Legipol

Wałbrzych

Opinie o Legipol

rumburak 2015-04-02 19:28:08
porypana firma szybciej zwalniają jak myślą przy tym potężne naruszanie kodeksu pracy,zmuszanie do poświadczenia nie prawdy w dokumentach ewidencji czasu pracy,wszech obecne kamery i atmosfera zastraszanisa
jazon 2015-04-03 16:01:33
Jak wyjdzie to za mury kadrowa dostanie kopa a markowi dobierze się prokurator do pieroga ha ha
wieem 2015-04-08 17:55:23
Kolesiostwo i znajomości dadzą ci wszystko w tej firmie
Pitek 2015-07-14 01:16:45
Kiepska robota za byle jakie pieniądze,rodzina, kolesie, kolesie rodziny i rodzina kolesi dyrka napływają wartkim strumieniem. Kiedyś było tam naprawdę bobrze
qwer 2016-02-09 09:31:58
Oczywiście, że to wielki problem. Tym bardziej, że ci ludzie są zatrudniani na wysokich stanowiskach, zarabiają dużo, robią niewiele i często nie mają kwalifikacji. Dodatkowo dochodzą zarobki nieadekwatne do stażu pracy i wykształcenia. Brak podwyżek, premii, możliwości rozwoju i jakiejkolwiek motywacji. Jedyny plus to terminowe wypłaty.
ha ha 2016-03-03 16:55:16
odkąd marek jest tu szefem nastał wielki syf,z niego taki dyrektor jak z koziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] silnik rakietowy
a.m. 2016-04-01 16:13:48
I lepiej nie będzie kolego "ha ha", dopóki ten Pan będzie tutaj "szefem" a razem z nim Matusik, który przyszedł i po miesiącu jest wielkim bogiem na zakładzie, nie znając się na rzeczy. "Specjalista ds. Powłok Antykorozyjnych".. wymyślone stanowisko z tyłka, i jest na nim koleś, który wcześniej miał do czynienia z kiblami czy umywalkami. Brak rozwoju pracowników, szczególnie młodych a starzy pracownicy są traktowani jak śmiecie. Z zakładu w obecnej chwili odchodzą najlepsi pracownicy. Jeśli ktoś planuje przyjść teraz do Legipolu to pracownicy odradzają. Mobbing mobbing mobbing, zmyślona kontrola jakosci Karolka, rzucanie z działu na dział. Ludzie na stanowiskach ma których się w ogóle nie znają. Nie usłyszycie tu pochwały od mistrzów, tylko ciągle cisnąć i cisnąć. Rekordowy rok 2015, eksport za eksportem praca w soboty przez kilka miesiecy i co człowiek słyszy? Ze nie dostanie podwyżki. Na poczatku roku rzucony ochłap na zatkanie buzi ludziom. Odradzam przyszłym pracownikom przyjście tutaj do zakładu . Nie w tej chwili chłopy, nie przy obecnym dyrektorze. Może przyjdzie niedługo na niego czas. Nahapał się kasy przez 6 lat więc już mu starczy. My się tutaj będziemy jeszcze trochę męczyć. Inni wyjeżdżają... ale damy rade... kiedyś muszą nadejść lepsze czasy!
Operator 2016-04-07 19:46:26
Gdzie można składać podania za tych najlepszych, jakoś mało ogłoszeń jest do was ? Prawda to ze u was płacą więcej na start jak na strefie ? Bo mało jest tu jakoś osób narzekających na kasę.
kopciuszek 2016-04-09 19:29:14
Widać upadek firmy,każdy coś tam kręci miały być podwyżki a niema ciekawe gdzie kasa się podziała ?zabrali premię roczną ale chyba tylko fizycznym bo jak wieść niesie to biura coś mają.Jak jeszcze troszkę tak będzie to firma klęknie i będzie problem żeby wstała chyba że to celowe działanie
dfgh 2016-04-21 08:52:32
Nie wiem skąd się wieść niesie ale biura też dostały wielkie g.... Chyba, że o czymś nie wiem. Na produkcji uważają chyba, że ludzie w biurach są nie wiadomo jak zadowoleni z obecnej sytuacji. Wszyscy mamy już dość tego co się tutaj dzieje. Nikt nie jest ślepy. Wszyscy widzimy, że firma się sypie i to za sprawą dyrekcji i kierownictwa. Ludzie nie mają motywacji do pracy, część ma wydrukowane wypowiedzenia i tylko czeka żeby je rzucić.
pitu litu 2016-04-24 12:27:51
w biurze powinniście mieć kamery i prezes by był zadowolony bo na pewno wzrosła by wasz wydajność a co do zwolnienia to się zwolnijcie jak jest tak ciulowo jaka praca taka płaca ,kawa firmowa i ciastka i cukierki itd. wyjazdy integracyjne
pitu litu 2016-05-27 12:46:21
No i co firma zmusza do pracy w święta nie szanuje wyznania i uczuć religijnych Katolik w tej firmie nie ma żadnych praw jest zmuszany do pracy we wszystkie święta katolickie które są na czerwono ogłasza się że święta są dniami czarnymi roboczymi
dfgh 2016-06-05 20:08:55
Gdyby wzrosła nasza wydajność to byście się w życiu z robotą nie wyrobili. Ale zgadzam się - w biurze powinny być kamery. Może wtedy Ci którzy udają, że pracują wzięli by się do roboty. @pitu litu tak cię boli, że mamy kawę i ciasteczka od firmy? To dość... żałosne. Ale zapraszamy, chętnie się podzielimy.
qwaq 2016-07-27 08:21:09
Pogadać sobie można. Ale żeby tak prosto w twarz dyrektorowi wygarnąć to nie ma chętnych. Tu zawsze będzie syf dopóki ktoś się nie odważy i nie powie co myśli przy wszystkich!
JON 2016-07-27 15:45:19
alem się uśmiał z tym waszym wzrostem wydajności, żeby wzrosła wydajność to trzeba coś robić nie?
pitulitu 2016-09-03 12:37:50
no wy macie wszystkie święta katolickie wolne i nie tylko czy może zostaliście nawróceni?
Morpheus 2016-09-04 23:34:25
Cała banda narzekających... Nikt wam wszystkim nie dogodzi. Pan Marek P. to bardzo porządny człowiek. Pracowałem w Legipolu i mogę powiedzieć kilka rzeczy...
Każdy z narzekających nie ma wykształcenia, dość dobrego aby zmienić pracę.
Narzekać na dyrektora - i owszem - bo żaden z was nigdy nie był dyrektorem i nie ma bldego pojęcia ,jak to jest mieć taką ogromną odpowiedzialność....
I jeszcze jedno - świadectwo niekaralności... tego brakuje przed przyjęciem do pracy...
ON 2016-09-05 17:46:39
HA HA HA, Morpheus kim jesteś dla M?
Pan Iksiński 2016-09-18 16:12:58
Narzekamy na dyrektora, bo to porządny człowiek ale tylko dla swoich znajomych. Człowiek odpowiedzialny potrafi przyznać się do błędów i zrezygnować z pełnionej funkcji zamiast brnąć głębiej w machloje, szantażować pracowników i okłamywać prezesa. Nie zapominaj, że za tą jak mówisz - odpowiedzialność - bierze niemałe pieniądze. Myślę, że niejeden chętnie by się z nim zamienił.
A co do świadectwa niekaralności... z tego co wiem, niejeden z bliskich współpracowników pana M. miał problemy z prawem w przeszłości, a mimo to mają przez niego zapewnione ciepłe posadki w Legipolu.
Lipka 2016-11-07 19:34:37
Pracowałem, praca ok ale jak nie liżesz tyłka to możesz wylecieć za nic bo nie chcesz robić cały czas jak beduin , podwyżki może były ale jedno dali drugie zabrali prawie na to samo wychodzi. Frajerów pełno coś powiesz to zaraz Majster wszystko wie. I jak Majster Cię nie lubi to nie popracujesz długo nie dadzą drugiej szansy, chyba że jesteś pupilkiem...
niestety robol 2016-11-10 07:19:54
Ciekawa sprawa jeden gościu z ur chodzi lepiej ubrany jak kierownik a pytałem co to za jeden to podobno narzędziowiec obserwując gościa to tylko łazi chętnie bym się z nim zamienił ale podobno nie to wyznanie.
olaf 2016-11-27 20:12:02
A co sądzicie o kierowniku Marku Wisniewskim ? Ostatnio przymknal oko ze zrobiles cos nie tak ,Dzieki
olaf 2016-12-01 18:20:39
tak a kim ? myslem że jest ..
Andrzej 2016-12-01 21:44:13
riki tiki głupi jesteś , Pan Marek ciężko pracuję zawsze udzieli fachowej informacji , Gdyby było więcej takich rzetelnych pracowników zakład by się jeszcze bardziej rozwijał .
Maciej 2016-12-02 18:22:16
witam , chciałem spytać jak na dzień dzisiejszy wyglądają przyjęcia i czy są do działu mechanicznego ?? z góry dzięki za odp pozdrawiam
Ja 2016-12-04 19:48:18
( jest technologiem produkcji.
Marcin 2016-12-04 19:50:32
Andrzej ma rację. Riki tiki sranie w banie. Pan Marek jest OK i nie pije kawy.
Zostaw swoją opinię o Legipol - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Legipol