Opinie o Energomet Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Energomet Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Energomet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energomet Sp. z o.o. w Opole

Damian

Warto tam iść do pracy jako manewrowy?

Straszne. Z dnia na dzień widać jak nowe miotły zarzynają ten zakład. Jeszcze się cieszą z "psełdozysków" jakie przyniosły cięcia godzin pracownikom. Już widać efekt. Praca od rana do nocy (+soboty a i niedzielę) na wypłatę 2.5 tysiące. Plotka głosi, że zakład przygotowują do zamknięcia. Wszyscy czekają na szparagi. Byle do wiosny :)

Praca super pyły nie występują chalasu praktycznie nie ma zakład się rozrasta dodatek nocny płacą karpiowe płacą wczasy pod gruszą płacą zalecam spawanie na działalności gospodarczej stawka dla pracowników fizycznych zatrudnionych w firmie energomet 2 zł brutto na godzinę plus akord nie do końca wiadomo jak liczony i nie na osobę indywidualnie tylko na brygadę (wydział) jeden robi drugi zarabia największy Meksyk nawa 1 polecam wydział pu 2 płacą w miarę równo na całym wydziale atmosfera w porządku oraz możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych, nabycia wiedzy oraz doskonalenia zawodowego od profesjonalnie przygotowanego brygadzisty zalecana wysoka kultura osobista i chęć do pracy

Stach

Jeśli są takie nieprawidłowości to dlaczego nie zgłaszacie odpowiednim osobom? Pisanie na forum to zupełnie nie zmieni sytuacji!!

Stach 2
@Stach

Pisanie na forum faktycznie niczego nie zmieni można się jedynie w eter wyżalić. Na tym zakładzie nie ma komu zgłaszać nieprawidłowości, przecież nie tym co sami je generują nie? Ps. Z tonacji Twojego wpisu wyczuwam, że jesteś jednym z kadry :(

Firma Energomet Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Zastępca Kierownika Oddziału Montażu i Spawania. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
arkel

W firmie nie działa BHP. Na 1 nawie bardzo często kable od spawarek są w wodzie jak i same spawarki i kazali ludziom w takim czymś pracować czasem nawet w trakcie pracy rozlewano wodę z prób czy do tych testów z farbami i zalewała ona wszystko. Nie wiem jak jest teraz, ale pewnie nic się nie zmieniło.

FAJNA 1
@arkel

Bo to bhp wewnętrzny i ma odgórnie zaznaczone, że pracownik jest nie ważny byle by robota była wykonana. Pracownik jest po to żeby go gonić za brak kasku i straszyć mandatami.Tak jakby to miało jakieś znaczenie w tym ogólnym (usunięte przez administratora) Na (usunięte przez administratora) ma nie patrzeć bo nie za to mu płacą . On jest po to żeby wypełnić standardowy kwit "wypadek w miejscu pracy jest z winy pracownika"

zz

diabel sie ochrzcil jest ministrantem i z jureczkiem wala mszalne na sniadaniu

paluch

pytasz jakie zarobki a co chciałbyś robić?

HOGAN

JAKIE ZAROBKI PANOWIE? POZDRO OD HOGANA

Cieply przeemek

Hmm macie tyle odwagi to idzcie i powiedzcie pracownikom że ich oszukujecie ... gdzie są obiecane godziny ????

pracownicy
@Cieply przeemek

jacy pracownicy sa oszukani?

Prawadziwy pracownik
@pracownicy

Z nazwiska wymieniać na publicznym portalu? Zapytaj pracowników którzy się zwolnili dlaczego odeszli. Już na wiosnę jeden z nich chciał iść do prezesa powiedzieć dlaczego się zwalnia, niestety nie wysłuchano go nawet. I nie podpisuj się pracownicy, bo to żałosne. Pracownikom, którzy zostali życzę polepszenia atmosfery na wydziale (czyli zwolnienie kierownika) oraz większych zarobków. PS. w pracy na akord wynagrodzenie należy się za wykonaną pracę i krojenie komuś 700zł za to że złożył wypowiedzenie nie jest moralne.

PROSTO
@pracownicy

ja tam jestem w miarę zadowolony z zarobków. wiadomo ze mogloby byc lepiej ale to jest akord nigdy tu nie policzysz ile zarobisz . A te głupie teksty o kierownikach mógłbyś sobie darować chłopak bo to jest słabe. Jak ci się nie podoba praca to szukasz innej proste

KRZYWO
@PROSTO

Propaganda godna Goebbelsa. Jak nie umiesz liczyć to nie policzysz :) Chłopaki, którzy umieli liczyć się zwolnili. Teksty nie są słabe tylko kierownik. Ktoś kto kłamie w żywe oczy nie zasługuje na żaden szacunek. Idź jutro pochwal się kierownikowi, że go broniłeś na gowork to może dostaniesz czyjąś premię. Mimo że większość z nas poszła do innych firm to nigdy nie zapomnimy przez kogo odeszliśmy.

GIĘTKO
@KRZYWO

sam sobie dajesz lajki widze. Brawo! pewnie byłeś lewym pracownikiem dlatego słabo zarabiasz. bardzo nerwowy jesteś, może na terapię do psychologa się udaj

NA MIĘTKO
@GIĘTKO

Od czego mam być nerwowy? To nie ze mnie się śmieje 3/4 biurowca :) Akurat do pewnego czasu dobrze zarabiałem. Co jeszcze ciekawego napiszesz ? :)

Trochę odwagi

Teraz napisz coś o sobie. Powiedz to wszystko Przemkowi w oczy

Rysiu wąs

Prawda jest taka że gdyby nie tatuś to Przemka w życiu z jego kompetencjami nie zatrudnili by w energo chyba że do sprzątania hmm pracował by pewnie w macdonaldzie i tam robił karierę na frytkownicy...

Rysiu wąs

Młody wąs
@Rysiu wąs

Niestety takie jest życie, zatrudniają półgłówków a potem się dziwią że reklamacje

Ciepły przemuś

Na wydziale jest utalentowany Marcin który ma predyspozycje ,wiedzę do tego żeby ciągnąć ten wydział... swoimi kompetencjami biję na głowę rysia i przemusia razem wziętych... szkoda że się chłopak marnuje przy nich a oni robią jeszcze w dodatku debila z niego zarzucając całą odpowiedzialność na niego i innych zastępców ..... rozpacz hmm jak Marcin sie zwolni to będzie katastrofa dla firmy

Wąs rysiu

Jak to jest możliwe że Rysiek i Przemek są kierownikami jak nie umieją czytać rysunku ??!! Przecież reklamacje napływające na wydział na źle oklejanie uziemienia to jakaś kpina przecież to jest podstawą ich rzemiosła... brak kompetencji poraża .... interesuje się ktoś reklamacjami na tych panów?? Przecież można uniknąć tych wszystkich kompromitujacych reklamacji wymieniając tych panów na osoby co się znają i mają pojęcie o pracy....

Ciepły Przemek

Jak zwolnią w końcu Ryśka i Przemka to wszyscy pracownicy wrócą :) ale do póki oni pracują to ludzie będą odchodzić a nie odwrotnie :) Drogi Przemku i Rysku zejdźcie już ze sceny bo kompromitujecie się na każdym kroku, co za nepotyzm panuje na tym wydziale , nie jest wam wstyd ?

TeamJezior

Co? Jezior zwolniony? Kilka lat za późno. Szkoda,że tego nie doczekałem.Można wracać do Energometu.

Hehe
@TeamJezior

Tania prowokacja ciepły Przemku:) Szkoda że razem z nim zwolniła się większość brygady taki zły był :)

Byli pracownicy
@TeamJezior

Miałeś tyle czasu żeby jakąś błyskotliwą ripostą dowalić to napisałeś taką słabiznę. A my się na fb wymieniamy wiadomościami i wszyscy są zgodni - "słabe". No jeszcze jaki sens - siedzi ktoś codziennie od kilku lat na gowork i śledzi losy firmy, nigdzie nie ma napisane, że Paweł odszedł (a nie został zwolniony -wielka rożnica, bo zwolniony to będziesz ty ze starym) po czym nagle wyskakuje z postem, że może wracać, bo go nie ma. Czekamy na coś lepszego, też mamy nowe historie, tylko nie pisz potem do administratora, że mam horom curke proszę usunąć.

spoko
@TeamJezior

Sam się zwolnił bo zaczeli przyjmować takich jak ty

Kierowca kaszkaja

R. K. największa (usunięte przez administratora) w całym zakładzie, notorycznie oszukuje ludzi. Przez niego trzeba robić wiele poprawek za darmo. Do tego brak mu kompetencji co nieraz pokazał. W trakcie audytów i inspekcji powinni go chować w szafie, aby nie zniszczył reputacji zakładu. Wielką tajemnicą jest jak taki człowiek mógł się tak długo utrzymać na stanowisku. W innej firmie by już dawno nie pracował. Panie Dyrektorze może już czas przestać być litościwym i zatrudnić kogoś kompetentnego? To że miał udar nie znaczy, że trzeba go trzymać do następnego.

Ciepły Przemek

Ciekawe dlaczego są kasowane opinie o Ryszardzie? Prawda w oczy boli?

Przemuś

Brygadziści u Ryszarda poziom wykształcenia= szkoła gimnazjalna dorównują mu poziomem , chyba boi się konkurencji dlatego otacza się takimi ludźmi ...

Radek

Zwolnić Ryśka i jego syna Przemka w końcu będzie spokój w Energo....

Zostaw merytoryczną opinię o Energomet Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Energomet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energomet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energomet Sp. z o.o.?

Energomet Sp. z o.o.