Opinie o B-Act Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy B-Act Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie B-Act Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B-Act Sp. z o.o. w Bydgoszcz

BS Nowy wpis

Pracodawca wymagający, sprawiedliwy, prowadzi ciekawe i ambitne projekty. Dba o rozwój pracowników.

Pracownik X Nowy wpis

Przyjazna atmosfera w pracy jest bezcenna.To przyczynia się do satysfakcji zawodowej i może znacząco poprawić jakość życia w miejscu pracy.

XxX Nowy wpis

Firma B-Act S.A. daje możliwość rozwoju oraz poszerzania swoich umiejętności. Firma zachowuje work-balance, organizowane są spotkania integracyjne z zespołem, a także jest możliwość wyjścia na zajęcia sportowe, organizowane przez firmę raz w tygodniu w ostatniej godzinie pracy. Istnieje możliwość korzystania z pracy zdalnej, ale przyjazna atmosfera sprawia, że chętnie pojawiam się w biurze.

aaa Nowy wpis

Firma jest odpowiedzialna za nadzór i koordynację procesu realizacji inwestycji budowlanych. Działa w zgodzie z przepisami prawa budowlanego i posiada odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie, co daje klientom pewność, że prace będą wykonane profesjonalnie i zgodnie z planem. Nadto, firma daje pracownikom możliwość rozwoju osobistego oraz współpracy z zagranicznymi przedsiębiorcami.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie B-Act Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Pracownik administracyjny powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
rk

Firma z dużym doświadczeniem, realizująca kontrakty w kraju i za granicą, stawiająca na rozwój pracowników.

Atmosfera w firmie jest wyjątkowo przyjazna i sprzyjająca rozwojowi. Współpracownicy są pomocni i zawsze gotowi do udzielenia wsparcia. To tworzy inspirujące środowisko pracy, w którym można się rozwijać. Systematyczne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w projektach ambitnych i interesujących - to wszystko sprawia, że praca w tym miejscu daje bardzo dużo satysfakcji.

nn

@Pracodawca funkcjonuje na rynku budowlanym (krajowym i zagranicznym) oferując szeroki zakres usług, w tym m.in. nadzory, opinie, administrowanie kontraktem, etc. Powierzany zakres zobowiązań, współpraca z wykwalifikowanym personelem, dostępność szkoleń dają możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia posiadanych już umiejętności. Elastyczny system pracy.

AK

POLECAM pracę w rodzinnej atmosferze.

XxX

Fajna rodzinna atmosfera, ale na brak pracy nie narzekamy. Komu się nie chce pracować to nie miejsce dla niego.

br

Atmosfera pracy jest przyjazna, a firma dba o rozwijanie swoich pracowników, co czyni to miejsce wyjątkowym dla rozwoju zawodowego.

MT

Bardzo polecam B-Act . Cieszy mnie zaangażowanie firmy w rozwijanie swoich pracowników oraz przyjazna atmosfera w zespole. To dobre miejsce do rozwoju zawodowego i pracy.

Tadeusz

Miła atmosfera, przyjazna polityka w kwestii długich weekendów i urlopów.

Wb

Bardzo pozytywne relacje w firmie. Firma popiera szkolenia i udzial w konferencjach Firma na biezaco wdraza najnowsze techniki Liberalny regulamin pracy

Filip

Firma ze świetnym doświadczeniem i bardzo dobrymi opiniami!!

@Filip

Oświadczenie: Niemniejszy wpis nie jest wymierzony przeciwko nikomu ma na celu wyłącznie ostrzec przed niewłaściwymi praktykami stosowanymi przez tą "firmę", Ma na celu wyłącznie ostrzec innych. Wszelkie informacje mają ostrzec przed opierają się na faktach autentycznych.Jakiekolwiekt kontakt bę ze mną bedzie rozumiany jako czynności określone w art 90 -91 KK , art 180 -188 KK. Jakiekolwiek opinie osób trzecich są prywatną opinią za co nie ponoszę odpowiedzialności, a komentarz przeciwko mojej osobie bedzie traktowany jako szykanyi pomówienia. TREŚĆ KOMENTARZA. Ta firemka mieści się u wujka na strychu, brak jakiegokolwiek oznakowania i szyldu, pod tym adresem są szyldy innych firm, jak ktoś nie wierzy sugerowałbym wizyte osobistą. Na podstawie rozmowy tel. osoba dzwoniąca do mnie, która mie umiała się nawet perzedstawić i podać nazwy firmy dopiero po dalszej rozmowie podala nazwę ww firmy, stwierdziła że to lipna rekrutacja.Zatem jeżeli kogoś kręci praca u wujka na strychu , życzę powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o B-Act Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w B-Act Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy B-Act Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B-Act Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

B-Act Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Paderewskiego 24
    85-075 Bydgoszcz