Opinie o AARSLEFF Sp. z o. o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AARSLEFF Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AARSLEFF Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AARSLEFF Sp. z o. o. w Toruń

Paulina

@Czarny, nie odpowiedziałeś na moje pytanie, a rzeczywiście jak śledzi się profil AARSLEFF na stronie internetowej i na facebooku, to wygląda to na porządną firmę, która otrzymuje nawet wyróżnienia w konkursach. Możesz odnieść się jeszcze raz do opisywanych sytuacji, żeby można było mieć co do firmy jasność?

Teraz
@GG

Jest już troszeczkę inaczej..żadnym nowum nie jest hotel czy pełne wyżywienie. Dobrze się stało że młodzi nie chcą pracować po jaja w błocie pokazują tym jak jest ciężko na budowie. Cały czas tylko na telefonie z rodziną? Cały czas w pracy od świtu po zmierzch? Niedziela na wygrzanie się i znowu do galopu? Kary za BHP gdzie czasem trzeba nagiąć to BHP by robota poszła? Normy i wydajnościowki bo kasa ma się zgadzać? Ostatnio a szczególnie po pandemii wszystko poszło nie w tą stronę w którą trzeba. Ktoś się zagubił i zamiast szukać oszczędności w rzeczach które nie generują zysku obcinane są piura kurze która znosi złote jaja. Nie nie w ta stronę nie idźmy.

Jeśli chcesz widywać się z rodziną raz na jakiś czas. Być cały czas pod telefonem. Nie przepracujesz określonej liczny godzin, to dostajesz podstawę, bo firma.i tak wyśle cie na postój zebys tuch godzin nie przepracował. Pracują tam tylko ci którzy nie chcą spedac czasu z dziećmi i rodziną. Świadczenia dodatkow? Zapomnij. 200 zł na odczepne bonu na swieta.

@Do BL

Poważnie?:/ No i co dalej, jeśli powiedzą, że jesteś konfliktowy? Firma tylko na to krzywo patrzy, czy są poważne konsekwencje? Typu wypowiedzenie?

Na stronie firmy widnieje oferta pracy na stanowisko inżyniera budowy. Dajcie znać, w jakich godzinach jest to praca? Czy soboty również są pracujące? Na jakie wynagrodzenie tak około można liczyć? Mile widziana jest znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego. Można mieć z tego tytułu jakieś korzyści? ;) Czekam na informacje.

Nie żyje złudzeniami Nowy wpis

Od bladego świtu do wieczora w zasadzie to od 7 do 18 jednak po fajrancie też musisz być dyspozycyjny. W sobotę to zapomnij że pojedziesz do domu jak robota jest na budowie. A język? Hmm jedynie to dali w wymaganiach by nie wyszło że potrzebują osła do orania. To że znasz niemiecki czy jakiś inny to nie przyda ci się w PL na budowie. Jedno co ci się przyda to stalowe nerwy

Bartek

Generalnie to w każdej firmie liczy sie wynik finansowy. Bez tego drobiazgu raczej nikt nie miałby pracy!!!

Wynik finansowy Nowy wpis
@Bartek

Sądzisz że posty na FB, psycholog czy bardziej kolorowe logo firmy sprawi że do kasy trafi więcej siana. To jest firmą budowlana a nie agencja reklamowa

GG
@Paulina

Ludzie, myślicie, że w konkurencji jest lepiej? Większość firm na zewnątrz jest idealna a po bliższym kontakcie ..... katastrofa!!! Wiem co piszę. Wszedzie trzeba pracować nikt, nic za darmo nikomu nie da.

Teraz Nowy wpis
@GG

Czyli, że co, chcesz pracować, żeby mieć więcej wypłaty, ale nie możesz? Chyba firma wymaga określonego czasu pracy? Rozwiń proszę o co chodzi, bo nie bardzo rozumiem.

Za długo

A czego tu nie rozumieć. Rodzina w AA nie jest najważniejsza najważniejsza jest robota. Najlepsi są tacy co nie odzywają się tylko głowa nisko i (usunięte przez administratora). Wtedy mają godziny i jakieś tam grosze. A jak chcesz balansu między rodzina a pracs to odpuść sobie tą firmę.

@Za długo

To ile godzin miesięcznie trzeba przepracować, aby otrzymać coś więcej niż podstawa? I ile tego dodatku do wypłaty wtedy jest? ;) Czekam na odpowiedź, bo myślę cały czas, czy złożyć CV...

Do BL

Nie ma tak że coś musisz. Nie ma tak że to ty decydujesz o tym ile godzin masz robić. To po pierwsze. Czasem jesteś potrzebny to robisz i bez znaczenia jest to dla firmy że ty akurat masz w czwartek występ dziecka czy w następny poniedziałek matkę że szpitala odebrać. Masz być dyspozycyjny i tyle. Firma nie ma.roboty to ich G obchodzi że nie masz kasy. Firma ma dużo budow to firmę G obchodzi ze ty orzesz po 240h. Jak jesteś potrzebny to tyrasz i tyle bez dyskusji. Bo powiedzą że jesteś konfliktowy.

@Do BL

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie AARSLEFF Sp. z o. o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Czy w AARSLEFF Sp. z o. o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak

Owszem. Kara od BHP. Jak zgłosisz że na budowie jest coś nie tak od strony wykonawcy czy pracodawcy. To dostaniesz mandat za coś.czego nie dopełniłes. Drogi GoWork nie kasujecie komentarzy...

@Tak

Czyli to pracowników uważa się za winnych? Dużo jest takich sytuacji, gdzie jest jakiś problem czy raczej to sporadyczne przypadki?

Mały

Przyjeżdżasz na budowę to już masz wyznaczoną normę wedle "bo mi się wydaje". Czasem żeby ją spełnić musisz latać biegiem. Chory system gdzie są z góry ustalone rekordy w oparciu o wiatr i humor. Nie polecam.

Czy w AARSLEFF Sp. z o. o. występują paczki/bony świąteczne?

Faktycznie

3 stówki na Boże Narodzenie. Na Wielkanoc karta z życzeniami.

Paulina

@anonymous Opinia użytkownika, którego pytasz o zdanie jest bardzo krótka i trudno coś z niej wywnioskować. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w firmie AARSLEFF może najlepiej będzie skontaktować się z tą firmą i zapytać o warunki? Każdy z pracowników ma inne priorytety, dlatego najlepiej samemu się przekonać, czy to praca dla nas.

Już parę ładnych lat
@Paulina

Akurat wszyscy mają podobne pragnienia. Mieć kasę i czas dla rodziny. W aarsleff to albo ganiasz z budowy na budowę i nie raz potrzebny jestes na trzech budowach i najlepiej jakbyś do domu nie zjeżdżał a raz jest tak że siedzisz z trzy miesiące bez roboty. Tak nie systematyczne to jest i nie wiadomo czy będzie ta robota czy nie nic nie mozna zaplanować

Agnieszka
@Już parę ładnych lat

czy mimo tego zarobki są stałe? Czy ten tryb pracy jakoś na to wpływa i jak siedzisz w domu to nie zarabiasz?

Już parę ładnych lat
@Agnieszka

Nie niestety. Siedzisz w domu to dostaniesz z 2.5tys zł ganiasz po budowach i do domu przyjeżdżasz by ubrania przeprac to 7 tys zł. Czy to jest godna kasa za spotkania zdalne z rodziną? Nie sądzę

@Już parę ładnych lat

Jest w tym dużo racji. Btw. jak zaczniesz chorować robi się ciekawie

Anonimowa Blogerka

A ja tam bardzo pozytywnie wspominam pracę w AARSLEFIE - serio serio, chętnie opowiem więcej. Jak macie pytania, piszcie. :)

Franciszek
@Anonimowa Blogerka

Fajnie, że masz dobrą opinie o pracodawcy. Interesuje mnie jaka jest atmosfera w pracy, ale sądząc po Twojej entuzjastycznej wypowiedzi wnioskuję, ze dobra. Czy mogłabyś napisać kilka słów o wynagrodzeniu i benefitach, które oferuje pracodawca? Byłaś z nich zadowolona i mogłabyś polecić pracodawcę innym osobom szukającym zatrudnienia. Czekam na Twój komentarz.

Zapraszam
@Anonimowa Blogerka

Na budowę popracuj trochę w ekipie gdzie tylko metry metry metry. Przyjedziesz na hotel to będziesz myśleć tylko by poleżeć w łóżku i odpocząć bo następny dzień to znowu metry metry metry i gadanie o robocie w robocie, przed, po, na przerwach ten się cieszy z roboty bo ma taką robotę która nie męczy. Zobaczysz uśmiechnięty to taki co zbyt się nie namęczy tą pracą.

Marzena
@Zapraszam

A po ile godzin się pracuje na budowie? Że jedyne o czym się myśli po pracy to o łóżku .. Zero życia prywatnego? Coś tam pisali że po 12 godzin .. ale codziennie? Z weekendami???

@Marzena

Teraz po 10h. Jednak z dojazdami to i 12h wychodzi. Czasem trzeba zostać coś dokończyć. Praca nie jest lekka. Bardzo duży jest nacisk na robotę. Liczy się wynik na koniec dnia. Nie utrzymujesz tempa ekipie to albo odsuwają ciebie od stanowiska albo nie jeździsz na budowy by mieć czas i pomyśleć nad tym że musisz (usunięte przez administratora). Czas prywatny? Kpina chyba jakaś po 10h ciągania stali, prac gorących, betonów to nawet czasem odzywać się nie chce. Może ktoś po kto ma lekką pracę ma chęć i energię by jeszcze te parę godzin jakoś spożytkować.

@Anonimowa Blogerka

Witam chciałbym prosić o kontakt do firmy telefoniczny.

@Anonimowa Blogerka

Wiem jak jest...pracowałeś w 2010 to będąc zwykłym (usunięte przez administratora)po 10 miałeś co chciałeś :)

Czy AARSLEFF Sp. z o. o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Wszystko pięknie

W teorii tak praktycznie niee. Czasemi nawet o zjazd do domu trzeba się upominać.

@Wszystko pięknie

Co to znaczy? Ile czasu to może potrwać, zanim dostaniesz takie pozwolenie? Ja myślałam że chłopak poszedłby tam pracować, no ale chcę go często mieć w domu, wiadomo ;)

@Paulina

To jak Zacznie pracować tam to rzadko będziesz go widzieć. Dla firmy liczy się wynik finansowy a nie to by żona męża widziała. Pieniądze w pierwszej kolejności a później rozmowa o innych rzeczach

@Wszystko pięknie

Przykro. :( Czyli raczej większość singli tutaj pracuje dla świętego spokoju? Na rozmowie pytają może o status?

@Olga

Singli raczej mało. Z zasady delegacja to większa masa niż robota lokalna. Wielu ma kredyty, rodziny więc muszą pracować.

@Wszystko pięknie

No tak czyli w ten sposób. A stopy rosną i rosną. Planują może zarobki odrobinę podnieść z tego tytułu?

@Olga

Raczej nie. Kilometrówkę rząd 20 lat temu ustalił na 0.83 gr / km w tym czasie ceny paliwa i koszty amortyzacji poszły 3 krotnie. Firma nie dorzuca nic od siebie. Poza tym przy wyjazdach zagranicznych robi się już "całkiem ciekawe" gdyż paliwo tankujesz w ojro a zwrot za km otrzymujesz w złotówkach. Jadąc daleko w Niemcy dopłacasz że swojej kieszeni za podróż. Interes słaby zwłaszcza że PL Aarsleff otrzymuje za ciebie euro a ty od firmy widzisz wynagrodzenie w złotówkach za pracę poza granicami kraju. W stawce takiej samej jak pracownik pracujący w Polsce.

@Już nie młody ale i nie stary.

Ano przy aktualnej mocy złotówki to faktycznie słabo. A tutaj na wypłaty w euro to się umówić nie można?

@Olga

Rozmowa cały czas dotyczy firmy mającej siedzibę na wyścigowej w Warszawie. Więc jakie euro można oczekiwać od firmy zarejestrowanej w Polsce i odprowadzającej w tym kraju podatki? Jesli już można by widzieć euro na koncie to tylko w Aarsleff de bądź innym którego.waluta jest euro

Czy firma AARSLEFF Sp. z o. o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Już nie młody ale i nie stary.

Kobiety przeważnie pracują w biurze. Bardziej jest nierówność praw względem biura a prac. Fizycznych. Jakoś w klimatyzowanym biurze skracają godziny pracy bo upał a już na budowie tego upału nie ma

@Już nie młody ale i nie stary.

A co jeśli to dlatego, że to tam właśnie odbywa się prawdziwa robota? ;)

@Olga

Na pewno. Chyba od dobrobytu to się w głowach #$__#$$&@.

@Już nie młody ale i nie stary.

A to może. Nie no takiej nierówności nie powinno być, to prawda. Nikt w firmie głośno na to uwagi nie zwracał? Może by się przydało

Juz nie mlody ale i nie stary
@Olga

Mozna oczywiscie kazdy ma jezyk. Tylko tych co sie odzywaja przewaznie zostawiaja bez roboty na miesiac dwa by posiedzieli na podstawie i nic poza nie zarobili. Albo ciekawy trick to wyslanie pracownika blisko domu tak by przerobił z 60 godzin i wtedy odsiatka :) Nadzieja tylko w tym by ludzie zebrali sie w kilkanascie osob i aktywnie zawalczyli o swoje prawa.

Olga
@Juz nie mlody ale i nie stary

A to akurat nie za fajnie zabrzmiało. Takie traktowanie jest tak właściwie pełnoprawne? Bo zastanawiam się czy czegoś takiego się nie zgłasza już na zewnątrz akurat

operator

Równości niestety nie ma. Na budowie kobiety bywają ewentualnie w kontenerach, przy łopacie i na maszynach ich nie ma. O jakiej równości płac i pracy możemy zatem mówić? Może odwróćmy sytuację - zapłaćcie facetowi "przy łopacie" który w pocie czoła zasuwa 12 godzin taką samą stawkę godzinową jaką ma dziewczyna pracująca 8 godzin w ogrzewanym/klimatyzowanym biurze i to będzie pierwszy krok w stronę równości płac

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w AARSLEFF Sp. z o. o.?

Sica

Coś tam do pracy dostaniesz. Jakieś ubrania i podstawowe środki ochrony. Ale jeśli nic się nie zmieni to nie wróżę żadnej przyszłości tej firmie. Jak chcesz się rozwijać to nie miejsce dla ciebie. Poza tym niektóre działy są likwidowane. Rentowny i dochodowy niegdyś dział kanały jest likwidowany. Dwa lata wcześniej sprzęt z tego działu i baza na Śląsku zostały sprzedane pod przykrywką wielkich reform. Obecnie nie ma co liczyć na poprawę, wzorowy niegdyś socjal pod przykrywką covidu jest zmieniony na system radź sobie sam. Redukuja etatow, dyrektorzy posprzedawali co się dało i pouciekali z Aarsleffu do innych firm.

@Sica

Piszesz, że kiedyś socjal był wzorowy. Co się na niego składało? Przez pandemię serio kompletnie niczego już nie oferują, stąd ten system "radź sobie sam"? Myślisz, że kiedyś wróci to do normy czy raczej przy tym pozostaną?

@Olga

Nie wróci, planowane nowe stawki to tylko dla nielicznych. Ci co nie mają roboty na dziale to raczej mogą liczyć się z angażem z 3 na 2 czy też z 2 na 1. Dodając do tego kolację na własną rękę, inflację i pracę po 12h bez setek to praca w delegacjach powoli przestaje się opłacać. Taka smutna rzeczywistość kiedyś tytan teraz (usunięte przez administratora)

@Swoje wiem

Ok, z tego co piszesz faktycznie podejrzewam, że do normy to w najbliższym czasie nie powróci niestety... Czyli jedynym wyjściem z tego zdaje się odejście?

@Olga

Dokładnie. Alternatywa przyda sie. Wszystko wina reformatorów i dużych kosztów generowanych przez przerzucacy papierów

Zapraszam
@Olga

Jaka pandemia. Akurat porównując konkurentów to aarsleff w pandemii miał duże obroty. Ludzie nie siedzieli w domu. Cały czas była praca. Pandemia teraz wojna przestańcie słuchać tego co w tv. Tam prawdy nie ma. A prawda jest taka że są pieniądze tylko spożytkowane na pierdoletty w stylu ludzi do obsługi FB czy psychologów. Chyba każdy wie że obrót firmy robią ludzie którzy pozyskują kontrakty, je obrabiają (dokumentacja)czy osoby na kontrakcie pracownicy fizyczni tym co zrobią na budowie będąc. Obrotu na pewno nie zrobią ci co siedza i głośna klaszczą na spotkaniach czy wymieniają się mailami myśląc nad nowym logo firmy czy kostkami Rubika, to obrotu firmy nie zrobi gdzie na 1 biurowego robi jeden fizyczny.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w AARSLEFF Sp. z o. o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Kimbark

Z mojego puntu widzenia - nie

Swoje wiem

Nie, pracowałem w sporo biedniejszej firmie i tam firma porobiła mi uprawnienia które posiadam do dziś. W Aarsleffie oferowano mi jakieś błahe uprawnienia w stylu hakowego. Jeśli chcesz zrobić uprawnienia na koparki, prawko na C czy spawacza to zapomnij.

Helena
@Swoje wiem

No, ale najważniejsze, ze udało Ci się je zrobić w innej firmie.

@Helena

Tylko chyba nie na tym rzecz polega by iść do firmy i nic z tego nie mieć. I patrzyć na kolejnych dyrektorów którzy patrzą na ciebie jak na człowieka drugiej kategorii i wywyższają się bo niby mają studia a nie wiedzą o tym że pracownicy też je mają i (usunięte przez administratora)w błocie i deszczu.

Stonka nadal góra oraz wierna firmie. Jest tak twarda ze w czasach pandemia przepłza granicę Polski.

Ken

Zastanów się bardzo dobrze składając CV. Porażka

bimber

solidna ,do momentu jak nie trafisz na karierowicza -dupowlaza

Edward
@bimber

Przypominam Ci, że na publicznym forum Gowork.pl nie można nikogo obrażać, a opinie piszemy w kulturalnej formie. Widziałem, że pracodawca szuka obecnie magazyniera, kierownika budowy, inżyniera budowy i specjalisty do spraw transportu i logistyki. Czy mógłbyś podpowiedzieć jak przebiega rekrutacja na te stanowiska?

Aarsleffie Aarsleffie

zamiast narzekać na pozostawiających tu opinię, po prostu wyciągnijcie wnioski, trzeba się uderzyć w pierś i postanowić poprawę! Otwórzcie nowy rozdział, bo jednak to nie przypadek, jeśli tyle Osób jest na Was wkur####. Wy jesteście święci, a reszta jest zła? Nie tędy droga !!!

Wiktor

Od dawna nikt nie zamieścił żadnej opinii teraz taka niepokojąca informacja, warto aplikować?

What

Czy to prawda, że zwalniacie ludzi i robicie redukcje etatów? :(

Asd

Na jakie wynagrodzenie może liczyć inżynier budowy?

Zostaw merytoryczną opinię o AARSLEFF Sp. z o. o. - Toruń

• Jak się pracuje w AARSLEFF Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy AARSLEFF Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AARSLEFF Sp. z o. o.?

AARSLEFF Sp. z o. o.