AARSLEFF Sp. z o. o.

Toruń

Opinie o AARSLEFF Sp. z o. o.

admin 2015-07-16 14:57
Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy AARSLEFF Sp. z o. o.? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.
gościu 2016-08-18 21:21
Pracuję tu ładnych parę lat i wierzcie mi że wszystko w tej firmie jest na pokaz, auta , hotele ale nic poza tym. Mają wszystkich gdzieś , jak jesteś potrzebny jest OK a jak nie to dostajesz takiego kopa że lecisz na Kasprowy. Pogadajcie z tymi co odeszli to powiedzą wam w jaki sposób ich potraktowali, za ich wieloletnią pracę niezależnie od stanowiska. Ja widziałem jak postąpili z kierownikami, a nie wyobrażam sobie co robią ze zwykłymi ludźmi. 500 razy się zastanówcie zanim tam pójdziecie.
moze 2016-08-18 21:40
moze mi ktoś wyjaśnić skąd takie rotacje wśród inżynierów?
Pracowal 2017-01-04 23:25
Firma wygląda świetnie tylko i wyłącznie na zdjęciach i stronie internetowej.Atmosfera i szacunek do pracowników dawno już zaginął.Zatrudniaja inżynierów bez żadnego doświadczenia co skutkuje czasem prowadzonych robót. Doświadczeni którzy byli już dawno się pozwalniali.Firma się już dawno zgubiła w tym jak się prowadzą więc prowadzi to do jednego jeśli karierowicz będzie na szczycie.....
czarny 2017-02-22 11:31
Tu właśnie masz rację, wszystko na pokaz a od środka to żenada. Odezwij się głośniej z pretensją a posiedzisz w domu bez roboty ze 3 miesiące. Urlop bierzesz jak nie ma roboty albo jak ci sami wpiszą. Jak kiedyś się spytałem o sprawy pracownicze w firmie to usłyszałem że jak chcę tu pracować to lepiej nie zadawać takich pytań, ale oto motto firmy: ,,Pot na czole, tyłek w błocie to jest AArsleff przy robocie" .
Zostaw swoją opinię o AARSLEFF Sp. z o. o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AARSLEFF Sp. z o. o.