Opinie o Windykacja Sp. z o.o. w Kalisz

\"Windykacja\" Sp.z o.o.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Windykacja Sp. z o.o. w Kalisz

Co jaki czas w Windykacja Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Karol Koszycki

Firma ta ma profesjonalne podejście przy egzekwowaniu długów a fachowa pomoc i wsparcie na każdym etapie współpracy sprawie, że można w pełni zaufać ich metodom działania, które są niebywale skuteczne. Najważniejszy jest podgląd on-line.Rzadko którafirma coś takiego ma. Sprawy które przekazałem do windykacji mogę sprawdzać on-line. Widze najakim są etapiei ile wyegzekwowano gotówki.To mi się podoba. Adela

Aga Nowy wpis
@Karol Koszycki

ciekawe. Ja mam umowę z firmą od prawie 2 miesięcy i nie mam loginu ani podglądu do sprawy

Czy zdarzają się nadgodziny w Windykacja Sp. z o.o.?

In Gremio Nowy wpis

W zależności od stanowiska, czas pracy jest stały 8.00-16.00 lub elastyczny. Jednak w okresach rozliczeniowych nie zachodzą nadgodziny.

Mateusz

Polecam ta firmę. Praca konkretna za dobrą kasę. Rozliczenia na czas.Pracodwca dość luźny pod względem godzin pracy.Jeśli jest efekt w pracy to jest dobre wynagrodzenie!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Windykacja Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Hanna

Ale klienci firmy powinni pisać swoje uwagi na adres firmy a tu jest forum pracownicze.

@Hanna

W pełni się w Panią zgadzamy. Mało tego że nie są to wpisy na temat, to publikowane przez dłużników, którzy zmuszeni zostali do uregulowania zobowiązań. Trudno aby mieli o nas dobre zdanie. Jest też kilku Wierzycieli, którzy na szczęście nas bronią. Zachęcam Pracowników do ujawniania swoich doświadczeń u nas :-)

Waldi
@Hanna

No tak , tylko jak tu pisać prawdę , jeżeli zaraz się jest straszonym sądem !!! Bo to jedyna broń jak się jest zakompleksionym czlowiekiem, aby zamknąć usta byłym pracownikom, którzy zostali źle potraktowani. Niestety nie każdy ma ochotę chodzić po sądach aby udowodnić swoją rację i albo nie pisze więcej na tym forum albo jest zmuszony poprzez straszenie do wykasowania swojego postu. Wiem co mówię !!!

Aleksandra
@Waldi

W jaki sposób zostali źle potraktowani? Mówi pan o tych osobach , które zamiast pracować nadużywały zwolnień lekarskich? Były tak obłożnie chore że musiały podczas zwolnień lekarskich wyjechać na urlop :-) Z całym szacunkiem dla Pańskiej osoby ale to nie jest miejsce dla osób które chcą przetrwać. Wiem coś na ten temat. I będę polecać to miejsce wszystkim uczciwym. Natomiast ci którzy mają coś za uszami najlepiej niech korzystają z zasiłków z UP.

@Waldi

Panie Waldi! Jeżeli pisze się prawdę, to nie ma co obawiać się sądu. Jeżeli natomiast wypisuje się oszczerstwa, trzeba liczyć się z konsekwencjami. Co do "zakompleksionych" ludzi w naszej kancelarii, to ciężko nam ich odnaleźć. Może Pan pomoże? A może nie pomoże, bo to właśnie oszczerstwo? Samo życie :-)

Waldi
@Aleksandra

Nie, nie pisze o żadnych pracownikach , którzy " nadużywali zwolnień lekarskich aby wyjechać na urlop" aż mnie ten wpis rozśmieszył a przy okazji to co Pani napisała świadczy o tym, że jeżeli tak robią to praca w tej kancelarii nie daje radości, satysfakcji , nie ma szczerości, zaufania na poziomie pracodawca-pracownik i ludzie lekceważąco podchodzą do swoich obowiązków. Po prostu nie zależy im na pracy w takim miejscu, co nie oznacza, że są to ludzie, którzy chcą korzystać z zasiłków z UP. Co do złego traktowania -to już nie jedna osoba pisała, że miała być umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia a była umowa zlecenie a obowiązki i codzienne stawiennictwo w biurze pod nadzorem przełożonego świadczyły o stosunku pracy. Myślę, że nie ma co bronić tak duża rotacja pracowników w tak małej kancelarii mówi sama za siebie! !!!

@Waldi

Panie Waldi, nikt nie jest w naszej kancelarii trzymany na silę. Jeżeli nie odpowiada mu brak (w jego ocenie) cyt: "radości, satysfakcji , nie ma szczerości, zaufania" to zawsze może złożyć wypowiedzenie. Jeżeli natomiast próbuje oszukać pracodawcę i skarb państwa, przebywając na urlopie podczas zwolnienia lekarskiego, to nie mam wytłumaczenia na takie działanie. Nigdy w naszej kancelarii nie odmówiono nikomu należnego urlopu. Pewnie Pan słabo zna specyfikę pracy u nas, więc informuję, że jest kilka osób pracujących kilka a nawet kilkanaście lat. Jest też jedno stanowisko, na którym jest rotacja - rekrutacja nie jest prostą sprawą. Sugeruję wypowiadać się o kwestiach, które Pan zna z autopsji, a nie oczerniać nie znając faktów.

Oliwa sucha ale sprawiedliwa

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam potwierdzenia przelewu za wynagrodzenie za luty 2020 i zaświadczenia ZUS RMUA z PUE o okresie zatrudnienia. ???? Kamila-537409837

Zarząd
@Oliwa sucha ale sprawiedliwa

Pani Kamilo Karczyńska (nie bójmy się przedstawiać) takie sprawy załatwia się z pracodawcą a nie poprzez media! Świadczy to o Pani kulturze. Oświadczyłem Pani telefonicznie oraz poprzez SMS (więc mam dowód) że do wypłaty wynagrodzenia z tytułu umowy zlecenia (wg mnie nie wykonanego ale przekazałem też Pani, że mimo to zapłacę) niezbędny jest wystawiony przez Zleceniobiorcę rachunek. Do dnia dzisiejszego nie mam rachunku, więc nie mogę dokonać przelewu. Wina zatem leży po Pani stronie!!! PS oliwa nie żywa - a nie sucha:-) Dariusz Maślak prezes zarządu KPW "In Gremio" Sp. z o.o.

Zena
@Zarząd

Panie " Prezesie Maślak " a może warto przed napisaniem tekstu zajrzeć do słownika polskiego, jeśli ma Pan braki na poziomie szkoły podstawowej a mianowicie " oliwa nieżywa, ale sprawiedliwa" . To tak na marginesie na przyszłość, głupio poprawiać kogoś a samemu pisać z błędami. Trochę nie wypada prezesowi zarządu KPW " In Gremio" Sp. z o.o., to tak dumnie brzmi pod tekstem napisanym niepoprawną polszczyzną.

DM
@Zena

W stu procentach się z Panią (tak wnioskuję z nicku) zgodzę. Kto nic nie robi, ten się nie myli :-) Dariusz Maślak prezes zarządu KPW "In Gremio" Sp. z o.o.

Joanna Kaźmierczyk
@Zena

Zabrakło Pani odwagi aby podpisać się imieniem i nazwiskiem z polskiego :--))))) Czy jest Pani jedną z tych co mają wieczne problemy z własnym ego. A może jest Pani byłym pracownikiem, któremu Pan Prezes utarł nosa bo nie jest frajerem i instytucją charytatywną?

Zena
@Joanna Kaźmierczyk

(usunięte przez administratora)Myślę, że to jest mało istotne jak ktoś ma na imię i jak się nazywa a jednocześnie nie oznacza to , że ma problemy z własnym ego. Myślę, że moje imię i nazwisko nic Pani nie da , bo nie jestem żadnym byłym pracownikiem, któremu Pan Prezes utarł nosa !!!!!!!!! A tak na marginesie słaby jest ten wpis o (usunięte przez administratora) i instytucji charytatywnej !!!!!!! To takie mało dostojne zachowanie aby "Prezes ucierał nosa pracownikom " Brak elegancji i kultury osobistej w tym co Pani napisała !!!!!! no i jeszcze tak mało stylistyczne to zdanie : " podpisać się imieniem i nazwiskiem z polskiego " -)))))

Kazimierz Kaczorowski

Polecam firmę windykacyjną. Szybka i skuteczna praca doprowadziła do odzyskania moich pieniędzy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Windykacja Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

HR

Zajmujemy się dochodzeniem roszczeń finansowych na terenie Polski, więc język obcy nie jest niezbędny do wykonywania obowiązków - aczkolwiek jest mile widziany. Ważniejsze są inne kompetencje. Odpowiadając wprost - rozmowa odbywa się tylko w języku polskim. Pozdrawiam zespół GW i wszystkich aplikantów :-) KPW In Gremio Sp. z o.o.

Justyna

Polecam pracę w tej firmie na stanowisku handlowca. Można wyciągnąć fajne pieniądze, ale tylko przez wynik. Jelśi zamierzasz się lenić daj sobie spokój. Jedna z pań potrafi odebrać 5 do 6 tys. na tym stanowisku. Ale trzeba przyznać, że jest obrotna i zaangażowana w pracę.I to się opłaca.Do tego otrzymała własne auto służbowe.

Papaja
@Justyna

Haha atut własne auto służbowe i pewnie umowa zlecenie i oczywiscie brak zapłaty, bo według Prezesika zadanie pewnie nie wykonane albo brak przesłanego rachunku . Stary chwyt !!!!! Praca wykonywana w zasadzie poprzez podporządkowanie pracownicze, ciągłość i powtarzalność pracy, konieczność osobistego świadczenia pracy, czyli ewidentne cechy stosunku pracy a praktykowane umowa cywilnoprawna. Nie bójmy się mówić !!!!!!

Justyna
@Papaja

Jesteś w błędzie. Osoba o której pisałam świadczyła pracę na umowę o pracę, jak każda po okresie próbnym. Nie znam tez sytuacji aby ktoś nie miał wypłaconego wynagrodzenia. A wiem co mówię, bo pracowałam w tej firmie klika lat.

Pracownica

Potwierdzam opinię Justyny :-)

Aleksandra

Najlepsi specjaliści w branży windykacyjnej! Znają się na rzeczy, i to jest najważniejsze. Przekazane sprawy nie leżą na półce tylko z biegu są podejmowane właściwe działania. Odzyskałam swoją kasę i dla mnie to jest najważniejsze. Do każdego zadłużenia podchodzą indywidualnie co widać po efektach. Jeszcze raz bardzo dziękuję

Pracuję w tej Kancelarii od kilku lat. Pracownicy zawsze działają w granicach prawa, nigdy go nie łamiąc. Opinię pisane przez niektóre osoby są nieprawdziwe i zmyślone. Zespół Kancelarii nigdy nie posługuje się siłą, ani groźbami. Jesteśmy firmą rzetelną, przyjazną i w pełni profesjonalną.

Jasiek

@ola a czemu mówisz że firma bez etyki zawodowej? Co się dzieje?

ola

Nie polecam . Firma bez etyki zawodowej . Brakuje tylko żeby kazali stosować przemoc fizyczną . Najlepszy jest Prezes ten za złotówkę gonił by kozę do Gdańska .

Lukas
@ola

No ten Prezesik jest najlepszy , masz rację , ale trzeba uważać, bo On zaraz Sądem straszy .

Lukas
@Lukas

I to jest ten główny powód , że ludzie boją się pisać prawdę na tym forum

@ola

Nasze działania są zgodne z prawem - nie stosujemy i nie namawiamy do stosowania przemocy fizycznej. Determinacja do dochodzenia roszczeń jest w naszej branży atutem. "Ola" przykro nam, że zabolał zwrot należności ale Wierzyciela ucieszył :-)

Zleceniodawca - nigdy więcej

Nie polecam tej firmy. Działają nie etycznie, tylko aby kasę wyrwać. Przedsiębiorco nie 10 razy się zastanów zanim zaczniesz współpracę z tą pseudo firmą !

@Zleceniodawca - nigdy więcej

Absolutnie nie polecam tej firmy Zleciliśmy im odzyskanie naszych pieniędzy efekt jest taki że nic nie odzyskaliśmy natomiast ponieśliśmy duże koszty..

@anonymous

Nie gwarantujemy 100% skuteczności! Przykro nam że akurat na Państwa trafiło, jednak to Wy wybieracie swoich kontrahentów a my tylko staramy się pomóc. W tych przypadkach (jest ich niestety więcej - około 30-40%) nie udało się wyegzekwować należności. Co do kosztów, to nie pobieramy wynagrodzenia jeżeli nie mamy efektu pracy. Poniesione koszty dotyczyły zapewne postępowań sądowego i egzekucyjnego - niestety ustawa reguluje ich wysokość. Mamy jednak w swojej ofercie umowę, gdzie ryzyko tych kosztów spoczywa na nas. Jest ona jednak nieco droższa w przypadku efektów pracy. Państwo wybraliście tańszą usługę, przy obarczeniu siebie ryzykiem kosztów sądowych i egzekucyjnych. Swoją drogą warto nie bać się podpisać Panie (Pani) anonymous :-) Dariusz Maślak - prezes zarządu Kancelarii Prawno Windykacyjnej 'IN GREMIO" Sp. z o.o. (dawniej "Windykacja" Sp. z o.o.)

@Zleceniodawca - nigdy więcej

Naszym, Klientom zależy aby dla Nich "wyrwać kasę", więc jest to dla nas pochlebna opinia. Oczywiście działamy zgodnie z prawem i etycznie. Proszę wskazać nasze "nie etyczne" działanie, skoro stawia się taki zarzut! Pozdrawiam!

Rafał

Polecam ta firmę . Moimi wierzytelnościami zajęli się zaraz po przekazaniu spraw. Po 2 tygodniach odzyskałem 60% zaległych płatności co mnie ogromnie zdziwiło. Pare spraw utknęło w sądzie ale to już nie wina tej firmy tylko systemu sadowniczego . Reasumując polecam bo jestem zadowolony z profesjonalizmu.

Lidia

@ola, twoja opinia zawiera poważne zarzuty wobec firmy Windykacja. Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać dlaczego uważasz, że to firma bez etyki zawodowej? Czy masz na myśli atmosferę w firmie i sposób komunikacji pracowników? Warto to wyjaśnić, ponieważ inni kandydaci na pewno są zainteresowani tą kwestią.

Iza

Czy jest jakiś powód, że tak sporadycznie piszecie na forum?

Irek

Jaka jest atmosfera w pracy? Praca pewnie stresująca.?

Filip

To jest forum dla pracowników a skargi można składać w firmie. Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Windykacja Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Windykacja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Windykacja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Windykacja Sp. z o.o.?

Windykacja Sp. z o.o.