Opinie o Piątkowski Development Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piątkowski Development Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piątkowski Development Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piątkowski Development Sp. z o.o. w Białystok

Kyknos Nowy wpis

Piątkowski biznesmen pełną piersi. Zamyka z dnia na dzień Hacjende w Jasionówce którą prowadził i tym samym sprawia ogromne problemy osobą które zamówiły u jego przyjęcia weselne w tym roku. Bezwzględny (usunięte przez administratora) Żadnych przeprosin Uważajcie na nowà inwestycje którą niedługo ogłosi.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Piątkowski Development Sp. z o.o.?

Paula Nowy wpis

Piatkowski Development to fikcja, która nie istnieje. Broń Boże kupować mieszkanie, Szeregówkę od tego człowieka. Wszystko po kilku latach wali się na łeb, nie ma się zreszta co dziwić jak nawet tutaj pracownicy piszą, ze jest niewypłacalny, robi z tanich materiałów, a ludzi po zakupie traktuje jak (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Kyknos Nowy wpis
@Paula

Wypłacalny to ten Pan jest bo na krzywdzie ludzkiej przez tyle lat zbudował swój majątek choćby Hacjenda w Jasionowce, nie mówiąc już o swojej willi na wsi mieszkaniach wblokach w Warszawie i Białymstoku. Po prostu nie płaci wszystkiego na co się umawiał a umowy z podwykonawcami przeciągał i podpisywał pod koniec ich prac nie płacąc wszystkiego na co się umawiał. Stały jego nr nawet zaliczki dawał na początku aby wzbudzić zaufanie.

Co wchodzi w socjal Piątkowski Development Sp. z o.o.?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Piątkowski Development Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy istnieje możliwość rozwoju w Piątkowski Development Sp. z o.o.?

Radyk

Obawiam się że Piątkowski Development Sp. z o.o. już nie istnieje,, albo to jego ostatni rok.

Pan Piątkowski jest zgłoszony do PIP, mnóstwo ludzi tutaj pisze, że nie zapłacił, nie dał umowy itd. Sprawą zajmuje się Pani Wioletta Młynarczuk z PIP Białystok, telefon 85 678 57 05, wszystkie tego typu sprawy proszę zgłaszać. Dodatkowo Pan Piątkowski ma obecnie prowadzone śledztwo z KK za liczne nieprawidłowości skarbowe oraz powoływanie się na "znajomości" w policji, wśród posłów i zastraszanie. Dlatego też jeśli macie niewypłacone wynagrodzenie, niezapłacone godziny nadliczbowe czy brak umowy pomimo ustaleń, nie czekajcie, zgłaszajcie. W końcu nie może tak być, że ludzie pracują, a nie dostają zapłaty, jeśli sami nic z tym nie zrobicie, on nadal będzie tak działał!

Izabela

Dobrze że działasz w tym kierunku, a co Ci w PIPie powiedzieli? Są szanse na to że firma poniesie konsekwencje swojego działania?

@Izabela

Dowody są zbyt warte, aby PIP to zlekceważył. Przy okazji sprawdzania przez PIP, wyszło wiele dodatkowych kwestii (są obecnie badane, są już postawione zarzuty z KK).

Ona

Witam, czy sprawa została już załatwiona? Czy kolejny raz P. Piątkowski się z tego wypłacze bez konsekwencji?

Krystyna

O jakich dodatkowych kwestiach mowa?

kyknos

Nie bedę opisywał tego Pana bo szkoda na to słów po prostu burak. Jeżeli ktoś chce zakupić w tej firmie mieszkanie to wszelkie uzgodnienia i obietnice tego Pana proszę brać na piśmie. Jego słowo jest nic nie warte.

@kyknos

A co takiego się stało w związku z tym mieszkaniem, że ma Pan taką opinię?

X.

Witam, Czy sprawa z P. Piątkowskim została rozwiązana?

Ciekawski

Czy jest coś nowego na temat Pana Piątkowskiego? Miał budować drugi etap na ulicy Starosielce a nic się nie dzieje od pół roku, nawet fundamentów nie ma a termin realizacji to grudzień 2022!

@Ciekawski

a to jakis wlasciciel jest że o niego właśnie pytasz? na stronie www nic nie ma napisane czemu taki przestój ?

Ciekawski
@Monika

To Pan prezes który coraz wymyśla nowe powody dla opóźnienia. Ludzie zaliczki wpłacili i czekają...

Oleq Prymaq
@Ciekawski

Pan prezes ma teraz większe zmartwienia niż oddanie drugiego etapu inwestycji.

@Oleq Prymaq

Mówisz? A jakie?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Piątkowski Development Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Old

Witam, ja zazwyczaj pracowałam po 9-10h, czasem w weekendy. Nigdy nie dostałam nawet złotówki za jakąkolwiek nadgodzinę.

Urszula
@Old

Próbowałaś coś z tym zrobić? Gdzieś to zgłosić? To strasznie niesprawiedliwe!

Ten pan nie płaci za standardowe godziny pracy, a co powiedzieć o nadgodzinach. Jeśli nie wypłaci, proszę zgłaszać do PIP - obecnie ma tam grubą kartotekę.

Krystyna

A oni tak właściwie deklarują, że będą te nadgodziny wypłacać i wskazują na jakiej stawce?

Kupujący

Czy ktoś ma już za sobą kupno domu od Pana P? Czy były jakieś problemy czy wszystko bezproblemowo i dom oddany w przewidzianym terminie?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Piątkowski Development Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

corx

Czy to prawda że pan P. ma zarzuty z k.k. ?

@corx

Poważnie? Prezes jest podejrzany typ...

P.
@corx

Na prawdę? Czy w takim razie wciąż może prowadzić działalność?

@P.

Wszystko jak na razie w krs aktywne, więc raczej tak. Ale też jak to z zarzutami jest? Bo to chyba trzeba udowodnić i przyklepać, a tak to jest domniemanie niewinności?

Ciekawy
@Krystyna

A wiadomo o co jest oskarżony?

@Ciekawy

No ja właśnie też chciałabym móc poznać szczegóły, bo zbyt specjalnych konkretów to tutaj nikt za bardzo napisać nie chce. Chociaż widzę doniesienia o krzykach i złym traktowaniu, ale nie umiem już tak łatwo każdemu na słowo uwierzyć jak kiedyś...

Franciszek
@Krystyna

Kilku pracowników było przesłuchiwanych przez policję. Wątpię czy wyciekną informację, za nim postępowanie nie dobiegło końca.

@corx

Tak Pan ma postawione zarzuty i nie płaci pracownikom. Proszę samemu to zweryfikować i zadzwonić do białostockiego PIP.

Sami rezygnują, brak szacunku, brak wynagrodzenia. Ten pan to same problemy, unikać i szukać normalnych, wypłacanych pracodawców.

@P.

Może, ponieważ trawa postępowanie, a dodatkowo nie są to zarzuty, które powodują zamknięcie firmy, a powodują wysokie kary finansowe + pozbawienie możliwości dostępu do broni palnej, którą Pan Piątkowski do dziś posiada. Sprawa jest złożona, ale idzie wyjątkowo dobrze do przodu, ale faktem jest, że potrwa na pewno jakiś czas. Warto, aby ludzie o tym wiedzieli, unikali tego pracodawcy, ale także walczyli o swoje, gdyż wiele lat prowadzi działalność Piątkowski Development + Hacjenda Jasionówka, a każdy machał ręką i nie chciał się z nim sądzić, zgłaszać do PIP. Teraz to się w końcu zmieniło i są postawione konkretne zarzuty, prokuratura, policja, PIP, sanepid obecnie działa.

cieśla

Nie polecam nawiązywania jakiejkolwiek współpracy z Panem Piątkowskim Michałem jest to człowiek nieuczciwy nie wywiązujący się ze zobowiązań gdy dochodzi do płatności za etap szuka powodów do nie zapłacenia .Wymyśla i obraża ludzi którzy posiadają większą wiedze niż on na dany temat .Ogólnie w mojej ocenie jest to człowiek konfliktowy ,nieuczciwy ,totalny (usunięte przez administratora) bez kszty rozsądku i kultury osobistej .Radze omijać tego Pana z daleka!!!!!!!!!!

mlody
@cieśla

Ponieważ miałem kontakt z tym panem i zostałem przez niego obrażony niecenzuralnymi słowami chociaż nie prowokowałem takiej agresji

@mlody

A skąd właściwie wiesz, że nie prowokowałeś? Może człowiek akurat miewa gorszy okres w życiu? W sumie w Twoim przypadku na wyzwiskach z jego strony się skończyło? Nie reagowałeś dalej? Boję się pomyśleć, jakby to mogło się skończyć...

Byly pracownik
@Krystyna

Nie wiem jak było w tej sytuacji. Ale pracowałem u tego człowieka kilka lat temu i było identycznie. Także to chyba nie jest kwestia '' gorszego dnia ''.

@Byly pracownik

Czyli w Twoim przypadku jaka przykładowa sytuacja miała miejsce? Bo jeśli faktycznie po kilku latach było to samo to jednak chyba masz rację i coś jest na rzeczy...

Jak wygląda sprawa grafiku w Piątkowski Development Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

W.

Na początku tak. Później zależy od ''humoru''. A one bywają różne....

Witam, firma poszukuje pracowników, czy możecie powiedzieć jak teraz wygląda współpraca w tej firmie, atmosfera..?

P.

Nie polecam. Niestety wsyztskie ponizsze opinie są prawda. Właściciel nie nadaje się do jakiejkolwiek współpracy, mobbing pod każdym względem, stąd ciągłą rotacja pracowników.

Jaki dress code obowiązuje w Piątkowski Development Sp. z o.o.?

Koda

Praktycznie żaden ;) sekretarka siedzi w krótkich jeansowych szortach, do tego zwykły t-shirt, plus adidasy... brakuje tam reprezentacyjnych osób

Radek

Co macie na myśli pisząc o braku kompetencji?

Magda

Faktycznie w firmie jest wyzysk?

Xa
@Magda

Nie wypowiem się czy wyzysk. Ale na pewno brak kompetencji, podstawowej wiedzy budowlanej oraz jakiejkolwiek kultury osobistej.

Izabela
@Xa

Ale masz na myśli wszystkie osoby pracujące w tym miejscu? Może nie warto generalizować :) Może jednak jesteś w stanie wymienić jakieś nie tylko negatywne, ale i pozytywne aspekty pracy w Piątkowski Development?

Xa
@Izabela

Nie generalizuje, tylko mówię o właścicielu, pisałem że nie mogę się zbyt dużo wypowiedzieć na ten temat. Być może są pozytywne aspekty- nie wykluczam tego :) . Ale oczywiście niech się wypowiedzą ludzie którzy mogą coś więcej powiedzieć niż ja :) może Pani?

Klient

Wszystkim odradzam jakiejkolwiek współpracy z tym człowiekiem czy to jako klient czy współpracownik . Nic poza wyzwiskami i krzykami. Zero wiedzy. Totalny brak kultury! Pseudodeweloper który tylko zasłania się innymi ludźmi i wykorzystuje wszystkich kogo tylko się da. A poza krzaskami nie potrafi nic. wiele osób było świadkami stosowanego przez niego mobbingu wobec podwykonawcow i pracowników. Odradzam i ostrzegam wszystkich!

Krzysztof.K

Niestety również nie polecam, jakość wykonania budynków słaba a szef jest zwykłym (usunięte przez administratora) który tylko potrafi krzyczeć.

Pancia W
@Krzysztof.K

Szefowi zawsze się wybacza. Załóż stopery i po problemie

klient firmy Piatkowski

Nie wiedziałem że tacy ludzie mogą funkcjonować na rynku budowlanym ( hmm nawet w jakimkolwiek biznesie) normalnie szok. Z właścicielem nie można się dogadać w żadnej sprawie, wszelkiego rodzaju sprawy załatwia krzycząc, konfabuluje w każdej kwestii, jeżeli chodzi o budowane budynki to jedna wielka porażka, niedociągnięcia, fuszerka, krzywizny ścian, fachowcy z ogłoszenia jak najtaniej , kierownika budowy nikt nie widział i nikt nie wie kto to jest . Jak ktoś nie chce bawić sie w przepychanki z właścicielem szumnie nazywającym sie deweloperem proszę omijać szerooooookim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Piątkowski Development Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Piątkowski Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piątkowski Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piątkowski Development Sp. z o.o.?

Piątkowski Development Sp. z o.o.
  • I Armii Wojska Polskiego 4A lok. 111
    15-103 Białystok

Piątkowski Development Sp. z o.o.