Opinie o Adg Continental Serwis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Adg Continental Serwis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Adg Continental Serwis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adg Continental Serwis Sp. z o.o. w Warszawa

Pracownik Nowy wpis

Praca za dwie osoby. Płaca najniższa krajowa i brak umowy. Tak to już jest w ADG. Kierownik jest tylko jak zarządca zrobi aferę ze jest (usunięte przez administratora) Pensja i jej rozliczenie jest wiecznym problemem. Sprzęt… na takim to już chyba nikt na rynku nie pracuje. Na WS jeszcze maja lepszy sprzęt bo to ich najważniejszy budynek ale tam tez jest (usunięte przez administratora) straszny tylko na pozór czysto.

Czy Adg Continental Serwis Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Hdhdhdevvdegd Nowy wpis

Nawet kordynator nie ma szacunku do pracownika bo drze ryja zamiast grzeczniej powiedzieć widać że nie ma szacunku do pracownika albo go w domu nie nauczyli szacunku

teresa.sok@onet.pl Nowy wpis

I jeszcze ta umowa śmieciowa człowiek już ponad 2 lata robi i cisza z normalną umowa chyba czas zmienić pracę bo nerwowo nie wytrzymam i wybuchne????

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Adg Continental Serwis Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Continental IT Graduate Program 2023 (m/f/d)?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w przedsiębiorstwie Adg Continental Serwis Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Czekamy na informacje od Was. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co nowego u nich? Dodajcie opinię!

ANONIM

Beznadzieja szczególnie kierownik tak zwana Beata wykorzystywaczka nie ma szans na umowę o pracę A umowa zlecenie jest podpisywana co miesiąc z czego wogole kopi umowy nie można się doprosic pracowałem w samsungu żenada każdy każdego (usunięte przez administratora) A ukrainki to (usunięte przez administratora) kierowniczki które wszystko jej donoszą wieczorna zmiana jeszcze gorsza nikt się niczym nie interesuje brygadzistka rzekomo od wieczora nic nie robi tylko chodzi i zamęt sieje nie polecam!!!!!

@ANONIM

Zgadzam się. Na SPIRE całkowita żenada.

Gosia
@ANONIM

Nie zgadzam się z tą opinią, pracowałam w tej firmie dosyć długo i nigdy nikt mnie nie oszukał.Pani kierownik, cudowna kobieta, bardzo wymagająca ale wspaniały człowiek, szanuje dobrych pracowników i tacy właśnie pozostają u niej na dłużej.Pracowałam na umowie zlecenie i nie podpisywałam ją co miesiąc więc to jakieś bzdury wypisujesz człowieku. Firma stawia na jakość więc nieroby nie mają racji bytu, ty chyba do takich należysz skoro tak oceniasz swoją współpracę. Firma ogólnie Ok, wynagrodzenie wypłacane na czas. Bardzo polecam.

Denis
@Gosia

To czemu nie robisz tam?

teresa.sok@onet.pl

Tak zawsze była pensja przed 20 w dniu dzisiejszym oznajmił nam kierownik że dopiero poniedziałek lub we wtorek będą pieniądze, dość że prawie człowiek miesiąc czeka na kasę to jeszcze charuje za 3 osoby za takie grosze bez żadnego dnia wolnego gdzie weekendy powinny być więcej płatne Zero zrozumienia dla pracowników

Miruś

Mi sie fajnie sprzonta, można sie poobijać a kaska i tak wlatuje ;)))) Czasami sie howam po kontach i nikt mnie nie widzi przes caly dziem. Ogunie polecam karzdemu leniwemu

@Miruś

A na którym obiekcie takie warunki? z Hęciom przeniosem sie.

z Warszawy

miruś
@Rzaklina

a to mokotuw to nie daleko ;) polecam jakies spotkanie zapoznawcze rzeby nam sie razniej pracowalo

@miruś

Dobra, szewuncio pewnie fajny to dogadamy sie. Fajny z ciebie hłopak, papierosek jakiś zapoznawczy bendzie grany maludki

Maria

Profesjonalny zespół. Można dogadać obowiązujące godziny pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Adg Continental Serwis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Adg Continental Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adg Continental Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adg Continental Serwis Sp. z o.o.?

Adg Continental Serwis Sp. z o.o.
  • Złotopolska 5 lok. U2
    03-567 Warszawa

Adg Continental Serwis Sp. z o.o.