowe lub wtorkowe są bardziej wiarygodne..Tak czy inaczej nie ma to żadnego związku z poruszonym tematem a jest jedynie nieudolną próbą zaczepki, gdy argumentów brak. Pozytywne opinie klientów pojawiły się w odwecie na szkalującą opinię jednej osoby, która tak naprawdę nic nie wnosi, a jest zwykłą frustracją i prawdopodobnie (jak już ktoś wcześniej zauważył) próbą ucieczki finansowej.To naturalne że osoby mające doświadczenia i korzystające z usług firmy wyraziły swoje spostrzeżenia i zareagowały, a fakt że zrobiły to po kilku latach od wyświadczonej usługi tylko podnosi wiarygodność i świadczy jak najlepiej o jakości usług #don'tworry Co więcej gdy ktoś decyduje się pokazać potencjalnym Inwestorom swoje mieszkanie wykończone przez #don't worry po kilku latach użytkowania, podając adres i numer telefonu to chyba wszelkie pytania i dyskusje odnośnie jakości lub jej braku można uznać za zbędne. Życzę miłego i spokojnego dnia, wolnego od niepotrzebnych trosk. Anna Tkaczyk

Te opinie to ściema Nowy wpis
@Krzysztof

Portal dla pracownikow, a mamy i opinie klientów. Właściciel tak głupi, że próbuje udawać, że to prawdziwi klienci? i wszyscy się pomylili? Fałszywy marketing, będę omijał firmę

Polecam firmę z całego serca - projekt aranżacji ścianki TV jest naprawdę przemyślany i przedyskutowany przez obie strony. Meble wykonane starannie, w najwyższej jakości. Dbałość o szczegóły jak i ogólne wrażenie - to cechuje projektantów i wykonawców z firmy Dontworry. Ich pomysłowość nie zna granic, i to co na początku wydaje się szaleństwem jest zaskakująco pozytywnie odbierane na końcu. :)

Polecam wizytę u psychologa, bo coś chyba na bani siadło niezdrowo.

Slayer
@Paweł

Ah i zapomniales dodac ze jestes “informatkiem” firmy ????

@Slayer

Nic nie zapomniałem, gdyż jestem klientem firmy. :)

Slather Nowy wpis
@Paweł

Taki z ciebie klient jak z J. projektant :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Don T Worry Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Beata

Jestem właścicielką domu nr 5 i nie wyobrażam sobie innej aranżacji mojego "miejsca na ziemi" . Bardzo lubię wnętrza nowoczesne , ale i funkcjonalne .Wiedziałam czego chcę i uzyskałam wymarzony efekt. Pełny profesjonalizm, zaangażowanie , dbałość o każdy szczegół do zasługa Pana Jurka i całego zespołu .Miałam możliwość wyboru materiałów , tkanin oraz ceny .Jestem osobą bardzo niecierpliwą, dlatego jedynie do czego mogę się przyczepić - to czas oczekiwania .Ale cóż- rzeczy niemożliwe Don't Worry robi od ręki , na CUDA trzeba trochę poczekać . Ja takie cudo uzyskałam. Pozdrawiam

Stała Klientka

Świeżo wybudowany dom,,,,hahahhaa Panie Explosiv........ tu wszyscy urządzają "świeże" domy ;)

@Stała Klientka

Polecam sprawdzic serwisy opineo, cylex-polska i forum osiedla Stary mlyn rumia. Gdzie ludzie rowniez urzadzali te “swieze” domy 2-4 lata temu. I nagle okaze sie iz nie jestem odosobnionym przypadkiem.

@explosiv

Na opineo jedna negatywna opinia, oprócz pańskich wypocin pod trzema różnymi wcieleniami (podobnie jak tutaj na gowork). Nadal mamy dwóch - trzech niezadowolonych klientów. Pan się nakręca i próbuje wmówić zadowolonym ludziom, że są w błędzie. Sorry, ale z Pańskich opisów wynika, ze zgodził się Pan na rozliczenia czasowe, poza tym jako klient (i inni komentujący tutaj) znam specyfikę pracy i trudności w kosztorysowaniu wszystkiego. Biorąc pod uwagę kwestię poprawek i dodatkowych zleceń, zawsze będą zmiany. Ale ok, może się Pan czuć zawiedziony - w pełni rozumiem. Natomiast kompletnie nie rozumiem kwestii podatku VAT, który jakoby Pan musiał zapłacić. :D Jakim sposobem chciał Pan tego uniknąć, skoro firma ma zlecenie na remont, kupuje materiały i dolicza robociznę. Co w w tym nieuczciwego? Polecam więcej spokoju, i pogodzenie się z faktem, że inni ludzie mogą mieć odmienne zdanie, jednocześnie szanując Pańskie. Niestety to Pan neguje wszelkie wpisy pozytywnie opisujące działania Don'tWorry, bezsensownie szarpiąc własne nerwy. Pal licho politykę tego portalu, który nie doszedł do takich wniosków (jak dla mnie powinien Pan dostać bana), i to że na dłoni widać, że to Pan pod różnymi nazwami wypisuje negatywy. To po prostu widać, i każdy kto ma IQ wyższe niż konik polny to zauważy. Jakie wnioski wyciągnie - myślę, że reszta opinii jak i zdjęcia z realizacji przeważą szalę. Spokoju życzę. Szkoda nerwów.

Stała Klientka

Można powiedzieć, iż jestem klientką od lat, ponieważ urządzałam dwa domy kompleksowo na przełomie ostatnich 10 lat. Jestem zadowolona z usług firmy. Przede wszystkim trzeba wiedzieć czego się chce i oczekuje. Jak czytam opinie niektórych klientów to właśnie stwierdzam, że nie każdy to wie...... Ja akurat to co sobie wymyśliłam, zaprojektowałam - przy małej współpracy Don't Worry - mam to czego chciałam. Firma wykonuje pięknie i dokładnie meble, zabudowy, ściany - generalnie wszystko. Wiadomo, nie jest to tanie, ale raczej przeciętni klienci tam nie uderzają ;) Jeśli chodzi o jakieś wady, niedoróbki, reklamacje, coś nie tak - zawsze można się dogadać.... hmmmm i tu powstaje pytanie - czy każdy to potrafi??? Wychodzi na to, że nie. Ja akurat szanuję ludzi z którymi współpracuję, każdego pracownika....więc nie mam problemów jak niektórzy...(Aaa przerost formy nad treścią to problem wielu). Do dziś dnia znajomi podziwiają wnętrze, te piękne przechodzące słoje fornirów naturalnych... Polecam firmę w 100% Stała zadowolona KLIENTKA

Barbara& Daniel

Dobry wieczór, Jesteśmy właścicielami dość dużego domu na Chwarznie (ponad 600m przy ul.Okrężnej 1a). Ponieważ nie od razu mieliśmy fundusze na remont całej posesji- sukcesywnie remontowaliśmy z p.Jurkiem cały dom.. Nie od razu było nas stać na remont całego domu ale wyjątkowe pomysły, bez ponagleń na płatności ze strony Don’t Wory zbliżały nas sukcesywnie do celu. Jesteśmy z Rodziną ogromnie zszokowani złymi opiniami tutaj, gdyż cała firma Don’t Worry na przełomie już wielu lat wykazała się solidnością, dokładnością, realizacją o czasie i ogromną kulturą osobistą każdego z wykonawcy/ współpracownika. Ukończyliśmy z sukcesem cały dom. Nie wyobrażamy sobie lepszego podejścia i współpracy/ kreatywności i stałego kontaktu z właścicielem firmy wykonawczej po drodze do celu* Z czystym sumieniem polecamy!! Ps. Jeśli ktokolwiek chciałby w realu zobaczyć realizacje firmy Don’t Worry uprzejmie proszę o kontakt pod tel 509271823

Sprawdzam
@Barbara& Daniel

Proponuje kazdemu odpalic google view i sprawdzic te 600 metrowa rezydencje pod wskazanym adresem. :)

Daniel
@Sprawdzam

Nigdzie nie opisaliśmy naszego domu jako bogatej rezydencji. Adres jest jak najbardziej poprawny a efekty remontu wnętrz całego domu cieszą po dziś dzień..

ania t

Witam W 2014 roku powierzyliśmy firmie #don't worry kompleksowe wykończenie dwóch mieszkań. Nasz wybór w kierunku tej a nie innej firmy był podyktowany faktem iż widzieliśmy domy i mieszkania innych osób, kompleksowo wykończone przez #don't worry i efekty były znakomite. Pozytywne odczucia dotyczyły zarówno współpracy z firmą jak i efektu finalnego, który naprawdę wyróżniał się na tle innych 'luksusowych' wnętrz.Poza tym zdawaliśmy sobie sprawę z faktu iż często mimo fantastycznych projektów Inwestorzy mają trudność ze znalezieniem firmy, której uda się te pomysły zrealizować i wykonać. W tym kontekście taka kompleksowa obsługa ze strony #don't worry w zakresie wykonania jednocześnie projektu jak i jego realizacji była dla nas idealnym rozwiązaniem. Firmie nie sprawilo trudności wykonanie wszelkich pomysłów, z których wiele jest nietypowych i niepowtarzalnych. Elastyczność w kierunku potrzeb klienta była ogromna a projekt mieszkania utworzony idealnie pod nasze potrzeby ale tez z daleko idącą uwaznością, praktycznością i mówiąc ogólnie dobrym smakiem. Mieliśmy możliwość uczestniczenia w wyborze i powstawaniu każdego elementu, żadne 'wizje projektanta' nie zostały nam narzucane, tworzenie nowych mieszkań było przyjemnością a efekty wywoływały nasze zadowolenie. Z p.Jurkiem spędzaliśmy godziny każdego dnia w nowo powstających wnętrzach, zdecydowanie wkładał całe serce w kierunku tego, by mieszkanie było spójne koncepcyjnie, miało idealnie dobrane kolory, faktury i materiały. Nie wyobrażam sobie, że jakikolwiek inny projektant spędzałby w powstającym wnętrzu tak dużo czasu i nadzorował jego powstawanie na absolutnie każdym nawet najdrobniejszym etapie. Telefon był odbierany zawsze, nasze pomysły i koncepcje cierpliwie wysłuchiwane, mogliśmy też liczyć na poradę w kwestii doboru wykończenia wnętrza nawet najdrobniejszymi elementami wyposażenia już po ukończeniu prac. Nie mieliśmy żadnych uwag co do jakości czy współpracy i z perspektywy kilku lat , które spędziliśmy we wnętrzach wykonanych przez #don't worry jesteśmy pewni , że nie mogliśmy dokonać lepszego wyboru.Oba mieszkania są nowoczesne, stylowe, świeże i w zasadzie ponadczasowe.Co do kosztów - zostały one przez nas z góry ustalone i zaakceptowane.Dodam tylko że zarówno jedno jak i drugie mieszkanie powstało doslownie na gruzach poprzednich zatem firmie #don't worry zawdzięczamy kawał dobrej,kompleksowej roboty.Podczas projektowania wnętrza istnieje możliwość wyboru tańszych i droższych materiałów, zatem od klienta zależy na jekie warianty się decyduje. Wybór materiałów użytych przy wykańczaniu poszczególnych elementów domu czy mieszkania jest szczegółowo ustalany, mówiąc kolokwialnie- wiem za co płacę. Opinię tę wystawiam po kilku latach użytkowania wnętrza więc z pewnością jak najbardziej oddaje ona stan faktyczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru, jakości wyswiadczonych usług i z pewnością jeżeli będzie potrzeba ponownie zdecydujemy się na dokładnie tą samą firmę.Pragnęliśmy zamieszkać w pięknym wnętrzu i z powodzeniem zrealizowaliśmy to marzenie dzięki #don't worry. Anna Tkaczyk

Witam,po przeczytaniu wypowiedzi niejakiego Pana Explosiv domyślam się jakiego pokroju jest pan klientem...wymaga dużo,na bogato,wszystko ekskluzywne lecz gdy przychodzi do rozliczenia jest problem i "szuka się dziury w calym"! Z mojego doświadczenia Pan Jerzy jest osobą profesjonalną,uczciwą, rzetelną i bez wątpienia godną polecenia.Moj dom zostal zaaranżowany i wykonany przeszlo 5 lat temu przez pana Jerzego i do dziś zachwyca nie tylko cala rodzinę ,jak i wszystkich gości którzy mnie odwiedzają. Wszytko zostalo wykonane z najlepszych materiałów z największą dokładnością co do szczegółów i detali. Powiem więcej ...nie tyle co polecam innym.....co oczywiste jest dla mnie ,że moj drugi dom napewno urządzi firma Don't Worry na czele z panem Jerzym.Goraco polecam.

Jurek
@Andrzej

Znowu do mnie piszesz to samo co smsach????‍♂️

Firma w arcy-artystyczny sposób zaaranżowała i wykończyła mój apartament. Mimo, ze remont jednego z nich odbył sie niemal 12 lat temu- wszystko wyglada i tu musze podkreślić : jak nowe, dlatego przystąpiliśmy do remonty kolejnego :) Jak na razie wszystko po staremu czyli w jak najlepszym porządku. Polecam, Marek!

@Marek

Jurku zloty nie dajesz za wygrana i dalej piszesz sobie komentarze :)

BlueCarol
@explosiv

Z tego co czytam ,pan ma Explosiv ale w głowie.....ewidentne problemy emocjonalne a żale i frustracje wylewane nie w tym miejscu.:) teraz wielu terapeutów prowadzi porady online proponuję tam się wyżywać literacko:D to że jedna osoba jest nie zadowolona z pracy firmy nie znaczy że każdy tak ma , jak akurat współpracuję z panem Jurkiem od ponad 3 lat, i proszę mi wierzyć wykańczali inwestycje o jakich się panu zazdrosnemu nie śniło:)))) widać że ta praca jest dla pana Jurka nie tylko zarobkiem-to hobby i wręcz pasja, słuchają klienta starają się przychylić nieba nawet najbardziej dziwnym życzeniom a wiem co mówię:D ekipa fantastyczna,robotni,sumienni i uczciwi, nowoczesne spojrzenie na wnętrze i to nie tylko danego pomieszczenia ale i klienta:) serdecznie polecam bo na prawdę spełniają marzenia....:)

@BlueCarol

A nie to luz faktycznie z jednym niezadowolonym klientem sobie poradzi nie ma sie czym przejmowac. Zastanawiajace jest jedynie dlaczego tak panicznie na to reaguje ze az sam wypisuje sobie pozytywne komentarze. „Uderz w stół a nożyce same sie otworza” Poszukaj glebiej w internecie jak jest naprawde bo ta opinia nie jest jednie moja. Nabitych w Dont Worry jest znacznie wiecej. Radze wszystkim bylym i jak piszesz zdowolonym klientom posprawdzac jakie podezespoly naorawde zostaly zamontowane w ich aranzacjach. Jestem pewnien ze oszukanych w ten sposob jest znacznie wiecej z zawiasami z logo dont worry :)

@explosiv

Chłopie, weź wyluzuj, bo jak na razie to jedyny (usunięte przez administratora) tu żale każdą opinię komentując jako byłaby pisana przez właściciela firmy. Napisałeś swoją opinię - ok, jest negatywna, nie jesteś zadowolony - ok. Ale marny człowieku odpuść sobie doczepianie się i komentowanie opinii innych ludzi. Jesteś żałosnym frustratem, idź zajmij się swoim życiem, skieruj się do prawnika albo lekarza.

Konrad
@Paweł

Ej no kierownik mi nie da to co mam widzieć :) miłość !!!!

explosiv

Firma nadzwyczaj transparentna i przyjazna klientom ktorzy nie sa zorientowani w temacie. W celu uzyskania referencji proponuje kontakt z Firma Asgard ktora dziwnym trafem zarejestrowana jest pod bylym adresem siedziby Dont Worry ? ( cyt. „Przypadek ? Nie sądze”)

Dzień dobry Państwu, Nie mam zamiaru sie rozpisywać : krótko i zwięźle - jestem bardzo zadowolony z pracy i finalnego NIEZIEMSKIEGO efektu jaki uzyskałem w swoim domu dzięki wykończeniu w wykonaniu firmy Don’t Worry. Ogromy POZYTYW! Mogę jedynie porównać z wprowadzeniem Mercedesa do serwisu Mercedesa - usługa rzecz jasna płatna ale wykonanie przeszło moje najśmielsze marzenia! DZIĘKUJE DON’T WORRY :) Polecam w 100% !

@Piotr

Klamliwy Jurku nie wypada sobie samemu opinii pisac bo jest to (usunięte przez administratora) Choc w sumie jak sie ma cos we krwi to wiadomo ze ciezko sie tego wyzbyc.

Zostaw merytoryczną opinię o Don T Worry Sp. z o.o. - Gdynia

Don T Worry Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Śląska 54 lok. 5
    81-310 Gdynia