Opinie o Migapol Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Migapol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Migapol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Migapol Sp. z o.o. w Wałbrzych

Rysiu Nowy wpis

Jak tam obecnie kwestia pracy i przestojów, jest już stabilnie, czy nadal mogą umowy nie przedłużyć. Widziałem jedno ogłoszenie dla operatora maszyn, mieszkam blisko zakładu to bym spróbówał się przyjąć.

Leszek

Mam uprawnienia na spawanie gazowe, a stawka dla pracownika to podobno 25 zł za godz. Jak rozumiem na rękę? Można wiedzieć, czy ludzie i szefostwo są tu na tyle w porządku, by spokojnie pracować? Stawka idzie w górę z czasem?

Jasiu Stasiu
@Leszek

Hi hi nie wież ,że stawki podaje się brutto? PS nie moja sprawa gdzie pracujesz ale się zastanów ta firma nie daje stabilnego wynagrodzenia i zatrudnienia.Pytaj kadrowej jaka premia jest ,jaki okres rozliczeniowy i jakie zasady przyznawania premii

@Jasiu Stasiu

Czemu nie dają stabilnego zatrudnienia? To co mogą z dnia na dzień zwolnić i bez żadnego wytłumaczenia? Tak to zabrzmiało ale chcę, abyś to bardziej rozjaśnił.

Danio Nowy wpis
@Piotr

Może zdarzyć się tak że z powodu braku zleceń będziesz musiał pójść na urlop (jeśli go będziesz miał). A jeśli jesteś zatrudniony przez agencję pracy to już wszystko możliwe...

Norbi Nowy wpis

Zwolnienia są planowanym zabiegiem firmy z uwagi na mniejsze zapotrzebowanie na produkcję, czy jakiś inny jest tego powód? Pytam, bo napisałeś, że produkcji już prawie nie ma. To mam przez to rozumieć, że już naborów nie będzie? Bo pracy produkcyjnej szukam i chcę znać powody i ogólnie sytuację firmy, aby się nie nastawiać na coś a wyjdzie inaczej. Jakbyś pomógł to plus dla Ciebie :D

Jarek Nowy wpis
@Norbi

Zdarza się że jest za mało zleceń aby utrzymać poziom produkcji. Wtedy pracownicy wysyłani są na urlopy. Jeśli jesteś nowy i zatrudniony przez agencję, a co za tym idzie nie masz wystarczającej ilości urlopu możesz zostać skierowany na urlop bezpłatny. Bądź nie przedłużą Ci umowy.

Alicja

Słuchajcie, co z pracą w Migapolu? W 2020 roku szukali spawaczy, za wynagrodzenie od 20 zł/godz. pracy brutto. Wcześniej, grubo przed pandemią było ogłoszenie na PP/ operatora maszyn. A teraz jakoś nic nie znajduję. @Nick, Ty miło zareagowałeś na pytania o premie. To może dasz znać, czy jest praca?

Chudy
@Alicja

Co można napisać ? Sytuacja napięta ,ciągle słychać ,że za duże zarobki i takie tam .Chyba dyrekcja była by zadowolona jak praca sama by się wykonała.

Kamila
@Chudy

Naprawdę? A możesz dać znać jakie są zarobki dokładnie?

Agata
@Kamila

Kierownicy po 10 fizyczni 25 zl na h plus premia której niema

Bogdan

Czy w Migapolu można liczyć na jakiekolwiek dodatkowe świadczenia poza dodatkowym wynagrodzeniem? Jeśli tak, to jakie? Obowiązuje też premia uzależniona np. od jakości? Podzielcie się proszę wiedzą.

@Bogdan

Nie ma czegoś takiego jak dodatkowe wynagrodzenie. Dodatkowe świadczenia to wczasy pod grusza i świadczenie noworoczne. Premia jest za brak L4 i za wydajność, nie ma premii uzależnionej od jakości.

Elżbieta

Ile wynosi to świadczenie noworoczne w Migapolu? I co do tej premii za brak L4 i wydajność, to czy trzeba mieć 100% frekwencji? Czy jakiś % nieobecności jest dopuszczalny?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Migapol Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

A ja uważam, że wystarczy samemu dobrze wykonywać swoją pracę a powodu do narzekania z pewnością nie będzie.

Olgierd

Zawsze można zmienić firmę po co te oskarżenia? Firma ok dlatego spokojnie polecam pracę.

Zsczaw
@Olgierd

Ty chyba z biur ? Pracujących 15 a kamerzystów i oglądających tyle samo kamery wszystko widzą wszędzie są nawet w kiblu by założyli jak by mogli

Jones
@Olgierd

Skoro polecasz to, uzasadnij... Gdyby było tak różowo to mimo pandemi ludziska(fachowcy) by nie uciekali, mimo wielu lat spędzonych w tej pracy. Plusy się skończyły wraz z rządami Pana M. i P. Pozostał tylko "MES" i totalny brak perspektyw...

Ferdek

Firm jest dobra pod każdym względem więc może trzeba zweryfikować swoje podejście do obowiązków w pracy?

Enzo
@Ferdek

Ty chyba naprawdę jesteś ferdek ha ha .Ktoś powiedział Polska to piękny kraj tylko ci co w niej żyją to pippip

Megawonsz9

Zdecydowanie odradzam podejmowanie pracy w tej firmie jak i w spòłce matce czyli Legipol. Sp Z. O. O. Permanentny inwigilacja na każdym kroku. Z roku na rok malejące zarobki mimo rosnącej stawki godzinowej(dostajesz 2 zł/h więcej a zabierają Ci 10-15% premi). Rozmowa z kierownikiem na temat pogarszającej się sytuacji finansowej kwitowana jest słabą sprzedażą wyrobów firmy na którą składa się ich zbyt wysoka cena oraz nasycenie rynku. W związku aktualną sytuacją oznajmił, że premi nie będzie wogóle a pracownicy mają pracować więcej i bardziej wydajnie. Na pytanie kiedy będzie lepiej odpowiada: Lepiej już było. Wakaty na poszczególnych stanowiskach pracy nie są zapełniane przez brak kandydatów. Zmusza się więc aktualnych pracowników by tyrali za dwóch z pretensją, że wydajność spadła. Nie polecam.

??
@Megawonsz9

Fakt w Migapol jest zajazd człowieka g. nie kasa a wymagania jak w NASA nie wspomnę o hałasie który jest tam przeokropny

Zostaw merytoryczną opinię o Migapol Sp. z o.o. - Wałbrzych

Migapol Sp. z o.o.