Opinie o Poltoma Sp. z o.o. w Skarszew

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Poltoma Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Poltoma Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltoma Sp. z o.o. w Skarszew

@kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czy w biurze na magazynie są dwie zmiany ? Jak z sobotami? Czy można zarobić choć trochę więcej niż najniższa?

X. Nowy wpis

Czy w firmie zatrudniane są podwójne obsady?

Młody Nowy wpis

Witam a ja mam pytanko... Co do pracy kierowców... Są jakieś przyjęcia i czy jest możliwość świeżo po kursach.

Słabo to oceniam Wieczny problem o byle co opuznienia wyjazdów bo towar nie gotowy. Kierowcy sami myją auta na placu. Kierowcy sami się ładują 90% wyjazdów to wyjazdy nocne Skakanie po samochodach Spedycja masakra i jeszcze raz masakra poprostu spedycja leży. Rozładuj bez karty załaduj bez karty jedź pod zakaz a Pani spedytor tylko głupio się uśmiecha

Prawda

Większość z Pana komentarza to nie prawda

Katarzyna Nowy wpis
@Prawda

większość? a dla jasności, która część zgadza się jednak z rzeczywistością? czy jest coś jeszcze istotnego, co warto byłoby wiedzieć?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Poltoma Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Arek

@Tom czyli rozumiem, że wszystko według umowy, byle pracę wykonywać porządnie i nie ma żadnych problemów?

Hahahaha
@Arek

Oczywiście ze nie. Najniższa na papierze reszta pod stołem. Na kokosy nie licz.

Bogdan
@Hahahaha

A jest chociaż uop? Czy śmieciówka? I ile wpada na rękę "p od stołem"??

King
@Bogdan

Ty serio myślisz o pracy tutaj?

Zbyszek

(usunięte przez administratora) ekipa ???????? takiego rozładunku jeszcze nie miałem ???? polecam z chęciom bym tu wrócił

Krzysztof

Czy firma wprowadziła jakieś dodatkowe obostrzenia żeby zapewnić bezpieczna pracę w czasie pandemii?

loco

Pracowałem bylo wporzadku i kilku znojamych pracuje i nikt nie narzeka Wyplata jest ok pracowac trzeba nieraz jest ciezej nieraz luzno ogolnie polecam

Tom

Bardzo polecam osobom chcącym pracować, Ci którym nigdzie nic nie pasuje niech zwolnią miejsce innym, chociaż pewnie tam już nie pracują...

Gabriela
@Tom

Cieszę się, że polecasz pracę w Poltoma. Właśnie zastanawiałam się, czy warto próbować aplikować. A jakie są największe plusy tej firmy?

Mały
@Gabriela

Stabilizacja, pewność wypłaty i sporo fajnych ludzi.

Yyyyyyyy
@Tom

Tam miejsca zwalniają się w tempie ekspresowym hehehe

federiko

Nie rozumiem tego zwątpienia. Firma działa już tyle lat nigdy nie było kłopotów, dobry pracodawca!!

Yyyyyyyyyyyyyy
@federiko

Może kiedyś był dobrym pracodawcom....

Uciekaj

Praca za najniższa krajowa..

Kieras

Wszedzie lepiej gdzie nas nie ma. Ja bylem w wielu firmach i mowie ze jest dobrze nie ma na co narzekac. Jak cos sie chce to wystarczy dobrze zagadac i jakos leci. nie boje sie o wyplate bo wrazie czego auto szefa jest i mozna sprzedac. jak komus nie pasuje to niech zrobi miejsce dla innych

Tatko
@Kieras

Zarudniają teraz na magazyn?

Kieras
@Tatko

Nie Zimą magazyn stoi, jakos na wiosne sie zacznie magazyn

Polka

Może być.

Alonzo

Dla mnie w tej firmie wszyscy byli w porządku. Pieniądze tez dostałem takie, jak było uzgodnione. Mile wspominam, bo odszedłem, ale nie poprawiłem sobie.

Ola

Jak ktoś chce pracować to się odnajdzie. Jak ktoś nie chce, to zawsze się do czegoś można doczepić. Ja pracowałam i było dobrze.

Andrej

Ja sie staram w pracy i wszystko jest dobrze.

Nikt wazny

Normalna firma, normalna praca i normalna płaca. Ci co narzekają to życzę powodzenia w innych firmach, bo tam nie ma na co narzekać. W naszym regionie niestety mało jest takich...

Ble ble
@Nikt wazny

To chyba miałeś mało kontaktu z właścicielami. Szef Drze się jak wariat a pracowników traktuje gorzej niż (usunięte przez administratora) Każe szykować towar którego nie ma na magazynie, a później drze się ze nie zrobione.

Nikt wazny
@Ble ble

Masz żal o jakaś sytuacje i wylewasz pomyje na całkiem porządna firmie Miałem kontakt z szefem i można normalnie pogadać, tak jak z większoscia pracowników. Wiadomo, nie zawsze jest tak słodko i nieraz dostanie się opier** sluszny, nieraz niesłuszny, ale Twoja opinia jest nieprawdziwa.

Aaaa
@Nikt wazny

Pogadać się dało jak akurat miał dobru dzien. Kasa nie fajnie. Ciagle problem o wszystko.

Pioter

Pracuje i nie zamierzam zmieniać pracy. Nie wierzcie ludziom, którzy tu się wyżalają. ludzie tam pracujący i szefostwo są naprawdę ok. Zarobki tez ok. Ktoś kto narzeka, (usunięte przez administratora)

Olia
@Pioter

tak było, szef krzyczał każdego dnia. Może teraz wszystko jest tam inne

Sama prawda
@Olia

Nie, nie jest. Drze ta papę ledwo się pojawi. A kasa nie powala... warto się rozejrzeć ile płaca inni

Alaaaa

Ludzie pracujący w tej firmie są naprawdę ok. Atmosfera jest ok. Wypłata ok. Kierownicy ok. Da się żyć.

Powiem, że szef jest bardzo dobry. Cały problem stanowią pracownicy, którzy tam pracowali od dłuższego czasu. Kiedy widzą, że nowy pracownik pracuje szybko i odpowiedzialnie, zaczynają mówić szefowi różne nieprzyjemne rzeczy, aby zostali zwolnieni, ponieważ potrzebują więcej godzin. Nie obrażaj się na szefa, nie jest zły, po prostu nie wie, co się naprawdę dzieje i kto naprawdę dobrze działa. Warto usunąć tych, którzy tam pracowali od dłuższego czasu. I szef musi sam przekonać się, kto pracuje. Pracowałem tam i znalazłem się w podobnej sytuacji.

Olia

Nie wiem, gdzie pracowałeś, była na sortowni. Każdego dnia byłem we łzach, pracowałem lepiej - dostałem więcej. Teraz pracuję w innej pobliskiej firmie, cenią sobie moją pracę. Pracownicy są przyjaźni, ale naprawdę coś jest nie tak

Zostaw merytoryczną opinię o Poltoma Sp. z o.o. - Skarszew

• Jak się pracuje w Poltoma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poltoma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Poltoma Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • 92A
    62-817 Skarszew