Opinie o Kurier Kolejowy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kurier Kolejowy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kurier Kolejowy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kurier Kolejowy Sp. z o.o. w Warszawa

były pracownik Nowy wpis

nie polecam .Setki tysięcy niewypłaconych należności. Sprawy w sądzie, prokurator, itp...

Dawid

To co oni nie płaca na czas ze tak piszecie ?

@Dawid

Na czas? Wcale nie płacą. Chcesz zobaczyć sądowe nakazy? Zresztą nie mają już komu nie płacić, bo tam nikt nie pracuje.

gryf
@Dawid

Panowie w ogólne nie płacą. Jak się okazuje po czasie oczywiście. Usługobiorcy i klieci sa zdecydowanie poszkodowani. Zatem pracownicy tym bardziej.

Magdalena
@gryf

Ktoś to gdzieś już zgłaszał?

lato Nowy wpis
@Magdalena

prokuratura się zajęła tematem

są(a)downik

Trwają przesłuchania świadków w sprawie przeciwko kostrzebskiemu. Czy w przybliżeniu wiecie co mówia świadkowie i jakie jest nastawienie sądu?

Rotawirus
@są(a)downik

Też jestem ciekaw czy przesłuchania mają się ku końcowi i jaki jest mozliwy wyrok dla Dariusza K. w tej sprawie? Czy ktoś cos wie na ten temat?

Renata Nowy wpis
@Rotawirus

nie wiem konkretnie o co tu chodzi i na ile prawdy kto z czym tu pisze ale zastanawiam się co obecnie ze spółką się dzieje? ma ktoś jakieś informacje?

red Nowy wpis
@Renata

AP LOCK Sp. z o.o. teraz to to kolejna powiązana spółka tym razem P. Zbierzchowski - handlowiec Kostrzebski nadal działa !

redakcja

Czy spółka Enfin jaka się pojawiła jako nowy wydawca to kolejne rozwiązanie panów wspólników na malwersacje? enfin.pl Sp. z o.o.???? M. Zieliński, p. Jacyno i ukryty D. Kostrzębski?

wie
@redakcja

Tak to kolejna spółka panów którzy szukają sposobu jak tu uniknąć odpowiedzialności. p. Zieliński i p. Kostrzębski. teraz ujawnia się p. Jacyno. UWAGA na współpracę redakcyjną, graficzną, komercyjną, tu tez nadal współpracuje . Zbierzchowski- handlowiec.

Ktosss
@redakcja

Oczywiście, to patent na który (usunięte przez administratora)sa pracownicy i kontrahenci od wielu lat. Nowa spółka, nowe otwarcie, nowa strategia a na końcu zawsze tak samo czyli kasa rozeszła się po swoich kieszeniach.

alo
@redakcja

na pewno. jak każda kolejna

@redakcja

kolejna spółka przejęła kurier kolejowy tym razem to Paweł Zbierzchowski.... kolejny wtajemniczony w malwersacje. niedługo i on stanie przed ławą w sądzie

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kurier Kolejowy Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Kurier Kolejowy Sp. z o.o.?

obiektywny

Preferowana jest umowa nie obejmująca wynagrodzenia

Ono
@obiektywny

Najlepiej z zapisami o działaniach charytatywnych.

H.Ł.

Na tle tego, co tutaj przeczytałem, niewywiązywanie się ze zobowiązań wobec prenumeratorów to pikuś, ale też przykre. Prenumerowałem "Kurier Kolejowy" i jego poprzednie wersje przez 25 lat.

Ktosik
@H.Ł.

To prawda prenumerata to pikuś szczególnie że Kostrzebski ukradł kilka milionów złotych firmom i pracownikom

Czy w Kurier Kolejowy Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Ktosik

Oczywiście super atmosfera, dużo pracy bez wynagrodzenia, a ordynarne wyzwiska gratis

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Kurier Kolejowy Sp. z o.o.?

obiektywny

Na klauzulę wykonalności nakazu zapłaty z tyt niewypłaconego wynagrodzienia :-) :-) Specjalnie dla Kuriwra Kolejowego powinni już wydawać in blanco

Czy w firmie Kurier Kolejowy Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Ciekwe pytanie

Czy w tej firmie są jeszcze jacyś pracownicy?

Olalaa

Oj, dawnonie nic tak nie rozbawiło... Jakie szkolenia... Dla KOGO i ZA CO?

Niestety podczas pracy w kurierze nie było szkoleń. Nie było nawet o tym mowy. Jak sie okazalo... Musialem wyłuskać swoje prawa/zadania/zwierzchnictwo sam. Wszystko wynika w praktyce pracy w tej firmie. Czy tam ktoś jeszcze pracuje? Na pewno pan Kostrzębski i jego.... P. Zieliński. Wartosciowi odeszli. Prezesostwo (usunięte przez administratora) pracowników. Nie polecam konkurencyjne wydawnictwa branżowe są ciekawsze.

Ktośśśśś

Kurier Kolejowy NIE ISTNIEJEJ!!!!! Majątek czyli prawa do 2 konferencji zostały wydzierżawione przez D.Kostrzębskiego koledze ze studiów. Nie ma siedziby, pracowników, sprzętu, NIC!!!! Zostało ponad 2 mln długów, komornicy, sprawy sądowe i postępowania prokuratorskie.

ES

Tak, z zakresu optymalizacji kosztów prowadzenia firmy :-)))))))

Ktośśśśśśśś

Kolejny (usunięte przez administratora) pyta co w Kurierze Kolejowym? Wszytko po staremu. Wysokopozycjonowana domena kurierkolejowy.eu została zlicytowana przez komornika i zastąpiona przez nic nie znaczącą domenkę o podobnej nazwie, która nie wyświetla się w żadnej przeglądarce, Dariusz Kostrzębski i M.Zielniśki wnieśli do sądu o sanację spółek Kuriera Kolejowego aby zablokować sprawy sądowe i prokuratorskie, jednocześnie majątek po Kurierze wyprowadzili do innych spółek aby nie spłacać zaległych pracowników. Nadal szukają chętnych frajerów do "pracy" . Praca wolontaryjna tradycyjnie z obietnicą tysięcy pensji, poklepaniem po pleckach i ordynarnymi wyzwiskami w chwili pytania o pensję.

Elo
@Ktośśśśśśśś

Tak potwierdzam i przestrzegam przed zatrudnieniem przezobu panów. Niestety mydlą oczy po czym są wrzasku, wyzysk, manewrowanie miedzy spółkami. Nawet umowy pracownicze byly przenoszone. Stwierdzono niezaplacoby zus. Niestety przestrzegam. W tej chwili okazuje się że redakcja nie istnieje to wirtualbe biuro a nie redakcja. Pracuje wirtualnie rowniez tylko 1 max 2 statych pracowników. Namawiają na reklamy w nieistniejącej firmie? Skoto jest wirtualna oznacza że nie istnieją? Konkurencyjne wydawnictwa branżowe są solidne. Tam warto.

Honorata
@Elo

Sugerujesz, że Kurier Kolejowy wykorzystuje pracowników. Mógłbyś uzasadnić? Jakie są Twoje doświadczenia z firmą?

@Honorata

No błagam...:-) :-) Wątpliwość jest podobna do tej czy koronawirus jest zaraźliwy.

Honorat
@Honorata

Kurier kolejowy nie wykorzystuje już pracowników bo wszyscy co mogli odeszli, z niezapłaconymi pensjami i zusami, Teraz nie mają nawet siedzimy i nie jest to związane z C19, ale tym że ze wszystkich biur ich wyrzucano za niepłacenie czynszu. Schemat działania Dariusza Kostrzębskiegoi i Marcina Zielińskiego czyli zarządzających jest nieustannie ten sam od wielu lat: znaleźć pracownika, podpisać umowę z wysokim wynagrodzeniem, maksymalnie wykorzystać jego zaangażowanie, po 1-2 max 3 miesiącach jak pracownik będzie domagał się wypłaty pensji ordynarnie wyzwać (bez względu na wiek i płeć) i po chamsku wywalić oczywiście bez płacenia. Tak było od zawsze. Dariusz Kostrzębski i Marcin Zieliński mają kilkanaście spraw sądowych, prokuratorskich, komorniczych za oszustwa i okradanie pracowników i firm.

Reda

Nie polecam firmy Kurier-kolejowy. Niezależnie od spółki. Zostałem (usunięte przez administratora) mimo wykonanych zadań. Ciekawe zatem kiedy pan Kostrzębski i p Zieliński oddadzą mi moje zarobione pieniądze. Wykonane rzeczy jak najbardziej wzięli. Wykorzystują uczciwych ludzi. Wszystko się zgadza z poniższych wypowiedzi. Oczywiścierodziny znają sytuację. Rzeczywiście córka tam pracowała a pani Kostrzębska beała udział w 1 ze spółek.

Jak długo trwa proces awansu w Kurier Kolejowy Sp. z o.o.?

Kevin

Myślę, że nie za długo. Składasz aplikację i od razu jesteś wiceprezesem i akcjonariuszem spółki :-) :-) :-)

Red

Dziękuję za informację!

KTOŚ

Czytam od pewnego czasu Państwa wpisy i się zastanawiam o co chodzi ?? Rozumiem że firma zatrudnia pracowników i współpracowników i nie płaci ?? Rozumiem także że wynagrodzenia są duże i w jeden, dwa miesiące rosną do kwot pięciocyfrowych ?? Z treści wpisów wnioskuję że firma ma duże miesięczne wpływy, a zaległości nie są wypłacane ?? Nie rozumiem natomiast dlaczego zamiast dochodzić swych praw w sądzie robiona jest nagonka psująca wizerunek firmy na rynku. Dlaczego pisząc o trwających postępowaniach nie czekacie Państwo na ich wyniki. ?? Dlaczego atakujecie projekty które mogą przynieść korzyść także Wam. I w ostatnim słowie - RODZINA JEST ŚWIĘTA nie wolno wikłać dzieci czy żon w sprawy ich nie dotyczące.

ARAMIS
@KTOŚ

@Ktoś Zatem jakim prawem Pan Kostrzębski i Pan Zielińskji krzywdzą rodziny? Nie wypłacając pracownikom i kontrahentom wynagrodzenia krzywdzą ich rodziny? Zatem pisząc te słowa albo pan jest Panem Dariuszem albo kimś z jego "sekty"

@ARAMIS

Wypraszam sobie !!! staram się zrozumieć ludzi którzy informują opinie o sprawach w których nie zapadły żadne wyroki, a dochodzenia są w trakcie. Co będzie jak sprawy zostaną wyjaśnione na korzyść Panów z Zarządu spółki ???

@KTOŚ

A ja mam wyrok!! Tylko z czego ściągnąć??? Kombinowanie, przenoszenie projektów ze spółki do spółki... Proszę nie pisać że tylko rodzina Pana DK jest taka biedna i pokrzywdzona! Moje dzieci, moja rodzina też ucierpiała! Ale widać że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Za chwilę się dowiemy, że to NASZA wina ze nam nie zapłacono pensji, składek ZUS. A PITy wystawiono tak, jakby cała kasa została nam co do złotówki przelana na konta! Żenujące!

Aramis
@KTOŚ

@Ktoś ja mam wyrok i potwierdzenia z rożnych stron Pan/Pani swoimi słowami nie stara się zrozumieć osób a wyraźnie broni Pan D. Kostrzeębskiego. Większość firm i osób ma wyroki A w prokuraturze jest parę spraw Niewiele Pan/Pani chyba wie llub podszywa się pan by wyciągnąć więcej informacji. gdyby, jak pan twierdzi rozwój projektów miał wpływać na spłatę należności to dlaczego nitk nie otrzymał wypłaty na ich poczet po FRACHT 2019???? Zatem Krzywdzone są rodziny .... ale pokrzywdzonych pracowniku, właścicieli firm i współpracowników Rodziny prezesów raczej maja się dobrze. Maja pracę. Mają ZUS itd.

@Aramis

Ja nie potrzebuję wyciągać żadnych informacji, wszystko jest w historii wypowiedzi na tym portalu. Dochodzę jednak do wniosku że nie chodzi o odzyskanie pieniędzy, a raczej o zniszczenie firmy i ludzi nią zarządzających.

obserwator
@KTOŚ

To może panie „Ktoś” Kostrzębski przypomnimy: ma pan prawomocne wyroki z klauzulami wykonalności za nie płacone pensje pracownikom i firmom, zajęcia komornicze spółek KOW i Kurier Kolejowy, nie płacone podatki i ZUS czyli przestępstwa skarbowe, sprawy prokuratorskie i pozwy cywilne, a z ostatnich tygodni eksmisja z biura na Banderii za niezapłacony czynsz i 2400 prowizji dla pośrednika, nie zapłacony grafik przygotowujący materiały na Frach oraz kłamstwa i oszczerstwa wobec pracowników których pan po prostu okradł. Bo w tym że unikanie płacenia z premedytacją za pracę to zwykła kradzież chyba się wszyscy zgadzamy. A co do rodziny nie może pan narzekać: służbowym autem żony przyjemnie się chyba jeździ? Acciona płaci za wszystko.

Też ktoś
@KTOŚ

Postępowania są prowadzone, wyroki są prawomocne, a mimo dużych wpływów zaległości nie są spłacane. Projekty przynoszą zyski, ale nie osobom wcześniej poszkodowanym tylko "kadrze zarządzającej". Tak jest nie od dzisiaj, wszyscy którzy kiedyś pracowali z tymi dwoma Panami wiedzą, że "spłacają tylko tych, którzy z nimi zostali". Ale spłacają tylko częściowo. Firma jest zepsuta. Informacje publikowane w tym miejscu mają na celu OSTRZEŻENIE wszystkich ludzi, którzy są przez "firmę" oszukiwani - to nie tylko pracownicy. Drukarnie, hotele, prenumeratorzy, partnerzy, reklamodawcy... Wymieniać dalej? "RODZINA JEST ŚWIĘTA nie wolno wikłać dzieci czy żon w sprawy ich nie dotyczące." Zgadzam się w tym w całej rozciągłości. ALE TE SPRAWY ICH DOTYCZĄ. Wymieniana rodzina jest, lub była, uwikłana w te machlojki. Tak więc to partnerzy biznesowi obu "prezesów".

Edyta Sztelma
@KTOŚ

A jeśli nawet? Popieram podjęte próby wyhamowania złodziejskiego procederu. Czy kogoś tu bawi każdy kolejny rekord na liście poszkodowanych? Mnie raczej dziwi, że tyle lat udaje się temu człowiekowi zakładać kolejne firmy każdą poprzednią doprowadzając do bankructwa. Na swoim koncie ma KOW media&marketing (ktos się zastanawiał co się stało z tym podmiotem i jego zobowiązaniami? Zachęcam), KOW Sp. z o.o., Kurier Kolejowy Sp. z o.o., Kurier Kolejowy Sp. z o.o. sp. k, teraz są nowe nowotwory gospodarcze KK Konferencje, facet jest po 4 eksmisjach - z PKP Informatyki, z Jerozolimskich 101, ze Szczęśliwickiej, z Banderii, teraz z podkulonym ogonem siedzi w domu a jeśli już wyłazi z niego to po to aby płakać w głos jak to ktoś się na nim mści. Rzygać się chce! BTW zachęcam do podpisywania się bo te wszystkie KTOSIE, COSIE i inne OBSERWATORY to groteska jakaś. Jaj tu komuś brakuje czy co?

za funem
@KTOŚ

@KTOŚ niewiele chyba Pan się orientuje w rzeczywistości związanej ze spółkami Pana Kostrzebskiego i pana Zielińskiego. czas już skończyć ten proceder oszukiwania i wyciągania pieniędzy. pokrzywdzone są rodziny pracowników ii firm. Wielu ma wyroki. Komornicy jak wiemy te już działają. Sprzęt został zajęty. Wydawnictwo z 1 laptopem i dziurawym fotelem etraz działa na TRAKO 2019 w AmberExpo Zony dzieci... oj proszę PANA?PANI są związane z tym procederem skoro 1. pracowały dla pana Kostrzębskiego. 2/ były w Zarządzie lub RN. Dają ogólne pozwolenie na nieetyczne działanie. Zobaczymy czy tym razie jak Pan sądzi, po dochodowym projekcie TRAKO Pan Kostrzębski spłaci należności??????? Jak najbardziej popieram działania! Niech w końcu sprawiedliwość wygra. Nagłośnienie jest konieczne

Honorata
@Olalaa

@Olalaa to, co tu piszesz Ty i inni brzmi bardzo niepokojąco. Przecież jeszcze w styczniu Kurier Kolejowy poszukiwał dziennikarzy: https://kurierkolejowy.eu/praca/dziennikarz---redaktor Daj proszę znać, czy od czasu Twojego wpisu udało Ci się zrealizować wyrok sądu i odzyskać pieniądze.

@Honorata

Niestety, nie! I chyba stracona nadzieja.

Prawie jak KTOŚ

Może KTOŚ się skusi?:):):) OBWIESZCZENIE O LICYTACJI RUCHOMOŚCI Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa xxxxxxx podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 26-09-2019 o godz. 12:00 w kancelarii komornika odbędzie się w trybie ustalonym w art. 867 kpc druga licytacja ruchomości składających się z: NAZWA RUCHOMOŚCI SUMA OSZACOWANIA CENA WYWOŁANIA Prawo majątkowe do domeny internetowej kurierkolejowy.eu 6 418,00 zł* 3 209,00 zł *) kwota brutto zawiera podatek VAT

Niki
@Prawie jak KTOŚ

Ktoś wie co z witryną? Mam chętnego....

Podobno Kostrzębski opowiada w branży, że spłacił pracowników. Zaręczam, że nikomu niczego nie oddał ani nie zamierza oddać. Mnie jest winien ok. 30 tys. zł z tytułu zaległych pensji. Nie dość, że (usunięte przez administratora) wiele osób oraz instytucji, to jeszcze oczernia poszkodowanych. Wyjątkowo odrażający typ. Odradzam wszelkie kontakty. Adam Brzozowski

Sebastian
@Adam

Sytuacja wygląda na naprawdę poważną. Czy firma ma kłopoty finansowe? Z czego wynika brak wypłacania pensji przez tego pracodawcę? Jak on sam wyjaśnia tę kwestię?

AN2
@Sebastian

firma kłopoty finansowe ma przynajmniej od 5 lat. pierwsze zaległości niewypłaconych wynagrodzeń to rok 2015. Zaległości sięgają pewnie od 0,5 mln zł netto dla pracowników. Nie wspomnę już o długach w ZUS i US. Firmy współpracujące z tym "przedsiębiorcą" też mogą pochwalić się zapewne nie małymi stratami. Chociażby dla tego należy przestrzegać innych żeby nie współpracowali z oszustami.

kto
@Sebastian

Panowie, właściciele spółek Dariusz K. i Marcin Z> nie wypłacają pracownikom zatrudniając wciąż nowych . Firma ma dochody ale nie wiadomo na co ida pieniądze. Nowy pracownik nie jest poinformowany o stanie rzeczy i wada w lawinę zadłużenia wobec niego. Oczywiście ten sam problem maja drukarnie, hotele itd. Gdzie sa pieniądze to już jak może Pan przeczytać prokuratura sprawdza.

Obywatel

Powstał list obywatelski do prezesa targów gdańskich na temat działalności Dariusza K. Bardzo zgrabnie napisany. Wymienione pod nim kwoty zaległości dla 5 pracowników (na łącznie ponad 100.000 zł) mrożą krew w żyłach.

ciekawski
@Obywatel

napisz Obywatel co jest w tym liście

List - treść
@ciekawski

Warszawa, dnia 5 września 2019 roku Szanowny Pan Andrzej Bojanowski Prezes MTG S.A. W dniach 24−27 września br. w Amberexpo w Gdańsku odbędą się 13 Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2019. My niżej podpisani działając w imię wyższego dobra, jakim jest interes publiczny i społeczny wszystkich stron zaangażowanych w tak znaczące przedsięwzięcie ogólnopolskie jakim są bez wątpienia Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2019 chcemy wypełnić obowiązek obywatelski i zwrócić uwagę na nieetyczne i łamiące prawo metody w prowadzeniu biznesu pana Dariusza Kostrzębskiego. Należące do pana Dariusza Kostrzębskiego spółki m.in. KOW sp. z o.o; Kurier Kolejowy Sp. z o.o. Sp. komandytowa, Kurier Kolejowy Sp. z o.o., od kilku lat powstają jako coraz to nowe powiązane ze sobą osobowo podmioty gospodarcze, nie wywiązujące się z obowiązku płacenia należnych podatków na rzecz Skarbu Państwa, ZUS, wynagrodzenia pracownikom i kontrahentom. Spółki te z niejasnych przyczyn notorycznie tracą płynność finansową i generują wyłącznie koszty. Przeciwko panu Dariuszowi Kostrzębskiemu toczą się aktualnie: • postępowania prokuratorskie • sprawy sądowe • trwają windykacje komornicze My niżej podpisani i poszkodowani również złożyliśmy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa sygn: PR1DS 210/2019 sprawa prowadzona przez Prokuraturę Rejonową w Warszawie. Sprawa została przekazana do wydziału przestępstw gospodarczych policji i zostało wszczęte śledztwo z artykułów 296 oraz 300 Kodeksu Karnego. Drugie zawiadomienie zostało zarejestrowane pod sygn. PR5DS256.2019/III i dotyczy: • niepłacenia podatków do Urzędu Skarbowego • nieodprowadzania składek ZUS; • uporczywego uchylania się od płacenia wynagrodzenia pracownikom i współpracownikom; • niepłacenia kontrahentom za wykonane zamówione usługi Poza naszymi zawiadomieniami wg. naszej wiedzy prowadzone są jeszcze inne postępowania prokuratorskie. Przykładem działania pana Dariusza Kostrzębskiego jako np. organizatora Forum Fracht 2019, było wyjaśnienie jakie poczynił na nasz list obywatelski do Ministerstwa Infrastruktury w marcu 2019 r. Ministerstwo w odpowiedzi na nasz list napisało, że „Organizator złożył wyjaśnienia w sprawie stawianych mu zarzutów i zobowiązał się do dalszego informowania o działaniach podejmowanych dla rozwiązania kwestii spornych”. Od chwili zakończenia Forum Fracht minęło pół roku, nikt z nami do tej pory się nie skontaktował ani w sprawie wyjaśnień, ani w sprawie naszych należności, mimo znacznej dochodowości imprezy. Dzieje się wręcz odwrotnie – pan Dariusz Kostrzębski nieustannie w różnych instytucjach i firmach przedstawia nas jako grupę sfrustrowanych, dawnych pracowników przeszkadzających w jego pracy mającej za cel spłatę zobowiązań, zaś obecna sytuacja to tylko „przejściowe kłopoty”.

JP

Znam (usunięte przez administratora)od lat i mógłbym powiedzieć o nim wiele rzeczy, ale nigdy bym nie pomyślał, że będzie robił takie numery... Przykro mi! Jestem w szoku!

AN2
@JP

Słuszna uwaga. Co najmniej "przykro" to jest wielu ludziom. Wielu też pogrążyło się przez to w finansowych tarapatach. Swoją drogą to nick "JP" jest dosyć wymowny. Myślę że kilka osób powiązało go już z kontaktami DK z przeszłości ;). Może inni też zrozumieją w co się pakują legitymizując działania DK i MZ.

Nikita
@AN2

To fakt, też mi się te inicjały natychmiast skojarzyły. Ale ta nie wiedza świadczy TYLKO o tym, jak ten człowiek potrafi mamić ludzi. Jest mitomanem! I kłamcą!Teraz żałuję, że moja kariera w tej firmie tyle trwała, a ufność że odda zarobione pieniądze przez tyle LAT systematycznie utwierdzana ......i kilkanaście MOICH!!! tysięcy zostało skonsumowane przez pana D a nie przez moją rodzinę!

halo
@JP

Tak. jak widać członek zarządu Pan Dariusz uwielbia się pastwić nad ludźmi i wykorzystywać firmy. Z natury już wie, że nie zapłaci. Po co. Przecież nie ma potrzeby. Tak ma we krwi. nawet córce własnej Dianie, która dla niego pracowała nie zawsze wypłacał z kontra spółki czyli płacił jej ktoś inny. Za to wypłacał z konta jednej ze spółek synowi kolegi. Jak się okazuje! No nic manipulacja u tego człowieka jest we krwi. Krzywdzenie i wykorzystywanie. Pan Marcin - drugi członek zarządu też ma za uszami. teraz pracuje gdzie indziej i udaje.,, że go to nie dotyczy. Prokuratura ma swoje sposoby. Zatem, znając postępowanie obu panów zalecam ... Z Daleka.Ktoś pyta ile weźmie za TRAKO. Ano sporo na pewno i na jedną ze spółek już idą faktury. To pewniak. Zobaczymy co na to wystawcy.

Kevin
@halo

Sytuacja z własną córką - bezcenna! ;-) DK zasłużył w pełni na miano PATOmenedżera! Natomiast co do prokuratury, zarzutów, konsekwencji itp. - nie wierzę, że coś mu się stanie. Za dużo mamy takich cwaniaczków i mikrooszustów. Państwo nie nadąża.

Lulu
@Kevin

Wypluj te słowa. Wiesz ile osób czeka aż gnoje pójdą siedzieć? Ja trzymam mocno kciuki za kąpiele obu wieprzów pod penitercjarnym prysznicem.

@kevin
@Kevin

Już niedlugo. Nie masz racji. Pętla się zacisnęła. Zbyt dużo powiązań tu widzę w komentarzach... Pan Dariusz ma ze s]ółkami kolejowymi. A to jest bardzo jak sądzę infraktny kąsek dla sledczych. Ja jestem pewny wyników. - czytając wpisy. Jestem też zafowlolony że odmówilem wspolpracy. Wstyd

okradziony drukarz

To te dwa pajace nadal żyją na wolności? Jakim cudem? A ich żony są jakieś upośledzone czy żyją odizolowane, że nie reagują na poczynania mężów.

pytalski
@okradziony drukarz

opowiesz o co chodzi ?

okradziony drukarz
@pytalski

aby zrozumieć o co chodzi musisz przeczytać wszystkie opinie albo pojąć współpracę z Kurierem Kolejowym. Rodzaj współpracy nie ma znaczenia: możesz być pracownikiem albo usługodawcą, skończysz tak samo jak rzesze ludzi. Bez perspektyw na swoje pieniądze, okradziony ale za to usłyszysz: "wie Pan, niebawem będzie ważna konferencja... z pieniędzy, które ona przyniesie, otrzyma Pan swoje należności". I tak rok za rokiem...

Jak
@okradziony drukarz

Rzeczywiście. Skoro. Panowie mają rodziny to jakim cudem one nic nie wiedzą. To chyba niemożliwe. A może otrzymują pieniądze.

latarnik

Teraz (usunięte przez administratora) chodzi po firmach i mami opowieściami o wydaniu specjalnym kuriera kolejowego na targi trako i navirail. Oczywiście chce zaliczkę na poczet reklam na portalu i w gazecie. Kuriera oczywiście nie będzie tylko zrobi okładke że niby pismo się ukazało i wrzuci na portal. A jak reklamodawca nie dostanie gazety to mówi ze wysłał tylko poczta nawaliła i zaraz wyśle. Standardowe działanie. Niestety niektóre firmy się na to łapią nie widząc że starciły własnie pieniądze. Tak samo zrobi z pracownikami. UWAGA !!! Jesli ktokolwiek zadzwoni z kuriera i zaproponuje zrobienie pisma dla dziennikarza, grafika, redaktora, korekta - to PAMIETAJCIE - (usunięte przez administratora) oni nawet siedziby nie mają szuka ich policja i prokuratura - wiec jak cos zrobicie nawet nie będzie wiedzieli gdzie szukać. Telefon wtedy oczywiście nie odpowiada.

3miejskie inspiracje

Czy Kurier Kolejowy będzie miał stoisko na kolejowych targach Trako w Gdańsku we wrześniu? Wszyscy, którym zalegają kasę (pewnie kilkaset osób i firm) mogliby ich odwiedzić i napić się kawki w miłej atmosferze :-)

@3miejskie inspiracje

Post bardzo trafny więc udostępniłam na swoim fb aby zainteresowani nie zapomnieli o tym, że należy takie odwiedziny zaplanować. Proponuję aby każdy, kto czuje potrzebę sprawiedliwości, udostępnił na swoim fb

Eco
@3miejskie inspiracje

Kolejowe targi i taki wstyd. No nic w srodowisku tym mówi się że(usunięte przez administratora). Nie podpiszą już umów. Ich handlowcy również. Firmy idą do rzetelnego Rynku Kolejowego.

@Eco

I bardzo dobrze robią idąc do Rynku Kolejowego, tyle, że o kilka lat za późno. A handlowcy coś ram podobno sprzedają, głównie prenumeratę nieistniejącej gazety.

Szantomaniak
@ES

Nie ma Kuriera Kolejowego na liście wystawców na Trako w tym roku. Nie stać ich nawet na małe stoisko. Tym razem to już naprawdę koniec przedstawienia. Kto nie dostał kaski do tej pory, raczej jej już nigdy nie zobaczy. A Dariusz i Marcin będą teraz sobie uciekać przed sprawiedliwością z przerwami na weekendy w Barcelonie czy Mediolanie. Game over!

@Szantomaniak

Ale za to fotografują się brylując na azjatyckich debatach :-). Dariusz pozuje zupełnie jak jakiś uczciwy byznesmen. I jeszcze zamieszcza pajac focie na portalu kurierowym, który prawdopodobnie już sam bidulek prowadzić musi.

Nikita
@ES

A jak... Próbuję trzymać fason, ale od lat mu to nie wychodzi... Poza tym z niego taki byznesmen jak...

Zostaw merytoryczną opinię o Kurier Kolejowy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kurier Kolejowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kurier Kolejowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kurier Kolejowy Sp. z o.o.?

Kurier Kolejowy Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Szczęśliwicka 62
    02-353 Warszawa

Kurier Kolejowy Sp. z o.o.