Legipol

Wałbrzych

Opinie o Legipol

rumburak 2015-04-02 19:28
porypana firma szybciej zwalniają jak myślą przy tym potężne naruszanie kodeksu pracy,zmuszanie do poświadczenia nie prawdy w dokumentach ewidencji czasu pracy,wszech obecne kamery i atmosfera zastraszanisa
jazon 2015-04-03 16:01
Jak wyjdzie to za mury kadrowa dostanie kopa a markowi dobierze się prokurator do pieroga ha ha
wieem 2015-04-08 17:55
Kolesiostwo i znajomości dadzą ci wszystko w tej firmie
Pitek 2015-07-14 01:16
Kiepska robota za byle jakie pieniądze,rodzina, kolesie, kolesie rodziny i rodzina kolesi dyrka napływają wartkim strumieniem. Kiedyś było tam naprawdę bobrze
qwer 2016-02-09 09:31
Oczywiście, że to wielki problem. Tym bardziej, że ci ludzie są zatrudniani na wysokich stanowiskach, zarabiają dużo, robią niewiele i często nie mają kwalifikacji. Dodatkowo dochodzą zarobki nieadekwatne do stażu pracy i wykształcenia. Brak podwyżek, premii, możliwości rozwoju i jakiejkolwiek motywacji. Jedyny plus to terminowe wypłaty.
ha ha 2016-03-03 16:55
odkąd marek jest tu szefem nastał wielki syf,z niego taki dyrektor jak z koziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] silnik rakietowy
a.m. 2016-04-01 16:13
I lepiej nie będzie kolego "ha ha", dopóki ten Pan będzie tutaj "szefem" a razem z nim Matusik, który przyszedł i po miesiącu jest wielkim bogiem na zakładzie, nie znając się na rzeczy. "Specjalista ds. Powłok Antykorozyjnych".. wymyślone stanowisko z tyłka, i jest na nim koleś, który wcześniej miał do czynienia z kiblami czy umywalkami. Brak rozwoju pracowników, szczególnie młodych a starzy pracownicy są traktowani jak śmiecie. Z zakładu w obecnej chwili odchodzą najlepsi pracownicy. Jeśli ktoś planuje przyjść teraz do Legipolu to pracownicy odradzają. Mobbing mobbing mobbing, zmyślona kontrola jakosci Karolka, rzucanie z działu na dział. Ludzie na stanowiskach ma których się w ogóle nie znają. Nie usłyszycie tu pochwały od mistrzów, tylko ciągle cisnąć i cisnąć. Rekordowy rok 2015, eksport za eksportem praca w soboty przez kilka miesiecy i co człowiek słyszy? Ze nie dostanie podwyżki. Na poczatku roku rzucony ochłap na zatkanie buzi ludziom. Odradzam przyszłym pracownikom przyjście tutaj do zakładu . Nie w tej chwili chłopy, nie przy obecnym dyrektorze. Może przyjdzie niedługo na niego czas. Nahapał się kasy przez 6 lat więc już mu starczy. My się tutaj będziemy jeszcze trochę męczyć. Inni wyjeżdżają... ale damy rade... kiedyś muszą nadejść lepsze czasy!
Operator 2016-04-07 19:46
Gdzie można składać podania za tych najlepszych, jakoś mało ogłoszeń jest do was ? Prawda to ze u was płacą więcej na start jak na strefie ? Bo mało jest tu jakoś osób narzekających na kasę.
kopciuszek 2016-04-09 19:29
Widać upadek firmy,każdy coś tam kręci miały być podwyżki a niema ciekawe gdzie kasa się podziała ?zabrali premię roczną ale chyba tylko fizycznym bo jak wieść niesie to biura coś mają.Jak jeszcze troszkę tak będzie to firma klęknie i będzie problem żeby wstała chyba że to celowe działanie
dfgh 2016-04-21 08:52
Nie wiem skąd się wieść niesie ale biura też dostały wielkie g.... Chyba, że o czymś nie wiem. Na produkcji uważają chyba, że ludzie w biurach są nie wiadomo jak zadowoleni z obecnej sytuacji. Wszyscy mamy już dość tego co się tutaj dzieje. Nikt nie jest ślepy. Wszyscy widzimy, że firma się sypie i to za sprawą dyrekcji i kierownictwa. Ludzie nie mają motywacji do pracy, część ma wydrukowane wypowiedzenia i tylko czeka żeby je rzucić.
pitu litu 2016-04-24 12:27
w biurze powinniście mieć kamery i prezes by był zadowolony bo na pewno wzrosła by wasz wydajność a co do zwolnienia to się zwolnijcie jak jest tak ciulowo jaka praca taka płaca ,kawa firmowa i ciastka i cukierki itd. wyjazdy integracyjne
pitu litu 2016-05-27 12:46
No i co firma zmusza do pracy w święta nie szanuje wyznania i uczuć religijnych Katolik w tej firmie nie ma żadnych praw jest zmuszany do pracy we wszystkie święta katolickie które są na czerwono ogłasza się że święta są dniami czarnymi roboczymi
dfgh 2016-06-05 20:08
Gdyby wzrosła nasza wydajność to byście się w życiu z robotą nie wyrobili. Ale zgadzam się - w biurze powinny być kamery. Może wtedy Ci którzy udają, że pracują wzięli by się do roboty. @pitu litu tak cię boli, że mamy kawę i ciasteczka od firmy? To dość... żałosne. Ale zapraszamy, chętnie się podzielimy.
qwaq 2016-07-27 08:21
Pogadać sobie można. Ale żeby tak prosto w twarz dyrektorowi wygarnąć to nie ma chętnych. Tu zawsze będzie syf dopóki ktoś się nie odważy i nie powie co myśli przy wszystkich!
JON 2016-07-27 15:45
alem się uśmiał z tym waszym wzrostem wydajności, żeby wzrosła wydajność to trzeba coś robić nie?
pitulitu 2016-09-03 12:37
no wy macie wszystkie święta katolickie wolne i nie tylko czy może zostaliście nawróceni?
Morpheus 2016-09-04 23:34
Cała banda narzekających... Nikt wam wszystkim nie dogodzi. Pan Marek P. to bardzo porządny człowiek. Pracowałem w Legipolu i mogę powiedzieć kilka rzeczy...
Każdy z narzekających nie ma wykształcenia, dość dobrego aby zmienić pracę.
Narzekać na dyrektora - i owszem - bo żaden z was nigdy nie był dyrektorem i nie ma bldego pojęcia ,jak to jest mieć taką ogromną odpowiedzialność....
I jeszcze jedno - świadectwo niekaralności... tego brakuje przed przyjęciem do pracy...
ON 2016-09-05 17:46
HA HA HA, Morpheus kim jesteś dla M?
Pan Iksiński 2016-09-18 16:12
Narzekamy na dyrektora, bo to porządny człowiek ale tylko dla swoich znajomych. Człowiek odpowiedzialny potrafi przyznać się do błędów i zrezygnować z pełnionej funkcji zamiast brnąć głębiej w machloje, szantażować pracowników i okłamywać prezesa. Nie zapominaj, że za tą jak mówisz - odpowiedzialność - bierze niemałe pieniądze. Myślę, że niejeden chętnie by się z nim zamienił.
A co do świadectwa niekaralności... z tego co wiem, niejeden z bliskich współpracowników pana M. miał problemy z prawem w przeszłości, a mimo to mają przez niego zapewnione ciepłe posadki w Legipolu.
Lipka 2016-11-07 19:34
Pracowałem, praca ok ale jak nie liżesz tyłka to możesz wylecieć za nic bo nie chcesz robić cały czas jak beduin , podwyżki może były ale jedno dali drugie zabrali prawie na to samo wychodzi. Frajerów pełno coś powiesz to zaraz Majster wszystko wie. I jak Majster Cię nie lubi to nie popracujesz długo nie dadzą drugiej szansy, chyba że jesteś pupilkiem...
niestety robol 2016-11-10 07:19
Ciekawa sprawa jeden gościu z ur chodzi lepiej ubrany jak kierownik a pytałem co to za jeden to podobno narzędziowiec obserwując gościa to tylko łazi chętnie bym się z nim zamienił ale podobno nie to wyznanie.
olaf 2016-11-27 20:12
A co sądzicie o kierowniku Marku Wisniewskim ? Ostatnio przymknal oko ze zrobiles cos nie tak ,Dzieki
olaf 2016-12-01 18:20
tak a kim ? myslem że jest ..
Andrzej 2016-12-01 21:44
riki tiki głupi jesteś , Pan Marek ciężko pracuję zawsze udzieli fachowej informacji , Gdyby było więcej takich rzetelnych pracowników zakład by się jeszcze bardziej rozwijał .
Maciej 2016-12-02 18:22
witam , chciałem spytać jak na dzień dzisiejszy wyglądają przyjęcia i czy są do działu mechanicznego ?? z góry dzięki za odp pozdrawiam
Ja 2016-12-04 19:48
( jest technologiem produkcji.
Marcin 2016-12-04 19:50
Andrzej ma rację. Riki tiki sranie w banie. Pan Marek jest OK i nie pije kawy.
były pracownik 2016-12-17 19:36
Oj nie masz racji. Pracowałem tam w początkach Pana Marka na stanowisku dyrektora i gdy się przez dwa lata stary dyrektor uczył zawodu. Szybko po objęciu władzy przez niego zaczeło wychodzić złe traktowanie przez niego ludzi. Nie wyobrażam sobie, że człowiek taki jak on potraktował źle człowieka który mu przekazał całą wiedzę i go szkolił. Nie wyobrażam sobie, żeby zwalniać sprzątaczkę bo spadła ze stołka myjąc na górze szafki i poszła na chorobowe ze słowami "ale ja tutaj jestem dyrektorem". To jest mania wielkości. Człowiekiem się jest - dyrektorem się bywa. Sorry memory ale masakra z traktowaniem ludzi. Co to niewolnictwo mamy.
pawel 2016-12-20 11:59
witam panowie, mam pytanie do pracownikow, jakie sa zarobki na produkcji?? ciezka praca?? co tam sie robi. prosze o krotki opis, pozdrawiam ;)
qwer 2017-01-17 14:44
Dział mechaniczny? Nie wiem czy taki utworzono ale z tego co wiem w konstrukcyjnym zwolniło się miejsce ;-)
aPatia 2017-01-17 15:04
Pracowałam w Legipolu i niestety nie mogę się z tobą zgodzić. Pan Marek P. zwolnił mnie, nie podał przyczyny i nawet nie pofatygował się żeby poinformować mnie o tym osobiście (choć miał taką możliwość i wypadałoby przez wzgląd na 4-letni staż dobrej pracy). Ale w sumie to muszę podziękować, nie dość, że mam teraz pracę dwa razy lepiej płatną, mniej zmartwień to jeszcze cały czas rozwijam się zawodowo.
Co do odpowiedzialności... sprowadza się ona do szukania kozłów ofiarnych i zwalniania ich za niepowodzenia przełożonych. Wszyscy o tym wiedzą, wszyscy o tym mówią między sobą ale nikt nie powie tego głośno bo nie chcą być zwolnieni.
I nie chodzi tu o to, że praca jest zła. Ludzie nie narzekają na pracę! Ludzie narzekają na zarząd! TU JEST PROBLEM!
Ciekawy 2017-01-17 18:05
A Patia to Patrycja?
ToważyszJ 2017-01-20 11:32
Marek W. niejaki "Śledź" to burak jakich mało! Wspołpraca z tym osobnikiem jest karą. Cham, zawyżone mniemanie o sobie i megalomania a do tego zero w tym pustym, łysym łbie.
nie szkolony w USA 2017-01-20 17:43
A co myślicie o nowym super mózgu Piotrze P. tego z Wrocka?
Ostatnio się rzucał i zmuszał do pracy w święta Katolickie ale niech pamięta że w tym roku tylko 150h nadliczbowych na szczególne potrzeby pracodawcy ,potrzeby te są zdefiniowane przez wyrok Sądu najwyższego a co grozi za przewał z godzinami nad liczbowymi ? ###
anonim 2017-01-24 18:06
Widać co kto robi w godzinach pracy...oczernianie innych chyba nie należy do Twoich służbowych obowiązków? Proponuję wziąć się za powierzone zadania zamiast pisać takie bzdury wyssane z palca bo akurat Panu Markowi nie można zarzucić żadnego z tych oszczerstw. To rzetelny i uczciwie pracujący gość!
Legipol migapol 2017-02-01 10:23
Styczniowa wypłata będzie syta . Dziękujemy . Zło.....e.

ktoś 2017-03-27 20:56
a co ma ubranie do wykonywanej pracy? Kurde to już się ubrać jak człowiek nie można bo wtedy za dużo zarabiasz? Aaaa zapomniałam faktycznie tak było kiedyś w Legipolu...jak kupisz nowy samochód to za dużo zarabiasz :D
Kiziu miziu 2017-04-25 19:41
Witam i o Polskę pytam czy to jakaś zemsta właściciela za 1945 czy nie udolność kierownictwa firmy że w ŚWIĘTO UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA KAŻĄ W TEJ FIRMIE PRACOWAĆ? a może tylko fizyczni będą pracować hmm.
Godziny nadliczbowe można polecać m.in. z powodu szczególnych potrzeb pracodawcy. Inaczej jest jednak z pracą w niedzielę. W przypadku tej ostatniej same szczególne potrzeby nie wystarczą. W niedzielę można bowiem wykonywać tylko prace wymienione w art. 151[10] Kodeksu pracy.

Praca w niedziele i święta jest generalnie niedozwolona. Jedynie w wyjątkowych przypadkach, wymienionych w art. 151[10] Kodeksu pracy pracodawca może polecać pracownikom pracę w tych dniach. Podstawą polecania pracy w niedzielę lub święto nie może być zatem bliżej nieokreślona specyfika zakładu pracy czy same szczególne potrzeby pracodawcy. Tym wezwanie do pracy w niedzielę różni się od polecania godzin nadliczbowych, które mogą być spowodowane m.in. właśnie szczególnymi potrzebami pracodawcy.

Zostaw swoją opinię o Legipol - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Legipol