Opinie o Pepita Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pepita Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepita Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepita Sp. z o.o. w Kraków

Byłypracownik Nowy wpis

Nie polecam jeśli nie chcecie aby wasze dane wrażliwe - numer pesel, adres itd, latały jak gołębie nad rynkiem w Krakowie. Rozliczenia zawierające dane poufne wysyłane na ślepo SMS-em bez żadnego zabezpieczenia czy potwierdzenia chociażby tożsamości osoby, do której się wysyła. Dane przekazywane wszystkim pracownikom sklepu jak na tacy. Łamanie prawa to domena tego miejsca.

Dreptak

Nie polecam pracy w sieci sklepów Pepita (torebki, odzież, Kraków) - zwlekanie i zwodzenie pracownika w kwestiach umowy, brak odpowiedzi na prośby o rozliczenie się (dopiero po groźbie PIPem), odliczanie od wypłaty dwuminutowych przerw na toaletę (nawet jeśli idzie się raz podczas całej zmiany), (usunięte przez administratora) w razie konieczności kontaktu - unikanie pracownika (przekazywanie zwodzących info. przez telefon do innych pracowników), udostępnianie danych wrażliwych innym pracownikom (nie HR - współpracownicy), ciągłe śledzenie ruchów pracownika i zmuszanie go do bezsensownych prac pod groźbą obniżenia pensji (nawet jeśli w całym sklepie wszystko już jest zrobione i pozostaje tylko obsłużyć klientów).

Pracownik zadowolony od 5 lat Nowy wpis
@Dreptak

Z informacji moich wynika i również tych które są ogolno dostępne dla wszystkich od samego początku pracy że nie ma możliwości używania w pracy telefonu. Przesiadywanie na telefonie w momencie pracy jakim cudem ma być zaliczane do czasu pracy skoro to przerwa. Mimo próśb ciągle ten sam błąd. I będąc po waszych zmianach bo (piszą to te same 2 dziewczyny plus ich rodzina i znajomi .) krucjata. Będąc bezpośrednio po dniach w których byłyście zaplecze sklepu koszmar, ulozenie koszmar. (usunięte przez administratora) nie wynoszone po swoimi jedzeniu przez kilka zmian. I dziwnym trafem nie było co robić w pracy. No szkoda. Powiem tylko tyle że wcale nie żal że was nie ma. Pracowałyscie maks 1.5 tyg i wasze wypowiedzi nie są wiarygodne. Zdziwienie że w pracy trzeba pracować. Hit tego tygodnia.

Wiktoria Nowy wpis

Pracuję od paru miesięcy i jestem zadowolona, dobre premie sprzedażowe, super atmosfera pomiędzy dziewczynami. Plusem jest również to że mam kontakt z ludźmi. Na początku miałam tremę przed rozmową z klientami, teraz zrobiłam się bardziej otwarta. Pozdrawiam

Kasia Nowy wpis

Dla mnie praca, atmosfera bardzo fajna, polecam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pepita Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

No i jak z zatrudnieniem jest w firmie Pepita Sp. z o.o. w miejscowości Kraków, bo nie wiemy czy będzie można się zatrudnić.

Kaja

Lepiej się nie zatrudniać. Piekło na ziemi z taką pracą :)

Zostaw merytoryczną opinię o Pepita Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Pepita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepita Sp. z o.o.?

Pepita Sp. z o.o.
  • Szewska 21