Opinie o Martuz Sp. z o.o. w Marki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Martuz Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Martuz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martuz Sp. z o.o. w Marki

Handlowiec Nowy wpis

Pracuję jako handlowiec od roku. I szczerze powiem, każde miejsce pracy ma swoje wady i zalety, według mnie tutaj jest więcej zalet niż wad. Wystarczy podchodzić do pracy jak do pracy, czyli wykonywać rzetelnie swoje obowiązki i wykazać się zainteresowaniem. Z szefostwem można się "dogadać", to normalni ludzie, nie jak w innych firmach. W porównaniu z moim poprzednim miejscem pracy to znalazłam się w bardzo komfortowym miejscu, jeżeli chodzi o rodzaj współpracy i wzajemny szacunek. Według mnie jeżeli ktoś szanuje swoją pracę i pracodawcę to doceni to miejsce, a w zamian zostanie doceniony.

kandydat Nowy wpis

Osoby z HR w tej firmie to dramat, na platformie rocketjobs zaznaczyli opcję pracy zdalnej a w opisie dali stacjonarną i dzwonią z pretensjami, że ktoś dał się nabrać i złożył cv.

@ rekruter Nowy wpis
@kandydat

Rockerjobs samo dodało taką opcję. Platforma utworzyła lustrzane ogłoszenie w innej miejscowości aby "zachęcić" kandydatów. Dlatego nie współpracujemy z rocketjobs, ponieważ platforma wprowadza kandydatów w błąd i aplikacje nie są zgodne z tym czego oczekujemy.

Obiecanki cacanki Nowy wpis

Właściciel dużo obiecuje na rozmowie, rozwija wizje lecz w praktyce okazuje się że nic z tego nie ma pokrycia w rzeczywistości. O podwyżkach możecie zapomnieć. O swoim stanowisku pracy również. Okaże się że będziecie robić co innego cały czas. Przychodzi nowy pracownik zarabia więcej od starego a starego jak się nie podoba wymienia się na nowego. Tak w skrócie to działa.

Bombel

Na podstawie samej rozmowy o pracę - nie polecam. Wymagania oczywiście maksymalne, ale działa to tylko w jedną stronę. O warunkach pracy, wynagrodzeniu, a nawet o ewentualnym dalszym etapie rekrutacji się nie dowiecie. Jeśli lubicie być maglowani przez 1.5h, wykonywać wymyślne zadania i dostawać dość dziwne pytania ( nawet o szczegółowe dane finansowe z obecnej pracy ) to coś dla Was.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Martuz Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant rowerowy
Operator przewijarki

Mocno specyficzni właściciele, którzy mają swoje śmieszne wymysły. Nie są potworami jak to bywa w niektórych firmach, są momenty że da się nawet normalnie porozmawiać, ale nie jest to najlepsze miejsce do pracy na świecie. Jeśli chodzi o rozwój w firmie, to takich możliwości nie ma, jak również nie ma co liczyć na podwyżki mimo obietnic. Praca jak na pracę fizyczną znośna, nie zbyt ciężka. Drukarze mega w porządku, kierownik również.

Zostaw merytoryczną opinię o Martuz Sp. z o.o. - Marki

• Jak się pracuje w Martuz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Martuz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martuz Sp. z o.o.?

Martuz Sp. z o.o.
  • Okólna 44