Opinie o Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o. w Pruszków

Krzysztof

Kolesiostwo i układyw tej firmie. Nie ważne jak się starasz-- nie masz wtyków to pracujesz 3 miechy i out!

Kira
@Karola

Poszczególne osoby z zarządu kreują taką kulturę jaką sami reprezentują. A to już temat, rzeka. Oczysiście nikt tutaj konkretnych przykładów nie przytoczy a jedynie ogólne zachowania - z wiadomych powodów. Hamstwo, przypisywanie sobie cudzych zasług, faworyzowanie to standardowe ich przykłady.

Odchodzenie działami? Co prawda widać ze chociażby tutaj jest wystawionych z 6 ofert ale pytanie na jak dużo osób zatrudnionych? Jakie to proporcje? Nie widzę też by była jakaś oferta dla asystentki, osoby bez doświadczenia nie są brane pod uwagę?

Krzysztof

Wera
@Krzysztof

Teraz nie wiem na ile dosłownie należy rozumieć te przytoczone 3 miesiące? To ten okres próbny tak? To w jaki sposób przeprowadzane są teraz rekrutacje skoro tak często miałyby się zdarzać? Po jakim czasie jest feedback?

kamil Nowy wpis
@Krzysztof

nie jest to prawda. 3 miesiące są po to, aby zobaczyć czy pracownik chce pracować, czy cos umie, czy umie pracować w grupie, czy posiada jaka kulturę pracy, czy wręcz przeciwnie- chce pieniędzy bez pracy. jeśli są pracownicy którzy pracują kilkanaście lat i są zadowoleni , to cos o tym znaczy.

Karola Nowy wpis
@kamil

Czy posiada jakąś kulturę pracy? a to nie jest też tak, że przychodząc do nowego miejsca uczy się tej występującej tutaj? Nie działa to tak? jak byście określili kulturę firmy? czy występują tu jakieś konkretne przyzwyczajenia, do których należałoby się bezwarunkowo dostosować?

Kira Nowy wpis
@Karola

Pojawił się wolny etat na stanowisko młodszej specjalistki ds zakupów, co uważacie, warto zaaplikować? Zakres obowiązków jest szeroki, wymagania też mają spore ;) Niestety widełek firma nie podała. Na jakie zarobki mogę liczyć w przypadku tego stanowiska? Jest jasno określona ścieżka kariery, rozwoju? Nie chce stać w miejscu po prostu:) Niżej ktoś podał przydatne informacje o pracy, ale prosiłabym o konkrety na temat tego stanowiska właśnie, czy działu

k

Cześć, jak wygląda praca w dziale finansowym PFS? pozdrawiam

Firma Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik / Kierowniczka Robót Mostowych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Siena

Firma kusi krótszymi piątkami ale slowem sie nie zajaknie ze te godziny trzeba odrobic w tygodniu od pn-pt. Slowa o tym w ogloszeniu nie ma i takze dalszych wyjasnien pozniej. Nadgodziny sa sprytnie uregulowane zryczaltowana kwota w umowie. Czyli zalozmy chcesz 5k na reke to dostajesz 5 a w tym 1000 to ryczalt za nadgodziny. Smiech na sali. Pozniej moga juz tobą orać dowoli a na kazda twoja uwage dostanie zwrot.ze nadgodziny masz juz zaplacone. Takze nie 5k + 1k za nadg. Work life balance? Zapomnijcie o tym a przyklad idzie z samej gory. Praca na urlopie to standard.

Czarna
@Siena

O jakim stanowisku mówisz? Coś jeszcze trzeba wiedzieć przed podjęciem tutaj pracy? To co piszesz to bardzo ważne rzeczy, na coś jeszcze warto zwrócić uwagę podpisując umowę z firmą? Jaka tu jest w ogóle rotacja?

Siena
@Czarna

To dotyczy wiekszosci stanowisk jak nie wszystkich. Niech cie nie zwiedzie jak wiekszosci z nas logo Strabag. To mala spółka ktora kupila dwie inne i tyle. Niemiecki klimat daje sie wyczuc wszedzie. Nie ma tutaj miekkiego hr trudno sie dziwic jak poczawszy od zarzadu to ludzie z ogromnymi deficytami w zarzadzaniu a skonczywszy na kadrze zarzadzajacej. Takze jak polaczymy niemieckie klimaty z brakami w w tym drugim to otrzymamy niezly (usunięte przez administratora) skład. Rotacja jest stale... ludzie odchodza sami jak.juz sie zorientuja w co wdepneli.

@Siena

Hahaha a co to właściwie oznacza niemiecki klimat, w jaki sposób można go odczuć? Konkretnie proszę. Rotacja jest tylko na niższych i średnich posadach, czy też na tych wyższych stanowiskach ludzie odchodzą? I jak tak, to wtedy na te lepsze wakaty awansują czy rekrutują z zewnątrz?

Kleofas

Podejście do ludzi niższego szczebal tragiczne. Szanuje tylko tych których lubi. A zna tylko tych których lubi. Żąglowanie ludźmi wg uznania bez uwagi na konsekfencje. Brak opanowania, kompleksy. Nieuczciwość!

Katowice to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Inżynier Budowy? Co powiecie o pracy w firmie Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o.?

Pejs

Zatrudniają na okres próbny i out; nieważne jak się starasz; nie ważne ile robibisz. Ta firma to kolejna firma krzak zatrudniająca non stop nowych ludzi; a ci którzy się pną po szczeblach to znajomi i rodzina już tam pracujących

Kein

Inspekcja pracy wpadła i cieszę. Czas najwyższy! Bo to co się tutaj z ludźmi wyprawia to ludzkie pojęcie przechodzi.

Marnie
@Kein

Kierownictwo o kant (usunięte przez administratora) potłuc tu rządzą leserzy i nieudacznicy cały ten PFS to wielka pomyłka i oni sami o tym dobrze wiedzą ogłoszenia wiszą non stop bo ludzie trzymają się już z daleka od tej firmy ...

@Marnie

trochę negatywów tu poleciało ale tak w sumie do teraz trudno się połapać o co mogło chodzić, zwłaszcza jeśli ktoś z zewnątrz tu przyszedł. W czym konkretnie jest tu problem? O ile taki jest. Generalnie interesuje mnie sytuacja na dzień dzisiejszy

Zuza
@Marzena

Firmę tworzą ludzie tam jest podłoże problemu. A.jezeli zaczac do zarządu to masz odp. Znaleźli się tam dzięki sprzyjającym zbiegom okolicznosci. Ich zachowania arogancją brak kompetencji wpływa na atmosferę.i.prace wielu ludzi. W zewnątrz wielki międzynarodowy brand w środku rak.

Leoś
@Marzena

Zwróć uwagę na rotacje o ile docierają do ciebie te informacje. Ile dobrych ludzi ostatnio odeszło. Tylko tych o ktorych ja wiem było 7. I ile za chwilę jeszcze kilka odejdzie o czym ja już wiem.

@Leoś

No właśnie pewnie zwróciłabym tę uwagę gdyby te informacje do mnie dochodziły a na razie źródłem jesteście wy tutaj. też chciałabym poznać definicję tych dobrych ludzi o ile można o nią prosić. i jeżeli już tak sumarycznie o tym piszemy to tych dobrych według ciebie tak w sumie ilu by było na ilu wszystkich zatrudnionych?

Leoś
@Marzena

Nie docierają ponieważ taka jest polityka firmy żeby o tym głośno nie mówić. Nie wiem o wszystkich odejściach dlatego moje obliczenia byłby niewiarygodne. Natomiast jeżeli w ciągu 4m odchodzi 7 osób z kadry kierowniczej, która nie liczy oczywiście dziesiątek osób to procent jest znaczny.

Czy Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Sąsiad

Strabag pfs Polska nie zatrudnia studentów, ale z chęcią przyjmie takowych jako tanie ręce do pracy, pokazując "marchewkę" czyli możliwość zatrudnienia i rozwoju. Obecnie ta spółka to porażka na rynku property i facility... Więcej ludzi od nich odchodzi, niz przychodzi... Sprawy sądowez klientami mówią same za siebie

@Sąsiad

Cześć, dlaczego ludzie odchodzą z Strabag? Jakie mają ku temu powody? Czekam na odp.

Sasiad
@Sąsiad

Ewa, zapraszamy do rekrutacji:) Opieranie się na opiniach może być jedynie sugestią. Jeśli liczysz na rozwój (to przestań)...jeśli liczysz na pracę na zasadach kumoterstwa i spychologii (to zapraszamy)

LOLEK
@Sąsiad

oni sie zajmują budownictwem to jacy studenci?

Mobydick
@Ewa

Pytasz o konkretny oddział?

HOS
@LOLEK

PFS nie zajmuje się budownictwem, a usługami dla nieruchomości tj. obsługa techniczna, sprzątanie, ochrona itp. Typowe budownictwo to inna spółka w grupie Strabag

Ogromna rotacja pracowników na mojej budowie; nepotyzm,

Marzena

Pewnie też wszystko zależy od tego co CI mówili? W zasadzie to co takiego? I z tym robieniem, co masz na myśli? Generalnie widzę, że szukają kalkulanta teraz do siebie. na tym stanowisku też miałyby być tego typu wspomniane problemy? W jakich sytuacjach jeśli już?

Gal anonim

Firma to pomyłka, całe zarządzanie, kierownicy, zarząd. Przed przyjściem tyle obiecywano: premie kwartalne, roczne, świąteczne. NIE MA NIC. Nawet życzeń na święta a co dopiero premię. Od dwóch lat zero podwyżki inflacyjnej (tłumaczone jest to tym że zwiększyły się koszty utrzymania pracownika). Dno. Firma krzak, aż dziwne że w nazwie ma "Strabag''.

Ryś
@Gal anonim

Żenada! Przecież taki świetny wynik firma wygenerowała za 2022r. No ale po co się dzielić z tymi którzy na to pracowali? Co tam inflacja! Dlatego m.in. ludzie stąd uciekają.

firma to totalne (usunięte przez administratora), niekompetentni i nie mający pojęcia o tym co robią. Ich kierownictwo to zwykłe prostaki oderwane od pługa

Arczi

Są jakieś inne profity dla pracowników biurowych niż premie świąteczne i owocowe wtorki ? Pozdrawiamy

Liska
@Arczi

Zapomnij! Ewentualnie "dzień dobry" od prezesa jak będzie miał akurat humor. :/ Uścisk dłoni to coś na co mogą liczyć tylko klienci.

Wicek

Krótsze piątki którymi próbuje zwabić firma to lipa. Regulamin mówi jasno, że tylko wtedy kiedy nie wpłynie to negatywnie na klientów. Tak więc można wszystko podciągnąć.

Lenka

Ludzie odchodzą na własną prośbę jeden po drugim. Zarówno z biura jak i operacji. Większość nie daje się przekupić bo wiedzą że współpraca fair tutaj nie istnieje i żadna kasa tego nie załatwi.

Znachor

Dlaczego w Strabag PFS jest dwóch CEO?

Xman

Nie polecam pracy w dziale IFM - biuro Działem zarządza przypadkowo dobrana do roli osoba z zarządu niemająca doświadczenia w zarządzaniu wtf? Zero wsparcia a gdzie "teams work"? Tylko strzela do swoich... Nikogo już w Polsce nie ma nad nim. HR nic z tym nie robi bo jest zamieciony pod dywan. Patologiczny układ.

Ksenia
@Xman

Niestety to ma miejsce nie tylko w dziale IFM

Xman
@Ksenia

W dziale marketingu już też.

Ben

No to zaczynamy: 1. Nie ma narzędzi przystosowanych do pełnienia funkcji technika. Wszyscy technicy korzystają ze swoich. Kupić możesz, ale później kierownicy robią z tego wielki problem. Kwota 50zł brutto w wzwyż to już strata kolosalna. 2. Ogłoszenia o pracę zawierają informację o pełnienia funkcji mobilnego. Głównie korzystasz ze swojego. 3. Miejsca dla technika na obiektach, brak. 4. Telefony z infolini 24/7. Nie odbierasz? Masz problem. Brak życia prywatnego. 5. Wielki problem z uregulowaniem nadgodzin. Nie otrzymasz pieniędzy a dzień wolny musisz utargować. I tak Cię wezwą na awarie. 6. Głównie spychologia, praca biurowa jest tragikomiczna. Zrób skan, ale nie masz gdzie, drukarki i kombinuj. 7. Duża rotacja pracowników. Urlopy 10 dniowe stają się problemem. Jeśli pójdziesz na urlop to nie ma technika. 8. Jeśli zatrudniasz się z uprawnieniami załóżmy SEP do 1kV i kończą się. Przedlużysz je w tej firmie, lecz nałożą na Ciebie lojalnościówke. Mógłbym wymieniać dalej. Jeśli chcecie przekonać się jak to jest w tej firmie która chyba jest tylko pod szyldem STRABAG. Aplikuj, tylko miej później pretensje do siebie.

Mobydick
@Ben

Znam typa który ma w tej firmie auto i narzędzia na stanie. Musi zostawiać powierzone mu dobro pod biurem przy czym użytkować to auto i narzędzia może każdy pracownik nawet nie powiadomiajac go o tym. Trochę dziwne. Punk 4 dyżury uregulowane słownie - nic w umowie, czy na pasku.punkt 8 uprawnienia nawet jak coś miałeś np dozór lub inne które się kończą to nawet jesli chcesz dopłacić z własnej kieszeni to i tak Ci nie przedłużą bo ktoś stanowisko nad Tobą uznaje że jest to niepotrzebne.

Ben
@Mobydick

Auto służbowe jest przepisane na osobę i od tego zabierają mu z pensji, nie musi wam dawać auta służbowego. OMIJAĆ! Dodam pikanteri. Na ramach sądowych odnośnie podrobionych podpisów. Zdarza się. Same przeglady? jest protokół ale samego rzeczywistego serwisu tam nie było Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.

Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o.