Opinie o J&B Business Accounting Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie J&B Business Accounting Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie J&B Business Accounting Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J&B Business Accounting Sp. z o.o. w Warszawa

Świadom* Nowy wpis

Opinie są pisane przez osoby, które są świadome, ale przede wszystkim przez osoby, które potrafią korzystać z Monitora gospodarczego bądź wspomnianej już strony Ministerstwa Sprawiedliwosci, na której po wpisaniu nr KRS ukażą się wszystkie wyroki wydane na spółkę, które naświetlaja nie tylko kwestie gospodarcze. Spółki takie jak Podbielski Group czy KBV są aktywne, ale działają bez zarządu, ponieważ osoba pełniącą dotychczas ta funkcję została z urzędu wykreślona, o czym informują powyższe strony. Osobom, chcącym rozpocząć tam karierę proponuje najpierw dogłębnie zapoznać się z "historiami". A sprawy w PIP bądź w Sądzie Pracy to tylko "czubek góry lodowej".

Co oznaczają te komentarze? Poza tym, że pod tym nr regon jest teraz firma o nazwie Podbielski Group, a nie jak powyżej, to spółka jest aktywna i nic nie wskazuje w KRS na to, aby miała nie mieć zarządu i tym podobne historie, które się tu pojawiają i sprawiają wrażenie pisanych przez nie do końca świadome osoby. Kto i dlaczego pisze tutaj dziwne opinie?

@Kandydat Nowy wpis

Proszę tak emocjonalnie nie reagować przecież Repozytorium akt rejestrowych Zawierające akta spraw dotyczących podmiotów wpisanych do rejestru przedsiębiorców KRS to nie brukowiec i internetowy monitor gospodarczy również. Zawsze może być lepiej i nie jest dziwnie. Jak się szuka pracy to trzeba mieć pewność czy są szanse na lata , czy na chwilę

ex pracownik

Mimo krótkiej współpracy zdanie już mam wyrobione. Brak szkoleń bhp i badań lekarskich, wynagrodzenie po czasie, tak jak i świadectwo pracy, brak ubezpieczenia w zus, (usunięte przez administratora) Naprawdę będę pod ogromnym wrażeniem jeśli firma za chwilę się nie zawinie

Odp. dla P.Alicji
@ex pracownik

Niestety muszę poinformować Panią, że wakat w firmie jest niemożliwy, ponieważ spółka nie posiada zarządu zgodnie z wpisem nr 8 do rejestru KRS rubryka Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu. W obecnej sytuacji spółka nie może zawierać nowych zobowiazań, a zaległe roszczenia zostają zawieszone. Inf. aktualne są do pobrania na stronie https(usunięte przez administratora) Także dotyczy to nowopowstałej spółki KBV SP. Z O.O. NIP 5242948805 od 7 cze 2023 wpis nr 4. Atmofera jest bardzo zabawna. Opinię o firmie może Pani sobie wyłącznie personalnie wykreować. Wszelkie powiązania ze spółką są dostępne na stronie rejestr.io

@Kandydat Nowy wpis
@Odp. dla P.Alicji

Witam, Dziękuję za podpowiedź, wszelkie wątpliwości rozwiały mi dokumenty pobrane ze strony KRS (usunięte przez administratora) Polecam wszystkim sprawdzać każdą spółkę. Pomaga wykluczyć współpracę z nieodpowiedzialnymi osobami. Sprawdziłam każdą powiazaną spółkę. Proszę szukać dalej

Czy w J&B Business Accounting Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie J&B Business Accounting Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Alicja

Dużo tutaj negatywnych opinii nie tylko od pracowników, ale tez od klientów. Niewywiązywanie się z umów, brak terminowości. Ktoś z biura może wytłumaczyć, czemu tak się dzieje? chcialabym aplikować tu do was do firmy, ale nie wiem, o co chodzi, czy firma nie wymaga za dużo od pracowników, czy ich nie motywuje w żaden sposób? (podwyżki, premie itp)

ANNA FABISIAK

Szanowny przedsiębiorco budynek jest monitorowany i nie przypominam sobie sytuacji żeby to były rozsypujące się pudła, które pomagałam Panu dźwigać. Opinia jest nierzetelna, dlatego mam cywilną odwagę podpisać się własnymi danymi personalnymi. Udostępnianie zdjęć z podpisem kłóci się z RODO i teraz swobodnie można go kopiować i posługiwać się śmiało. Rozumiem, że wszelkie dane, które są nawiązywane w relacjach biznesowych, są udostępniane przez Pana na różnych portalach oraz stronach.

@ANNA FABISIAK

Naprawdę wszystko jest udostępniane przez nich czy zareagowali jakoś na tę odpowiedź?

XYZ
@Magdalena

Pani Magdaleno, zdjęcie podpisów obu stron zostało udostępnione w opiniach firmy na Google

@XYZ

Podpisów? Ale chyba do aż tak wielkiej publiki nie było to potrzebne? Z tego powodu można przejść swobodnie na drogę sądową prawda? To zdjęcie nie powinno już dawno zostać zgłoszone i usunięte przypadkiem?

xyz
@Magdalena

Zdjęcie zostało zgłoszone, ale jest wciąż w trakcie rozpatrywania. Sprawa została przekazana do Pani Mecenas i z pewnością trafi na drogę sądową.

były klient

My również mamy bardzo duże problemy po współpracy z tym biurem. odradzam. (usunięte przez administratora) Jak najdalej od nich. Otwierają co raz to nowe spółki i (usunięte przez administratora) kolejne firmy

Magdalena

Hej. Wiesz co dla własnego bezpieczeństwa nie pisz tak otwarcie danych osobowych ludzi, wiesz rodo, regulaminy itp., Jeszcze ktoś się doczepi. A Ty zostałeś jako pracownik tutaj jakoś źle potraktowany czy po prostu razi Cię w oczy jakość usług tu świadczonych?

Mariusz

Przestrzegam wszystkich. (usunięte przez administratora), brak kontaktu i(usunięte przez administratora) W zasadzie nie wiadomo czy oni w ogóle coś prowadzą. Wszystkie deklaracje nie sa składane terminowo, nie wiadomo czy w ogóle sa.

Uwaga! Ostrzegam przed tym biurem! Pracownicy nie wywiązują się z umowy, nie wykonują swoich obowiązków. NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW! NIE ODPISUJĄ NA MAILE!!! Od 3 tygodni próbuję dodzwonić się do nich, aby przekazali plan kont nowemu księgowemu. Niestety nie ma z nimi żadnego kontaktu. Zdecydowanie odradzam!!

Magdalena

Do teraz po miesiącu dalej kontaktu nie udało się nawiązać?

Jeden z wielu

Osoby, które zastanawiają się nad praca w tej firmie niech się zastanowią 2 razy. Jak nie mają noża na gardle to niech omijają szerokim łukiem. Praktycznie to co było powiedziane na rozmowie nie miało odzwierciedlenia w rzeczywistości. (usunięte przez administratora) Cały czas rotacja pracowników, a więc o czymś to świadczy. Klienci też powinni się zastanowić. Marketing firma ma bardzo dobry,(usunięte przez administratora)

Magdalena

Serio taka luźna atmosferka u nich? Ja się zastanawiam czy Ci ludzie w ogóle wiedzą, że są na nich takie opinie tutaj na forum? Bo mnie to by przykro było chyba, gdyby ktoś tak na mnie nagadywał.xd

A.

Z perspektywy pracownika nie mogę się wypowiedzieć, ale z perspektywy klienta Pani Oli a i owszem. Już na samym początku trafiłam do niej, dziewczyny na pewno były wtedy na początku drogi ze wspólnym biurem rachunkowym i zarówno teraz jak i wcześniej złego słowa nie mogę powiedzieć. Klientem lekkim na pewno nie jestem, kiedy zadzwonię zawsze otrzymam pomoc i to zawsze z uśmiechem na ustach. Każda rozmowa kończy się godzinną pogawędką. Z tego co wiem to dziewczyny na brak pracowników również nie narzekają, więc nie rozumiem skąd te wyssane z palca opinie :) Polecam ze względu na ciepłą, rodzinną atmosferę. Takiej relacji jak mają dziewczyny może pozazdrościć każda MATKA Z CÓRKĄ!

ktos

Mam podobny problem. Bilans sporządzony 7 miesięcy po terminie, CIT-8 7 miesięcy po terminie, nie sporządzają listy płac, nie składają dekalracji rozliczeniowych w ZUS na czas, nie potrafią poprawie sporządzić rozliczenia VAT. zero kontaktu, nie odbierają telefonów, emaili.

@ktos

No ale jeśli są takie problemy i widzisz, że nie potrafią to po co próbujesz się jeszcze skontaktować? Może czas zmienić księgowego?

Dominika

Serdecznie polecam forma godna zaufania . Pani Aleksandra i Bożena bardzo mile i o każdej porze dnia i nocy pomogą. Rzetelna rodzinna firma takich jest malo .

@Dominika

To jest wierutne kłamstwo. Zarówno P. Bożena jak i Aleksandra nie odbierają telefonów. Ich jedyne zaangażowanie i praca nad klientem polega na wystawianiu faktur za obsługę, której nie wykonują!

Daria

Prowadzę firmę od lat i napewno byśmy sobie nie poradzili w tych ciężkich czasach bez pomocy Pani Aleksandry. Jest mega profesjonalną osobą. Się angażuje na wszystkie 1000000 procent Serdecznie polecam.

Daria 3

Myślę, ze ktokolwiek, kto trafi na te komentarze zauważy, ludzie dorośli załatwiają sprawy w inny sposób- jeśli faktycznie pojawił się jakiś problem i osoby, spod których palca one wypłynęły tak naprawdę nigdy nie miały styczności z firmą.

Ile jest zmian w J&B Business Accounting Sp. z o.o.?

JA

Jedna, 8-16 lub 9-17 (jak kto woli)

Czy w J&B Business Accounting Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

SĄ :)

Aleksandra

Interesuje mnie, jak w tej chwili wygląda w J&B Business Accounting proces rekrutacji dla księgowych i sama praca? Chcą teraz zatrudnić na to stanowisko, ale proponują pracę w biurowcu, stacjonarną. Tak bynajmniej wynika z ogłoszenia i chciałam podpytać się Was o możliwość pracy hybrydowej u nich na tym stanowisku.

Aleksandra
@Aleksandra

Samą rekrutacją jest chyba jedynie rozmowa, nie wiem czy są jakieś kolejne etapy. Co do pracy hybrydowej to nie, praca na miejscu, w wyjątkowych sytuacjach ho z tego, co się dowiedziałam

x

Jak najbardziej na plus, firma stawia na automatyzację, jeśli nie telefonicznie to zawsze można skontaktować się mailowo, Panie dostosowują swoją pracę do potrzeb klienta, zarówno programy jak i dostępy do nich, jestem klientem od grudnia 2019 i jak na razie na nic nie narzekam, wręcz przeciwnie, wszystkie sprawy załatwiane są natychmiastowo, szybkie informacje zwrotne, polecam również ze względu na pomoc w ciężkiej sytuacji w czasie wirusa.

Aga

(usunięte przez administratora) Byłam klientką tego biura i pani Bożeny od stycznia 2020 do 1 czerwca. W dniu dzisiejszym prowadze wyjasnienia w urzedzie skarbowym i Zusie bo jak sie okazała (usunięte przez administratora) nic przez te miesiace nie robiła. W każdej korespondencji jednak zapewniala mnie o działaniach księgowych. Nie złożyła żadnych deklaracji przez pół roku w US.(usunięte przez administratora). Brak kontaktu. Dodzwonić sie graniczy z cudem. Siedziba biura w domu i oczywiście wiecznie zamknięte i nikogo nie ma. (usunięte przez administratora) Stracilam przeztą Odradzam bo to ksiegowa FIKCJA. A te wszystkie opinie to chyba kupione albo przez znajomych.

Zostaw merytoryczną opinię o J&B Business Accounting Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w J&B Business Accounting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy J&B Business Accounting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J&B Business Accounting Sp. z o.o.?

J&B Business Accounting Sp. z o.o.

J&B Business Accounting Sp. z o.o.