Opinie o Zofia Moda Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zofia Moda Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zofia Moda Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zofia Moda Sp. z o.o. w Warszawa

Agata

uwaga na ten sklep!!! Nie zamawiaj nic pod żadnym pozorem, Bardzo niska jakość towaru a przede wszystkim brak możliwości zwrotu. Zamówienie na swój koszt trzeba odesłać do Chin!!!! taki zapis jest w regulaminie sklepu, który świadomie wykorzystuje fakt, że nikt nie wczytuje się w zapisy regulaminu a przy zamówieniu trzeba go zaakceptować. Kolejni oszuści którzy znaleźli sposób na okradanie ludzi. UWAŻAJCIE!!!!

Ooooo

A już miałam kupować dziękuję za pomoc kupię gdzie indziej

Krystyna

Kontynuacja zakupie plaszcza.Pieniadze nieoddane płaszcz q dalszym ciągu niedostarczony wina obarcza się pracowników.Ze wszystkich robi się idiomów.

Agata

stefa
@Agata

Całkowita prawda!!! Nie tylko każą odesłać do Chin ale jeszcze w KILKU PACZKACH !!!!

Ooooo Nowy wpis

A już miałam kupować dziękuję za pomoc kupię gdzie indziej

Lidia Nowy wpis

Niestety jestem kolejna osoba która się nadziała. Sukienka (usunięte przez administratora) niezgodna z opisem i zdjęciami dołączonymi do oferty.

Marzanna Nowy wpis

Odradzam , straszne wykonanie jeszcze gorszy materiał. Najpierw czeka się miesiąc na dostawę , przy zwrocie kolejne 3 miesiące na pieniądze. Koszmar (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) Fatalny sklep, fatalny kontakt z klientem. Najpierw naciągają nazywając się sklepem a potem utrudniają zwroty. Nie otrzymałam towaru bo na dłużej wyjechałam i nie mogłam go odebrać. Towar wrócił do nadawcy, czyli do sklepu. Powinni oddać pieniądze a niestety tak się nie dzieje. Zamierzam zgłosić (usunięte przez administratora) do odpowiednich organów.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Zofia Moda Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
kosa

Nie otrzymałam zamówionego towaru . Zamiast tego przesłano mi ankietę , aby ocenić otrzymany towar. (usunięte przez administratora)

Alka

UWAGA!!!! Pod żadnym pozorem nie należy kupować ubrań w tym sklepie. Jakość towaru bardzo niska, zwrot w zasadzie niemożliwy. Wszystkie niekorzystne dla klienta informacje są zakamuflowane, ukryte pod linkami, dopiero po fakcie orientujesz się, że zostałaś sprytnie (usunięte przez administratora)

Nie kupujcie w tym sklepie . Towar całkowicie odbiega od tego że zdjecia plastik a nie materiał w dodatku słabe wykonanie , nie wart 1/3 ceny która zapłaciłam za dres w dodatku czekałam 2 msc na towar

Halina
@Ania

Całkowicie się z tym zgadzam. Uważajcie na ten sklep. Spodnie to (usunięte przez administratora) nienadające się nawet do wycierania kurzu. To jest mój kolejny już negatywny wpis. Każdy poprzedni był usuwany. Tych bubli nie można odesłać. Bo trzeba to zrobić do Chin za kolosalne pieniądze.

Danka

Żakiet zamówiony zupełnie inny niż na zdjęciu wygląda jak fartuch koszt przy zamówieniu wysyłki 30zl a odsylki pani napisała 231zl a żakiet 110zl kpina pani od której zamówiłam mówi że jest pośrednikiem który nie widzi towaru jaki wysyła klientom inne na zdjęciach inne na żywo co się dostało chętnie tej pani wyślę żeby zobaczyła co wysyłają ludzie z Chin a jakie ona wystawia zdjęcia

K.

Pezestrzegam przed zakupem produktów w tym sklepie. Jakość fatalna,sukienka nadaje się na szmate,a koszty odesłania są kosmiczne. Pani poinstruowała,że zwrot jest do Chin na własny koszt. Nie pisze opinii nt sklepów,ale ten mnie zagaotowal. Typowe chińskie badziewie.

Rainer

Proszę o kontakt osób (usunięte przez administratora) przez właściciel firmy Butikyaya, Avastyl, Attirra, Zofiamoda. Jest to (usunięte przez administratora) który wyłudza pieniądze. Sprawa jest zgłoszona do prokuratury. Będze pozew zbiorowy.

Lidia

Uwaga: (usunięte przez administratora) - oferta niezgodna z rzeczywistością - żeruje na tym że nie chce nam się zgłaszać na policję pojedynczych transakcji jako wyłudzeń - ale tym razem chyba się przeliczy

SS
@Lidia

Niestety do tej pory nie otrzymałam płaszcza zaplacony 11 marca.

Sylwia

Ostrzegam wszystkich przed zakupami w tej firmie. Produkty całkowicie odbiegają jakościowo i wizualnie od zdjęć zamieszczonych na stronie. Kolokwialnie mówiąc "totalny chłam". W dodatku robią ogromne problemy ze zwrotem, od 10 dni nie mogę uzyskać adresu do zwrotu. Poza tym zakamuflowana informacja o zwrocie zakupionych towarów do Chin co wiąże się z dużymi kosztami. Totalni naciągacze i (usunięte przez administratora)

Klient

Otrzymam po ponad 3 tygodniach przesyłka to kpina. Jakość fatalna, kolor szaro-bury a po przesłaniu zdjęć dowiedziałam się, ze powinnam ja odpracować. No nie wiedziałam, ze prasowanie zmieni kolor na czarny. Guziki raczej bieliźniane a nie do sukienki wizytówek. Oczywiście żadnej opinii nie można zamieścić, wiec nadal żerują na naiwności. Przestrzegam, niczego nie kupujcie.

Pewnie jestem następna na liście (usunięte przez administratora) Towar zamówiłam 27/02/2024 i do tej pory ani widu ani słychu. Nigdy więcej od tej pseudo firmy.

Klientka

Zamówiłam sukienkę przecenioną że 159zl na 99 plus koszt wysyłki 37zl... sukienka została mi dostarczona po miesiącu.... zupełnie inaczej wygląda niż na zdjęciach... szmatką z jakiegoś nylonu!! Nie polecam. Nie odsyłam tego bo szkoda mi czasu. Wylądowała w PCK. Ostrzegam przed tą firmą!!!

Natalia

Absolutnie nie zamawiajcie od nich! Zamówiona suknia ma się nijak do tej ze strony. Jakość materiału fatalna, krój zupełnie inny. Miała być uszyta z koła , zwiewna tymczasem jest prosta. I oczywiście małym druczkiem napisane , że towar przy zwrocie należy odesłać do Chin. (usunięte przez administratora)

rozy3

Jestem kolejną osobą, która dała się nabrać niestety, towar jeszcze do mnie nie dotarł....aż się boję co otrzymam kiedy dojdzie. Pieniądze wyrzucone w błoto. Ktoś powinien się zająć tą firmą, zgłosiłam już gdzie trzeba....

Wiola

Też zostałam (usunięte przez administratora) I nawet nie można odstąpić od umowy. To jest (usunięte przez administratora) Porażka trzeba coś z tym zrobić . Bo tak dalej nie może być.

Krystyna

Jestem kolejną osobą, która została (usunięte przez administratora) Towar przyszedł ale jest fatalnej jakości. To chińszczyzna elastyczna aż iskry się sypią. Kiedy chciałam oddać to okazało się, że trzeba wysyłać do Chin. To (usunięte przez administratora) którzy robią kasę. Nie polecam!!! Uważajcie i nie kupujcie u nich nigdy!!!!!

Porażka, zero kontaktu ze sklepem. Towar przychodzi z Chin. Nie polecam nikomu

Zostaw merytoryczną opinię o Zofia Moda Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zofia Moda Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zofia Moda Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zofia Moda Sp. z o.o.?

Zofia Moda Sp. z o.o.
  • Kazimierzowska 45