Opinie o Ecol Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ecol Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ecol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecol Sp. z o.o. w Rybnik

Ecol Płock

Zapomiałem dodać o wypłatach w których nikt nie wie ile tak naprawdę zarobi. 100 i 50 oczywiście są ale poukrywane w rożnego rodzaju premiach. Za dyżur który jest obowiązkowy, tydzien w miesiącu płacą trochę ponad 100 zł, przykładowo firma w której teraz pracuje płaci 300-500 zł. I dodam jeszcze raz, że kierownik ( Sebastian P. ) ma zerowy szacunek do ludzi! Ale nikt się nie skarży to i nic się nie dzieje.

ehh
@Danuta

Podwyżka to podniesienie płacy minimalnej na minimalną

Zapomniany

Sama firma firma Ecol jest nawet dobrym miejscem do pracy benifity światczene itp, jeśli tylko uważasz że nadgodziny to środek to zdobycia celu czyli pieniążków , bez nadgodzin delegacji itp , nie ma co liczyć na poważną wypłatę za która przeżyjesz miesiąc .Kierownicy i dyrektorzy - na pewno znajdą się w nich osoby które ,,dbają czy szanują ludzi z którymi pracują , ale z doświadczeni wiem jedno ile byś nie pracował dla nich i przynosił zyski to jesteś tylko wyłącznie celem kierownika,dyrektora dla swojego awansu i wykazania w tabelkach że dzięki niemu oddział wygląda super . Atmosfera na każdym oddziale jest taka sama - PRACUJE BO MUSZĘ -wykonuj polecenia i choć masz rację siedz cicho -tak będzie najlepiej dla każdej ze stron ,

Marti

Jakie badania robią przy przyjęciu do pracy

Witam czy każdy ma taki problem z nadgodzinami jak ten opisany przez kogoś? Podobno miały być 100 % a wychodzą 50 %. Chciałem aplikować na smarownika, właśnie dodali ofertę i podkreślono w niej właśnie te nadgodziny

Witam. jak dużego doświadczenia w pracy laboratoryjnej musi mieć kandydat na Referenta ds. pomiarów chemicznych? Nie jest to do końca wprost określone a interesuje mnie ta praca. Jest napisane, że dwóch osób poszukują i zastanawiam się czy to bardziej ze względu na rozwój czy na rotacje?

Ana Nowy wpis

Stale się rozwijają. Warto tu pracować. Do płacy zasadniczej dodawane są dobre premie. Ponadto nagrody i różnorodne programy wsparcia. Na święta wielkanocne i bożonarodzeniowe specjalne upominki. Dla rodziców małych dzieci prezenty mikołajkowe, dla szkolnych dzieci darowizna na przybory szkolne.

Zainteresiwana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Witam, szukam informacji na temat pracy w Rybniku. Jak z atmosfera, płaca?

YYYYY

Dzień dobry. nie wiem czy to od stanowiska też przypadkiem nie zależy, ale ktoś napisał tutaj, że nie wiadomo od czego zależna jest premia. Na ile można się z tym zgodzić z perspektywy specjalisty ds. kalkulacji? Dodano niedawno ofertę, planuje aplikować ale jednak chce mieć jasność po takich komentarzach. Tutaj jak działa system premiowy?

ZZZZZ
@YYYYY

Jak działa ssystem premiowy? Jak każdy system premiowy - motywująco (do zmiany pracy). Prawda jest taka, ze ciezko przewidziec ile zarobisz w miesiacu a premie uznaniowe sa w gestii zatwierdzajacego paski wyplat - nie jest to odgornie nigdzie ustalone wiec mozesz dostac 5% jak i 30% w zaleznosci od ogolnej sytuacji w zakladzie (i humorow osoby zatwierdzajacej pasek hehe). Istnieje jeszcze premia od kierownika tak jakby, ale to juz trzeba trafic na dobrego kierasa, ktory ci w ogole o taka premie zawnioskuje co nie jest takie oczywiste ;)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik serwisu maszyn - Monter w firmie Ecol Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) na wypłatach i umowach o pracę. Dostajesz umowę na 4000 a resztę masz w premii Bóg wie zależnej od czego bo napewno nie od wyników pracy. Ciągle kombinowanie w nadgodzinach i ich rozliczaniu ,robisz 100% (setki) wpisują 50 % reszta przepada gdzieś niby w premii. Tym jak się rozlicza w tej firmie pracowników i jak jest to dla nich krzywdzące ( nadgodziny też są liczone przecież od tej żałosnej podstawy więc już jest to (usunięte przez administratora)) powinna się zająć inspekcja pracy.

To prawda z ta podwyżka? Jak podnosi się minimalna to ludziom zarobki także? nie zostało to doprecyzowane, więc zastanawiam się czy dotyczyłoby to każdego stanowiska, niezależnie od wcześniejszej stawki? Podwyżki są proporcjonalne? Na jakich stanowiskach zarabia się więcej niż wynosi najniższa?

Ecol Płock

Smarownica Jacka
@Ecol Płock

Ponieważ, Panie Kolego drogi tutaj rodzina jest najważniejsza i jeżeli ktoś ma z tym problem to może mieć spore kłopoty z aklimatyzacją.

Sylwia
@Ecol Płock

Cześć, nie bardzo rozumiem o co chodzi w tym fragmencie: 100 i 50 są oczywiście poukrywane w różnego rodzaju premiach. Czy możesz rozwinąć? Podaj proszę kwotę podstawy jaką zarabiałeś w Ecolu i średnią miesięczną premię?

@Ecol Płock

Widzę też że Ecol uruchomił swoich troli z biura ,żeby negowali negatywne opinie i prawdę o warunkach pracy . Niestety karma sama wróci ludzi nie ma i nie będzie jest po prostu wiele lepszych ofert pracy i na miejscu .

Ecolak
@Były

Nie no coś Ty my tak bardzo szanujemy naszą pracę, a warunki są super. Jednak dla pracujących, nie leni - jak sie chce to się może.

były smarownik
@Ecol Płock

Odradzam zarobki 3500 brutto Wybór mistrzów zależny od znajomości i kontaktów z rodziną Wszyscy sie boją kierownika był bardzo krzykliwy Praca na nowych instalacjach Ciasna baza socjal na 3 osoby a w firmie pewnie jest koło 50 osób śniadania na zmiane trzeba jesc albo w szatni

Marzena
@były smarownik

Na jakim stanowisku płacą te 3500 zł brutto, o którym tutaj wspominasz?

3500 brutto
@były smarownik

Eh, jak w psach - czasy się zmieniają, a Ecol dalej płaci 3500 brutto.

byly smarownik
@Marzena

monter smarownik

Danuta
@3500 brutto

A ktoś rozmawiał z szefostwem o ewentualnych podwyżkach? Co szef odpowiadał na takie pytania?

ehh
@Danuta

Podwyżka to podniesienie płacy minimalnej na minimalną

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na Kierownik Projektu w Ecol Sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Monter Sparownik

(usunięte przez administratora) Kiła i mogiła . Obiecanki cacanki 3400 netto za pracę w ciężkich warunkach . Majster myślący o niebieskich migdałach . Porażka .

@Monter Sparownik

Jakiego stanowiska dotyczy twoja wypowiedź? Co masz na myśli poprzez ciężkie warunki - podasz jakieś przykłady? Czy stawka 3400 zł netto podlega negocjacji? Jest to stawka od początku współpracy?

Zapomniany

Agnieszka
@Zapomniany

No to mnie zainteresowały te benefity. Co to jest? Kasa, jakieś bony, czy paczki i słodycze?? To tylko na święta bożego narodzenia, czy wielkanocne czy inne jeszcze??

Marti

Jakie badania robią przy przyjęciu do pracy

Jacyś panowie tu są co robili tam na stanowisku mechanika utrzymania ruchu? Zainteresowało mnie ogłoszenie o pracę, szczególnie że teraz wszędzie prawie zmianowy system a tu normalnie jedną zmianę proponują. Powie mi ktoś, jakie godziny? I czy są nadgodziny w ogóle?

Stary pracownik

Miałem przyjemność robić w jednym z oddziałów. Powiem tak miodu nie ma żeby zarobić musisz jeździć w delegacje, mówią że na dwa dni później siedzisz sześć... Twoja pensja jest zależna od tego jaka dostaniesz premię czasem waha się o kilka stówek. Atmosfera tez nie najlepsza kierownictwo to całe do wymiany

Mania
@Stary pracownik

Na których stanowiskach trzeba te delegacje robić? Nie zawsze jestem dyspozycyjna, więc wolę to już teraz doprecyzować. Czemu tylko tak można zarobić, dodatkowa kasa wpada za takie wyjazdy czy co? I premie za co można dostać, że aż tak się wahają?

Renata

Szukają specjalisty ds sprzedaży aktualnie, bo widziałam ogłoszenie na stronie. Na ile dobrze trzeba znać branżę olejową, poza technikami sprzedaży wymienionymi w ofercie? Przyuczą jak ktoś nie miał z nią żadnej styczności?

Ile można zarobić w Ecol? Stawkę jaką proponując nie jest zbytnio zadowalająca i cały czas szukają pracowników. Wiadomo diety za delegacje itp? Pytanie ile średnio można zarobić za pracę w delegacjach? Dzięki za odpowiedź ????

Były smarownik

Atmosfera w firmie tragiczna ,brak ludzi sprawia że musisz trzymać dyżur tydzień po tygodniu . Przykład idzie z góry więc pracownik jest traktowany jak zero . Prace prowadzone są na terenie różnych zakładów w całej Polsce więc delegacjie z bąby to norma . A wypłata dość mizerna 3500 brutto podstawy , a reszta to premia jak bedziesz dobrym niewolnikem to może do 4000 na ręke dociągniesz za 24 godzinową gotowość .Ogólnie odradzam .

15% premii uznaniowej
@Były smarownik

Chłopie nowe dziewczyny w laboratorium chciałyby mieć 3500 brutto, dostałeś prima sort warunki.

Emeryt
@Były smarownik

Pitolisz chopie. Kiepskiej tanecznicy przeszkadza rąbek spódnicy. Komuno wróć? Czy się stoi, czy się leży 4 basy się należy? Będziesz jeszcze błagał o pracę z takim wynagrodzeniem jak w Ecolu

Łucja
@Były smarownik

Czym się ta tragiczna atmosfera objawia? Bo w sumie to nie podałeś żadnego konkretu. Jestem ciekawa, jak często są te delegacje. Chyba za taki wyjazd dostaje się jakieś dodatkowe wynagrodzenie? Piszesz też, że brakuje ludzi, to może szukają teraz nowych pracowników?

@Były smarownik

Jeżeli nie lubisz zycia rodzinnego , i nie masz nic innego w domu do roboty tylko czekać na dyżur ,to jest robota dla ciebie .Zaskoczą cię na początku swoim profesjonalizmem ,w miarę dobrym sprzętem . Lecz potem prawda wychodzi na jaw ,nie jasne wypłaty ,trzymanie dyżurów po trzy tygodnie podkręcanie śruby żeby robić jak najwięcej punktów i ,byle jak .

Lotos Remiz TU 32
@Były

No serce sie kraje, jak to czlowiek musi czytac. W Ecolu rodzina jest najważniejsza, przyjdzie jeden z drugim z ulicy i myśli, że świat zwojuje. Awanse w systemie feudalnym zdobywa się stopniowo - nie polecam nastawienia.

@Łucja

Rozglądnij się dookoła siebie w pracy i zobaczysz tą zepsutą atmosferę w środku firmy ryba psuje się od głowy.

@!!!???

W jakim sensie zepsutą? Ciekawa jestem, o czym mowa konkretnie, czy coś poważnego się dzieje. Lepiej wiedzieć takie rzeczy od razu. A jaka rotacja, duża czy raczej normalna?

Oświadczenie

Ja, Marcin Król bardzo przepraszam za napisany i udostępniony wpis o treści (pisownia oryginalna): ,,Chcesz rozpocząć kariere w nowoczesnej jednostce badawczej? Szukasz miejsca gdzie możesz rozwijać umiejętności na poziomie interdyscyplinarnym? Wyślij zgłoszenie do laboratorium ecol. Sierpień gorące lato roku 2022, jesteś młodym ambitnym człowiekiem, młodym inżynierem techniczną elitą tego kraju. Skończyłeś właśnie trzeci rok i widzisz ogłoszenie stażu rozpoczynające się w ten sposób. Masz farta człowieku, wszystko co napisane to prawda. Grono naukowców pokaże Ci dobre standardy, analizy, diagnostyke, da Ci ten jakże bezcenny kapitał na resztę kariery - aby budować myśl techniczną naszego kraju i pomóc się ukształtować właściwie młodemu człowiekowi. Niestety to tylko ironia, twój staż będziesz spędzał na wylewaniu różnych produktów petrochemicznych w 30 stopniach w magazynie bez klimatyzacji , bez środków ochrony i szkolenia bhp jak to robić i na co masz uważać, aby to nie wpłynęło na Twoj zdrowie. Tego Cie nauczą i tak Cie ukształtują. Upubliczniam to tutaj, abyś poprostu o tym wiedział. Przykro mi, ale może wstrząs jest potrzebny. Dla osoby której mottem życiowym jest powiedzenie, że jak ja miałam tyle lat co Ty to tyle nie zarabiałam, w trakcie polowania na czarownice które pewnie urządzicie spojrzyj w lustro na sam początek jaki masz szacunek do ludzi. Zycze miłego weekendu czytelniką." Wpis ten stanowił niczym nieuzasadnione naruszenie dobrego imienia oraz renomy Ecol Sp. z o.o. Wyrażam głębokie ubolewanie z powodu zaistniałej sytuacji oraz zobowiązuje się w przyszłości nie naruszać bezprawnie dóbr osobistych Ecol Sp. z o.o.

@Oświadczenie

Przepraszasz bo to było kłamstwo, czy też przepraszasz za sam fakt napisania o tym?

@Oświadczenie

Zastraszony i pisanie sprostowania żal takich pracodawców co zastraszają ludzi tam nie ma atmosfery do pracy trzeba to zgłosić odpowiednim organom ściągania

Bo nie znasz przyczyn
@!!!???

Gość szkalujący firmę nie pracuje w szkalowanej firmie od kilku lat. Odszedł z własnej woli i w nowym miejscu pracy, wręcz wykorzystał pozytywną opinię pracodawcy.

@Bo nie znasz przyczyn

W samej wypowiedzi o tym człowieku jest wiele agresji to Wasza firma Ecol szkalowała pracowników najpierw dawajcie sobie pytanie jacy jesteście? Chłopak napisał prawdę ktora Wam się nie podoba a czy firma cieszy się dobrą renomą to też ma wiele do życzenia ! Dyrektorzy z przypadku lękajacy pracowników którzy są mądrzejsi od ich przełożonych.

Murzynek Bambo
@Oświadczenie

Panie Marcinie jaki to kraj, że ukończenie trzeciego roku studiów czyni elitą? Republika Centralnej Afryki, Somalia, Etiopia? Jaki jest obszar prowadzenia działalności przez firmę Ecol Sp. z o.o.?

KR

Ktoś coś może więcej o firmie powiedzieć warto się pchać jakie zarobki itd. Pytam się bo mają ogłoszenia na olx

Jorg
@KR

Przyjacielu ale doprecyzuj jakie stanowisko i oddział bo rozklad wypłat i warunkow pracy tutaj jest jak (usunięte przez administratora) katjusza

@Jorg

Pracownik serwisu remontowego - Monter miejsce pracy Rybnik

Jorh
@KR

No to dosyć lagodny wymiar kary, kierownik i mistrz z ludzką twarza. Jak nie będziesz się wychylał i robił swoje do dorobisz do końca życia swojego lub elektrowni hehe

@Jorh

A zarobki jakie ile proponują na początek.

Ciekawość

Witam, Chciałbym zapytać o opinię jeżeli chodzi o pracę na stanowisku serwisanta ( głównie tryb delegacyjny/wyjazdowy). Jak w rzeczywistości to wyglądają takie wyjazdy, ile trwają, czy nocleg, przejazd i wyżywienia pokrywa dieta od pracodawcy. Dodatkowo chciałbym zapytać o kwestie finansową, na jaką wypłatę można liczyć rozpoczynając pracę na takim stanowisku? Z góry bardzo dziękuję za informację.

@Ciekawość

Po pierwsze należy zastanowić się kto pisze opinie o pracodawcy na tego typu portalach, nie chce wrzucać wszystkich do jednego worka ale z reguły są to ludzie którym coś nie wyszło, nie wykazali się dostatecznie, nie wykazali się inicjatywą, nie chcieli wziąć większej odpowiedzialności za swoją pracę a w zamian wymalaja bóg wie czego, nie wiadomo jakich profitów. Czesto zdarza się że przychodzą ludzie którzy nawet nie wiedzą jak używać podstawowych narzędzi, a wymagają nie wiadomo jakiego wynagrodzenia. Przyjdz pokaż co potrafisz, pokaz swoje zaangażowanie a napewno zostaniesz zauważony, tylko po prostu trzeba chcieć, a nie patrzeć żeby jak najmniej się narobić byle do końca dniówki, to nie te czasy. Chcesz rzetelnych informacji przyjdź na rozmowę, zatrudnij się na okres próbny, osobiście zweryfikujesz jak jest zamiast czytać opinii rozgoryczonych pracowników, którzy mają tylko na uwadze oczernić pracodawcę bo to jedyne co im pozostało żeby odbudować swoje ego.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Ecol Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Eks

Można liczyć, ale to zależy od stanowiska, wiadomo monter go nie dostanie. Za moich czasów można było z niego korzystać też do rozmów prywatnych. Ale to raczej przekleństwo niż zaleta, bo tutaj musisz być uchwytny o każdej porze dnia i nocy. A jak nie to... bura

@Eks

A Ty na jakim stanowisku pracowałe/aś, pewnie jakimś biurowym? :) Albo kierowniczym. Dawno temu? To tylko jedna jest osoba na takim stanowisku, nie ma żadnego zastępstwa że tak wydzwaniają po nocach?

Wirówka Daniela
@Renata

W Ecolu jest wieczny problem, że nie ma ludzi do pracy za stawkę którą proponują. Więc jak nie ma ludzi to dzwonią do tego kto jest, jak trzeba na szybko działać.

Helena
@Wirówka Daniela

To w końcu jaką stawkę proponują skoro nie ma chętnych za nią? I jak jest z podwyżkami? Nie ma w późniejszym czasie?

@Helena

Podwyżki są symboliczne ,teraz widzę że w Ekolu zaczęto byle łapciuchowi nadawać stanowiska brygadzisty bądź mistrza . Są to osoby które za 5 groszy dały by się nie powiem co . A wiadomo jak to się kończy nie każdy jest tak zniewolony by być gotowym w ciągu 10 minut na wyjazd w drugą część Polski za 15 procent premii z 3200 brutto . Więc na końcu zawsze muszą nadrabiać łapciuchy , i lecieć ze smarownicą mimo tytułu master of smarownik . No i druga sprawa że normalni ludzie nie wytrzymują z takimi przygłupami dlatego jest bardzo duża rotacja , a na Ukraińca z tym co proponuje Ecol nie ma szans więc siłą rzeczy ludzi będzie coraz mniej .

Mistrz
@Były

A co Ty takiego zrobiłeś dla firmy kolego?? Czy sie stoi czy sie leży kasa się należy??? Co pokazałeś, że firma miałaby Ci płacić 4000 brutto?

Bożena
@Mistrz

To co, za zaangażowanie jest podwyżka? Czy premie jakieś?

Morda
@Mistrz

Chyba ci się coś pomyliło jak to pisałeś. Co zrobiłeś dla firmy ze miałaby ci płaci 4000 brutto a co to jest 4000 brutto przecież 4 brutto to jak (usunięte przez administratora)

Aleksandra
@Morda

A co uważasz, że powinno się tu zrobić, żeby taka kwotę właśnie od nich za pracę otrzymać? Jaki wysiłek w firmie masz na myśli i swój tutaj to na ile byś wycenił?

Pytanie do pracowników

Jak jest rozliczana dieta za delegacje zagraniczne?

Zostaw merytoryczną opinię o Ecol Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Ecol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ecol Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Podmiejska 71A
    44-207 Rybnik