Opinie o Jet Story Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jet Story Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jet Story Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jet Story Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Jet Story Sp. z o.o.?

Jak w ogóle z pracą handlowca, często jest wolny wakat? Widziałem, że prowadzona była rekrutacja rok temu i zastanawiam się czy miałbym szansę na zatrudnienie teraz. Pasuje mi to, że proponowano umowę o pracę, tylko po jakim czasie ewentualnie można dostać ją na stałe? Wymagano też dyspozycyjności w pracy zmianowej, ale mam nadzieję, że nie trzeba pracować poza ustalonym grafikiem.

Wypowie się tu ktoś, kto pracuje jako stewardessa? Chciałabym aplikować, ale też wolę wiedzieć co i jak przed. Ile można zarobić miesięcznie, tak na sam początek? W ofercie pracy napisane jest, że miejscem pracy jest Warszawa i Włochy, więc to są główne kierunki lotów? Nigdzie indziej nie będzie latane?

max Nowy wpis

Warszawa, Włochy. Jeśli nie rozumiesz ogłoszenia, to może nie aplikuj! Firma mieści się w dzielnicy Włochy. Załamałem się właśnie :-/

Na jakich umowach zatrudniają w JetStory? B2B czy jest też opcja umowy o prace?

Czy rekrutacja na stanowisko Młodszy Inżynier ds. Planowania i Przygotowania Obsługi w Part-145 w firmie Jet Story Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Zgadzam się z opinią "Landryna" i "Admirał". W firmie nie docenia się pracowitości, a liczą się tylko pracownicy zatrudnieni po znajomości (w firmie jest wiele takich osób). Dużo zależy od działu: w jednym zwalniają bez powodu, w innym jest nierówny podział obowiązków między pracownikami, w innym darmowe nadgodziny. Najlepiej traktowani są mechanicy i piloci.

Belmondo

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie jedna Pani z zarządu, która mobbinguje pracowników, było już kilka skarg. Kilka osób już się przez nią zwolniło, gdyż mieli dość jej infantylnego i prymitywnego zachowania. Taka zakompleksiona osoba nie powinna piastować takich stanowisk, daje zły przykład, skłóca ludzi. Gdyby nie ten jeden wyjątkowo beznadziejny przypadek ... reszta to super ludzie.

Helena

Ja czasami nie wierzę jakie opinie można przeczytać... Ale pomijając wygląd, który tak ocenicie to o co niby chodzi z tym złym traktowaniem? Bo skoro skargi wleciały i nic się nie zadziało to może nie było aż tak dużego powodu? Nie jesteście na nią nieco zbyt cięci? :(

@Helena

A może jednak się zadziało :) Sprawy toczące się w sądach przeciwko firmie to tajemnica poliszynela. Zarząd się tym nie chwali, ale wielu pracowników doskonale wie, ile osób wystąpiło przeciwko firmie w odpowiedzi na łamanie prawa. Kiedy zarząd był jeszcze w innym składzie, nie było takich sytuacji.

Belmondo

Tak, ta. Może jeszcze kiedyś będzie normalnie. Chętnie bym wróciła do tej firmy ale na pewno nie pod tą osobą.

@Helena

Nie? Nie jesteśmy? To jest idealny przykład jak przez jedną osobę można rozbić fajny team. Byłam zadowolona z tej pracy, ale nie z tej współpracy z ta osobą. Reszta super.

@Belmondo

Pamiętajmy, że w zarządzie są trzy osoby. Jedna robi to, co robi, ale też żaden z dwóch pozostałych członków zarządu nie staje w obronie nas, pracowników.

Rita

Jak oceniacie prace stewardesy w tej firmie?

Emu
@Rita

Poznań czy Warszawa ?

Rita
@Emu

Poznan

Jolanta
@Emu

A mnie akurat interesuje Warszawa :) Jakie obowiązują stawki na takim stanowisku w Jet Story? Czy wynagrodzenie jest stałe, godzinowe czy może zależne od np. premii i efektywności? Z czego składa się pensja? Jak z podwyżkami?

Bella
@Rita

Hej - dostał juz ktos odpowiedź z tych, ktorzy rekrutowali do Poznania?

Greta
@Bella

Tez czekam na telefon....

Ala
@Bella

Tak mialam juz 3 etap interview

@Ala

No to trzymamy kciuki!!! Kontaktowali sie z Toba telefonicznie?

Ala
@Z głowa w chmurach

Tak telefonicznie potem video call.

@Ala

Dzieki za info! Powodzenia!

Pytacz

Gratulacje!!! A kiedy otrzymała Pani pierwszy telefon? Pozdrawiam

Z głowa w chmurach

Jesli chodzi o prace stewardessy to w jakim jestescie wieku osoby do ktorych oddzwonili? Czy ktos moze jest juz blisko 30 lub powyżej, czy raczej młodsze osoby?

Mila

Cześć, aplikowałam na stanowisko stewardesy do Poznania . Czy rekrutacja została zakończona i kiedy można spodziewać się odzewu w przypadku kiedy będą Państwo zainteresowani? Będę wdzięczna za odpowiedz.

Janka
@Mila

Hej , podpinam się pod pytanie .

@Mila

Hej Mila, jesli mozesz napisac, gdzie znalazłaś ogłoszenia o tym ze poszukują stewardess?

@Mila

Chcialabym wziac udział w rekrutacji, ale nie widzialam nigdzie zadnych ogloszen

Rekrutacja zakonczona

@Z głowa w chmurach

Podobno ma być kolejna w przyszlym roku

@Mila

Dzieki za info! Dostałaś odpowiedz?

Beata

Hej, jaka atmosfera w dziale obsługi klienta w Jet Story? Z ilu osób składa się dział i jakie możliwości wykorzystania ścieżki kariery w firmie? Wszystkie opinie zostawiajcie w komentarzach pod postem.

Czy pracodawca Jet Story Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pracodawca zapewnia szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników, w tym zagraniczne.

Rafał

Ale czy firma w ogóle potrzebuje teraz nowych pracowników? Jak nastroje w pracy?

Jak długo czekaliście na odzew z Jet Story Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Nie sądzę że dają odpowiedz, mi nie wysłali info. Świadczy to negatywnie o pracownikach HR w tej firmie .

Irek

Z całą pewnością obecna sytuacji w branży nie nastraja optymistycznie. Firma jak najbardziej ok, jedynie zastanawiamy się co będzie dalej.

Admirał

Jako pracownik (od niedawna) mogę potwierdzić że wypowiedz "Landryna" 100% prawdziwa. Każda inna firma na rynku lepsza niż TA, no chyba że masz dużo wazeliny, wiadro to za mało - j/w.

@Admirał

Skoro tak Ci źle to czemu się nie zwolnisz

Jaka jest kultura pracy w Jet Story Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Obecny pracownik firmy

Każdy się ubiera jak chce nie ma narzuconego stylu

Obecny pracownik firmy

Pracuję w tej firmie od kilku lat i to najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałam.

Witek

A ja uważam, że dużo zależy od naszych umiejętności i pracowitości!!!

Dominika

W internecie firma ma bardzo dobrą opinię. Może ktoś słyszał o pracy?

Landryna

Jako Pracownik mogę w skrócie napisać, wszystko zależy od: działu, stanowiska, czy masz dużo wazeliny. Jak macie wybór to omijajcie z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Jet Story Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jet Story Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jet Story Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jet Story Sp. z o.o.?

Jet Story Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 17 Stycznia 47
    02-146 Warszawa