Opinie o Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. w Kielce

Po 3 miesiącach zwalniają pracowników bez powodu. Na białoogonie jest ciśnienie na ilość kursów i chłopaki latają z Jaźwicy na bialoogon po 90 km non stop. Odradzam tą firmę. Do tego zarobki słabe

Honorka

Ale to po 3 miesiącach okresu próbnego nie przedłużają umowy? Czy ma się już normalną uop i dochodzi do zwolnienia? Jakiś okres próbny obowiązuje? Jeśli chodzi o to ciśnienie na ilość kursów, to pracownicy mogą liczyć chociaż na jakąś premię w ramach takiego pośpiechu? Czy niekoniecznie? :/ Jesteś w stanie podać widełki zarobków, skoro uważasz, że są słabe? Mąż szuka pracy, więc tak podpytuję, żeby wiedzieć, co mu powiedzieć...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.?

kandydat Nowy wpis

Czy kierowcy dostają barburke?

Kierowca

Dokładnie. Firma woli dbać o swój PR na Facebooku, wspomagać kluby sportowe. Sportowców itp. Wydawać na to miliony a ludzi którzy pracują na kopalniach czy kierowców mają za nic. Najlepiej umieja podkrecac produkcje bo darmozjadów trzeba za cos utrzymac. I obcinać koszty utrzymania tak zwanych "roboli" ktorzy na co dzien pracuja na to wszystko. Pociotkami obstawiać stanowiska, próżniaków donosicieli trzymać na stołkach. Wodory, Zielona energia- propaganda jak na TVP INFO. Oto cała INDUSTRIA

Honorka Nowy wpis

Kierowca wozidła Nowy wpis

Witam, na jakie wynagrodzenie mniej więcej może liczyć kierowca wozidła i czy trudno się dostać na laskową bądź jaźwicę?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Jak wygląda praca biurowa w tej firmie? Chodzi o projekty , lstatnio pojawiło się kilka ofert pracy dla inżynierów.

Maja
@Ania

O, jestem też zainteresowana. I czy tu inżynier może pracować zdalnie? Czy firma wymaga obecności w biurze? Albo może jest opcja na system, hybrydowy?

Maryśka

Jakie prawa konkretnie są łamane, mówisz tu o umowach? Jakie podają powody jak już ktoś zostaje zwolniony?

Kamil
@Maryśka

Żadnego powodu nie podają. Powodem jest konieczność zrobienia miejsca bo syn, szwagier, sąsiad pracy szuka. Kto ma mocniejsze plecy ten w tej firmie jest nietykalny. I nie musi nic robic tylko strzelać z ucha.

Hela

Jak dokładnie wygląda ten system zmianowy w przypadku pracownika punktu obsługi klienta? Nie wyjaśnili tego w ogłoszeniu, a muszę wiedzieć, bo nie każdy mi odpowiada. I po ile godzin? Niektórzy tu widzę piszą, że jest presja, to ciekawe czy się odbija w postaci nadgodzin.

Audi
@Hela

Pierwsza zmianaOd 6 do 14, Druga Zmiana od14 do 22, Trzecia zmiana od 22 do 6 rano

Czy praca w soboty jest obowiązkowa na patelkach i jak to wygląda w zakaz wakacyjny?

Kamila
@Kandydat

Gdzieś tutaj przed momentem czytałam, że jak się nie przyjdzie w sobotę to wypłata licha ale ja tam nie wiem, bo nie jestem pracownikiem. Ale też bym chciała się dowiedzieć czy jak już się pracuje w soboty to jest większa kasa? Jaka stawka za pracę w sobotę?

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. na stanowisku Project Manager? 23 sierpnia pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Pracownik były

Odradzam tam pracę na białoogonie. Gonitwa za kursami między kierowcami. W każdej chwili zwalniają pracowników. Jak nie przyjdziesz w soboty to wypłatą licha... Bardzo licha.!

@Pracownik były

Co znaczy że w każdej chwili zwalniają pracowników? Nie przedłużają umowy? Czy dają wypowiedzenia? Tak ogólnie to ciężko tutaj dostać się do pracy?

Zapytanie

Witam, chciałem się zapytać czy ktoś orientuje się o pracy na kat C+E jak tam wyglada wszystko lub częściowo nawet?

klient
@Zapytanie

współczuję pracy pod kierowniczką logistyki, nie jedną osobę już wykończyła i niejedna osoba zdrowie straciła.

Szogun
@klient

Masz racie

@Szogun

Jeśli to prawda to kto z jej powodu faktycznie miał coś ze zdrowiem? Co się działo?

A konkrety? Widzę, że ciężko tutaj się trochę doprosić o jakieś szczegóły. Chodzi o stres? Jeśli tak, to co takiego się dzieje, że taka atmosfera, niemiło się odzywa kierowniczka czy coś?

Duzo pracowników przyszło z Nordkalk miedzianka bo tam.(usunięte przez administratora)... Na jazwicy nirmalni ludzie i kasa jest

Kasa, pytanie jaka? Dobrze byłoby wiedzieć, czy można tutaj dobrze zarobić. Zwłaszcza, jakby napisał ktoś, kto ma porównanie po prostu. Jak na te okolice w miarę w porządku stawki?

@Ewa

Kasa.. 3600 na rękę. Są dodatki, przyznawane w taki sposób ze jesteś (usunięte przez administratora) zakładu. Np biorąc chociaz jeden dzień zwolnienia w miesiącu nie należy Ci sie premia frekwencyjna która wynosi 200zl brutto. Wiec jeśli dla kogoś taka stawka przy panującej inflacji to dużo, życzę powodzenia.

Moze ktoś powie jak wygląda praca kierowcy C+E na patelkach które kopalnia posiada(volvo fm)

Ewelina
@Kandydat

Jakie masz ogólnie doświadczenie jako kierowca? Bo jednak to może mieć wpływ na stawki

@Ewelina

8 lat na patelkach

@Kandydat

no to sama jestem ciekawa jak oni nagradzają takie staże. Jesteś już może po rozmowie? jeśli tak to ile zaproponowali?

Kierowca Romka

Atmosfera odrazu się poprawiła w firmie jak ten samozwańczy "buncol"odszedł żeby się tak nazwać trzeba coś w piłce reprezentować najlepiej wróć do tego co było Buhaj ci lepiej pasuje i mogę tylko życzyć wytrwałości z takim buhajem

Paweł J.? to taki brak kierowców ze swidectw szkolnych juz nie wymagają?? przeciez to odpowiedzialna praca ciezarówka 40 tonowa

@Monika

Ale o jakich świadectwach konkretnie mowa?

Kierowca swierk

pawel najpierw idz na naukę jazdy bo u nas lublinkiem miałeś problemy jezdzic i skończ z tym obczernianiem ludzi bo ty donosiłeś na nas do szefa w każdej pracy niewinnych ludzi obczerniasz i udajesz pokrzywdzonego pozdrawiam pawelku popraw sie życzę sukcesów w pracy zawodowej

Agnieszka

Czy to się teraz skończy tak, że każdy będzie go "atakował" w pracy?

Szogun

Jest stare mądre przysłowie po to Bóg stworzył rudego by omijać jego jeszcze tu pracuje ale nie podoba mi się ta nagonka na Pawła

Pawel
@Szogun

Proszę się nie przejmować mną dziękuję niektórym co byli za mną ale nie dałem rady z tymi nagonkami

Kierowca

Dużo ludzi było za tobą Pawle broniliśmy cię ale bezużyteczne niech pani kierownik się cieszy co zrobiła

Kierowca

Nie pozdrawiam spedytora który wyzywał kierowcę i wieszał na nim psy tak panie M powiem wprost masz utalentowanych kierowców co 30 min nie umiał cofnąć hy

Zostaw merytoryczną opinię o Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.
  • Na Ługach 7
    25-803 Kielce
  • NIP: 9542756472 REGON: 361937885 KRS: 0000565585

Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.