Opinie o Legipol w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Legipol. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Legipol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Legipol w Wałbrzych

Koszałek

Jak tak dalej będą zwalniać to będzie w Polsce jedyna firma która zatrudnia w fabryce więcej umysłowych jak fizycznych ????????????

Koszałek

A czym ty chcesz mnie wystraszyć ? Jak tam pracowałem to mama ci gile sukienką obcierała

Pracownik roku

Witam czy w firmie będzie jakieś zebranie na którym pracownicy mogli by się dowiedzieć np. o sytuacji zakładu czy zarząd planuje jakieś podwyżki inflacyjne,zwolnienia i może coś o dalszej działalności firmy.Myślę że pracownicy powinni wiedzieć czy zakład chyli się ku upadłości czy jest w przetrwaniu,gdyż przedstawiciele załogi jak zwykle nic nie wiedzą, za to jak podkablowac pracowników to umieją brawo załoga jest wdzięczna lepszego wyboru nie mogliśmy zrobić.

@żaba PePe

Skoro redukcje są to czy w ogóle jakas szansa na zatrudnienie w firmie jest? A zmian w wypłatach żadnych nie ma? Nie dają wam jakos mniej z tego powodu że mniej zamówień?

Ares

Ciekawe jak od nowego roku będzie się odbywał transport towaru na zakładzie jak tam nikt niema uprawnień udt na wózki to że będziecie zgłoszeni to macie jak w banku

@Udt

Może że dwie osoby tak mają w tamtym roku byli inspektorzy i powiedzieli wyraźnie do końca roku

Tatiana Nowy wpis

Oferty są nie tylko na olx, na pracuj.pl też się pojawiła. Znalazłam tą dla księgowej, zależy mi na tym żeby się rozwijać, a przedstawiono w ofercie właśnie taką możliwość, w takim razie na zrobienie sobie jakoś dodatkowych uprawnień mogłabym liczyć?

Czesław Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Ale macie opinie o firmie jak kiepski uczniak w szkole ,ciekawe co na te opinie wpłynęło?

Ile płacą za realizację listy zadań, którą dołączyli do właśnie wystawionego ogłoszenia na Specjalistę ds. obsługi klienta? Do tego życzą sobie biegłej znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, bardzo dobrej znajomość języka angielskiego również w mowie i piśmie, oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Ubawiony jak norka Nowy wpis

Firma całkiem chyba zdycha oferty pracy już tylko na olx ,nie widziałem aby jakaś normalna ,poważna firma szukała pracowników na olx hi hi

Pracownik Fizyczny

Pani oraz Pan na rekrutacji byli bardzo nie mili po 30 sekundowej rozmowie odechciało mi się tam pracować Pan który prowadził że mną rozmowę cwaniak niesamowity powiedziałem mu o opiniach zakładu i zapytałem dlaczego zakład ma tak zle opinie to zaczął się nasmiewac nie polecam tego zakładu i zarobki beznadzieja.

Wykształcenie Co robiłem wcześniej Itp

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno

Jak obecnie sytuacja pracownicza wygląda we firmie? Parę miesięcy temu kilka osób pisało, że nie jest za ciekawie, a ja właśnie miałem wysłać papiery na kierownika obszaru produkcji. To nic, że oferta jest nieważna, ale bardzo chciałem spróbować swoich sił. Czytam, że trzeba mieć doświadczenie na produkcji, ale nie napisano konkretnie ile lat lub miesięcy, ktoś wie?

Witam wszystkich pracuje w tym zakładzie ponad 10 lat i tak jak wszyscy widzą dzieje się coraz gorzej,czy nie daje nic do myślenia kadrze zarządzającej że pracownicy zwolnieni odeszli z uśmiechem na ustach że druga grupa pracowników się zwolniła i zostali pracownicy z długo letnim stażem których zamiast szanować bo przecież to my ze swoim doświadczeniem trzymamy ten kombinat w jako takiej kondycji,czy upychanie dziur nami na różnych działach produkcji to ma być wdzięczność za lata pracy czy po prostu Wyzysk !!!.Ludzie już mają dość takiego traktowania i myślę że czas poszukać innej pracy pewnie nie jestem jedyny który rozgląda się za innymi praca.Jak nie zmienicie podejścia to doświadczeni pracownicy odejdą prędzej czy później a Ukraińcy lub przypadkowe osoby zatrudnione nie ogarną tego bałaganu.Karma wraca panie Kierowniku ????

Taki sobie ja

Hej ludziki słyszałem że w zakładzie nie za wesoło jest, ludzie z ponad 10 letnim stażem odchodzą z dnia na dzień, a grono o następnych zastanawia się nad zmianą pracy, czyżby maszynka do robienia pieniędzy się psuła powoli???

@Taki sobie ja

Hmmm, ale faktycznie z tej firmy można odejść z dnia na dzień bez konsekwencji? No bo wyobrażam sobie, że takie osoby mają umowy i tam chyba jest jakiś okres wypowiedzenia. A może nie ma takich zapisów o wypowiedzeniu w tych umowach i można rzucić robotę z miejsca?

Karolek

Takiej firemce popelinie można wiele zarzucić tak ,że problemu bym nie miał.Ludzie po prosu pracę porzucają .Legi moze iść do sądu ale co wypłynie na sprawie? może jeszcze kara jak się przyplątać?

Karolek

No właśnie o tym mówię ,że nie pójdą ja na wszelki wypadek na grałem telefonem jakie warunki są na ogniowej ,parujący kwas ,topnik i reszta można się udusić bo brak wentylacji a robić mimo to każą

Gośka

Cześć, szukam info dla taty o pracy jako elektryk automatyk, bo właśnie gdzieś w sieci pojawiła się oferta. I chcemy wiedzieć więcej o tej pracy na zmiany. Jest podane, że praca w godzinach od 6.00 do 14.00 oraz od 14.00 do 22.00. Jaka jest rotacja zmian? I ta pensja 5000 zł brutto to jest na start dla nowych osób, czy dla osoby z doświadczeniem też jest taka pensja??

@Gośka

Jeżeli masz szacunek dla Taty to odradzam podjęcia pracy w tej firmie.5000 zł brutto i to tyle co może uzyskać w tym zakładzie wyzyskiwacze to delikatnie stwierdzenie o tej ,,"firmie"

Psc
@Gośka

Osoba zatrudniona na owym stanowisku odpowiedzialna jest za montaż elementów automatyki w bramach przesuwnych, oprócz tego musi się liczyć np. z przygotowaniem bram pod lakier poprzez szlifowanie to jeżeli chodzi o dział bram przesuwnych do tego dochodzi uzupełnianie owymi pracownikami innych działów np. szlifiernia, cynkownia ogniowa, galwaniczna, lakiernia, inaczej mówiąc będzie pracował gdzie będzie potrzeba nie tylko na bramach przesuwnych, decyzja należy do taty.

Serio? Ale no właśnie, ta pensja jest nawet dla osób, które od lat pracują w tym zawodzie i mają doświadczenie? No to jak wygląda rotacja na tej posadzie? Czy ludzi odchodzą szybko po podjęciu pracy, bo kasa im nie odpowiada, czy raczej zostają, bo firma daje podwyżkę, jak ktoś chce odejść?

Dzień dobry, czy na chwilę obecną są przyjęcia do pracy ??Czy zakład przyjmuję tylko Ukraińców?? Jak wygląda sprawa wynagrodzeń , i czy nadal są redukcję pracowników bo taka wiadomość obiła mi się o uszy,

@Marcin

A daj spokój nic innego nie znalazłeś? Tu jest roczny system rozliczania tz ,że robisz wszystkie soboty za (usunięte przez administratora) bo potem wolne dostaniesz .2) kierowniki to porażka .3) na premię nie licz bo nie wyrobisz .3) premia frekfencyjna jest ale dzien choroby i tracisz prawie na rok itd itp.

KPRM

To chyba biurowym miejsca zabraknie na parkowanie tak mi się wydaje. Parkingu brak podwyżek brak szacunku brak kiero mówi aby się zwalniać Arek mów co innego prezes co innego niezły (usunięte przez administratora) tu mamy nie siostry?

Bhp-owiec nie chce widzieć takich rzeczy? A może warto zgłosić takie sytuacje przełożonym, bo to może być w skutkach niebezpieczne. Czy pracownicy z momentem zatrudnienia przechodzą obowiązkowe szkolenia BHP?

pestka

To jest państwo w państwie ,jeden gość trzepie wszystkim .Wszyscy kierownicy sr,,,ą ogniem przed nim bo mogą ich zwolnić a gdzie taką pracę by dostali gdzie nie muszą nic robić bo wszystko ogarniają doły ,doły mają teraz na to wszystko wybanane bo gdzie indziej praca czeka i to nie w takich paskudnych warunkach .Jeszcze nie tak dawno była to firma gdzie dostać się nie można było a teraz ściągać chcą tych co ich zwolnili

Zorba Andrzej
@pestka

Przecież tak wyglada praca w każdej firmie produkcyjne j. Jest hierarcha ustalona, jest prezes, dyrektor, kierownicy, liderzy czy brygadzisci, pracownicy produkcyjni i każdy z nich ma swój podział obowiązków. Jeśli aspirujesz na wyższe stanowisko to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś udowodnił ze się nadajesz. Nie jęcz na forach internetowych bo to oznaka słabości i bezradności. Jeśli myślisz ze ktokolwiek się przerazi takimi komentarzami to jesteś w błędzie kolego. Potrzebujesz zmiany, czujesz ze nic dobrego dla firmy nie zrobisz to zwolnij się i idź tam gdzie praca czeka na Ciebie, bo tamtym przykrość robisz, praca czeka na Ciebie a ciebie tam nie ma. Każda firma jest opluwana na gowork, nie ma wyjątków. Pozdrawiam cię

@Zorba Andrzej

Kogo ty reprezentujesz ? Kierownictwo? martw się o pracę bo jak dostaniesz z kamasza to w innej pracy się nie odnajdziesz nie ten poziom wiedzy nabytej

Karolek

Jak tu zimniej jak na dworze he he w szatni ogrzewania brak na stołówce też w łażni to samo dasz radę bez ?

Jak firma wymaga 5 lat na podobnym stanowisku w ogłoszeniu na stanowisko główna księgowa, to dotyczy się tylko pracy właśnie kierowniczej? Jak pracowałam 7 lat w dziale księgowości, to mam szansę na zatrudnienie? Jak spełniam inne punkty z listy wymagań. np. biegły niemiecki i angielski, to wezmą mnie na rozmowy rekrutacyjne?

Smerf maruda

A nie zastanowiło cię to czemu poprzednia księgowa daje nogę ? Jeden spec. już był po miesiącu się zawinął ? podobno chciał aby jasne w papierach było wszystko .

EE
@Smerf maruda

(usunięte przez administratora) Nie było nigdy "poprzedniej księgowej", bo prowadzi i prowadziła nas od zawsze biuro rachunkowe, a pan który zwiał po prostu sobie nie poradził i to nie jako księgowy.

I jak ty sobie poradzisz w nowej pracy?

Były Pracownik

Cześć, mój wpis został usunięty. Widać komuś zależy na usuwaniu niewygodnych wpisów. Czy to był niewygodny wpis? Nie mnie to oceniać. W mojej ocenie takie działanie jest karygodne. Jak sobie radzę? Bardzo dobrze. Zatrudniłem się w zakładzie o troszkę innej specyfice, pracy jest co nie miara. Jest to praca dobrze zorganizowana i uczciwie wypłacana. Wiadomo trafiają się różne problemy, ale problemy te rozwiązuje cały zespół, a nie jednostki. Także zachowana jest komunikacja, od pracownika po dyrektora. Byłem i nadal jestem w szoku jak zdarza się, że idący dyrektor czy kierownik zatrzyma się i chwilę porozmawia. Zapyta się jak sobie radzę, opowie mi jakie są plany itp. W legipolu tego brakowało, takiego ludzkiego podejścia. Ani ja Ś.J. ani jakiś Katol. Po postu w nowej pracy wykonuje swoje obowiązki na rzecz pracodawcy i pracodawca wykonuje wobec mnie. Żal mi było odejść z legipolu, ale stało się i ja na pewno nie żałuję. A tym którzy zostali w tym padoku życzę powodzenia.

Stefanek

Panowie ,za płotem szukają pracowników do sortowania paczek za 30 zł na/h

Smerf maruda

Różnica w dochodach prawie żadna to faktycznie może tak być lepiej

Marian Pażdzioch

Miało być za(usunięte przez administratora),a były krokiety Niema rąk do pracy pełny (usunięte przez administratora) Zero wiedzy ze strony kierownictwa i psełdo brygadzistów,ale w zabieraniu kasy pierwsza liga Stanowczo odradzam tą firmę może w styczniu koniec

Ares

Kaerka
@Ares

Doszły mnie słuchy że na zakładzie to wogle bez jakichkolwiek uprawnień jeżdżą pracownicy na wózkach, a jak coś się stanie to co wtedy??? Takie coś to już pod paragrafy podlega jak nie inspekcja pracy to jeszcze inspektorat BHP istnieje a życzliwych ludzi dużo się znajdzie na zakładzie ciekawe czy oprócz majstra i kierownika ktoś wie o takich wyczynach

Nikt
@Ares

Wszyscy pracownicy, którzy jeżdżą na wózkach posiadają odpowiednie uprawnienia. Jeśli zobaczyłeś, ze ktoś bez uprawnień wsiadł na wózek to proszę zgłoś to przełożonemu. Chyba, ze już nie będziesz miał szansy bo dzisiaj 30.11 :) :) :) : )

@Ares

To BHP nie jest w żaden sposób przestrzegane? :x Jeśli chodzi o uprawnienia udt na wózki, to można je otrzymać w tym miejscu pracy? Firma zapewnia taki kurs na wózki widłowe? Dajcie znać, bo chętnie bym się tutaj przyjęła, a w dodatku bardzo cenię sobie rozwój, więc taki kurs bym zrobiła.

Brylant

Dokładnie BHP nie jest przestrzegane wózkowi mają pozwolenia wewnętrzne nic niewarte gość odpowiedzialny za BHP to chyba nie wie po co tam jest i co ma robić

Aldona

Napisz proszę ule są one warte. Czy bhp-owiec jest codziennie na zakładzie czy trzeba wcześniej z Nim umawiać spotkanie? Czy wspomniany Pan rozdaje te uprawnienia wewnątrz firmy?

@Aldona

Wogole nie są warte potrzebne udt tam może dwie osoby takowe posiadają BHP niczym się nie interesuje co jest związane z jego praca jest bo jest .

Udt
@Arek

Jakiś czas temu pytałem bhpowca o udt to mi powiedział że jest jakaś tabela i z niej wynika, że w zakładzie mogę jeździć bez udt do 2026 r

@Udt

Woow

Nie wiem od czego zacząć.Moze od pseudo Pana Dyrektora który psychicznie wykańcza pracowników podstawiając kłody pod nogi sam z kierownikiem robią babole i pomyłki a potem rzucają oskarżenia na pracowników zero szacunku potrafią w oczy śmiać się wieloletnim pracownikom wmawiajac im ich błędy a potem strasząc policja i sądem jak ktoś probuje wyjść z zarzutów i chce sprawdzenia na kamerach czy on popełnił błąd śmiejąc się mówią że tam nie ma kamer. Jeden wielki (usunięte przez administratora) mógł by w końcu ktoś się wziąć za jego (usunięte przez administratora) na ciepłym krzesełku bo chłop wykańcza ludzi jak ludzie myślą o zwolnieniu lekarskim z powodu psychicznego wykończenia to się go boją bo tak potrafi manipulować ludźmi zabierając cała premie mścić się dawać na najgorsze stanowiska i odmawiać urlopu jedna wielka (usunięte przez administratora) tak mogę podsumować Pana Dyrektora oby karma wróciła do niego za te całe zło ????

Kot w butach

Wczoraj bony świąteczne a dziś po premii no ale suma summarum niemcowi się zgadza.Przedsmak wypłaty za grudzień.Fakt jest taki ,że olałem ich czasy i wypłata taka sama jak bym łoił na ful

Płachta na byka

Który mądraliński wymyślił te płachty na produkcji?! Którędy trzeba teraz przechodzić? Rozumiem, ze jak się przebiorę i uwalę ubranie od smaru to zakład odda pieniążki?

Zostaw merytoryczną opinię o Legipol - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Legipol?

Zobacz opinie na temat firmy Legipol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Legipol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 10 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Legipol?

Kandydaci do pracy w Legipol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Legipol
2.8/5 Na podstawie 116 ocen.
  • Ogrodowa 15 B
    58-306 Wałbrzych