Opinie o Neobiznes Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Neobiznes Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Neobiznes Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neobiznes Sp. z o.o. w Wrocław

simon

Faktycznie wyszukiwarka firm działa jak należy :) polecam, nic dodać nic ująć

xyz

Polecam, bardzo przyjemna atmosfera i dobrze dobrani współpracownicy

Katarzyna

Wydaję mi się, że baza firm jest dosyć aktualna i wiarygodna, podoba mi się jej układ. Polecam

Luke

Miałem okazję uczestniczyć w rozmowie rekrutacyjnej. Bardzo treściwa i sympatyczna rozmowa. Wybrałem inną ofertę i mam nadzieję że nie będę tego żałował ;)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Neobiznes Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
Kacper

@Marta a jakieś rzeczy typu 'owocowy czwartek' ? :D

Patryk
@Kacper

Rok temu gdy pracowałem nie było owocowych czwartków, nie wiem jak teraz. Ale kawa, herbata, woda zapewnione, np na tłusty czwartek były pączki, czasami coś słodkiego się pojawiło przy ekspresie :)

Patryk

Bardzo przyjemnie mi się tu pracowało

adam89

bardzo przydatna wyszukiwarka firm

Do pracy zapewniony jest laptop i jeśli wymaga tego stanowisko również telefon. Zapewniona jest także świeżo mielona kawa z ekspresu i przyjazna atmosfera, super współpracownicy ;)

Jonasz

Wyszukiwarka firm na wysokim poziomie

Beata

Super, że można swoje przedsiębiorstwo dodać za darmo do katalogu firm :)

Przemo03

Jak i gdzie najszybciej to zgłosić bo moje dane też udostępniają

@Przemo03

wystarczy napisać na kontakt@neobiznes.pl żeby wypisać się z bazy

Wiecie czy Neobiznes Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Gosia

tak, jeśli jest taka potrzeba

Gosia

Miałam okazję zdobyć sporo doświadczenia, cieszę się, że mogłam pracować w Neobiznes :)

karol

intuicyjny wygląd strony, wszystko śmiga jak należy :)

Marekkk

Bardzo dobra lista firm, przyjemna w użytku

Przemek

Świetna atmosfera i super warunki, polecam pracodawcę ;)

happy

W bardzo łatwy sposób wyszukałem firmę, która spełniała moje kryteria

Bardzo dobra atmosfera pracy w firmie. Firma prowadzi katalog firm w sieci. Dziwią mnie opinie na temat RODO. Firma tego bardzo pilnuje, w każdej chwili można się wypisać z katalogu firm z bazy, pisząc na kontakt@neobiznes.pl. Wszystkie dane są usuwane.

Pawel

Sprzedają dane osobowe, które uzyskali w niejasny sposób. Tyle w temacie.

as
@Pawel

Przed chwilą miałam tel z Orange, na wstępie powiedzieli ze dane mają z Neobiznes i teraz oni (orange) są administratorem danych. Fakt, handel danymi

Anita

Jeśli te informacje są prawdziwe to zastanawia mnie jedno dlaczego nie zgłaszacie ich do właściwych organów lecz na forum pracownicze??

Zostaw merytoryczną opinię o Neobiznes Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Neobiznes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neobiznes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neobiznes Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Neobiznes Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Strzegomska 49A
    53-611 Wrocław