Opinie o Complex-Tsl Sp. z o.o. w Kościerzyna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Complex-Tsl Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Complex-Tsl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Complex-Tsl Sp. z o.o. w Kościerzyna

Przewoźnik Nowy wpis

ODRZADZAM WSPÓŁPRACĘ !!! Mój kierowca podstawił się na załadunek zgodnie ze zleceniem. Okazało się, że towaru już nie ma, ponieważ został załadowany wcześniej na inne auto. Po zaistniałej sytuacji spedytor z COMPLEX-TSL unika kontaktu telefonicznego po czym przesyła e-mail, że może zapłacić 150e ,,albo w ogóle’’. Oczywiście kwota ta nie pokrywa powstałych kosztów paliwa, kierowcy. Nie wspominam już o stratach finansowych i możliwości podjęcia innego ładunku. COMPLEX-TSL to kolejna pseudo-firma, której po prostu należy unikać.

Kalinowski Nowy wpis
@Przewoźnik

Witam, Ładunek został dogadany 1-2 godziny przed załadunkiem. Podczas gdy auto było na miejscu, ładunek został anulowany przez załadowcę. Zaproponowaliśmy przewoźnikowi 150 euro za anulację zlecenia. Przewoźnik szantażem poprzez groźby negatywnymi opiniami próbował wymusić większą kwotę. Przewoźnik ostatecznie zaakceptował kwotę 150 euro, po czym wystawia negatywne opinie. Nie warto z nimi współpracować. Podejście godne pożałowania a firma niegodna współpracy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy w Complex-Tsl Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kierowca Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tym pracodawcą ponieważ szefostwo w tej firmie jest bardzo aroganckie i nie na miejscu .

Jolanta

Podobno język francuski i niemiecki jest bardzo przydatny w pracy spedytora. Niestety znam tylko angielski, choć na dobrym poziomie ;) Czy firma dopłaca do lekcji języków obcych dla pracowników? Można liczyć również na inne szkolenia?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Complex-Tsl Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Dominika

Complex-Tsl poszukuje do pracy spedytorów międzynarodowych, w ogłoszeniu jest wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, orientujecie się może, znajomość jakiego jeszcze języka obcego jest pożądana na tym stanowisku? I czy wystarczą podstawy, czy należy biegle posługiwać się tym językiem?

Dell
@Dominika

Podstawa angielskiego w spedycji drogowej powinna wystarczać. Język Niemiecki jest bardzo pożądany w tym zawodzie. Również prace ułatwia język francuski.

przedsiębiorca

ta firma znowu prowadzi nabór podwykonawców. przestrzegam wszystkich przed tą obłudą. np zwroty za hotele we Francji - panowie przecież to wszystko z waszych frachtów idzie, a jak auto będzie stało 4 dni we Francji to uważacie że pan (usunięte przez administratora)wam odda? ze swojej kieszeni? - to obłuda. Poza tym oni mają swoje auta i pomyślcie które auto załadują wasze czy swoje jak będą znajdować się powiedzmy 200 km od siebie? Tj naciąganie przewoźników którzy nie mają dostatecznej wiedzy na ten temat. Leasingi aż się proszą żeby brać samochody, więc jak się tak rozwijają to niech dobierają tych aut albo podpisują umowę z gwarancją przebiegów tygodniowych czego nie chcą robić. Sumując - lepiej szukać spedycji która nie ma swoich samochodów i płaci w terminie!!!!!! Uwierzcie są takie, pozdrawiam wszystkich

Urszula
@przedsiębiorca

Wspomniałeś między innymi o tym, że Twoim zdaniem lepiej jest znaleźć firmę, która płaci w terminie. Czy w Complex-Tsl te wynagrodzenia nie są terminowe? Jakie są Twoje doświadczenia?

@Urszula

Jesteś pewnie z tej firmy. Skoro jest tak super do proszę o wzór umowy z gwarancją przebiegu km. Od 3 m-cy nie mogę się doprosić!! Wielki szef straszy karami, więc przedstawcie taką umowę!

@Urszula

I na marginesie- moje auto przez 28-31dni robi 14.5 -18.5 tys km . Z całości wychodzi średnia 0.38e/km netto. Macie lepsze warunki?

Jacko

@Przewoźnik a o jakie punkty mniej więcej chodzi? Przybliżysz?

Przewoźnik

Ostrzegam, w zleceniach zawarte punkty które nie mają żadnej podstawy prawnej, po czym szanowny pan (usunięte przez administratora)ma czelność się na nie powoływać i wysyłać noty obciążeniowe. Obiecują złote góry, ale zostawiają przewoźników z niczym.

Bonio
@Przewoźnik

Chcę nawiązać współprace z tą firmą , czy warto ?

Podwykonawca

(usunięte przez administratora) Wszytko to tylko obiecanki.

Przedsiębiorca

Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. Otóż firma prowadzi nabór podwykonawców w zakresie transportu międzynarodowego do 3,5 t na olx. Obiecuje przy tym złote góry ale nie podparte żadną gwarancją. Z chwilą poproszenia wzoru umowy zresztą wcześniej zaproponowaną przez p.(usunięte przez administratora)otrzymałem odpowiedź ze wierzę w spadające gwiazdki z nieba. W związku z powyższym mam domniemanie że jest to kolejna firma typu ZARABIAJ DLA NAS nie ważne jakie ponosisz koszty współpracy. PRZESTRZEGAM wszystkich przed współpracą z takimi firmami. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Complex-Tsl Sp. z o.o. - Kościerzyna

• Jak się pracuje w Complex-Tsl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Complex-Tsl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Complex-Tsl Sp. z o.o.?

Complex-Tsl Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 3