Opinie o Cenatorium Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cenatorium Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cenatorium Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cenatorium Sp. z o.o. w Warszawa

@Kandydat

Po udziale w drugim etapie rekrutacji, mimo zapewnień nikt nie udzielił informacji zwrotnej o wyniku rekrutacji. Dla mnie to brak szacunku do kandydata i poświęconego czasu. Nie polecam!

@Kornela

Drugi etap był jakieś 1,5 tyg. po pierwszym. Należało przygotować się do prezentacji oferty firmy, spotkanie w biurze. Dodatkowo były dwa zadania logiczno-matematyczne.

Adela Nowy wpis

Data Scientist w ofercie ma wpisaną bardzo dużą samodzielność w organizacji swojej pracy i realizacji celów. Może ktoś omówić jak z praktyki to wygląda? poziom odpowiedzialności mnie teraz interesuje oraz ocena współpracy w samym zespole. Piszą że jest mały

Rkk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy nadgodziny w tej firmie są płatne?

Na stronie widnieje informacja o tym, że poszukiwany jest „od zaraz” Data Scientist. Interesują mnie wstępne proponowane zarobki jeśli wymaga się przynajmniej 3 lat doświadczenia a 5 lat byłoby pożądane. Proszę o opis z przykładowego dnia pracy, jaki jest aktualny zespół i współpraca z nim?

xyz Nowy wpis

Zero poszanowania czasu rekrutujących. Ani dziękujemy ani żegnamy. Same mydlenie oczu brakiem korporacyjnego systemu i pracy na luzie, żeby później nie raczyć się odezwać. Omijać szerokim łukiem

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Cenatorium Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. rozwoju biznesu? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Danka

Jak w przypadku stanowiska Specjalista ds. rozwoju biznesu wygląda ta sytuacja z celami sprzedażowymi ? Interesuje mnie po prostu to, na ile te wyznaczone cele są realistyczne i jak często się zwiększają, jakie jest aktualne tempo pracy i oczekiwania? Ogłoszenie mi nie poda takich szczegółów, a nie chcę sama jeszcze dzwonić i pytać.

Kornela
@@Kandydat

Ten drugi etap miał być ostatnim? Sama przymierzam się do wysłania CV, więc jestem ciekawa jak rekrutacja przebiega. Pierwszy etap już osobiście, w siedzibie? Były jakieś zadania rekrutacyjne? I czy długo czeka się na kontakt z ich strony?

@Kornela

Lila

Pytanie o sprzedaż jeszcze jakiś czas temu padło a o biznes? Wiem ze teraz oferta wisi na takim portalu. szukając pracy w Śródmieściu mi wyskoczyła. jest jeszcze tydzień na złożenie papierów, czy ktoś odniesie się do pracy jako spec od rozwoju biznesu? Te widełki od 8,000 do 10,000 zł zainteresowały. Co konkretnie wpływa na ich wysokość? I czy byłaby szansa na opis rozmowy? był ktoś?

Czy ktoś z Was pracował tam w sprzedaży? Jakie warunki, przełożony?

Szukam pracy na Księgowa. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Cenatorium Sp. z o.o.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 6000 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

kandydatka

Bardzo chaotyczny proces rekrutacyjny

Plusy: - zaangażowanie ludzi operacyjnie wykonujących swoje zadania, - lokalizacja biura. Minusy: - firma nie jest właściwie poukładana, - decyzje są ciągle zmieniane, - dużo nadgodzin, - brak dostępności osób decyzyjnych, - zlecenia przyjmowane są na ostatnią chwilę, a potem problem z realizacją, - "jakoś to będzie" - "co się przejmujesz" - "coś wymyślimy"

Pracownik C

W punkt trafiona opinia! Top Management " widmo" przebiegające cicho po korytarzach. Zawsze zamknięty pokój,, brak koherencji z pracownikami niższego szczebla.

Renata

Cześć, wspomniałeś o dużej ilości nadgodzin więc chciałabym podpytać się trochę o ten temat. Dużo to znaczy ile mniej więcej wychodzi ich miesięcznie? I jak pracownik jest z tego rozliczany? Są one ekstra płatne?

@Renata

Nie płacą za nadgodziny. 2-3 nadgodziny dziennie

Patryk

A gdzie jest zlokalizowane biuro?

Firma przeciętna, ani ziębi ani grzeje. Niedawno zmieniłem pracodawcę. Było fajnie ale zaczęli zatrudniać kierowników z przerostem ego, brakiem doświadczenia (wcześniej trenowali siatkówkę czy uczyli konsultantów call center) i uwielbiających własny głos (mogą się przechwalać godzinami co to nie oni). Nie da się wytrzymać z osobami które nie podejmują żadnej odpowiedzialności za swoją pracę, zwalają winę na kogoś żeby przykryc własną niekompetencję. Do tego notorycznie powtarzalne schematy jak jest sukces to kierowniczyna jest, jak jest porażka to chory, jak jest ryzyko to nagle znów chory, jak może zebrać pochwały to jest, jak szykuje się rozmowa z kimś wyżej to napisze maila z domu czyja to wina. Porada do osób zatrudniających. Róbcie lepszy background check i nie dajcie się naciągnąć na puste frazesy.

PracownikB

W pełni zgodzę się z Pracownikiem. Szefowie z przerostem ego, brakiem doświadczenia i nie biorący odpowiedzialności. Jak trzeba podjąć decyzję, coś pilnie zrobić - to chorzy, niedostępni lub na urlopie. Jak jest sukces - to pierwsi do przypinania sobie orderów. Oczywiście są wyjątki - np. M.K., jemu wiedzy nie można odmówić i jest zawsze dostępny.

@PracownikB

Pełna zgoda

Tomasz

Powiedzcie jak przetrwaliście to uderzenie koronawirusa? Warto aplikować?

Norman

Tak sporadycznie zaglądacie na forum, czy jest ku temu jakiś powód?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Cenatorium Sp. z o.o.?

Możesz sprecyzować pytanie, kim dla Ciebie są liderzy z zewnątrz?

Robert

Bardzo dobra firma ale niestety nie każdy radzi sobie w pracy więc chyba tylko narzekać pozostało!

Franciszek

@Pracownik Przykro słyszeć o takiej sytuacji. Niemniej rozumiemy i doceniamy Twoją opinię. Nie zawsze można trafić na miłe kierownictwo. Czy masz jakiś pomysł dla pracodawcy Cenatorium Sp. z o.o. aby poprawiła się sytuacja?

Kazik
@Franciszek

Darmowy dyktafon dla każdego pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Cenatorium Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cenatorium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cenatorium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cenatorium Sp. z o.o.?

Cenatorium Sp. z o.o.
  • Piękna 68