Opinie o Energomet Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Energomet Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Energomet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energomet Sp. z o.o. w Opole

Famet 1

Nie polecam,odradzam.Na hali praca na akord w biurach kierownictwo nie szanuje pracowników z prezesem na czele.Rotacja pracowników ogromną co o czymś świadczy.

Worker

Praca spoko. Zarobki ok tylko lenie nie potrafią zarobić i wypisują bzdury.

spawacz1

chyba kpicie sobie tam jest masakra 2zl za godzine akord chu-jo-wa atmosfera arbeit macht frei.musisz byc robotem zeby tam robic. ogolnie nie jest tam zle lubisz chu-jo-wa atmosfere zniewage i robienie z ciebie glupa idz do pracy w ENERGOMET sprzedaj dom traf do diabla idz do jurka i zostan zulem

G..orz

Jak ja tam pracowałem był przelicznik 10 euro za godzinę tylko ze na swojej działalności jak miałeś umiejętności co do zlobienia us or to nie czas robić za granicą jeśli jesteś słaby to możesz jeszcze dołożyć do tego interesu bo za poprawki cie obciąża ja tam kasiory naczepalem worowcaizuba

Firma Energomet Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Zastępca Kierownika Oddziału Montażu i Spawania. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
xxx

Zarobki sięgają blisko najniższej krajowej no i na umowie 2 zł brutto/h

G..orz

Pracowałem tam jako spawacz zarobić można podstawa to zl obie nie i US oraz or bez reparatury inaczej płyniesz i kontroler normalny vo ci protokół podpisze ze odebrane wtedy wystawia fakturę

pizdus

ja pod pierd alam wszystkich w brygadzie chu ja robie i zarobie

azymut

ja tam lubie energomet i moja metabo fibre tez

szczawik

jeżeli są częścią większej grupy spółek to akurat dobrze , bo wtedy firma wydaje się być bardziej wiarygodna . Moim zdaniem energomet i tak zadbał dość mocno o swoją dobrą reputacje i myślę , że nawet jakieś pojedyncze negatywy które można znaleźć na forum chociażby nie zmienią tego obrazu. Pozdrawiam

lolek

jak szefem produkcji był pan (usunięte przez administratora)to jeszcze jakoś szło ,znał się na ro bocie ,teraz to bagno i nieudacznicy.

"Godzien jest robotnik zapłaty swojej".....niestety akord i wyśrubowane normy (obliczane na podstawie nie wiadomo czego i z czego) oraz stawka 2 zł na godzinę nie pozwalają na godziwy zarobek

opole

To napisze ktoś w końcu jakie są zarobki? czy tylko typu "za mało"?

wdr

Dla osób zainteresowanych proponuję umówić się z Dyrektorem Produkcji. Stawki dla spawaczy są jawne i zależą od metody jaką się spawa. Należy przedstawić ważne certyfikaty, które były przedłużane co 6 miesięcy (zainteresowani wiedzą o co chodzi). Są dwie formy zatrudniania: umowa o pracę i własna działalność. W drugim przypadku pieniądze są lepsze, ale koszty egzaminów ponosi spawacz. Do akordu można zgłaszać reklamacje. Wiadomo, że nie od razu Rzym zbudowano. Pierwsze miesiące wyrobicie mniej godzin. Jak potraficie spawać to sobie poradzicie. Firma ma wiele zleceń i dobrze rokuje.

Pracujący

Osobiście pracuje tam już długi czas i muszę powiedzieć że jeśli ktoś szuka "kokosów" w wypłacie to napewno nie znajdzie ale w porównaniu-do zarobków/z marketów itp.(nie obrażając nikogo),sa całkiem niezłe.(usunięte przez administratora)

jp

tak jak piszą czasy wyśrubowane a jak ci dadzą gondole i nie będziesz w temacie z 4 osobami to jeszcze cię obciążą he he a kierownik jest chyba lekko zawieszony typowo olewka z jego strony bo obiecuje a nawet narzędzi sie nie da doprosić i te ich szajboratery robiłem tam 3 miesiące niech sobie w d... w sadzą te ich godz niech kierownik sam zacznie spawać i żłobić w tych dziurach to zobaczymy ogólnie to na firmy tak jak ktos napisał trzymają sie z daleka.

r

Master (usunięte przez administratora) to burak ktoremu wydajesie ze cos potrafi I tylko tak mi Sie wydaje

yoyo

Ślusarz 2300 Spawacze majątek zarabiają.Szczególnie prywaciarze.

zenek

umowa zlecenie ,zeby sprawdzić

co racja to racja przychodzą firmy które się chwalą że co to nie spawali a przychodzi co do czego nie umieja żłobić

niedoceniony

rządzący - to banda starych komunistów dorobkiewiczów, bezzębnych śmierdzących pseudofacetów

Zostaw merytoryczną opinię o Energomet Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Energomet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energomet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energomet Sp. z o.o.?

Energomet Sp. z o.o.