Opinie o Kurier Kolejowy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kurier Kolejowy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kurier Kolejowy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kurier Kolejowy Sp. z o.o. w Warszawa

redaktor

Chciałem napisać do Kuriera o wspólpracę, ale dobrze że wszedłem tutaj. Świetnie. Dziękuję. teraz już wiem dlaczego na stronie nie ma nazwisk w stopce Redakcji. Ona nie istnieje? To pic na wodę? Jeszcze raz dziękuję za opinię bo mógłbym się wkopać.

redaktor

No to pięknie. Że jeszcze takim ludziom pozwala się prowadzić biznes. Jak wiele osób i pewnie firm (bo oni są wydawnictwem więc i drukarnia i sale konferencyjne i pewnie urzędy, jeszcze się nabierze. Ja nie.. Dziękuję

RK- Raport Kolejowy
@redaktor

Jeśli jest Pan zainteresowany współpracą to proszę o kontakt z naszą redakcją.

RK

Jakie cudowne wiadomości ja tu widzę, aż się serce raduje :-) . Jak zadzwonił znajomy i zachęcał aby poczytać opinie na go worku nie chciało mi się wierzyć, że DK i MZ aż tak bardzo popłynęli. Aż wstyd się przyznać do takiej znajomości.

@RK

Mam nadzieję, że obaj panowie czytają te komentarze. Też wstydzę się przyznawać do tych znajomości. Brak słów.

obiektywny
@Niki

"Panowie"? Na Panów to trzeba wyglądać i się zachowywać. To są zwykłe pajace, oszukańcze wybryki natury. Zwłaszcza ten bezzębny w spodniach od garnituru z obdartymi nogawkami przy piętach. Byznesmeny jak z z koziej d...u trąba.

@obiektywny

Co fakt... To fakt. Nasuwa się tylko nieustająca myśl... "jak długo jeszcze"?

@Niki

Jeszcze tak długo, jak pozostali pracownicy będą tam pracować ....

@RK

Zatem żegnajcie pieniążki.. Bo ani pieniędzmi, ani gazety raczej nie zobaczysz.

Redaktor
@były pracownik

Skoro sprawa jest w Prokuraturze to zapewne policja już stuka do drzwi? To bardzo poważne uvhybienia są. Krzywda ludzka! Nieposzanowanie prawa! Z tego co tu zaznajomieni piszą i w środowisku dziennikarskim usłyszałem.

Prenumerator

Może tu zasięgnę opinii. Wykupiłem prenumeratę a pisma brak. Czyżby na peawdę kurier Kolejowy padł. Nikt nie odbiera tel. Nie ma też informacji do kontaktu z prezesem tej firmy. Pan Dariusz powinien wyjaśnić mi brak prwnumeraty. Nawet nie dostałem informacji emailem czy tel. Widzę po komentarzach że to gruba sprawa. Szkoda że dałem się nabrać. Nigdy więcej!

redaktor 2

O widzę, że go work to sprawdzona platforma ! Dziękuję opiniodawcom. Szukając nowych możliwości działania jako fachowy redaktor pomyślałem o tym Wydawnictwie . mam jednka w zwyczaju sprawdzać opinie, zanim rozpocznę. I masz, tym razem nos mnie nie mylił. Dziękuję. Wszedłem na stronę i próbowałem dodzwonić się do Wydawnictwa. Kicha. To pic i fotomontaż. Rzeczywiście może być to ściema i przykrywka jak Państwo piszecie. Nikt nie podejmuje telefonu a na stronie tylko notki prasowe i gotowce....eeee Całe szczędzicie... dla mnie bo bym stracił czas i jak można poczytać PIENIĄDZE. O zgrozo. W środowisku dziennikarskim nieco mówi się o Dariuszu i Marcinie - właścicieli spółek - tu się nieco potwierdza. ok

an1
@redaktor 2

Z tego co wiem to szukają dziennikarza do RK. Tam nie ma problemu z płatnościami. Polecam

redaktor 2
@an1

Super. Skontaktuję się. Moja fachowa wiedza na pewno im się przyda. Dziękuję.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kurier Kolejowy Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
yanosik

Uuuuuu, a więc to wszystko prawda. Docierały do mnie informacje, że Panowie zawinęli interes z rynku i koczują w domach ale nie miałem pojęcia, że jest aż tak grubo. Czy to prawda, że już kolejny raz zostali eksmitowani? A jak to jest możliwe, że nigdzie nie podają aktualnego adresu tylko wszędzie piszą o Szczęśliwickiej? Przecież spółka to nie stragan z pietruszką, żeby postawić sobie gdzie się chce. Mam w zwyczaju sprawdzać firmę na GoWork zanim nawiążę współpracę ale taki hit to trafił mi się pierwszy raz. Lektura zajęła mi trochę bo trudno było uwierzyć. Zadzwoniłem do kilku osób z otoczenia biznesowego po opinię no i okazało się, że Panowie Dariusz K. oraz Marcin Z. to raczej powinni mieć spakowane rzeczy osobiste i spodziewać się dzwonka do drzwi. No cóż, biznes, który nie jest transparentny ma często opłakane skutki. Czuję się w obowiązku ostrzec zaprzyjaźnione firmy i wysłać maile z omówieniem tematu, do czego i Państwa szczerze zachęcam - w trosce o dobro własnej marki i aby nie narażać się na ciąganie po prokuraturach.

Ktos

(usunięte przez administratora)wypoczywa teraz za granica a po urlopie planuje znowu rozpocząć proceder robienia imprez na ktorych bedzie mogł skasować kilkadziesiat tysięcy nikomu nie płacac za pracę. UWAGA!!! Jesli zgłosi sie do was ktoś z kuriera kolejowego i powie że robi imprezę albo gazetę i czy mu nie pomożecie to pamiętajcie że NIGDY NIKT WAM 1 ZL NIE ZAPLACI ZA PRACE!!! Z biura na Banderii zostali usunięci przed wakacjami za nie płacenie czynszu a ze szczesliwickiej 62 ktora jest w stopce zostali eksmitowani koniec 2018!!! oni nikomu nie płacą!!! teraz ukrywaja się przed prokuratura i policją ale cały czas kombinują nad nowymi imprezami aby moc znowu zarobić !!!

an

Ciekawe pismo dotyczące Frachtu skierowane do wielu "zacnych" instytucji trafiło na rynek. Może ktoś otworzy oczy na te kombinacje.

fAn
@an

A co jest napisane w tym piśmie?

@fAn

Sama prawda. O zakładaniu nowych spółek, niepłaceniu podatków, niewynagradzaniu pracowników i kontrahentów. Szczególną uwagę zwraca na wykorzystywanie innych dla własnych celów. Poddaje też w wątpliwość wizerunek tych wszystkich "zacnych" instytucji które współpracując z oszustem legitymizują jego działania. Zobaczymy czy coś się zadzieje na Frachcie. Może okroi się lista patronatów i partnerów.

:-)
@an

Podobno Dariusz K. napisał odpowiedź. Czy ktoś posiada może kopię tej riposty?! :-)

Z
@fAn

Podobno do Ministerstwa dotarł list że niby Pan (usunięte przez administratora) i Pan (usunięte przez administratora)ze spółek KOW KurierMolejowy i KK Konferencje chcą spłacać długi. Czy to prawda. Chyba mydlenie oczu by nikt nie zwracał uwagi na przelewy między spółkami. Ciekawe sposoby na działania

Tak sprawdzilem. KOW MEDIA Marketing KOW Sp. z o.o. i Kurier Kolejowy a teraz KK Konferencje to to samo. LUDZIE Nie dajcie się nabrać. To ci sami panowie z Warszawy Dariusz K i Marcin Z. zakładają spółki by chronić własną kasę. Zamówienia składają ale nie płacą i się śmieją. To było i jest teraz! Uwaga. ja sie naciołem i nie życzę nikomu. A podobno mieli nową siedzibę na ulicy Banderii ale już ich tam nie ma. To wydawca bez redakcji? Ciekawe gdzie są bo chciałem zapytać kiedy będzie zwrot mojej zarobionej pensji. Podobno miał być po konferencji Fracht / Ale pewnie jak co roku znów fracht nie zarobił? jest czerwiec a Fracht był jak co roku w kwietniu i nic nie wpłynęło. a papiery podpisane. Ciekawe gdzie są pieniądze. Może jak ktoś pisze pod spodem... panowie pławią się w dostatku. Czyli za moje pieniądze. Nie dajce się namówić na pracę jak zobaczycie ogłoszenia pracy do wydawnictwa Kurier kolejowy itp.

FUNfun

To już jest koniec, nie ma już nic - tak śpiewał Kuba Sienkiewicz. Kurier Kolejowy dokonuje żywota, stan przedagonalny... Nie ma już pracowników, żadnych projektów, są za to długi, komornicy, zajęcia kont i liczne sprawy prokuratorskie. Po Frachcie pp (usunięte przez administratora)i Marcin Z nikomu nie zapłacili z obiecywanych wielkich sum jakie wpłynęły. Oczywiście obaj wypłacili sobie dość pokaźne kwoty - podzielili między siebie prawie 100 tysięcy złotych. Osoby które domagały się zaległych pensji słyszały że do Marcina - mówił Dariusz albo do (usunięte przez administratora)- mówił (usunięte przez administratora). Zabawa w dobrego i złego policjanta. Ale z czego zapłacić jak się przewłaszczyło 100 tysięcy wystawiając "dziwne" faktury na niewykonane usługi aby zalegalizować wypłaty. Nawet biuro na Banderii jest niepłacone i eksmisja ma być przed wakacjami. Samochód Renault Talismann (usunięte przez administratora) za ponad 100 tysięcy też został oddany dla zrobienia pozoru że nikt nic nie zarobił i nie ma nawet na lising samochodu. A prawa jest taka że pieniądze z Frachtu zostały podzielone przez obu panów, na pół roku niezłego życia. Pieniądze wypłacone więc teraz się schowają aby wrócić po wakacjach i zacząć nowy nabór by pracowników nie znających prawdy móc znowu okraść. Niby wszystko upadło ale nowi niewolnicy mają zrobić jakąś imprezę i będzie można było znowu im nie zapłacić. Powstają nowe czyste spółki z niezajętymi kontami zanim komornicy i sądy się dobiorą do kont już zarządu nie będzie. Tak działają już od kilku lat. JEŚLI NOWI PRACOWNICY TO CZYTAJA NIECH POTRAKTUJĄ JAKO OSTRZEZENIE NIE ZOBACZA NAWET 1 ZŁ. Za to tysiące kłamstw, ordynarnych wyzwisk, zapewnień, a potem won bez kasy.

ARAMIS
@FUNfun

Serdecznie wszystkim radzę... omijajcie Kurier Kolejowy i KK Konferencje/to tez ich spolka/ z daleka. Niestety okradanie pracownika jest na porządku dziennym. Oszukiwanie firm też... Ciekawe czy wszystkie świadczenia z Forum Fracht zostały wykonane czy Dariusz K. będzie omamiał firmy, że niby magazyn w druku i mogą zapłacić. DRUKARNIE - ostrzeżenie tez dla was. HOTELE (bo pewnie są wynajmowane na czas wydarzeń trż UWAGA. SALE KONFERENCYJNE UWAGA!!!!!!!!!!! REDAKTORZY z daleka!!!! Panowie zakładają kolejne spółki. NA SŁUPY, ale pieniadze trafia na pewno znow w to samo miejsce.

FUN

Dziwne jest jeszcze to że tak niewiarygodny pracodawca który oszukał wiele osób uzyskuje patronaty ministerstw i jednostek samorządowych nad swoimi wydarzeniami. Ostatnio chwalili się patronatem Prezydenta Gdyni nad konferencją "FRACHT" która odbędzie się w kwietniu. Ciekawe ile tym razem osób straci na współpracy z DK na imprezie uwiarygodnionej przez "patronów". Moje sugestie dla Kurier Kolejowy Sp. z o.o.: Rozliczcie się z długów z pracownikami!!!!

@FUN

może ktoś powinien zwrócić uwagę tym patronom na wiarygodność organizatora?

Nikt
@FUN

Z tego co wiem imprezy organizowane przez Kurier Kolejowy są merytoryczne i żaden z partnerów czy patronów nigdy nie został (usunięte przez administratora), ani na randze wydarzenia, ani na realizacji świadczeń. Patronat nie uwiarygodniają pracodawcy tylko wydarzenie, a forum fracht jest świetnym miejscem promocji i rozmów tematycznych.

za funem
@FUN

Tak racja traci na tej wspólpracy wiele osob i firm. niestety. Niby świetne projekty ale jajo zgnile. uwaga

NoFun
@Nikt

Witamy serdecznie zarząd kuriera kolejowego wsród piszacych opinie. Moze zarzad wyjasni czy po Frachcie zapłaci pensje pracownikom organizującym fracht? Bo o tych co odeszli z gigantycznymi niezapłaconymi wynagrodzeniami nie wspominamy bo nie maja co liczyc nawet na 1 grosz wg twardej zasady zarzadu: nigdy nie płacimy tym co odeszli.

Gry
@Nikt

Z tego co wiem imprezy te są często zmieniane, kontrahenci nie sa spłacani a pracownicy nie dostają wynagrodzenia za pracę. bo pieniądze zarobione na patronach i partnerach znikają. mimo, że impreza jest na plus. Zatem jednak są poszkodowani. Rację ma ten kto sie zastanawia ilu w tym roku zastanie ta sytuacja. Zobaczymy. To w końcu kolejna edycja. I ciągle w Amber.

Zen
@Nikt

Można jeszcze zaznaczyć, że pracownikom obiecuje sie wynagrodzenie za to,że poprowadzą te "Imprezy". i oczywiście za to że zostaną spłaceni. Tylko po fakcie zostają z kwitkiem.... i zerowymi wpłatami. Gdzie znikają pieniądze?? Ostrzeżenie dla tych, którzy się zastanawiają nad współpracą z każdą ze spółek Dariusza K i Marcina Z. - szkoda waszego czasu. chyba że z powołania jest się wolontariuszem Tak wygląda zaplecze tych "świetnych imprez"

jurgen

Mam doświadczenie z spółką KOW. Oczywiście pan prezes nie zapłacił wszystkich należności, ale ja i tak mam to nie była już duża kwota. Niektórym był winien po 30 tysi. Chciałbym opowiedzieć o pewnym zdarzeniu. Kiedy po moich monitach, opisywaniu na FB, otagowaniu firmy, widział pan Dariusz K., że czarny PR wobec jego firmy przynosi jakiś skutek (choć zapewne niewielki), zadzwonił i zaprosił mnie do siebie (nie pracowałem tam już od 7 miesięcy). Podjarałem się, że chce mi kasę zaległą wypłacić. Wziąłem dzień wolnego w nowej pracy i przyjechałem. Siedliśmy w jego gabinecie, czekam, aż kasę wyciągnie i mi odda. A gość rozparty w fotelu wali mi taki tekst: ZAPROSIŁEM PANA, ABY SPOJRZAŁ MI PAN GŁĘBOKO W OCZY I WYCZYTAŁ TAM, ŻE ODDAM PANU WSZYSTKIE ZALEGŁOŚCI. Poległem. Co za megaloman. Kasy nie oddał, na dodatek straciłem 1 dzień urlopu. ZATEM NIE POLECAM TEJ FIRMY.

Kevin
@jurgen

Głębokie spojrzenie w oczy Prezesa warte jest worek złotych monet. Jesteście rozliczeni ;-) ;-) ;-)

anonimus primus
@jurgen

Może gdybym zabrał go na badanie dna oka to i ja znalazłbym tam moją kasę ;). Niezły tekst :) :) Ubawiłem się z tej "bajery".

Kevin

Ostatnich kilka lat historii firmy KOW/Kurier Kolejowy pokazują niestety, że w tym kraju cały czas wśród pracowników powinno obowiązywać hasło "Umiesz liczyć? Licz na siebie!" a w tym przypadku raczej "Uważaj, z kim współpracujesz!". Nikt poza tobą samym nie ochroni cię w Polsce przed nieuczciwym pracodawcą. Moje sugestie dla Kurier Kolejowy Sp. z o.o.: Stay away!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Na tym etapie nic nie da się już zmienić!

KK2

Zbieramy się przeciwko zarządowi Kuriera Kolejowego i KOW aby odzyskać swoje pieniądze. Zainteresowani pisać na mail: kurierkolejowy2@gmail.com

Qqlka

DO WIĘZIENIA z Dariuszem K oraz Marcinem Z! Jak to możliwe, że do tej pory nikt nie spowodował wniosku o zakaz pełnienia funkcji w zarządach dla obu Panów?! Przecież to przestępcy. Dariusz K doprowadził do plajty KOW media&marketing, "sprzedał" na wschód i w to miejsce założył KOW sp z o.o., zadłużył więc założył Kurier Kolejowy....zadłużył i założył na Pana Z ( jako "słupa" ) KK KONFERENCJE.... Ludzie, jakim cudem ta szajka może organizować konferencje i pozyskiwać sponsorów. Dlaczego patroni, partnerzy i sponsorzy nie biorą pod uwagę i kogo narażają swój wizerunek. Mam nadzieję, ze na konferencji Forum Transportu Intermodalnego FRACHT w Gdańsku już nikt się nie zniży do sponsorowania celi osadzonych z Orlich Gniazd. Znam doskonale tą firmę, byłem współpracownikiem więc wiem jak to wygląda w środku: pensje bez umowy pod stołem za to z opóźnieniem wielomiesięcznym, zaległości wszędzie gdzie się da, komornicy zajmują konra, no to zakłada sie kolejne konta oraz spółki, w mojej obecności zadzwonił tel od wierzyciela na co Dariusz K powiedział: pijawka pi....na tylko by kasę chciała...za natręctwo właśnie spadła na koniec kolejki. Zapraszamy za rok. No ale prywatnie mają się całkiem całkiem... Dariusz za nasze pieniądze kupuje konie, snuje plany stawiania pensjonatu dla koni, odpoczywa w słońcu Italii. A jego żoncia co na to? Bo ona jest wspólnikiem w KOW Sp. Z o.o. a jednocześnie jest członkiem zarządu ds finansowych w ACCIONA hiszpańskiego dewelopera w Warszawie. Czy tamci się nie boją mieć taką "twarz" zarządu? I to ds finansowych!!! Ludzie, to się w głowie nie mieści. A może by tak wreszcie jakoś pomóc im zamknąć spółki i siebie? Zorganizujmy coś i poskładajmy temat do kupy.

Czy ktoś z Was wie ile spraw toczy się w sądzie przeciwko nim? Ile spraw w windykacji i u komornika?

kciN

Kilkadziesiąt spraw - zajęcia komornicze, urząd skarbowy, ZUS, pracownicy, czynsz za wynajem, drukarnie i cała masa innych.

kolejarz

Duża wymiana ludzi w firmie spowodowana tym, że brak wypłat za umowę o pracę lub faktury. Ludzie uciekają choć szkoda projektów. Właściciel z pseudo księgowym oszukują, że zapłacą za 2, 3 tygodnie, a kasy brak. Moje sugestie dla Kurier Kolejowy Sp. z o.o.: Zamknąć oszustów

Kolejna oszukana osoba

Cwaniak co oszukuje ludzi. Nie płaci pieniędzy, kłamie mowa o Dariuszu K.

marchewka

To kolejna spółeczka założona przez Dariusza K. po to by nie spłacać długów wobec kontrahentów, skarbówki i byłych pracowników. Jak wszystkie poprzednie ta jest fatalnie zarządzana. Prezes jako doradcę zaangażował osobę, która ma zerowe pojęcie o branży mediów, internecie i kolejnictwie. Osoba ta poprzez swe fatalne decyzje doprowadziła do gigantycznego wzrostu zadłużenia i wyleciała z hukiem a teraz się mści. Dariusz K. notorycznie nie płaci pensji osobom które uczciwie wykonują pracę ale ma pieniądze dla pracowników niepotrzebnych, jakieś dziwne persony ze Wschodu, którzy nic nie potrafią poza knuciem intryg a ostatecznie szkodzą jego firmie. Z jakiegoś dziwnego powodu Dariusz K. ciągle zatrudnia takich ludzi. I tym nieprofesjonalnym intrygantom płaci im co pracują uczciwie nie. Pracownicy przez wiele miesięcy nie dostają wypłat, a jak dopominają się o zaległe pensje są poniżani. Zastanawiające jest też to że Dariusz K. potrafił przez ponad dwa lata korzystać z gościnności dużej spółki skarbu państwa i był przez nią tolerowany a w tym czasie zadłużył się u niej na kwotę ponad 200 tysięcy złotych. To jest niegospodarność którą powinna zająć się CBA. Moje sugestie dla Kurier Kolejowy Sp. z o.o.: Zlikwidować i zakazać prowadzania działalności panom K i Z Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zamkną ten b...

Gong

Wspaniały zespół i dobre projekty. Wszystko byłoby idealnie , dla kogoś kto rozpoczyna pracę, lecz problemem jest zarządzanie, zarząd i strategie. Otóż, pracownicy nie dostają wynagrodzenia, długi rosną, brak dotrzymywania terminów wydań, terminów wydarzeń, brak możliwości rozwoju. Pracownik nie jest wolontariuszem i za swoje usługi powinien otrzymywać godne wynagrodzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kurier Kolejowy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kurier Kolejowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kurier Kolejowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kurier Kolejowy Sp. z o.o.?

Kurier Kolejowy Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Szczęśliwicka 62
    02-353 Warszawa

Kurier Kolejowy Sp. z o.o.