Opinie o Osotech Sp. z o.o. w Janikowo

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Osotech Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Osotech Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osotech Sp. z o.o. w Janikowo

Czy w Osotech Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Kontroler jakości umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 4 kwietnia na Pracuj.pl.

Pracownik 2 Nowy wpis

Nienormowalne to tu jest zaplecze sanitarne i brak świadczeń socjalnych typu wczasy pod gruszą A jak oddasz krew i zgodnie z ustawą będziesz miał 2 dni wolnego to w tym miesiącu zabierają premie za niechorowanie

@Pracownik 2

Ta premia jest tak nazywana? Za „niechorowanie”? czy nie chodzi tu po prostu o obecności? Jeśli kogoś ubywa na dobę czy to mocno narusza warunki organizacyjne? Biorą ludziom zastępstwo?

Były pracownik Nowy wpis

Jest premia frekwencyjna. Czyli nie chorujesz dostajesz x kwotę do wynagrodzenia. Weźmiesz l4 zabierają co jest normalne. Jednak krwiodawstwo jest 100 procent płatne i nie może być zabierana premia frekwencyjna. (usunięte przez administratora)

Przyszłam z identycznym pytaniem, które zostało dodane z rok temu względem podwyżek. Z czego wynikał brak odpowiedzi? Jeszcze jakiś czas temu potrzebny był kosztorysant, przynajmniej taka oferta widniała na pewnym portalu, było napisane, że z 9 osób zgłosiło swoja kandydaturę, mimo wszystko ile osób docelowo potrzeba na tym stanowisku? praca będzie możliwa? omowi ktoś także te premie uznaniowa z opisu? jaka najczęściej się trafia?

Pensje pracownik który przyszedł w październiku na umowę o pracę pełen etat stanowisko Ślusarz dostał 25 bruto na godzin (wyjdzie około 3100 na rękę) Czy mało czy dużo sami oceńcie???? Może jeszcze dostać premie 300 bruto za nie chorowanie ale po 3 miesiącu

@pracownik

(usunięte przez administratora)Nie ze od razu chce aplikować na tego ślusarza chociaż mam doświadczenie… to ile tak średnio ludzie tu teraz pracują? wyżej sugerowali podwyżki, po latach pracy jest z tym lepiej?

Franek

Czy w związku z aktualną sytuacją światową i szalejącą inflacją były w firmie jakieś podwyżki?

Zawsze tak jest na święta? I ile tam teraz płacą, bez nadgodzin? Warunki pracy nie najlepsze, to mam nadzieję, że czymś innym to rekompensują?

@Marek

Kolejny raz bez premii na święta. Jaka płaca takie zaangażowanie. Wstyd.

@Marek

Niczym nie rekompensują. (usunięte przez administratora) warunki ciężkie, stanowiska pracy źle przystosowane. Premię uznaniowe więcej jej nie ma niż jest mimo że pracy wykonywane tyle samo albo więcej.

(usunięte przez administratora) To jakie dokładnie zasady na tę premię tu mają, że tak cienko wychodzi?

Rozmowę kwalifikacyjną w Osotech Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Kontroler Jakości?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Elżbieta

Czasami trzeba pracować w zimnie ale przynajmniej jest dostęp do ciepłych napoi czy rozstawiane jest ogrzewanie/ miejsce gdzie można się ogrzać. Jak to wyglada w tej firmie?

Ziemowit
@Elżbieta

90% czasu pracy w namiocie lub na dworze gdzie temperatura jest niższa niż 14 stopni (mówię o pracy na magazynie). Śnieg wiatr czy deszcz to nieistotne bo wysyłki muszą być zrobione. Palety mokre i oblodzone. Wszystko ręcznie. Poszanowania zero.

@Ziemowit

Aż zimno mi się zrobiło, gdy to przeczytałam. :// Ale raczej i tak wolą chyba do was panów niż panie na magazyn co nie?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Osotech Sp. z o.o.?

Formą zatrudnienia jest umowa o pracę dodatkowo 50% za nadgodziny i praca w soboty ;)

BorysLufa

Zakład z przyszłością. Powoli stery przejmuje młoda kadra zarządzająca. Co może przynieść dobre wyniki przy coraz bardziej wymagającym rynku automotive. Dobrą markę którą wypracowali twórcy firmy, mogą już tylko podtrzymać konsekwentne działania. I tak się dzieje. Polecam wszystkim chętnym do współpracy. Daje duże pole do popisu, kreatywnego myślenia i wszechstronności zadań. Nie można tu się nudzić. Jednocześnie można planować wieloletnią i pewną współprace. Dotychczas może trochę brakowało chęci do realizacji ciekawych, specjalistycznych szkoleń grupowych. Które jednocześnie są niezbędne do prawidłowego zrozumienia wymagań rynku i pobudzają załogę do większego zaangażowania. Ale mam wrażenie że to się zmienia. Ostatnie wdrożenia nowoczesnych rozwiązań sterowania produkcją i poważne decyzje dotyczące reorganizacji zakładu mam nadzieję że przyniosą dobre wyniki. Pozdrawiam cały zespół ROOLEX. I zachęcam również wszystkich potencjalnych zleceniodawców zastanawiających się nad rozpoczęciem współpracy w zakresie obróbki metali.

PHAT BALLZ

Dodam jeszcze tylko, że ludzie którzy w CV mają okrutnie naściemniane, dostają kierownicze stanowiska. Mowa tutaj o (usunięte przez administratora), którą trzeba było uczyć obsługi wysokościomierza....(usunięte przez administratora)

Brak

Brak możliwości rozwoju, zerowy socjal, 2 toalety na 70 osób pracujących, fatalne warunki sanitarne, fatalne warunki pracy, (usunięte przez administratora) Jeśli ktoś chce zatrudnić się na przetrzymanie to maks 4-5 miesięcy. Dłużej jest to regres zawodowy jak i intelektualny.

Luka

@BorysLufa Może masz aktualne informacje o rekrutacji w firmie? Są jakieś szanse na chwilę obecną?

Ferdek

Czy normalnie pracujecie czy też chwilowo w związku z wirusem firma jest zamknięta?

• Jak się pracuje w Osotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Osotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osotech Sp. z o.o.?

Osotech Sp. z o.o.
  • Janikowo