ENERGOMET Sp. z o.o.

Opole

Opinie o ENERGOMET Sp. z o.o.

spawacz 2012-02-25 17:29:25
Energomet to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszukują pracowników ,trzeba wyrabiac zakresy ktore nie sa realne do zrealizowania i przy podliczaniu ucinaja godziny.Radze zdala od tej firmy bo juz mieli sprawy sądowe(usunięte przez administratora)
kolo 2012-12-15 20:16:04
zgadza sie oszusci do potegi a dyrektor pajac obiecuje złote góry a co do wypłaty to ucina 80 procent .ZDALA OD NICH BO SMIERDZA (usunięte przez administratora) ZDALEKA.Z tego co wiem to firmy podwykonawcze trzymają sie juz od nich zdaleka poniewaz wszystkich wywalili na pieniądze kazda firma co była to po 2 tygodniach sie zwijała
spawacz 2013-01-17 19:00:37
witam,jakie tam sa zarobki spawaczy?czy warto podjać tam prace jako spawacz?pozdrawiam spawaczy
luj 2013-02-20 17:47:47
To nie do konca prawda tam jest akord tylko troche wysrubowany a pan (usunięte przez administratora) jest fajny
f 2013-02-23 19:28:18
Zarobki sa mocno zroznicowane ale stawka podstawowa to 2 zl brutto akord z rally jest mocno naciagniety lub niemozliwy do wyrobienia nie szanuja czlowieka ogolnie nie polecam
opole 2013-03-01 22:42:33
Umiesz spawać to zarobisz, a po dwa tygodnie to same ciaproki się wymieniają. Narobią kaszany i zdziwieni, że nie zarobili... szkoda gadać.
yoyo 2013-03-02 21:51:42
hahahaha
yo 2013-03-02 21:53:55
najpierw nauczcie sie spawac i ustawiac spawarke zeby tylu odprychow nie bylo
tsa 2013-03-06 22:08:02
W tej firmie jest tak;jeśli jest robota to niemasz sie co martwić o kase bo zarobisz, jesli niema roboty to chodzisz za kierownikiem i sie go prosisz o robote to ten cie olewa bo ma coś innego na głowie.A po drugie tam muśi być zgrana ekipa żeby robota szła i robić sprawiedliwie!!!!! a nie jedni robiom gdzie im wygodnie a ciebie wpierdalają w dziury i dostaja większe pieniądze za walenie w (usunięte przez administratora) a ty jesteś wykończony skakaniem po najgorszych dziurach i jak widzisz 3500zł na czysto po zapłaceniu zus benzyna chotel i wyżywienie to sie nieopłaca.Niepolecam tej firmy bo to jest ona nieodpowiedzalna trzeba sie non stop prosić o wszystko:o robote o godziny na elementy jeśli niema godzin to robisz w ciemno a po skonczonej robocie przychodzi kierownik i ci mówi ze wyrobiłeś się w 60% a ty zapierd,,,eś na całego przez tydzień po 10godz, i do tego poprawki po penetrantach i nietlko są jeszcze us to wszystko robisz za zadarmo!!!!!!
123 antyk 2013-03-17 18:12:29
. Pracuję a jestem żebrakiem, i po co pracuję jak nie mogę się za to utrzymać? taka jest prawda
energo 2013-04-13 14:37:12
majstry to cioty,wieszkość z nich na gównie się zna:))a pieniądze biorą i to nie małe
niedoceniony 2013-04-29 14:24:46
rządzący - to banda starych komunistów dorobkiewiczów, bezzębnych
śmierdzących pseudofacetów
pracownik 2013-05-29 10:17:11
co racja to racja przychodzą firmy które się chwalą że co to nie spawali a przychodzi co do czego nie umieja żłobić
zenek 2013-07-04 06:29:43
umowa zlecenie ,zeby sprawdzić
r 2013-07-04 09:59:48
Master (usunięte przez administratora) to burak ktoremu wydajesie ze cos potrafi I tylko tak mi Sie wydaje
jp 2013-07-18 15:48:16
tak jak piszą czasy wyśrubowane a jak ci dadzą gondole i nie będziesz w temacie z 4 osobami to jeszcze cię obciążą he he a kierownik jest chyba lekko zawieszony typowo olewka z jego strony bo obiecuje a nawet narzędzi sie nie da doprosić i te ich szajboratery robiłem tam 3 miesiące niech sobie w d... w sadzą te ich godz niech kierownik sam zacznie spawać i żłobić w tych dziurach to zobaczymy ogólnie to na firmy tak jak ktos napisał trzymają sie z daleka.
Pracujący 2014-02-12 23:47:31
Osobiście pracuje tam już długi czas i muszę powiedzieć że jeśli ktoś szuka "kokosów" w wypłacie to napewno nie znajdzie ale w porównaniu-do zarobków/z marketów itp.(nie obrażając nikogo),sa całkiem niezłe.(usunięte przez administratora)
wdr 2014-03-25 11:52:48
Dla osób zainteresowanych proponuję umówić się z Dyrektorem Produkcji. Stawki dla spawaczy są jawne i zależą od metody jaką się spawa. Należy przedstawić ważne certyfikaty, które były przedłużane co 6 miesięcy (zainteresowani wiedzą o co chodzi). Są dwie formy zatrudniania: umowa o pracę i własna działalność. W drugim przypadku pieniądze są lepsze, ale koszty egzaminów ponosi spawacz. Do akordu można zgłaszać reklamacje. Wiadomo, że nie od razu Rzym zbudowano. Pierwsze miesiące wyrobicie mniej godzin. Jak potraficie spawać to sobie poradzicie. Firma ma wiele zleceń i dobrze rokuje.
opole 2014-03-26 14:38:55
To napisze ktoś w końcu jakie są zarobki? czy tylko typu "za mało"?
cnc 2014-05-15 07:28:25
Pracuję w tym zakładzie już parę lat i powiem,że za wynagrodzenie da się wyżyć.
W sprawie spawaczy to nie bęďę się wypowiadał.
Na obróbce,jeżeli ktoś się zna to zarobi.
Akord to akord trzeba pracować,a nie liczyć na to,że na pasku 10-tego jakoś będzie.

Faktem jest,że czasy wyśrubowanie,ale reklamacje można składać i są uwzdlędniane.Kadra kierownicza jest słaba niestety,brak organizacji doprowadza do postojów,a co za tym idzie brak zarobków.
Nadgodziny nieopłacalne,stawki na poszczególne operacje/stanowiska są do wglądu w regulaminie,ale krzykacze pewnie o tym nie wiedzą.
lolek 2014-08-30 22:36:18
jak szefem produkcji był pan (usunięte przez administratora)to jeszcze jakoś szło ,znał się na ro bocie ,teraz to bagno i nieudacznicy.
szczawik 2015-01-14 17:11:26
jeżeli są częścią większej grupy spółek to akurat dobrze , bo wtedy firma wydaje się być bardziej wiarygodna . Moim zdaniem energomet i tak zadbał dość mocno o swoją dobrą reputacje i myślę , że nawet jakieś pojedyncze negatywy które można znaleźć na forum chociażby nie zmienią tego obrazu. Pozdrawiam
azymut 2015-03-14 20:20:23
ja tam lubie energomet i moja metabo fibre tez
123 2015-09-10 18:53:45
"Godzien jest robotnik zapłaty swojej".....niestety akord i wyśrubowane normy (obliczane na podstawie nie wiadomo czego i z czego) oraz stawka 2 zł na godzinę nie pozwalają na godziwy zarobek
pizdus 2015-10-13 20:23:23
ja pod pierd alam wszystkich w brygadzie chu ja robie i zarobie
G..orz 2015-10-29 20:27:07
Pracowałem tam jako spawacz zarobić można podstawa to zl obie nie i US oraz or bez reparatury inaczej płyniesz i kontroler normalny vo ci protokół podpisze ze odebrane wtedy wystawia fakturę
xxx 2016-01-08 12:37:39
Zarobki sięgają blisko najniższej krajowej no i na umowie 2 zł brutto/h
G..orz 2016-02-22 22:55:42
Jak ja tam pracowałem był przelicznik 10 euro za godzinę tylko ze na swojej działalności jak miałeś umiejętności co do zlobienia us or to nie czas robić za granicą jeśli jesteś słaby to możesz jeszcze dołożyć do tego interesu bo za poprawki cie obciąża ja tam kasiory naczepalem worowcaizuba
spawacz1 2016-05-09 09:12:26
chyba kpicie sobie tam jest masakra 2zl za godzine akord chu-jo-wa atmosfera arbeit macht frei.musisz byc robotem zeby tam robic. ogolnie nie jest tam zle lubisz chu-jo-wa atmosfere zniewage i robienie z ciebie glupa idz do pracy w ENERGOMET sprzedaj dom traf do diabla idz do jurka i zostan zulem
yoyo 2016-09-13 21:51:41
Racja.Tylko Worobiec spoko.
yoyo 2016-09-13 21:54:30
Ślusarz 2300 Spawacze majątek zarabiają.Szczególnie prywaciarze.
Worker 2016-09-24 13:14:47
Praca spoko. Zarobki ok tylko lenie nie potrafią zarobić i wypisują bzdury.
Zostaw swoją opinię o ENERGOMET Sp. z o.o. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENERGOMET Sp. z o.o.