Opinie o Q-Systems Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Q-Systems Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Q-Systems Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Q-Systems Sp. z o.o. w Leszno

Gow

Absolutnie nie polecam tego pracodawcy. Wewnatrz firmh ukladziki z pracownikami. Nierowne wyplaty. Zatrudniajac ludzi oboecuja co miesieczne podniesienie wynagrodzenia i na tym sie konczy. Premii nie ma prawie nigdy i 3000zl za 4zmianowy systwem pracy. Jesli ktos chce byc niewolnikiem pracy i pracowac weekendy i swieta, popoludniowki i nocki praktycznie wszystkie dni w roku za 3000zl to zapraszam wlasnie do tej firmy

Kazik

Rozumiem ale sam napisałeś ze pracowałeś tylko tydzień. Ciężko dobrze poznać firmę w tak krótkim czasie. Na rekrutacji nie było mowy o czterobrygadówce? Zwykle wtedy można lepiej zarobić bo jest jakiś dodatek. Tu był?

Q-SYSTEMS Sp. z. o. o.

Wszystkie przypadki naruszenia dóbr osobistych pracowników lub (usunięte przez administratora) należy zgłaszać pracodawcy, zarządowi lub przełożonemu. Zgłoszenie powinno nastąpić niezwłocznie po zdarzeniu i w taki sposób, aby umożliwiało weryfikację prawdziwości opisanych w nim zdarzeń oraz ewentualne wyciągnięcie konsekwencji prawnych. Pracodawca nie odnotował takich zgłoszeń, w tym zgłoszenia umożliwiającego weryfikację zdarzeń objętych powyższym wpisem.

o kurczę, to rzeczywiście bardzo ciężko u nich się utrzymać skoro pracownicy nawet miesiąca nie są w stanie wytrzymać...a orientujesz się w takim razie jak spora rotacja jest u nich? czyli od razu jesteś rzucany na głęboką wodę, a inni pracownicy nie są skorzy do pomocy?

Były

NiIeliczni pracownicy Ci pomoga...ci normalni albo jacys znajomi znajomych. Ale zwykle nie bo stare wygi twierdza ze lepiej dla nich jak ty nic nie umiesz i dostajesz najgorsza prace... i pilnuja zeby nic nie mowic szefowi.

Były Nowy wpis
@Q-SYSTEMS Sp. z. o. o.

Moj kierownik brygadzista to chyba mój bezpośredni przełozony? zabronił mi udania sie do zarzadu mowiąc ze jak sie poskarżę nie będę miał w firmie zycia. Widac prezesi nie wiedzą co się dzieje u nich na produkcji. Zamiast kasować moją opienie czas sie zainteresować bo szefowie wydaja sie dobrymi ludzmi.

@Były

No co ty? Serio tak powiedział? Czyli wszystkie niedogodności są zamiatane pod dywan i nawet nie można się poskarżyć? Nikt się nie odważył czy byli śmiałkowie i źle skończyli? Ty odszedłeś właśnie przez takie sytuacje?

@Były

A to jakie obowiązki są tutaj najgorsze? I faktycznie zdarza się tak, że nowa osoba dostaje je do wykonania? Jak to wygląda? Poinformuj, jeśli możesz.

posadzki przemysłowe Nowy wpis

Szanowni Państwo, przestrzegam przed współpracą z tą firmą, bardzo nierzetelna i nie wywiązuje się ze zobowiązań, brak jakiegokolwiek kontaktu nie zapłacono za wykonane usługi.

Cześć, powiedzcie mi czy występują rotacje? A jeśli tak to gdzie są oferty? chodzi mi o to, że w ostatnim poście ktoś pisał o ciągłych rekrutacjach a ja na stronie w ostatnich aktualnościach widzę te ofertę dla inżyniera o która już się tu we wpisach zresztą pytali. Czy do nowego roku będą może jeszcze planowane jakieś przyjęcia?

Żeby być na bieżąco jeśli chodzi o poszukiwanie nowych pracowników można patrzeć albo na stronę internetową firmy albo na Facebook'a.

Ewelina

A co z pracownikami na produkcję? Patrzyłam na stronie że dawno nie było takiej rekrutacji, bo ostatnia ma parę dobrych miesięcy. Rozumiem, żeby śledzić komunikaty firmy, ale może coś wiesz z zaplecza? Potrzebuję wcześniej jakiejś informacji, może wtedy da się zwiększyć swoje szanse?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Q-Systems Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 14 marca.

Firma Q-Systems Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Inżynier jakości. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Pracownicy produkcji nie dostają na tym forum odpowiedzi, więc mam niewielkie nadzieje, ale jednak spróbuję. Jestem zainteresowany stanowiskiem inżyniera jakości. Jak w tym przypadku wyglądają godziny pracy? Nie widzę wzmianek o zmianach, więc jest to stała praca w typowo biurowych godzinach? Dlaczego firma oferuje służbowy telefon do prywatnego użytku? Czyżby dla kontaktu w wolnym czasie? Taki benefit w dzisiejszych czasach budzi moje wątpliwości.

Jeśli interesują Cię szczegóły dotyczące oferty pracy - najlepiej zadzwonić do firmy i się dopytać :)

Luiza

Racja, racja, ale wiesz jak to jest. Kto lepiej zna warunki i napisze jak się pracuje, jak nie pracownicy? :P No więc dasz znać, jak tam praca? Warto się tu przyjąć na produkcję? Zarobki OK?:)

Proszę o informacje jakie jest wynagrodzenie na próbnej umowie?

Mali

Na stronie firmy wisi ogłoszenie z maja dla pracowników produkcji, można nadal aplikować, cały czas szukają ludzi? Ktoś pisał o 4 brygadówce, dlatego chciałam zapytać czy za nocki jest jakiś dodatek? Firma oczekuje dyspozycyjności, o co konkretnie chodzi?

Nnnn

Można zasugerować konkretnie na jakim stanowisku są kobiety i jak jest w przybliżeniu wynagrodzenie dla kobiet.

Nnnn

Witam ogólnie pracują tam tylko mężczyźni czy kobiety także .I ile oczywiście może wynosić wynagrodzenie dla kobiet.

Olek
@Nnnn

Piszą o 4 brygadówce ale kobiety normalnie pracują w taki systemie więc tu chyba nie byłoby problemem. Ktoś z firmy zostawił tu komentarz że najlepiej do nich zadzwonić i spytać o aktualne rekrutacje to pewnie wszystko powiedzą. Ty na jakie stanowisko chcesz startować?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Q-Systems Sp. z o.o.?

Gow

Kapral
@Gow

Popieram! Kiedyś u nich pracowałem aż...tydzień! Tyle wytrzymałem! Przed przyjęciem były obiecanki cacanki min.miały być 3 zmiany - zatrudniam się a tu...4 brygadówka na którą się nie pisałem! Ogólnie głośno na hali, przerwy na śniadanie bardzo nie regularne - zależne od humoru maszyn. Na ambitne podejście do pracy i pytanie kiedy zostanę dopuszczony do maszyny aby się nauczyć ustawiać, regulować tą maszynę to dostałem odpowiedź że za jakieś...2-3 lata! Bo taki tam mają cykl który każdy przechodzi. Po takiej odpowiedzi od razu podjąłem decyzję o rzuceniu tej pracy bo czy ja stoję za maszyną czy stałaby małpa i odbierała te rury z maszyny na paletę to nie ma żadnej różnicy. Ogólnie to praca dla ludzi bez ambicji!

Mieczysław
@Kapral

A jak wyglądały relacje z przełożonymi? Co dokładnie się tam działo? Rozumiem że nikomu nie polecasz pracy w tej firmie czy coś się zmieniło?

Xxx
@Gow

Większych bredni nie czytałem jak żyje….

Ksawery
@Xxx

To jest ta premia w końcu, czy jej nie ma? Bo odpowiadasz na wpis, gdzie jednym z argumentów za negatywnym wydźwiękiem opinii był właśnie brak premii. Jeszcze o tę wysokość pensji zapytam. Jest to 3000 naprawdę, czy inna suma?

Kazik

Rejtana

Wysłałem kiedyś cv na email firmy ale zero odzewu,szkoda

@Rejtana

Bardzo mi przykro, staramy się odpowiadać na wszelkie zapytania oraz wiadomości. Jeśli chciałby Pan zapytać o akurat trwające rekrutacje - prosimy o kontakt telefoniczny. Pozdrawiam!

Zuzanna

odnośnie atmosfery w samym zakładzie widzę, że różnie się opowiadają, a wiadomo jak sytuacja wygląda w biurze? pytam, bo asystentki zarządu jakiś czas temu szukali i w sumie ciekawa jestem jak praca w praktyce wygląda. jest wzmianka o premii świątecznej, ile wpada w tym roku?

Jolanta

W poprzednich komentarzach można przeczytać że atmosfera w firmie nie jest za dobra. Czy po nowym roku sytuacja się poprawiła?

@Jolanta

Tak, jak najbardziej! Atmosfera jest bardzo miła.

Mariola
@Jolanta

Atmosfera w tym zakładzie jest coraz gorsza. W chwili obecnej śmiało mogę powiedzieć, że jest ona na minusie. Kierownik chaotyczny i w wielu przypadkach bez wiedzy. Gdy już się odklei od biurka, to gubi się na hali. Brygadziści to jeszcze większe dno. Zastraszają pracowników nawet na gruncie prywatnym. Sprawy zgłaszane, ale u kierownika sprawy giną. Nierówne traktowanie, mobbing i niewiedza. To są główne atrybuty tej firmy. Właściciel też zachłanny, pieniądze obcina pracownikom za wady maszyn i błędy kierownictwa. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

Jolanta
@Mariola

Piszesz, że pracownicy są zastraszani. Ale w jaki sposób? Smsami, telefonami? I Jak to w praktyce wygląda, czym zastraszają ?

Julia
@Mariola

To na przestrzeni kilku miesięcy tyle się zmieniło? Bo najpierw ktoś pisze że jest ok, a potem jakieś negatywy. To jakiś nowy ten kierownik czy czemu aż tak to wszystko się zmieniło?

On

Witam-czy firma Q-system przyjmuje na dzien dzisiejszy pracowników? Jestem zainteresowany praca

Julia
@On

to pewnie zależy od tego jakie stanowisko Cię interesuje? :)

Mam pytanie jak wygląda praca w firmie Q - System. Ile zmian 2-3, czy praca w soboty , niedzielę i święta też? Czy firma daje normalną umowę o pracę czy zlecenie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Q-Systems Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w Q-Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Q-Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Q-Systems Sp. z o.o.?

Q-Systems Sp. z o.o.
  • Usługowa 15