Opinie o Rehau Business Services Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rehau Business Services Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rehau Business Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rehau Business Services Sp. z o.o. w Poznań

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Rehau Business Services Sp. z o.o.?

Myślę, że tak - aczkolwiek najpewniej na start na stanowisko "junior". W firmie są osoby, których przyjmowano jako studenci na umowę zlecenie a później oferowano im zatrudnienie na uop własnie na stanowiska junior.

Katarzyna

O, to fajnie, że firma stawia na młodych i daje szansę się rozwijać. Czy ktoś bez wcześniejszego doświadczenia ma jakieś szkolenia, taki okres ochronny, w którym jest traktowany trochę łagodniej? I po jakim czasie z tego juniora można awansować wyżej?

Jajaja

Jak wygląda z pracą zdalną, czy jest możliwa a jeśli tak to w jakim wymiarze?

@Jajaja

Obecnie pracujemy 100% w formie zdanej. Jeśli chcesz, możesz przyjść do biura - trzeba jedynie zrobić rezerwację biurka. I dbać o to by za blisko nie siedzieć z kimś w grupie. Na chwilę obecną, średnio do biura regularnie przychodzi 10-15 osób.

Wiecie, czy Rehau Business Services Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jojo

Tak laptop, telefon tylko na kierowniczych stanowisksch przysluguje

GL accountant

Polecam tę firmę. Bardzo łatwo się tu dostać. Mi osobiście i innym osobom z mojego teamu udało się dostać do gl-a mimo braku doświadczenia. W naszych poprzednich firmach i pewnie w innych nie udałoby się nam dostać bez doświadczenia w gl-u i nie daliby nam takiej szansy. Ale tu stawiają na potencjał i rozwój. I języki też nie są jakoś specjalnie wymagane, bo akurat menadżerka gl słabo zna języki, ale ma wiedzę. Tu się wiedza liczy. Są też szkolenia i przyuczanie. Z tego co wiem, to w AR i AP też szukają i łatwo się dostać jak kogoś akurat szukają. Fajne pakiety socjalne, premie kwartalne, karty świąteczne. Naprawdę polecam

Aloe
@GL accountant

Na jaki poziom udało Ci się dostać bez doświadczenia? Junior czy Mid? Poprzednio pracowałeś w innym dziale księgowym?

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Aloe

Czy możecie napisać mniej więcej widełki na jakie można liczyć na stanowisku PtP accountant (mid), 2 lata doświadczenia?

Mikołaj

Czy pracujecie teraz w 100% zdalnie?

Czy pracownicy Rehau Business Services Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

ChcęByćJakJacaINicNieRobić

Chętnie tak. Tylko form integracji nie ma. Tak jak ktoś wcześniej napisał. Firma oszczędza na pracownikach, a zatrudnia pseudo hr-y.

Robert

Widzę, że prowadzicie aktywną dyskusję o tym pracodawcy, dlatego pozwolę sobie zapytać, czy praca w firmie tej jest w obecnych czasach opłacalna pod względem wysokości oferowanego wynagrodzenia? Szukam informacji w tym zakresie i mam cichą nadzieję, że właśnie dzięki Wam uda mi się to ustalić. Czy jest może w wątku tym osoba, która mogłaby mi to napisać? Bardzo proszę o rzetelne informacje, ponieważ nie chciałbym zostać wprowadzony w błąd. Z góry serdecznie dziękuję.

Rocky
@Robert

A co chciałbyś robić? Junior? Senior? Manager?

Czym Rehau Business Services Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Accountant

Mamy spory pakiet benefitów, świadczeń socjalnych i szkoleń *Medicover i ubezpieczenie finansowane przez firmę *Bony świąteczne w kwietniu i w grudniu *Wczasy pod gruszą w wysokich kwotach *Budżet integracyjny dla teamu *Bony uznaniowe *System kafeteryjny MyBenefit :)

Placek, jacek i pankracek

Nawet w okresie covid jesteśmy zawaleni pracą. Firma szuka oszczędności i nie zatrudnia nowych osób. Zatrudnia za to i trzyma przypadkowego uciekiniera z inkubatora na stanowisku menadżera HR, przełożonego tak samo mało kompetentej pani z HR-ów. I z tego co widzę, to temat rzeka. Była kolejna ankieta, żeby nam się lepiej pracowało, bla bla... I z tego co wiem też od innych, również zainteresowanych - padły pytania czym się zajmuje joter. Niestety nie dostaliśmy odp. Liczę, że ktoś z kadry zarządzającej zwróci uwagę dyr. F., żeby udzielił nam w końcu odpowiedzi.

Aannnnaa

Nie trzeba się długo zastanawiać, by wiedzieć komu najbardziej przeszkadza obecność Jacka i Joanny, i kto ciągle szuka sensacji... degradacja wciąż boli?

Zadowolona
@Placek, jacek i pankracek

Po co ten jad? Jak jesteś niezadowolona/y to znajdź lepszą pracę i nie będziesz się frustrować i nam dasz spokój. Powodzenia i krzyż na drogę.

rydz

Mam pytanie może nietypowe ale interesuje mnie czy pracują u was ludzie w wieku powyżej 40stki? Mam wrażenie, z tego co czytam, że w SSC zatrudniani są tylko młodzi, piękni, wykształceni... :) Nie wiem czy się starać z moimi 40 na karku żeby zaczynać od juniorskich stanowisk....:)

powiadomiony
@rydz

zatrudniaja,ale za duzo nie ma takich osob

Aaabbbccc
@rydz

SSC i podzielona procesowo "ksiegowosc" to bardzo "specyficzne" miejsce pracy, dlatego mało tu osób w wieku powyzej 40. Jeśli szukasz stabilizacji,rozwoju itp - aplikuj raczej do firm, a nie do SSC

goodtimes
@Aaabbbccc

To znaczy ze SSc to nie jest firma. nasza organizacja właśnie taką jest...

Wojtek

To samych młodych zatrudniają ?

Witam, mam pytanie odnośnie płac. Jestem zainteresowana pracą w Rehau ale z poniższych opinii wynika że w firmie bardzo ciężko o podwyżkę. Czy firma stosuje chociaż podwyżkę inflacyjną? Dziękuję za odpowiedź

Odpowiedź

Niestety, ale nie ma żadnych podwyżek inflacyjnych....

@Odpowiedź

Ale są za to normalne podwyżki całkiem często :-)))

Pracownik 2

Jak juz bylo wspomniane wielokrotnie ponizej, dotycza one bardzo niewielkiej czesci pracownikow.

Robert
@Pracownik 2

Jak firma zapatruje się na pracowników bez doświadczenia? Czy tacy kandydaci też są brani pod uwagę i czy mogą liczyć na jakieś szkolenia przygotowujące do pracy? Orientujesz się w sprawach firmy, więc pewnie będziesz wiedział coś na ten temat.

Gorący...

Tu jest miła atmosfera i fajne kobiety,nawet jak jesteś zajęty to jest fajnie i miło...????????????

Jak wyglądają kwestie finansowo-benefitowe w tej firmie? Czy funkcjonuje system mybenefit etc.? Jeśli tak to jakie są kwoty dofinansowań? Czy są też bony dla dzieci? Jak ma się sprawa premii? Dziękuję za odpowiedzi na pytanie.

J&J

No i mamy, 2 kochających dyrektorów. Jeden czynnie, drugi słownie. Nie wiem co na to żona Dżacka, bo jeszcze nie zna tej czy tamtej, a już zwraca się "cześć kochana"? Seriously?!!! Firma zdecydowanie pro rodzinna. Rozmowa przy otwartych drzwiach 2 menadżerów: -J. - Szwagier mojej żony...i tak przez 2 h min. - Blondie - reche hehe...i tak przez cały dzień #wspólnetematynieorobocie J&J u rock!

Rehahahał
@J&J

Ktoś tu nie może pogodzić się z brakiem zainteresowania? A może ma za mało obowiązków i skupia się na takich głupotach... Tak sobie myślę, że rozmowy przy otwartych drzwiach tych dwóch managerów najlepiej słychać jeśli ktoś siedzi blisko toalet... Przypadek? Nie sądzę reche hehe :-p

Alfaromeo

Szczerze to z dala od tej firmy. Odchodzisz i słyszysz od HR że „pożałujesz” decyzji - powiedział ktoś kto pracował w jednej firmie i niewiele się nauczył. Gorąco nie polecam.

mimoza
@Alfaromeo

KLASYK. można by pisać było księgi na temat tej postaci. Zresztą ilość wystąpień słowa "HR" na tej stronie w znaczeniach negatywnych sama o tym świadczy. W skrócie: nie dość, że postać wredna, to jeszcze bez kwalifikacji, zarówno z HR-ów miękkich i twardych. Zarówno jedno i drugie usilnie maskowane pod lukrem niestrawnego chichotu. Najlepiej, jak zresztą wszyscy mogą zobaczyć, wychodzi HR-om odbieranie prywatnych paczek.

@mimoza

Nie trzeba się długo zastanawiać by wiedzieć kto pisze te żałosne komentarze. Jednak nawet po odejściu z firmy trzeba robić gownoburze. Bez Was jest nam dużo lepiej, więc dajcie już sobie spokój i psujcie atmosferę w waszych nowych miejscach pracy ;-) nie pozdrawiam

Odp

Nikt nie chce psuć atmosfery w żadnej pracy, w każdym razie nie celowo. Atmosferę kreują ludzie, a fakt jest taki że poznałam naprawdę wspaniałych ludzie w tej firmie. Dzięki właśnie tym ludziom nauczyłam się bardzo dużo i idę z dużym doświadczeniem do właśnie nowego miejsca pracy gdzie mam „psuć” atmosfere. Jednak prawda jest niestety taka, że ludzie na najwyższych szczeblach powodują, że Ci ludzie którzy są wspaniali powoli są wykańczani. Ktoś kto tutaj określił, że HR powiedział, że pożałuje decyzji uznał, że wypowie się za tą osobę, która była na tej rozmowie. Niestety fakt jest taki, że powiedziano to ale w „ładnych” słowach z uśmiechem na ustach. Jestem obiektyWNA. Firma miała swoje plusy tj. Home office, godziny pracy czy świadczenia dodatkowe oraz zakres obowiazkow ( zależy na jaka spółkę trafi się i jakie osoby) A także kariera ścieżki ale też minusy tj. Brak finansowania zewnetrznego dodatkowych kursów, wynagrodzenie powoli odbiega od rynkowych, nadmiar pracy w stosunku do ilości etatu ( tez zależy od spółki ), tez w minusach będzie awans, ponieważ został przyznany niektórym osobom no cóż ( z czapy). Opinie na tej stronie są bardzo różne i uważam, że ta strona nie powinna być jedynym wyznacznikiem wybierania kariery w danej firmie. Bądźmy uczciwi wobec siebie to ludzie tworzą organizacje, więc bądźmy ludźmi a nie zwierzętami. Co do tego czy bez nas jest wam lepiej to zastanowiłabym się :p

Cis

Z jednym się zgodzę. W „waszej” firmie już się nie ma jak popsuć atmosfery, bo gorsza nie może być. Ta przejmująca cisza, słychać tylko klikanie, nikt ze sobą nie rozmawia. Panie TL wiecznie na fochu, nie potrafią normalnie rozmawiać tylko komunikują się z pracownikami tylko i wyłącznie mailowo.

MrBean
@Cis

Atmosfera nigdy lepsza nie była. A kobiety na fochu są fajne????

Czy w Rehau Business Services Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Odp

Nie, uop

powiadomiony

od jakiegoś czasu daja na 3 miesiące

KD

Nie ma tutaj zadnych opinii o tej firmie, a dostałem oferte do zobowiazań i chcialbym sie czegoś dowiedzieć. Czy jest ktos z pracownikow, kto moglby powiedziec cos wiecej o tym, jak sie tam pracuje?

Bolek
@KD

Jak sie pracuje w PtPm

Elżbieta
@Bolek

Bolek, jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w firmie Rehau Business Services Sp. z o.o. to aktualnie prowadzi ona rekrutację: https://pracodawcy.pracuj.pl/rehau-business-services-sp-z-o-o,165476/oferty-pracy Co wpłynęło na Twoje zainteresowanie pracą w tej firmie? Słyszałeś dobre opinie na jej temat?

Bolek
@KD

Jak sie tam pracuje

Komar
@Elżbieta

Show must go on... fabryka trolli...wszyscy chyba wiedza kto sie tu podszywa.

Znamy się skądinąd
@Komar

Czy to Bartek? ;)

Zbigniew
@Komar

Nie masz zbyt dobrego nastawienia do zatrudnienia. Mógłbyś napisać czy do pracy są przyjmowane osoby bez doświadczenia, a nowo przyjęci pracownicy przechodzą jakieś szkolenia wdrażające?

poinformowany
@Zbigniew

jakies przechodza...ale one sa serwowne przez osoby ,ktore jeszcze sa w tej firmie i nie sa zadowolone, ze przy nawale pracy musze kogos szkolic ...

Zofia
@poinformowany

Ja natomiast chciałabym się dowiedzieć, na jakie wynagrodzenie można liczyć pracując jako księgowa OtC z językiem francuskim. W ogłoszeniu jest jedynie typowa formułka o atrakcyjnym wynagrodzeniu - https://www.pracuj.pl/praca/otc-accountant-with-french-poznan%2Coferta%2C7123292. Ktoś coś słyszał, jak to wygląda?

Romanos1988

Czesc, Czy ktos moze powiedzieć cos na temat pracy w OTC i czy wczesniej juz bylo to stanowisko czy teraz sie tworzy i jak współpraca z zespolem? Duzo nadgodzin?

Dariusz
@Romanos1988

Zdałeś to pytanie w związku z tym, że interesuje Cię praca w firmie Rehau Business Services? Niestety nie jestem pracownikiem, który tam pracuje, dlatego Ci nie pomogę, ale zanim ktoś odpowie na Twoje pytania, to chciałbym wiedzieć, dlaczego akurat u tego pracodawcy rozważasz zatrudnienie? Chętnie poznam Twoje preferencje zawodowe.

@Romanos1988

Drogi Romanos.Jesli masz ochote poobserwowac jak niewiele robiąc i nie grzeszac wiedza i doswiadczeniem mozna piastowac funcje managera to upraz popcorn i wpadaj do OtC-to jest miejsce dla Ciebie.Tylko uwazaj zebys w drzwiach nie zostal staranowany przez czlonkow zespolu,ktorzy wlasnie rzucili wypowiedzenie ;))A tak na powaznie-zespol istnial od poczatku ale niestety caly dzial wali sie w posadach a manager nie widzi zadnej winy w sobie co nie ulatwia sprawy i prowadzi donikac.Skrzydel tu nie rozwiniesz ale mozesz miec pewnosc ze pracy Ci nie zabraknie i nie zasiedzisz sie nad posilkiem w kuchni,bo przelozony bacznie obserwuje kto jak dlugo żuje swoja strawe i w razie przekroczenia 15 minutowej przerwy bohatersko wkracza do akcji! Co tam procesy,wsparcie zespolu,motywowanie i wspolne rozwiazywanie problemow w teamie!te banaly nikna na tle tak odpowiedzialnej roli jaka jest baczne monitorowanie czasu jaki jego stado poswieca na posilek

Obserwator
@Yyyyy

Poziom nakręcenia tego zespołu przekroczył już granice żenady.

Qopico
@Obserwator

Ta żenada powstaje właśnie z niewyobrażalnej niekompetencji manadzera głównie otc i HR. Powinno się ich izolować od zarządzania kimkolwiek. Nic dziwnego, że są takie komentarze, jeżeli toleruje się patologie.

@Obserwator

Czasami zamiast bezrefleksyjnie odszczekiwac moznaby sie zastanowic nad problemem

poinformowany
@Yyyyy

ta niekompetencja to nie tylko wyzej wspomniane osoby, nikt nie wspomnial,ze w ptp jeden zespol sie praktycznie rozpadl, na palcach jednej reki mozna policzyc tam osoby,ktore pracuja dluzej niz rok, wiec o czym to swiadczy ...

Obserwator
@Yyyyy

Właśnie z dużą refleksją napisałem o żenadzie panującej w tym zespole. Codziennie mam "przyjemność" przyglądać się jak pracownicy tego zespołu wzajemnie się obgadują, robią dramy z byle g... i myślą, że są tacy cool w swoim zachowaniu! Nie rozumiem - skoro komuś jest tak źle ze swoim przełożonym, to po co jeszcze pracuje w Rehau? Przecież z takim mniemaniem o sobie można objąć stanowisko managerskie w każdej firmie! Patola...

King Maratonski
@Obserwator

Jaki jest cel twojej wypowiedzi? Smierdzi podszywaniem sie...nie tylko w rehau się o nich mówi. W innych ssc tez są irytująco popularni :-)gra o tron :))))

KrólowaJadwiga
@King Maratonski

Patrząc na to co się tutaj dzieje chyba pora napisać o tym o czym szepta się ostatnio najczęściej. Cały hejt i beznadziejną atmosferę w OTC zawdzięczać można panu w okularach tzw. drama queen który zachowuje się jak nastolatka z pms i prawie już byłej teamleiter drugiego zespołu OTC wyśmiewającej wszystkich i wszystko! Wypadałoby pogodzić się już z tym że nie udało się objąć stanowiska managera. Skandaliczne zachowanie to mało powiedziane............. :-((( Dziwi fakt że inteligentni ludzie grają w ich grę nie patrząc na to że są pionkami w tym bagnie

Wszyscy_zazdroszcza_managerowi
@KrólowaJadwiga

To lepsze niz telenowela .Czyli to nie tak ze manager nie do konca kompetetny tylko padl ofiara intrygi?Drama queen i prawieexteamleiter padnijcie na kolana :P

Ex
@Wszyscy_zazdroszcza_managerowi

Ta firma sie stacza. Staje się fabryką, w której rotacja pracowników jest coraz większa. HR i OTC mgr zależy tylko na stołkach.

Komentator
@KrólowaJadwiga

Cieszę się, że ktoś powiedział głośno w czym tkwi problem! Brawo! Myślę, że każdy z narzekających powinien najpierw przeanalizować swoje wady, o ile je widzi oczywiście, a dopiero potem wylewać wiadra pomyj na innych! Team managera razem z prawie ex team leaderką OTC grubo przeginają i nie da się już tego słuchać! Na szczęście w czwartek i piątek po tym jednym wpisie zrobiło się jakby spokojniej, czyżby zabolało? Pozostały tylko te dziwne spojrzenia podejrzewające wszystkich o wpis :-)))

hubabuba
@Komentator

haha ciekawe skad takie wzmożenie ze strony 2 manadzerow żeby bronic wlasnej skory....? teorie spiskowe? wygodne tylko ze sam mgr otc po mowi ze rozumie krytyke i przyjmuje ja, wiec albo zla sytuacja jest z nim zwiazana albo spisek. musicie sie zastanowic nad taktyka,, a i rozgoryczeni pracownicy moga troche poczekac i zobaczyc czy beda wyniki jakies. i skonczmy juz z tym portalem, bo to do niczego nie prowadzi..

XXX
@Yyyyy

ostatnio pojawiła się oferta na TL OTC, czy to jest związane z rezygnacją poprzedniej osoby? Z tego, co czytam, to atmosfera w tym dziale nie należy do najlepszych. Zastanawiam się, czy w związku z tym warto aplikowac...

@XXX

Tak,poprzedni TL odchodzi.Duzo ludzi juz odeszlo.Widzisz,w wielu firmach dochodzi czasem do nieporozumien,nie jest sztuka ich unikac bo to nierealne a umiec je rozwiazac.Jak mozesz wniesc z przeczytanych pyskowek jest tu z tym problem.Nikt nie jest z gruntu zly .Niektorzy,a mam tu na mysli 2 osoby z managerskim stanowiskiem,maja problem z dopuszczeniem do siebie informacji ,ze moze cos robia nie tak.To ze ten (usunięte przez administratora) wylal sie tutaj to już ostatni etap po tym jak wiele razy zdanie ludzi zostalo splukane w kiblu.Nic dziwnego ze znajduja upust frustracji na stronach internetowych.Na poziomie tzw miekkich umiejetnosci to wszystko tam lezy.I moznaby marginalizowac znaczenie soft skillsów gdybysmy pracowali na taśmie.Ale pracujemy jako zespol.siedzimy cale dnie kolo siebie.Musimy wspolpracowac.A klimat jest jak w szkole -na zasadzie "nauczyciel (tu manager)ma zawsze racje a ty milcz gowniarzu i rob swoja robote"

Xoxoco
@Romanos1988

Jak chcesz pracować w skisłej atmosferze i z niekompetentnymi ludźmi to warto aplikować.

Freehugs1990

Jak już wcześniej kilka osób napisało również uważam, że pani HR jest bardzo nieprofesjonalna. Pracuje w firmie już dobry rok i nie myślałam, że będę opiniować na tej platformie. Jednakże interesuje się osobiście procesami HR poza praca - sytuacja, która miała miejsce kilka dni temu mi się nie podobała. Pani z innej spółki REHAU wysyła maila z informacja dotyczącą szkolenia, na które można było się zapisać. Nie wchodząc w szczegóły, które dotyczą samego zglaszania się itd. Na myśli mam formę pisania przez HR w Rehau business, cytuje. „Przypominam, że wszystkie szkolenia muszą być ustalone z przełożonym i działem HR w naszej organizacji. Dlatego jeżeli ktokolwiek z Was zapisał się na poniższe szkolenie, to proszę o informację do przełożonego oraz do mnie. My (to znaczy kto szanowna Pani HR) musimy zdecydować, czy faktycznie jest taka potrzeba biznesowa.” J - tak serio? Teraz wszyscy musimy się odpisać z tego szkolenia……w naszym teamie bylo duze poruszenie po mailu z HR i komentarze na ten temat nie mialy konca. Najpierw nie ma piniondzy, a teraz jakas jak widac amatorka HR bedzie szukac potrzeb biznesowych ???? pisze amatorka, bo profesjonalny HR takie rzeczy wie i to jest podstawa. Szkolenia to inwestycja i motywacja pracownikow, a nie tylko potrzeby biznesowe. Osoby w HR powinny wykazywać duże zaangażowanie, a ponadto znać podstawowe mechanizmy, które rządzą ludźmi oraz relacjami między nimi. Chcąc stworzyć przyjazny dział HR w firmie, warto też pamiętać, że jest to taka część przedsiębiorstwa, która wspiera swoimi działaniami nie tylko całą organizację, ale także każdą pojedynczą zatrudnianą osobę. Jeśli nie będzie umieć tego robić, wówczas na pewno nie uzyska akceptacji oraz zaufania, a co za tym idzie, nie stanie się przyjazny – a to w tej firmie bardzo jest wyczuwalne. HR nie jest lubianym działem w BSC.

Smutny
@Freehugs1990

Największa potrzebą biznesową jest rozwój pracowników i to każdy manager powinien dobrze wiedzieć! Każdy z pracowników powinien mieć dostępny budżet na jedno szkolenie zewnętrzne w roku np. z rachunkowości, sapa, ms office czy umiejętności miękkich do wyboru. Jest to inwestycja w pracowników, która zwraca się w 100%! Bo kto się nie rozwija, ten się zwija... z firmy!

Leszek
@Smutny

Próbowaliście może rozmawiać z szefostwem firmy Rehau Business Services na temat zagadnień związanych ze szkoleniami? Widzę, że macie zarzuty wobec pracy działu HR, dlatego może warto by było spotkać się wspólnie i omówić problemy, które widzicie? Myślę, że zgrany zespół mógłby sprawić, że praca stałaby się bardziej przyjazna.

Suaid1300
@Leszek

Serio myslisz ze my tak sobie tu narzekamy a nie bylo proby rozmowy? tylko nie bardzo ktos chce tu ludzi sluchac.To boli najbardziej.Przeciez ludzie tez chca sie czuc zwiazani z firma,chca byc zaangazowani, a tu sie tak nas traktuje jakby kazdy z zalozenia przychodzil do biura po tp zeby sie poopierdalac i nie przemeczac.Bardzo przykre jest takie nastawienie i uwierz lub nie-najpierw bylo takie nastawienie do nas a dopiero potem my pracownicy zaczelismy narzekac.

Dariusz
@Suaid1300

Rozumiem, że próby rozmów były podjęte tylko nie przyniosły skutku. Jednak jeśli dużo osób będzie miało podobne zdanie, może pracodawca zdecyduje się na pewne kroki, które dadzą możliwość szkoleń lub premii. Jak Ty postrzegasz zatrudnienie, widzisz także dobre strony pracy w Rehau Business Services?

Zostaw merytoryczną opinię o Rehau Business Services Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Rehau Business Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rehau Business Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rehau Business Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rehau Business Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rehau Business Services Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rehau Business Services Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Poznańska 1A
    62-081 Poznań
  • NIP: 7811924670 REGON: 363903130 KRS: 0000606427

Rehau Business Services Sp. z o.o.