Opinie o Propak Opakowania Sp. z o.o. w Krążkowy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Propak Opakowania Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Propak Opakowania Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Propak Opakowania Sp. z o.o. w Krążkowy

Xyz

Jeśli chcesz tutaj pracować musisz być robotem.. nie korzystać z ubikacji, nie brać urlopów, chyba z tych co Ci każą wykorzystać bo mają przestój w robocie.. na przerwie w pracy to nie wiadomo czy iść zjeść, czy skorzystać z WC, czy zadzwonić do rodziny, bo możesz wybrać jedną opcję bo nie masz na resztę czasu bo już robota robota.. atmosfera na zmianie wręcz tragedia.. nie chce gorzej już pisać.. na biuro też proszę uważać.. mówią jedno a robią drugie...

@Xyz

Piszesz jako pracownik i wnioskuję że nie pracujesz miesiąc ... więc zastanawiam się dlaczego tak źle piszesz o firmie w której pracujesz.... nie zgadzam się z tobą...

Jak wyglądają zarobki w firmie ?

Anka
@@Reno

W punkt, zgadzam się ze wszystkim co zostało napisane. Jako pomocnik operatora byłam traktowana jak (usunięte przez administratora)i to przez wszystkich, latając uśmiechając się, pomagając wiecznie było wszystko źle, gadanie za plecami, nawet ze strony brygadzisty, śniadanie z nowymi dziewczynami jadłyśmy w szatni, przy stole nie miałyśmy prawa zasiadać. Po trzech miesiącach próby zachorowałam i umowa nie została przedłużona. W zusie spotkałam Panią, która pracuje w tej firmie, na migi pokazywały sobie z Panią pracującą w zusie, że ja jestem od nich. Pani z zusu chyba myślała, że na głupka trafi, młoda dziewczyna no to nie ma pewnie pojęcia, chciała mi wmówić, że w sumie to po co ja tu z tym zwolnieniem lekarskim przyszłam, że po co mi to. Tylko się zaśmiałam i wypisywałam wniosek dalej. Z perspektywy czasu mogłam zapytać czy mi zapłaci za leki ze swojego portfela :p Jeśli chodzi o pracodawców to żenada. Po miesiącu nadal nie dostawałam świadectwa pracy, a nową pracę chciałam już podjąć. W końcu sama wybralam się do firmy po dokument i spotkałam się z atakiem z ich strony. Pretensje, że byłam chora, pretensje że ja mam pretensje, że świadectwa pracy nie dostałam, twierdzili że już dawno jest, a przy mnie je wypisywali. Niegdy więcej, nigdy. Więcej kultury i szacunku.

Iwa

Pracuję w tej firmie od kilku tygodni. Nie jest tak jak tu ludzie piszą, że nie ma czasu zjeść czy iść do wc. Ktoś wymyśla nieprawdziwe historie... Pracowałam wcześniej w innych firmach i wiem jak to może wyglądać. Ja mam bardzo pozytywne odczucia po tych dniach pracy. Dostałam pierwsza wypłatę i jestem bardzo zadowolona, uczciwie podchodzą do ludzi. Praca tez nie jest ciężka. Chcę pracować tu jak najdłużej

Ludek

Wyjaśnij mi jedno, bo nie rozumiem. W jaki sposób zostałaś zmuszona do podpisania wypowiedzenia? Ja na pewno bym się nie zgodził. Niech dawają trzy miesieczną odprawę i wtedy żegnaj żałosny pracowadco. Jak nie to do sądu bym oddal sprawę.

Reno Nowy wpis
@Ludek

Też zostałem zmuszony do podpisania wypowiedzenia, tam jest to normą.

Tyu Nowy wpis
@Reno

Słyszałem już od kilku byłych pracowników że taki numer stosują, że zmuszają do podpisania wypowiedzenia, a jak nie a szkoda nawet pisać... Oj nie polecam tego zakładu

zyta Nowy wpis
@Reno

Czyli rozumiem, że dalej chciałeś w tym zakładzie pracować.. nie było tam źle... tylko nie chciało ci się pracować. Lepiej brać dobra wypłatę i nie wiele robić.. Pewnie poszedłeś do pracy gdzieś indziej i oczka się otworzyły..... albo dalej niezadowolony... i tak sobie zmieniasz, bo każdy pracodawca zły niedobry...... tylko ty najlepszy wzorowy pracownik....

Zyx Nowy wpis

Nie wiem jak ludzie mogą tak kłamać i obrażać pracodawcę. Pracuje w tej firmie od dłuższego czasu, nigdy nie widziałem żeby komuś zakazywano przerw lub musiał nosić pampersy. Pracodawcy są bardzo rzetelni w tym co mówią i robią. Praca nie wymaga szczególnego wykształcenia, wystarczą chęci i zaangażowanie. Każda wypłata wpływa na czas i zgadza się co do grosza. Dlatego polecam przyjść samemu i przekonać się że rzeczywiście jest warto.

Pp

Nie pracuje w tej firmie od wczoraj. Praca którą wykonuje nie wymaga Wyższej szkoły, wystarczy trochę chęci i zaangażowania. Tylko dzisiaj każdy chce zarobić ale nie robić i tu jest problem i szukanie winy w pracodawcy a nie w sobie. Polecam tą firmę i zapraszam do naszego zespołu.

Karllll

Pracuje w firmie już kilka lat jak w każdej pracy są plusy i minusy ale fakt jest taki że jeśli masz chęć uczuć się nowych rzeczy to można tu zarobić całkiem dobrą kasę.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Propak Opakowania Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
......p

Mam wrażenie że negatywne opinie są pisane przeż ludzi którzy nigdy tu nie pracowali. Przecież w firmie pracuja ludzie latami, nikt ich na siłę nie trzyma, czyli jednak da się żyć. Ja również tu pracuje i nie narzekam.

Zadowolona

Przerażające jest to jak ludzie potrafią kłamać i oczerniać pracodawcę... Pracuje w firmie już dłuższy czas i nie wiem skąd te komentarze o robotach i pampersach. Osoby które pracują ze mną od kilku lat na pewno nie pozwoliłyby na to żeby działy się tu rzeczy o których mowa w negatywnych komentarzach...Każdy robi swoje, ma kasę na czas i gdyby nie był zadowolony to nie pracowałby tu tak długo. Ja zachęcam do pracy w firmie. Uczciwe podejście i stabilność zawodowa jest w tych czasach bardzo ważna! A na to można tu liczyć ale nie każdy to docenią, niektórzy wolą co chwila zmieniać miejsce pracy i wszędzie im źle

Iwa

Xyz

Ciekawa
@Xyz

Z kad takie spostrzeżwnia bo ja pracuję już tam jakiś czas. W pampersie nie chodźe urlopy można nawet brać z dnia na dzień nie ma z tym problemu. Z rodziną z tego co wiem można widzieć się codziennie chyba że mają pracowników w piwnicy na resztę doby. Chcesz zarobić musisz pracować stawki są porównywalne nadgodziny 9,10 50% , powyżej 100%, na mojej zmianie wszyscy się dogadują, nie chce słodzić ale niestety jak się chce zarobić to trzeba robić ! Ja pracuję już któryś miesiąc i nie pozwolę głupot pisać o swojej firmie. Ale niestety nikt za siedzenie na (usunięte przez administratora) ci nie zapłaci. Pozdrawiam i powodzenia

@Xyz

Czy zdarzają się nadgodziny w Propak Opakowania Sp. z o.o.?

Ciekawa

Tak, nadgodziny są płatne 50%

Chj

Byłem na rozmowie u nich to myślałem że pękne ze śmiechu jakie tam panują warunki pracy i zarobki..

Kiiika
@Chj

Jakie? Mozna wiedziec

@Kiiika

Pracuje w tej firmie od kilku miesiecy, wynagrodzenie jest zawsze na czas na koncie i tak jak było mówione, tu jak człowiek dobrze pracuje to jest doceniony premią.

Jak wyglądają zarobki w firmie ?

@Nowy

Zarobki wyglądają fatalnie

Reno
@Nowy

Nie polecam, oni szukają robotów, nie ludzi do pracy. Jesli bedziesz pracowac caly miesiac po 10h to zarobisz 4k+, jesli nie to lepiej pracować w Dino na kasie. Takiej wymiany ludzi nie widziałem nigdzie .

@Reno

Zgadzam się z Twoją opinią. Praca w tej firmie to gra nie warta świeczki. Pomocnik operatora musiałby pracować cały tydzień w pampersie, latać jak piesek koło operatora maszyny i jeszcze w międzyczasie ogarniać sąsiednie stanowiska pracy. Ludzie zmieniają się tutaj jak rękawiczki i nawet tygodnia nie wytrzymują. Zanim zajdziesz z hali na stołówkę to w wc kolejka i nie wiesz czy masz jeść, czy sie załatwić czy nie robić nic. Za przepracowanie 160 h nawet najniższa krajowa nie wychodzi. W ciągu tygodnia nowy pracownik ma przydzielana najgorsza pracę i jest od niego oczekiwana norma. Nawet pracownicy którzy są dłużej nie mają takiego zasuwu. I ciągle jakieś pretensje, pomocnik operatora ledwo ma czas żeby się napić i złapać oddać. Ze wszystkim jest sam i zasada domyśl się.

Anka
@@Reno

Zostaw merytoryczną opinię o Propak Opakowania Sp. z o.o. - Krążkowy

• Jak się pracuje w Propak Opakowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Propak Opakowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Propak Opakowania Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Propak Opakowania Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Propak Opakowania Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Propak Opakowania Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 51F
    63-600 Krążkowy
  • NIP: 6192021247 REGON: 302744706 KRS: 0000512725

Propak Opakowania Sp. z o.o.