Opinie o Vriston Sp. z o.o. w Bolszewo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Vriston Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vriston Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vriston Sp. z o.o. w Bolszewo

Ewelina Nowy wpis

Mąż myśli nad aplikacją w to miejsce, ale najpierw chciałby wiedzieć, czy warunki pracy się zmieniły, ponieważ wcześniejsze komentarze nie były zbyt pozytywne. Po pierwsze, czy zwiększyły się zarobki? :D Po drugie, czy narzędzia pracy (maszyny) zostały wymienione na lepsze? :D

Oooo Nowy wpis

Witam jaka atmosfera jest w tej firmie jakie są stawki?

Vercusion Nowy wpis

Gorąco nie polecam tej pracy a szczególności jako operator maszyn atmosfera tragiczna przez kierowniczkę działu tylko marudzi i się drze o byle co , (usunięte przez administratora) Maszyna ciągle się psuje ciągle jakieś awarię a później 3 szef marudzi żeby było coraz więcej nawet gdy maszyna jest popsuta O wolnym zapomnijcie bo będą cie oskarżać o brak możliwości produkcji

Krzysiek Nowy wpis
@Vercusion

Aż taki nacisk na wyniki? No ale jak maszyna się często psuje to przecież nie jest wina pracownika. Jak się chce wziąć urlop to nie ma innego pracownika na zastępstwo?

2022

Pracuje w tej firmie pare lat i jestem w szoku czytając te opinie. Wychodzi na to, że każdemu źle się tu pracuje ale jakoś nigdy nie spotkałem się z tym, żeby ktoś poszedł do brygadzistów, kierowników czy dyrektora ze skargą. Czegoś potrzebujesz lub coś Ci nie odpowiada? Idziesz, rozmawiasz i razem rozwiązujecie problem. Teraz w modzie jest wystawienie opinii anonimowo ale radzę najpierw spróbować rozwiązać problem, a dopiero potem wystawiać opinie, będą one bardziej wiarygodne. W razie pytań zostaw komentarz, spróbuje rozwiać twoje wątpliwości, pozdrawiam :)

Xxx
@2022

Czy obecnie firma szuka pracowników?

@Xxx

Z tego co w internecie widziałam to nie. Ale ciekawe czy cv w razie czego można na maila podesłać?

@2022

Zgadzam się z tą opinią, praca bardzo fajna , atmosfera również, jedyny minus to płaca, ale może wkoñcu się to zmieni

Aneta

Czemu płaca jest minusem? Podasz jakieś widełki może? Macie same podstawy czy są tez jakieś premie?

Natalia

Marne znaczy jakie? Nie to, że ci nie ufam, ale jednak każdy ma swoje standardy i wymagania w tej kwestii. Dla ciebie może być mało a dla kogoś innego sporo…

Hhh
@2022

Nie polecam Stare i niesprawne maszyny Kierownictwo udaje, że się zna Kasa słaba Brak zamówień Upadlo Rossi i vriston też upadnie Pozdrawiam

@Hhh

faktycznie tych zamówień nie ma tak jak piszesz? czyli co pracownicy tutaj na dany moment robią wobec tego, jak praca miałaby wyglądać? Na kiedy Ty to wszystko przewidujesz tak w ogóle i czy wiadomo jakie plany i perspektywy firma stworzyła na kolejny rok? robią takie pod koniec bieżącego może?

Firma Vriston Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko PRACOWNIK MONTAŻU OBUWIA. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych opinii. Praca w tej firmie jest wymagająca i odpowiedzialna. Firma zapewnia pracownikowi środki ochrony osobistej i dba o bezpieczeństwo podczas pracy. Atmosfera w zespole sprzyja rozwojowi osobistemu, a brugadziści odpowiednio pilnują przebiegu produkcji. Dodatkowym atutem są premie pracownicze i możliwość podwyżki. Zdecydowanie polecam każdemu kto potrafi działać wielozadaniowo i wytrwale. Z przyjemnością będę chciał zostać w tej firmie na stałe.

Xxxxx

Zatrudniany jesteś na jedno stanowisko a musisz zastępować wszystkich pracowników i sprzątać toalety bo Pani Lucyna wywiesza kartki o sprzątaniu toalety albo zamyka toaletę firma sobie nie może pozwolić na sprzątaczkę to pracownicy sprzątają .

@Xxxxx

No to mało przyjemna robota w takim razie. A o jakim stanowisku tu mowa?

Zzzz
@Xxxxx

A ile już tam pracujesz ?

Слава Україні!

Nie polecam. Ludzie pouciekali jak się dowiedzieli, że firma wolałaby zatrudnić jeszcze jednego kierownika niż dać na podwyżki przez co nawet Ukraińcy nie chcieli za minimalną krajową tam tyrać po 10h dziennie, z kierowniczką co japę drze cały czas, na stanowisko operator produkcji szukali chyba 4 miesiące kogoś kto przejmie za 2300 na rękę pałeczkę, każdy kto przychodził to rezygnował po kilku dniach, ilość czynności jakie operator musi przed rozpoczęciem pracy, w czasie pracy i po pracy zrobić woła o pomstę do nieba, jesteś operatorem, konserwatorem, programatorem, przez 10h dziennie bawisz się w uzupełnianie maszyny, mieszanie chemii silnikiem od motorówki (bhaha) przelewaniem toksycznych substancji z jeden beczki do drugiej, próby odczynników, wymienianie filtrów, naprawianie maszyny oraz wiele innych rzeczy których nie pamiętam, a są i to za grosze, o bhp tam nikt nic nie wie, umowa zlecenie oczywiście, dobrze dla ciebie, bo można uciec z dnia na dzień, kierownictwo to porażka, już dawno powinni to zamknąć, zakład zatrzymał się tam na latach 90tych. Współczuję ludziom co jeszcze tam robią i się godzą na takie stawki i ten (usunięte przez administratora) Omijać i uciekać.

Julia
@Слава Україні!

Piszesz że o bhp nikt w firmie nikt nic nie wie... O co chodzi? Macie odpowiednie ubrania i środki ochrony przy tych wszystkich niebezpiecznych czynnościach?

Слава Україні!
@Julia

Jakie odpowiednie ubrania? Swoje ciuchy, buty spisane na straty, o rękawiczki i maski/okulary człowiek dopytywał kilka razy po czym sobie darowal i uciekł, ktoś coś mówił ze niby są, ale gdzie? Pochowane by nie zużywać... Przy roztworach z etykietami co powodują raka przełyku chyba na początku każdej pracy kierownik powinien zrobić mały kurs bhp i co należy ubrać by przy tym pracować, nic takiego nie było, ale co oni mogą wiedzieć skoro nigdy tej beczki sami nie otwierali.

Dyrektor Marek nie może wydać pracownikowi świadectwa pracy pracownik musi czekać tygodniami na świadectwo pracy przydała by się w tym zakładze ispekcja pracy na ten bajzel na kółkach.Jak zwalnia ludzi trzeba papiery mieć przygotowane A nie robić pod górkę żeby osoba nie mogła podjąć innej pracy .Wszystkich pracowników wykożystuje na umowę zlecenie wmawiając brak urlopu.

Czy w Vriston jest szansa na awans, podwyżkę, albo na premię ?

Chciałbym usłyszeć prawdziwą opinię o tej firmie. CZytając komentarze na go workach i tym podobnych, gdzie zdanie są podzielone, nie potrafię zrozumieć, czy mam tutaj doczynienia z ludźmi, którym na czymś zależy, czy z obibokami, którzy wymagają a nic od siebie nie dają w miejscach pracy. CZy w tej pracy naprawdę jest tak źle, czy to tylko głupie słowa osób, które przyszły do niej i zostały zwolnione bo nic z siebie nie dawały. Proste pytanie i chciałbym usłyszeć odpowiedź jak jest naprawdę.

Kamila

Czy firma stawia na rozwój pracowników w firmie? W jaki sposób?

On
@Kamila

Nie haha

Co jaki okres czasu w Vriston Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Xxx

W tej firmie nie ma podwyżek ani żadnych dodatków niestety.

0000..

Do wszystkich osób które chcą zacząć prace w firmie Vriston w bolszewie,zdecydowanie nie polecam Główna księgowa nie potrafi ogarnąć wypłat dla pracowników,osoby które planują założyć rodzine to życze powodzenia bo za 2120zł nie dacie rady utrzymać rodziny,domu itp. Gratuluje super inteligencji,zamiast doliczyć 400/500zł do wypłaty dla pracownika to lepiej zatrudnić drugiego dyrektora... dla mnie takie coś jest żałosne w taki sposób nikt nie będzie chciał pracować w takiej firmie,najlepiej by człowiek w ciągu dnia zrobił 400 par butów ,wtedy wszyscy będą zadowoleni a przypominam człowiek to nie robot czy jakaś maszyna,niby płacone na godz. A jest akord?.... jeśli chodzi o pracowników to można sie dogadać itp. Ale jeśli chodzi o całe biuro to istna masakra,brak wody dla pracownika,każdy pracownik musi sam osobiście kupować gdzie to powinien zakład kupować,ogólnie to powinni sie starać by utrzymać danego pracownika w firmie ale ktoś to ma głęboko w (usunięte przez administratora)jak sie nie nadaje to wyrzucić jak jakąś zabawke bo już bezużyteczna... pracowałem w tej firmie 6 miesięcy,gdy zbliżał sie koniec umowy myślałem że dostanę przedłużenie umowy na dłuższy okres a tu wypowiedzenie umowy i to jest super tak.... to gratuluje,w taki sposób nikogo nie utrzymacie na dłuższą mete. Tu taki przykład PISU, PREZYDENT WOLAŁ PODPISAĆ UMOWE NA KWOTE 2 MLN ZŁ NA JAKAŚ TVP NIŻ DLA OSÓB KTÓRE TEGO BARDZIEJ POTRZEBUJĄ DLATEGO (usunięte przez administratora) PIS TO SAMI KŁAMCY I (usunięte przez administratora) NIE POZDRAWIAM,ŻYCZE MIŁEGO CZYTANIA TEJ KRÓTKIEJ ALE PRAWDZIWEJ OPINNI O FIRMIE VRISTON!.

OnaOn

Praca w tej firmie dla Ludzi bez szkoly i perspektywy na życie. Płacą najniższa Krajową, oczekują abyśmy robili za wszystkich i na wszystkich stanowiskach pracy. Brak zapasowych osób na stanowisku w razie jakby ktoś zachorował, kierownictwo każe pracować za dwóch ŻENADA!!! Brak jakiegokolwiek rozwoju dla nowych i niższych ranga pracowników! Brygadzisci na każdym dziale to nie wyuczeni i nie wykfalikowani ludzie którzy zostali brygadzistami na dziale dlatego że pracuja już bardzo długi okres. Nie kompetentni De...e. Księgowa która nic nie wie i nie potrafi ODPOWIEDZIEĆ NA PROSTE PYTANIE. Nie potrafi zliczyć 2+2. Kierownictwo ma glebko w nosie Ciebie bo wiedzą że przyjdzie inny głupi/a i będzie robić za grosze. Brak poszanowania i doceniania Pracownika. Pomieszczenie socjalne żeby zjeść śniadanie? Proszę zapomnieć, ludzie jedzą na hali której są w powietrzu różnego rodzaju hemikalia lub latem można zauważyć ludzi jak siedzą i jedzą na dworze, to jest nie dopuszczalne!!!! Hale oczywiście nie są odpowiednio wentylowane. Zero przyszłości w tej firmie(usunięte przez administratora)

@OnaOn

Prawdą jest, że zatrudniamy ludzi z różnym poziomem wykształcenia od podstawowego do wyższego. Co oceniający miał na myśli pisząc pisząc o pracy dla ludzi bez szkoły? Czy tacy ludzie nigdzie nie mają pracować? Oferujemy przeszkolenie, umowę o pracę, jedną zmianę, wolne weekendy, ciepłe pomieszczenia itp. Czy to na prawdę takie straszne warunki? Zakład spełnia wszystkie wymagania BHP, Sanepidu, Inspekcji Pracy itp. Mamy pozytywne wyniki badań środowiskowych na wszystkich stanowiskach pracy. Skąd więc opinia o tak strasznych warunkach. Płace są zróżnicowane w zależności od umiejętności pracowników, co chyba jest naturalne. Ponadto praca jest dobrowolna w oparciu o umowę. Każda ze stron może się wycofać. To nie (usunięte przez administratora) i nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jeżeli jest tak strasznie proponuję zrezygnować i darować sobie dalszych cierpień, zajmując stanowisko dla uczciwych ludzi chętnych do pracy w dobrej firmie.

@Vriston

Zakład spełnia wymygania BHP i Sanepidu ? To ciekawe jak radzą sobie Panstwo z temperaturami dodatnimi w okresie letnim gdy na hali jest ponad 30st. A pracownicy moga sie napic wody z wystającej rury ze sciany ( moze juz jest ta woda gazowana ? Tego nie wiem.) Rozumiem ze jako firma bronicie jak mozecie ale te tresci ktore są opisywane przez innych pracowników lub byłych to 100%prawda.MIAŁEM okazje pracowac 2 dni w waszej firmie i dziekuje bardzo za tak cudowne warunki jak za czasów sredniowiecza lub komuny gdzie nie ma czym pracowac a jezeli chcesz zarówke aby oswietlic swoje stanowisko to wiesz gdzie jest sklep.Pani L..... to potrafi tylko popedzac jako gosć z pejczem ktory najlepiej przed rozpoczeciem pracy wychłostałby pracowników.-Nic nie załatwi jako osoba prowadząca lecz na wszystko ma odpowiedz-słoma z butów wystaje po za zakład pracy.Brama zamykana na klucz po przyjsciu do pracy jak w obozie(Aby zlozyc cv czekalem godzine ).

Brak nicku
@Marcin

Marcin. Dokładnie tak, masz rację w 100% też tam pracowałem i to potwierdzam. Brak socjalu gdzie można spożyć jedzenie. Jeśli chodzi o osoby tam pracujące. To są na prawdę sympatyczni. Panie i Panowie to dobrzy koledzy z pracy. :) niestety nie można takiego powiedzieć o wszystkich. Niestety kierownik działu Pan L Na początku obiecywał złote góry podyżke po okresie próbnym, ale to były tylko puste słowa. Jak pisze Marcin to prawda bo owy Pan ma odpowiedź na wszystko. A po rozmowie że człowiek się zwalnia zaczął przeklinać i wyzywać. Zero profesjonalizmu z jego strony.

Koleś

Czy vriston planuje może przyjąć pracowników? Pracowałem na produkcji, wiec pracy się nie boję..

koleś
@Koleś

naprawde nikt mi nie odpowie ,czy boi sie o utrate pracy w koronawirus?

Brunet14

Jestem w tej firmie od 2 miesięcy, jeśli chodzi o pracowników to można się dogadać z każdym, jeśli chodzi o atmosferę w pracy między działami to nie wiem jaka jest, jeśli chodzi o kadry i płace to mogę osobiście powiedzieć że potrafią zapomnieć o pracowniku,miałem taką sytuację gdzie reszta pracowników otrzymała pensję na koncie 9 a ja kilka dni później. Mam nadzieję że kolejne miesiące nie będą tak wyglądać

Be
@Brunet14

Niestety, ale musisz sam pilnować swojej wypłaty, popracujesz tam trochę to zrozumiesz

Cz.

Negatywne opinie, niestety nie biorą się z nikąd...

Super Oferta

Zakład żenada , rodzaj pracy żenada , jedyny awans i możliwość rozwoju to praca na 10 maszynach żeby jeden mógł pracować za wielu , oczywiście najlepiej jakby pracownik umiał naprawiać dodatkowo sam maszyny aby też przejąć obowiązki mechanika , na rozmowie człowiek jest wypytywany o rodzinę , o stan jak i gdzie mieszka , czułem się jakby chcieli mi narzucić pętlę na szyję , czyli inaczej mówiąc nie być pracownikiem a być niewolnikiem , na początek umowa za minimalną a potem nie wiadomo , no bo zależy jak i co będzie umiał i oczywiście jak praca będzie wyglądała ilościowo tzn ile par dziennie uda się przetworzyć , generalnie 1 odczucie uciekać i trzymać się z dala , brak perspektyw i rozwoju , jest takie przysłowie murarz , tynkarz , akrobata , i idealnie się wpasowuje w politykę zakładu , lepszą przyszłość widzę w Biedronce , tam po umowie na okres próbny człowiek bynajmniej wie ile będzie zarabiać konkretnie . Podsumowując na koniec , Firma poszukuje pracownika który może wszystko i wszystkich zastąpić oczywiście za brak konkretnej umowy pieniężnej , do tego dochodzi akkord aby najlepiej jakby robił 250 par dziennie lub więcej , 1 odczucia wyzysk na dużą skalę , wymogi ale brak wynagrodzenia konkretnego , oraz co jest degustujące wypytywanie a życie prywatne , najlepiej jakby potencjalny pracownik nie miał już możliwości ucieczki z zakładu . Nie Polecam szanujmy się przede wszystkim .

@Super Oferta

Panie Grzegorzu, był Pan u nas w firmie z zapytaniem o pracę przez pół godziny, z czego 5 min. spędził Pan na produkcji. Opinia natomiast wystawiona jak znałby Pan wszystko od lat. Całkowicie żenująca i wprowadzająca uczciwych ludzi poszukujących pracy w błąd. Poszukiwał Pan pracy na maszynach ze sterowaniem cyfrowym. Zostały Panu pokazane wszystkie. Pan wyciąga wnioski, że pracownik na wszystkich pracuje i to jednocześnie. Jeżeli praca wydała się Panu nieodpowiednia trzeba było od razu wydać opinie a nie dzielić się fałszywkami w internecie. Faktycznie ŻENADA - omijać takich oceniających pseudo fachowców lubujących się w hejcie z daleka.

Maciek

Widzę dużo negatywnych opinii, czy na ten moment są one nadal prawdziwe ? Czy coś zmieniło się w firmie ? Bardzo proszę o odpowiedz pracowników

Vriston

Witam, jeżeli osoba o nicku "Lalka" już nie pracuje w firmie Vriston dlaczego wypowiada się anonimowo? Przecież nie musi się obawiać konsekwencji ze strony byłego pracodawcy. Czyżby, to po prosu nie była prawda? Przy dzisiejszym tak ograniczonym dostępie do dobrych pracowników równie dobrze lokalna konkurencja może zniechęcać do podjęcia pracy we Vristonie. Przynajmniej od dwóch lat nikt z firmy Vriston nie został zwolniony. Stwierdzenie więc przez Lalkę, że została wyrzucona nie jest prawdziwe. W firmie pracuje zgrany zespół w większości z wieloletnim stażem, co chyba jest naszą najlepszą rekomendacją jako pracodawcy. Zakład spełnia wszelkie warunki związane z zapleczem socjalnym oraz warunkami pracy. Każdy uczciwie wynagradzany jest za swoja pracę. W zakładzie jest wysoka kultura osobista w odnoszeniu się do siebie niezależnie od zajmowanego stanowiska. Złośliwa z nieznanych przyczyn opinia Lali jest mocno krzywdząca dla uczciwego pracodawcy. Vriston to miejsce pracy dla uczciwych i zaangażowanych osób niezajmujących się marnowaniem czasu na wystawianie fałszywych komentarzy w internecie. Lala, o ile w ogóle była kiedykolwiek pracownikiem Vriston, jak widać do takich się nie zalicza.

Zostaw merytoryczną opinię o Vriston Sp. z o.o. - Bolszewo

• Jak się pracuje w Vriston Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vriston Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vriston Sp. z o.o.?

Vriston Sp. z o.o.
  • Długa 1