Opinie o Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica Sp. z o.o. w Elbląg Węgrowska 3

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica Sp. z o.o. w Elbląg Węgrowska 3

Tomson Nowy wpis

Przepuszczają klientów przed kolejka , kolesiostwo na rejestracji , bardzo długie oczekiwanie

Pacjent Nowy wpis

Przychodnia to porażka dostać się chorym czy z chorym dzieckiem czekać tydzień...i złota rada jechać na sor...nie polecam tej przychodni

Max Nowy wpis

Pytam w czwartek o wizyte u rodzinnego lekarza a w rejestracji mi powiedziała ze na poniedziałek. Pięć dni do rodzinnego !!!

Czy w Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Seba

Bardzo polecam tą przychodnię. Chodziłem na rehabilitację. Super podejście do problemu. P.Monika poświęciła mi mnóstwo czasu. Fachowiec i empatyczny człowiek. Wczoraj byłem na szczepieniu. Szybko, miło i uśmiechy na każdej twarzy. Polecam

Dorota
@Seba

A korzystałeś tylko dwa razy, czy częsciej i za każdym razem było tak przyjemnie?

@Seba

Pozdrawiam wszystkich pracowników. Super personel,

PIotr

Najlepsza klinika w mieście.

Dominika
@PIotr

A to pozytywnie widzę oceniasz, a co w niej takiego najlepszego tak właściwie?

@PIotr

Korzystam rzadko ale zawsze obsługa profesjonalna. Najlepsze masaże w mieście.

Marian

Bardzo nie przyjemna obsługa nie można się dodzwonić a one siedzą i nic nie robią po kod recepty trzeba czekać 3 dni pracują tam osoby ktòre nie powinne pracować w służbie zdrowia zarozumiałe a pojecia o pracy 0????????????????

@Marian

Jestem zaskoczona taką negatywną opinią. Rzadko korzystam z ich usług , ale jak nie mogę dodzwonić się to zawsze oddzwaniają . Może wystarczy odebrać telefon jak panie oddzwaniają.

Weronika

Widzę, że klienci są zadowoleni z pracowników tej firmy. Jestem ciekawa jak są wynagradzani za taką dobrą pracę Ci pracownicy:)?

Pacjentka

Chciałabym bardzo podziękować pani dyrektor za pomoc .Zadzwoniłam z zapytaniem bo w czasach Covidu cieżko się czegoś dowiedzieć z sanepidu. Pani dyrektor wszystko mi wytłumaczyła i pomogła w umówieniu wizyty u lekarza. A co najważniejsze lekarze przyjmują stacjonarnie. Panie rejestratorki przemiłe

Magdalena

@pracownik powiesz coś więcej o premiach jakie otrzymaliście?

pacjentka

korzystam z rehabilitacji w chwili obecnej, pani Agnieszka przemiła, znająca swój zawód. Jestem bardzo zadowolona.

zainteresowana

Pani Marlena jest jednym z lepszych pracowników jakich posiada Lifeclinica . Jest osobą uprzejmą , przyjazną , pomocną oraz posiada dużą wiedze w pracy na rejestracji .

W Centrum medycznym bardzo dużo się pozmieniało na lepsze !! Pracownicy maja umowy , premie oraz pracuja w przyjaznej atmosferze. To nie to samo miejsce pracy co kiedyś . Z czystym sumieniem polecam .

Do Lifeclinica są przyjmowane osoby empatyczne , ciepłe , miłe , przyjazne pacjentowi , charyzmatyczne , bystre oraz zaangażowane w swoją prace co widać za każdym razem jak tam jestem . Wiele zmieniło sie na lepsze !!!!

Wiecie coś o rekrutacji? Trudno dostać tu pracę?

Pracowałam tam i chce tam wrócić. Już na pierwszy rzut oka widać dobre zmiany. Panie na rejestracji uśmiechnięte, pozytywnie nastawione i dbajace o pacjenta. Nowy manager to strzał w dziesiątkę.

Pracowałam w ECM jakiś czas i po wielu zmianach, nowy właściciel wprowadzil ład i porządek. Nie mozna narzekac na standardy pracy

Marzena

Gratuluję Panu Prezesowi ze podjął dobrą decyzję wymiany menagera placówki. Gratuluję!

Jest to praca wymagająca dla osób, które lubią pracę z ludźmi, dlatego nie każdy potrafi się tu odnaleźć. Jeśli ktoś naprawdę chce pracować i w czasie okresu próbnego przyswoi potrzebną wiedzę to jest to fajna praca z porządną umową i dobrymi warunkami finansowymi. Nie jest to praca dla osób, które chcą "odpękać" 8 godzin pijąc kawę. Oczywiście są tu osoby, które pracują od początku istnienia placówki a to mówi samo za siebie. Szczerze polecam, szczególnie dla osób ambitnych i niebojących się wyzwań.

Małe sprostowanie. Od początku pracuje tylko 1 osoba (z rodziny), która została w klinice tylko dlatego że zwalniali wszystkich po kolei, bo nikt się nie nadawał do tej pracy. Kawy nikt nie pił, była jedną przerwa na śniadanie i wielu pacjentów do obsluzenia więc to niemożliwe. No i monitoring i nieustanna obserwacja każdego ruchu rejestratorek. Dziękuję że nie muszę już tam pracować ale dało mi to wielkie doświadczenie na przyszłość jakich ludzi unikać.

Pracowałam na rejestracji, ale ze względu na zmianę miejsca zamieszkania sama musiałam odejść. Złego słowa nie jestem w stanie powiedzieć o tej pracy ani o osobach zarządzających. Atmosfera w pracy była naprawdę fajna, a praca bardzo ciekawa.

Nie mogę przestać się śmiać. Ten komentarz na pewno nie jest napisany przez pracownika, to niemożliwe. O atmosferze pracy w Lifeclinice jest głośno na mieście. Wystarczy popytać. I po co tak kłamać?

Zostaw merytoryczną opinię o Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica Sp. z o.o.?

Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica Sp. z o.o.

Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica Sp. z o.o.