Opinie o Gajewski Podłogi Drewniane Sp. z o.o. w Oblas

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gajewski Podłogi Drewniane Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gajewski Podłogi Drewniane Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gajewski Podłogi Drewniane Sp. z o.o. w Oblas

Administrator Nowy wpis

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Gajewski Podłogi Drewniane Sp. z o.o.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Czy Gajewski Podłogi Drewniane Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

An.

Wszyscy pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę.

Filemon Nowy wpis
@An.

Zgadza się, z tego co wiem nikt nie robi na czarno. Tacy uczciwi pracodawcy to naprawdę rzadkość.

Grażyna Nowy wpis

Czyi z dawnych opinii wynika, że zawsze można tu liczyć na umowę? Ciekawa bym była warunków jakie ma tu obecnie kierownik, bo natknęłam się na ogłoszenie w sieci. O jakiej możliwości rozwoju zawodowego jest tutaj konkretnie mowa? I odnośnie wynagrodzenia to na jakiej stawce się pracuje, bo nie podali?

An. Nowy wpis
@Grażyna

Wynagrodzenia to chyba dane wrażliwe, więc się ich nie podaje.

Ninka

Naprawdę piękne podłogi drewniane.

Florka
@Ninka

Jak chcesz efektu WOW, to koniecznie sprawdź nową kolekcję podłóg drewnianych ;)

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Doradca techniczno-handlowy w firmie Gajewski Podłogi Drewniane Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Leszno
Ninka

Jeśli ktoś się zastanawia czy wybrac panele czy drewno na podłoge, to tak jakby wybierał pomiędzy polonezem i bmw. Nawet najdroższy panel nie dorówna drewnu. A poza ponadczasowym wygladem mamy ciepłą podłogę i ekologiczną.

RyżyRyś

Firma godna polecenia, podłogi pierwsza klasa i rewelacyjna obsługa.

Nina
@RyżyRyś

I przede wszystkim super podłogi drewniane, bo to one są w tym wszystkim najważniejsze.

Bolo

Mam nadzieję, że tak dobrze wam się pracuje i dlatego nie ma od dawna żadnych aktualnych wpisów.

zgredek

I to są ekskluzywne pogłogi a nie panele za 20zl za metr. Drewno jest super, cieple i ponadczasowe.

Magdalena

Jak wyglada typowy dzień pracy w tej firmie?

Karol

Świetny pracodawca więc nie ma specjalnie chętnych żeby tu zaglądać!

Timii

Mnie to się bardzo podobają te podłogi drewniane. Żadne płytki, żadne panele, żadne wykładziny. Tylko i wyłącznie prawdziwe drewno.

Tamaris
@Timii

Teraz to drewno można mieć nawet jak ma się podłogówkę. Gajewski ma w swojej ofercie takie właśnie deski.

Barnaba

To pracownicze forum więc uwagi dla firmy źle zostały skierowane.

Kamilka36

Doskonała jakość drewna. Wiele rodzajów, wzorów i kolorów do wyboru. Polecam, bo nie ma nic piękniejszego na podłodze od parkietu.

Anka

Profesjonalna obsługa, duża wiedza pracownikow o drewnie no i przede wszystkim duży wybór podłóg :)

Bartosz
@Anka

Jak długo jesteś już klientką firmy Gajewski Podłogi Drewniane? Zapytałem, ponieważ dzięki temu będę wiedział, czy masz możliwość oceny, jak często dochodzi do zmian wśród pracowników zatrudnionych w tej firmie. Chciałbym dowiedzieć się coś o pracy w tej firmie, więc może mogłabyś pomóc? Zachęcam.

Anka
@Bartosz

Pierwszy raz deski podłogowe kupowałam kilka lat temu w tej firmie. Były to deski do salonu. Z racji tego, że jestem z nich bardzo zadowolona, a parkiet trzyma się w nienagannym stanie od lat, to w tamtym roku dokupiliśmy deski i zrobiliśmy parkiety również w sypialniach. Nie mam pamięci do twarzy i nie wiem, kto mnie obsługiwał, ale za każdym razem jak tam jestem, to spotykam się z dużym profesjonalizmem ze strony pracowników.

Franek
@Anka

Podłogi faktycznie piękne, no i duża pomoc przy moich rozterkach dotyczących problematyki ogrzewania podłogowego pod podłogami drewnianymi.

Gośka

Polecam! Bardzo miła obsługa, szeroki wybór desek podłogowych i nie tylko, fachowa obsługa.

Robert

Polecam tego producenta. Bardzo duży wybór podłóg. Warto tam podjechać

Toby

Jak zależy wam na kapitalnym efekcie oraz trwałości, to polecam zdecydowanie podłogi Gajewski. Ta firma ma dobre opinie, a wielu zadowolonych klientów świadczy o wysokiej jakości usług.

Zostaw merytoryczną opinię o Gajewski Podłogi Drewniane Sp. z o.o. - Oblas

Gajewski Podłogi Drewniane Sp. z o.o.