Opinie o MCM Project Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MCM Project Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MCM Project Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCM Project Sp. z o.o. w Łódź

Hanna Nowy wpis

Czyli nie tylko moja uwagę zwrócił ten wspomniany atrakcyjny system premiowy z opisu oferty dla inżyniera budowy. Jasna odpowiedź co do niego się nie pojawiła a chciałabym wstępnie jednak znać wasze zdanie nim mąż będzie aplikował. Na czym konkretnie te premie mogą polegać?

Administrator Nowy wpis

Pracował ktoś z Was jako Kierownik Budowy w MCM Project Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Kierownik Nowy wpis

Praca polega na prowadzeniu budowy z pomocą inżyniera, PM, biura. Budowy są rozdzielane tak aby można było po pracy wrócić do domu. Wymagane jest doświadczenie w budowie hal stalowych, żelbetowych i biur. Umowa b2b lub o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie.

Witam, nie widzę jeszcze opinii z tego roku a właśnie wyświetla mi się oferta od Pracodawcy dla kierownika budowy. Czy jest tu ktoś kto współpracował w tym zakresie? jakich zarobków można się spodziewać? I czy warto wejść we współpracę?

Mietek

Trafiłem na stronie firmy na propozycję zatrudnienia na stanowisku Młodszego specjalista ds. ofertowania. Jednym z oczekiwań jest prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych. Jak często i na jak długo są te wyjazdy? Oraz, jaką pensję zasadniczą można tu sobie wynegocjować, a także, co rozumieją pod pojęciem atrakcyjny system premiowy?

MCM Project
@Mietek

Szanowny Panie Zapraszamy na rozmowę, chętnie opowiemy szczegółowo o pracy na stanowisku specjalisty ds. ofertowania.

Czarna
@MCM Project

Dzień dobry, a jest szansa dowiedzieć się jak wygląda u Państwa proces rekrutacyjny? Jest to jedna rozmowa czy może kilka? Zastanawiam się nad aplikacją na Młodszego Koordynatora Projektu w Łodzi. Sprawdzacie Państwo na rozmowach wiedzę za pomocą testów lub case study?

@Czarna

Witam, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Rozmowa jest 2-etapowa aby kilka osób z zespołu MCM mogło zadać pytania. Decyzja o zatrudnieniu szybka, w ciągu kilku dni.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MCM Project Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Grafik 3D.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ktoś

Nie polecam tej firmy ze względu na mobbing jaki prowadzi jeden z prezesów tej firmy. Firma nie płaci za nadgodziny a wymaga aby pracować ponad ustawowe 8h. Jak ktoś wychodzi po 8h to może spodziewać się nieprzyjemności od prezesa.

Magdalena

MCM project to firma matka firmy MCM Fotowoltaika. Współpraca z firmą MCM Fotowoltaika to jedna wielka porażka. Firma nie wywiązuje się z umowy, nie dostarcza podstawowych dokumentów, do dziś nie mam projektu instalacji. Nie zna przepisów prawa w myśl jakich działa, samemu trzeba szukać zapisów w ustawach i rozporządzeniach, a i tak nie spowoduje to, że firma ruszy palcem w temacie (np. zgłoszenie do Państwowej Straży Pożarnej). Udają że wszystko zrobili i oczekują zapłaty. Proszę nie płacić tej firmie na zaś, w ciemno, po zapłacie już nie doczekają się Państwo żadnej reakcji. Żadnych zaliczek, żadnych umów! Prezes zarządku kłamie jak z nut!

@Magdalena

Potwierdzam. Firma nierzetelna. Nie realizuje na czas swoich zobowiązań. Dobry kontakt tylko do momentu zapłaty pierwszej raty, potem trudno cokolwiek od nich wyegzekwować. Fatalna komunikacja z klientem, wykonywanie prac instalacyjnych „na pałę” - bez planu i projektu, braki w dokumentacji itd. Polecam omijać szerokim łukiem.

MCM FOTOWOLTAIKA
@Magdalena

Dzień dobry, Szanowna Pani Magdaleno , bardzo prosimy o usunięcie wpisu i wpisanie opinii we właściwym miejscu, czyli na forum poświęconym spółce MCM FOTOWOLTAIKA, będziemy mogli wtedy odnieść się do Pani uwag . Forum spółki MCM Project nie jest właściwym miejscem na uwagi o innej spółce.

MCM FOTOWOLTAIKA
@Marcin

Zapraszamy na forum poświęcone spółce MCM Fotowoktaika , wpisy w tym miejscu są niewłaściwe, ten wątek nie dotyczy spółki MCM Project .

Pracownik MCM Project
@Magdalena

Pani Magdaleno, stanowisko Prezesa MCM Fotowoltaika zostało kilka miesięcy temu zwolnione. Wydaje nam się że pisze Pani nie na temat MCM Project ale na temat instalacji fotowoltaicznej a to inne forum.

Zalew

Nie polecam firma nie wyplacalna zostałem (usunięte przez administratora) sprzedałem usługi tej firmy na nie mała kwotę firma zgarnęła kasę a dla mnie brak jakiejkolwiek płatności!!odradzam

Magdalena
@Zalew

W pełni zgadzam się z przedmówcą, jako klient nie polecam płacić ŻADNYCH zaliczek tej firmie, jak Państwo zapłacą, to niewiele uda się już wyegzekwować. Poziom usług mniej niż niedostateczny.

Pracownik MCM Project
@Magdalena

Nie wiemy jakiej sytuacji dotyczy wpis więc prosimy o kontakt mailowy na biuro@mcmproject.com.pl. Jeżeli sytuacja dotyczy spółki MCM Fotowoltaika to prosimy o usunięcie tego wpisu gdyż nie dotyczy on MCM Project i budowy hal.

Iwona

Widzę tutaj sprzeczne informacje na temat tego miejsca, szczególnie jeśli chodzi o rozmowę rekrutacyjną. Czy jest tu ktoś kto rzetelnie mógłby opisać ten proces? Szczególnie warto sprostować informację na temat tego czy warunki są takie same jak na rozmowie. To ważna kwestia, która została podważona w poprzednim wpisie.

@Iwona

Poniższa opinia jest w 100 % prawdziwa. Na rozmowie wszystko pięknie wygląda, mówią o benefitach, a w rzeczywistości brak kompetentnej osoby, która by Cię wprowadziła w firmę. Każdy siedzi tam ponad swoje godziny i jak się wychodzi tak jak powinno jest to źle odbierane. Oczywiście nadgodziny są bezpłatne :) uważają, że jak dają multisporta i pakiet medyczny to można siedzieć po 10h w pracy. Prezes, który na rozmowie udaje luzaka a jak przychodzi co do czego to Ci nawet ręki nie poda. Nie poleciłbym tej firmy znajomemu - typowe korpo.

kandydat

Witam, przedstawię Państwu swoją opinie po rozmowach w firmie. Rozmowa kilku etapowa, jednak caly czas z ta sama osoba, na kolejnych rozmowach coraz bardziej rozjezdzajace sie warunki wspolpracy, coraz nizsze wynagrodzenie i coraz gorsze warunki, po pierwszej rozmowie wyglada to niezle, podsumowanie mailowe rozmowy, ogolne informacje, po 2 juz gorzej, brak ustalen popartych podsumowaniem, 3 rozmowa, nikt mnie nie pinformowal ze sie nie odbedzie, rozmowa telefoniczna, ustalenia rozjechaly sie kompletnie, mialy byc wyslane materialy do wgladu, ale nikt ich do dzis nie wyslal. Pan Prezes buduje fantastyczna otoczke, wyjazdy zagraniczne, narzedzia pracy wsparcie, jednak przy szczrgolach wspolpracy caly czas zmienia warunki. Proponuje od samego poczatku prosic o konkrety poparte czyms na pismie, zeby nie tracic czasu na kolejne etapy

@kandydat

Kandydat zupełnie mija się z prawdą. Warunki pracy są w 100% zgodne z ustaleniami z rozmowy rekrutacyjnej, a Prezes zawsze dotrzymuje danego słowa. Firma jest wyjątkowa i każdy kto przeszedł pozytywnie proces rekrutacji może to potwierdzić.

fiu fiu

ja cie nie mogę, taki komentarz to od kogo, chyba od Prezesa. a wiadomo Prezes zawsze ma racje... chyba że nie ma.

Arek

Można dostać się bez ukończonej matury ?

Gustaw

Firma z ugruntowaną pozycją w branży , z bardzo dobrą opinią a przy tym dobry pracodawca więc na forum nie zbyt dużej aktywności pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o MCM Project Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w MCM Project Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MCM Project Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MCM Project Sp. z o.o.?

MCM Project Sp. z o.o.
  • Elektronowa 8A