Opinie o Windykacja Sp. z o.o. w Kalisz

\"Windykacja\" Sp.z o.o.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Windykacja Sp. z o.o. w Kalisz

Ewka

Ja mam dobre zdanie o firmie a jeśli komuś nie odpowiada nikt na siłę nie trzyma

Aniajot

Uczciwy pracodawca, dobre warunki pracy oraz możliwość zarobienia większej sumy (jeśli się chce).

Lidia

@KUBA333 dlaczego dokładnie polecasz pracę w tej firmie? Czy powiesz coś o warunkach pracy w firmie Windykacja Sp. z o.o.? Jak długo tutaj pracujesz? Pozostawione informacje są ważne dla osób, które myślą o przyjęciu się tutaj do pracy.

KUBA333

Praca nie dla wszystkich, tutaj spełniają się osoby ambitne a nie leniwce za biurkiem :) Bardzo miły szef ! POLECAM

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Windykacja Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Yeti

Ciekawe , że ciągle trafiają się ludzie mało odpowiedzialni, myślę że to nie jest przyczyną ciągłej rotacji.

Xxx

Ciekawe dlaczego jest taka ciągła rotacja w dziale handlowym ??

Ola
@Xxx

Bo ludzie są mało odpowiedzialni .

Styk

No co mogę powiedzieć, nie jest to przyjemna praca, wiadomo, windykacja, ale z pewnością dużo uczy np. pokory

iwcia

podstawą było 2.000 zł plus premia od wyników średnio wychodziłam 3-4.000 zł ale byli lepsi i gorsi :-)

Baob

Agusieq W życiu są sprawy mniej i bardziej ważne a ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Życzę Ci miłej majówki !!!!

Agusieq

Baob co ten "Pan Prezes" zrobił takiego strasznego że go pouczasz publicznie? Pracowałam kiedyś u Niego i wiem że to kulturalny facet. Była tam inna osoba, która czasami przeginała w relacjach z podwładnymi ale Prezes nigdy. Wymagający ale merytorycznie był super!!! Podaj przykład z ciekawości.

Natalia
@Agusieq

Pani Anna T :-) Brak słów . Szkoda gadać i zajmować sobie głowę takim prymitywem.

Parapapa
@Natalia

Zaintrygował mnie Twój post czy możesz go rozwinąć?

Magia

Czy ktoś może napisać jakich pytań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie na doradcę klienta. Dziękuję

WINDYKACJA SP. Z O.O.

Szanowna Pani Sylwio! Ma Pani stuprocentową rację, iż w/w e-mail to działania przestępcze. Prawdopodobnie to próba zainfekowania Pani komputera - w tym celu dołączono załącznik. Taka akcja trwała w sieci w miesiącu lipcu br i dotyczyła wielu firm windykacyjnych - w tym niestety naszej. Informowaliśmy o tym na naszej stronie www. Pani (usunięte przez administratora) nigdy nie była pracownikiem naszej firmy ani osobą współpracującą. Wiadomość nie była wysłana przez nas a tylko nadawca podszył się pod naszą nazwę. Niestety nie możemy brać na siebie zagrożeń wynikających z użytkowania sieci. Ze swojej strony nie stosujemy dotarcia do klientów w postaci mailingu. Pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

PREZES

INFORMUJE WSZYSTKICH DOKONUJĄCYCH WPISY JAK I ZAINTERESOWANYCH PRACĄ CZY WSPÓŁPRACĄ, IŻ SPÓŁKI "WINDYKACJA" SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W KALISZU I "WINDYKACJA.PL" SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W TARNOWIE TO DWA RÓŻNE I NIE MAJĄCE ŻADNYCH POWIĄZAŃ PODMIOTY. PROSZĘ ZATEM W/W UŻYTKOWNIKÓW O SKORYGOWANIE WPISÓW I OCZERNIANIE FIRM KTÓRYM SIĘ TO NALEŻY. SPÓŁKA ZARZĄDZANA PRZEZE MNIE SPEŁNIA WSZELKIE STANDARDY PRAWNE I NORMY SPOŁECZNE. DARIUSZ MAŚLAK - PREZES ZARZĄDU "WINDYKACJA" SP. Z O.O.

aleksander

Witam, wszystkich komentujących. Zgodnie z hasłem STOP POMÓWIENIOM przypominam wszystkim autorom komentarzy typu "oszust" itp., iż mogą oni zostać pociągnięci do odpowiedzialności za oszczerstwa którymi się posługują. Zostałeś oszukany? - czemu tego nie zgłosisz do odpowiednich służb? Czy nie jest czasem tak, że czujesz, iż nie masz tak naprawdę podstaw by formułować takie oskarżenia? W Internecie próbujesz anonimowo (podkreślam - pseudo anonimowo) oczerniać ludzi czy firmy, nie mając ku temu podstaw. A może takie komentarze są nieczystymi zagrywkami konkurencji? Pozostawiam to do oceny czytającym. Spróbuj dwa razy pomyśleć zanim będziesz publicznie krytykował.W internecie nikt nie jest anonimowy.

xx

chyba dynamicznie rozpadająca!!!

jancio-PKP

...praca jako pracownik terenowy w Windykacji.pl Sp.zo.o. to dla kogoś kto nie ma doświadczenia w tej branży lub chce się dotrzeć, osobiście nie polecam!!!Główny koordynator - rozgarnięta pani U., nie wie NIC i NIC nie potrafi aby być potrzebna dla pracownika terenowego - brak kompetencji-pewnie zatrudniona tylko i wyłacznie dlatego że spokrewniona jest.....warunki wspolpracy rzenujące, o czynnikach motywacyjnych lepiej zapomnieć....praca na przetrwanie dlatego jest taka rotacja...

do jancio
@jancio-PKP

Jancio ,nie tej firmie wystawiasz opinie :D Wejdź na WINDYKACJAPL.com sp. zo.o TARNÓW,chociaż tam zaraz wykasują. pozdro

Bhyuhfcvnvgggggvftyuuhgf

Tak rozgoryczeni takich prac jest mnostwo lol

Oferty Pracy

Doradca klienta "Windykacja" Sp. z o.o. 2014-08-17 Żródło: Gowork.pl Łódź (łódzkie) Przedmiotem naszej działalności jest obrót wierzytelnościami i dochodzenie roszczeń finansowych z tytułu obrotu gospodarczego oraz obsługa wierzytelności masowych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko :doradca klienta do następujących lokalizacji :  Łódz i okolice Zakres obowiązków : Budowanie długofalowej współpracy i dobrych relacji z Klientami oraz utrzymywanie wysokiego standardu obsługi i pozytywnego

Xx
@Oferty Pracy

Trudno na forum na to pytanie odpowiedziec w sposob zeby nikogo nie obrazic...

D.Maślak

Ja w odróżnieniu od innych w/w szkalujących pracodawcę (pewnie nie jednego tylko wszystkich swoich byłych :-) nie boje się podpisać swoim imieniem i nazwiskiem. Proszę każdego z Was z osobna o konkretne przypadki. W jaki sposób zostaliście oszukani przez WINDYKACJA SP. Z O.O.? Jakie były powodu egzekucji zobowiązań od Was, czy zapominaliście zapłacić za usługi firmy? Który komornik odradza współpracę z nami? Co Pani Karolinie obiecaliśmy, 100% skuteczności? Moim zdaniem piszecie stek bzdur bo jesteście rozgoryczeni utrata pracy. U nas ceni się efektywnych, zaangażowanych pracowników, którzy pracują po kilka lat. Czasami jednak zdarzy się "czarna owca" próbująca zarobić bez wykonywania pracy. Czekam na udowodnione konkrety!!!

Obiektywna.
@D.Maślak

Pracowalam w Windykacji i nie moge zgodzic sie z negatywnymi komentarzam.Prezes- jak widac po tym, ze potrafil wyrazic tutaj swoja opinie- szacun!!!! - jest konkretnym, wymagajacym czlowiekiem. Wiele wynioslam z tej pracy i czas tam spedzony zaliczam do udanego doswiadczenia.

Koleś

Widzę że od 2010 roku ktoś jeździ po tych pracodawcach, ale dlaczego ? Czy kogoś coś boli, czy po prostu jest typowym polakiem :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Windykacja Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Windykacja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Windykacja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Windykacja Sp. z o.o.?

Windykacja Sp. z o.o.