Opinie o PROPOINT SERVICES Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PROPOINT SERVICES Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PROPOINT SERVICES Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROPOINT SERVICES Sp. z o.o. w Gliwice

(usunięte przez administratora), po prawie 3 latach spędzonych w tej firmie mogę powiedzieć jedno, jest to jedno z najgorszych miejsc w których pracowalem, ludzi wyrzuca się z pracy z dnia na dzień (usunięte przez administratora) Polecam omijać tę firmę szerokim lukiem, nie chce się rozpisywać (usunięte przez administratora)ystępuje w tej firmie na każdym kroku i to nie tylko na produkcji.

Dział Komunikacji | PROPOINT

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w naszej firmie. W sprawie szczegółowych informacji proszę kontaktować się pod adresem e-mail: praca@propoint.pl

Dział Marketingu | PROPOINT

Dzień dobry, W dziale produkcji PROPOINT SERVICES występuje minimalna rotacja. Pracownicy, którzy są z nami od początku istnienia firmy nadal z nami pracują. Oczywiście zdarzają się odejścia, ale wynikają one jedynie z czynników czysto prywatnych (inne warunki płacowe, bliższy dojazd do pracy itd.). Zespół produkcyjny PPS to zgrana ekipa profesjonalistów i przede wszystkim koleżanek i kolegów - zawsze działających razem.  Jednakże, jeżeli do w/w sytuacji doszło, prosimy o przesłanie maila na adres praca@propoint.pl wraz z opisem sytuacji i datami. Państwa opinia i komunikacja jest dla nas niezwykle ważna w kontekście poprawy warunków pracy i atmosfery w każdej komórce firmy.  Z wyrazami szacunku, Dział Marketingu PROPOINT S.A. i PROPOINT SERVICES Sp. z o.o.

Dział Komunikacji | PROPOINT Nowy wpis

Maryśka Nowy wpis

Cześć. Monter mechanik ile może teraz tak mniej więcej zarobić? na stronie jest wystawiona oferta na dział maszyn, myślę, że chłopak wstępnie by się zainteresował. prócz zarobków można prosić o ocenę warunków?

dzień dobry. :) na stronie zauważyłam, że jest dostępna oferta dla młodszej księgowej wraz z podkreśleniem, że doświadczenie byłoby mile widziane na tym stanowisku. zastanawiam się czy jeśli ktoś już ma z ponad rok stażu za sobą to mógłby liczyć na wyższą podstawę?

Dział Komunikacji | PROPOINT Nowy wpis

Czy PROPOINT SERVICES Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Dzień dobry, W naszej firmie dajemy możliwość realizacji staży i praktyk. Obecnie pracują u nas stażyści w ramach programu letnich praktyk. Natomiast specjalizacja i liczba miejsc zależne są od aktualnych projektów, dlatego też prosimy o kontakt z Działem HR praca@propoint.pl Zapraszamy również na Targi Pracy, które odbywają się 20 października na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania osobiście. Z pozdrowieniami, dział marketingu PROPOINT S.A. i PROPOINT SERVICES Sp. z o.o.

Beti
@Michał

To kiedy ten program się będzie kończył skoro praktyki są letnie? I co w zasadzie dalej z takimi osobami? Na ile mają szansę by móc zostać w firmie na dłużej? Stawia się takie propozycje? Warunki finansowe mogą być lepsze niż u nowego kandydata?

Dział marketingu i PR
@Beti

@Beti W sprawie informacji dotyczących praktyk oraz staży prosimy o bezpośredni kontakt z działem HR na adres: praca@propoint.pl

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PROPOINT SERVICES Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Ile jest zmian w Propoint Services Sp. z o.o.?

Łukasz | Propoint Services

Obecnie produkcja Propoint Services Sp. z o.o. pracuje na jedną zmianę.

@Łukasz | Propoint Services

Kiedykolwiek było inaczej czy od zawsze ten tryb pracy był praktykowany? Jest perspektywa na zmiany w tym zakresie? jak to w ujęciu godzinowym się to przedstawia i o jakich porach pracownicy mają wyznaczone aktualnie przerwy?

Mike

Jestem zadowolony z pracy.

Powiem krótko : nie polecam - wynagrodzenie w złotowkach, bardzo niskie, nadgodziny plus praca w soboty opłacana tak samo jak w normalnej stawce (czyli firma robi ciebie w jajo, na każdym kroku ). Na projektach mobbing - liderzy po znajomościach przy stoliku alkoholowym. Układy, układy, ściema na każdym kroku.. Napisałbym więcej ale szkoda mi czasu.. Ogólnie duża rotacja. NIE POLECAM

Bożena

A poświęcisz tylko odrobinkę swojego czasu, żeby napisać o jaką konkretnie wysokość tego wynagrodzenia chodzi i o jakich ściemach niby tu mowa? :(

@Bożena

gentelmeni nie rozmawiają o stawkach, ale szczerze to bardzo słabe i do tego złotowe.

@były pracownik

Na szczęście kobietą jestem ale rozumiem i przepraszam w takim razie. ;) Ten alkohol to w trakcie pracy tutaj występuje tak właściwe? I chciałam jeszcze dopytać o formę umowy, bo jeśli jest to uop to te soboty tak jakby można zgłosić?

Karol

No tak najlepiej powiedzieć że jest źle i nie poprzeć tego żadnymi argumentami. Ja pracuje tu od dwóch lat i napewno nie zmienił bym na inną firmę wysyłająca ludzi za granicę. Jednoosobowe pokoje, płatne przerwy(co w niemczech jest niespotykane), kwarantanna płatna jak za projektowe i wiele innych. Zachęcam do zadawania pytań chętnie odpowiem. Rozmawiałem z pracownikami innych firm które odłączyły się od projektu i tam atmosfera wcale nie jest za wesoła.

liczykrupa
@Karol

Karolku dobrze, że nie potrafisz liczyć, takich pracowników najlepiej robi się w konia, policzmy jeszcze raz przerwa płatna powiedzmy 2 zł, godzina pracy w porównaniu z uczciwą stawką -5zł, razem -3zł .

International
@Karol

Karol chyba nie pracowałeś nigdzie indziej niż w PPS, napisz czy za soboty i niedziele Ci płacą? czy za nadgodziny Ci płacą? czy za święta w Polsce w ktore pracujesz na projekcie Ci płacą? Chwalisz firmę że płaci za 30 min. przerwy i nic więcej. Firma szuka każdego sposobu przez swoich pseudo prawników żeby obejść przepisy na swoją korzyść. Przyszli elektrycy myślący o podjęciu pracy dobrze się zastanówcie bo jeśli już się zdecydujecie na pracę I traficie na tego skur....na Słowaka na budowie to będziecie żałować tej decyzji po pierwszym dniu pracy.

P
@Karol

Czy dalej pracujesz w PPS jak tak to jakie są warunki finansowe na okresie próbnym i po przejściu już z okresu próbnego i czy firma oferuje jeszcze jakieś benefity?

@P

A przeglądałeś może niedawne opinie? Bo z tego co czytałam podobno mało płacą. :/ Chociaż może to od stanowiska zależy? Jakie Cię interesuje?

Znalazłem ich ofertę pracy w internecie stanowisko elektryk po przeczytaniu bardzo negatywny opinii nawet nie próbuję się z nimi kontaktować. Dobrze że są takie portale

@Kandydat

Ano dobrze. Aż ciekawe ile osób tam w ogóle pracuje.

Adaś

Kierownik dz. elektrycznego (usunięte przez administratora) , kompletny wyzysk , słowacy jako kierownicy , najepiej żebyś (usunięte przez administratora) po 12 h przez cały miesiąc, praca w niedzielę , możliwości rozwoju finansowego nie istnieją , ogółem (usunięte przez administratora) , dobre dla swiezakow na 3 msc zeny doświadczenie nabrać

Remik

Spokój na forum to sygnał, że dobrze się pracuje? Może podpowie ktoś czy firma jest zainteresowana pozyskaniem nowych ludzi do pracy?

Wuja dobra rada
@Remik

Nie idź tam, oni ciągle kłamią

Electrican
@Wuja dobra rada

To prawda, kłamią na każdym kroku.

Jan
@Electrican

Dlaczego kłamią? Oczywiście masz prawo mieć takie zdanie na podstawie jakichś sytuacji bądź doświadczeń, których tam doznałeś ale może sprecyzujesz dokładnie o co chodziło Ci w tym powyższym wpisie? Bo nie bardzo szczerze rozumiem jak mam go rozumieć? Wyjaśnisz mi to? Z góry serdeczne dzięki.

czarny

Kto chętny niech idzie za mną, services jest u mnie lepszy

olle
@czarny

zgadzam się

Julian

Brak możliwości rozwoju finansowego, czyli co nie ma szans na podwyżkę?

Łapanka
@Julian

To proste teraz jest numer na studenta, kończysz studia to nue masz pojęcia o zarobkach więc możesz robić za drobne, podwyżka nie jest przewidziana, bo na twoje miejsce znajdziec się następny studenciak i tak się to kręci.

Proszę, żebyś jednak nieco poważniej podszedł do sprawy. Są tu przecież osoby, które szukają merytorycznych informacji o firmie Propoint Services, więc wypadałoby im pomóc. Wiem, iż firma ta oferuje kompleksową realizację instalacji elektrycznych dla projektów. Powiedz mi, czy od swoich pracowników wymagają tam wykształcenia wyższego?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Propoint Services Sp. z o.o.?

krótka piłka

nie

Czekamy na newsy od użytkowników. Ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat przedsiębiorstwa Propoint Services Sp. z o.o. w mieście Gliwice, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

wbijaj jest super

(usunięte przez administratora) ludzie super prca bardzo ciekawa brak możliwości rozwoju finansowego. (usunięte przez administratora)

Pigmej

Oj tam nie znasz sie, zbyszek sie rozwinal finansowo i tyle osob wystarczy.

@Pigmej

Powiało nomenklaturą ZSRR te czasy dawno mineły

Zostaw merytoryczną opinię o PROPOINT SERVICES Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w PROPOINT SERVICES Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PROPOINT SERVICES Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROPOINT SERVICES Sp. z o.o.?

PROPOINT SERVICES Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Bojkowska 37R
    44-100 Gliwice

PROPOINT SERVICES Sp. z o.o.