Opinie o EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Kazio

Opinie same od klientów. Nie wypowiedział się tu żaden pracownik. To znaczy że firmę prowadzi i obsługuje tylko jedna osoba? Ktoś wie czy nie potrzeba kogoś do sprzedaży szczególnie internetowej albo telefonicznej obsługi klienta? Chętnie się czegoś dowiem.

Danuta Mróz

Ja również zamówiłam buty męskie . okazało się .że są za małe.Zrobiłam zwrot zgodnie z zasadami ...paczka wróciła do mnie ... ponieważ adres na formularzu zwrotu był nie zgodny ...dzwonię do nich ale nikt nie odbiera telefonu ..to są (usunięte przez administratora) ...nigdy więcej nie zrobię u nich zakupów....tak zgadzam się ....zróbmy zgromadzenie i zdemaskuje tych oszustów....Jestem za tym by ponieśli karę. Danuta Mróz.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Euromart S.A.?

Milka

Zamówiłem 2 pary butów i dostałem 1. Nie odierają telefonów. Nie polecam!!!!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Euromart S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Robert

Witam buty które przyszły okazały się za duże zrobiłem zwrot zgodnie z pobranym wnioskiem. Zwrot powinien nastąpić max 30dni obecnie mija 3 miesiąc a o zwrocie pieniędzy ani widu ani słychu o próbie kontaktu telefonicznego już nie wspominam. Proponuję złożyć zbiorowe zawiadomienie gdyż zwyczajnie czuje się (usunięte przez administratora) przez ową firmę.

Kinga
@Robert

Mąż zakupił buty w marcu, rozmiarówka nie zgodna ze stanem faktycznym, zwróciłam buty po kilku dniach jest maj a butów jak nie było tak nie ma, próba kontaktu przez e-mail katastrofa, co tydzień pytam się o buty i dostaje cały czas tę samą odpowiedź ,,zwrot jeszcze nie dotarł,, nie polecam!!!

Dostałem buty które były za małe pomimo, że numeracja na podeszwie była zgodna z zamówieniem. Dokonałem zwrotu prosząc o wymianę . 24 kwietnia minął miesiąc, ani butów ani pieniędzy. Próby kontaktu telefonicznego... numer po prostu odrzuca połączenie. Zamiast zamawiać w tym (usunięte przez administratora) dajcie kasę na biednych, będziecie mieli choć satysfakcję moralną, a tak będziecie mieli moralnego kaca, że jesteście (usunięte przez administratora).

Daniel

Najgorsze buty jakie miałem. Buty trekingowe rozkleiły się po dwóch dniach chodzenia w górach, podeszwa cienka guma że każdy kamyk czujesz. Nawet nie próbuję reklamować. Nawet za darmo nie chcę.

Emilia

Pełno osób narzeka na komunikację na linii klient sprzedawca, zwroty są opóźnione itp. O co chodzi? Chaos w firmie czy może brakuje im pracowników? Wiecie coś na temat przyjęć? Są jakieś wakaty? Chętnie dowiem się czegoś na temat pracy i warunków od (byłych) pracowników. Czy ktoś mógłby dać znać co i jak? :-)

Kris

Kupiłem buty. W rzeczywistości wyglądały gorzej niż na zdjęciu. Postanowiłem je zwrócić i postępowałem według instrukcji. Czekam juz prawie 3 miesiące na zwrot kosztów. Na stronie mają napisane, że w ciągu miesiąca zwracają. Po 1,5 miesiąca od nadania paczki otrzymałem info, że przesyłki ida do innego państwa i proces trwa "bardzo dlugo". Skontaktowałem się 22.03.23r. Okazało się, że przesyłka nie została jeszcze przesłana gdzieś tam. Też zaczynam watpic w zwrot pieniędzy.

Rozczarowana

Ja również czekam już 2 miesiące na zwrot i zastanawiam się czy ktokolwiek taki zwrot otrzymał

Joanna

Ja niestety też kupiłam buty synowi w grudniu, okazaly sie za duże więc odesłałam. Do dziś nie dostałam zwrotu pieniędzy. To są zwykli (usunięte przez administratora) Buty też miały jakąś wade przy z przodu, jakby nie doszyte...Jestem w plecy 250 zl..zgłaszam dalej na policję chciaz, może jak będzie dużo tych zgłoszeń to się nimi zainteresują wreszcie.

Buty przyszły uszkodzone / z wadą. Czekam 2,5 miesiąca na zwrot pieniędzy z reklamacji i cisza. Brak kontaktu, telefon w ogóle nie odpowiada. Czasami odpiszą emaila typu: "firma każe czekac" . To jest kontakt do mnie: (usunięte przez administratora) , może razem uda nam się zgłosić tę firmę do odpowiednich organów

On
@Michał

Mam podobny problem, czekam na zwrot pieniędzy już od ponad 3 miesięcy, jeżeli można to proszę zgłosić sprawę na policję, ja już tak robię. Może w końcu zaczną oddawać pieniądze

S

Porażka. Nie kupujcie butów w tej firmie. Kiedy okazało się ze są nie dobre i odeślecie je nie spodziewajcie się zwrotu pieniędzy. Ja czekam 3 miesiąc. Piszę co chwilę. Pani odpisuje ze nic nie może zrobić. Że mam czekać. No co? Nie sądzę że otrzymam zwrot. 250 zł wyrzucone w błoto. Nieuczciwy sprzedawca. Nie polecam.

S

Odesłałam buty. 2.5 miesiąca zwrotu pieniędzy brak

Agata

Buty zamówiłam dla syna końcem listopada, dostałam początkiem grudnia. Niestety buty to "chińskie badziewie", więc odesłałam. Jest 10 stycznia i nadal nie otrzymałam pieniędzy! Piszę do nich z numerem zwrotu, paczki itp., że widzę, że dotarła 9 grudnia, a oni mi piszą, że jeszcze paczki nie dostali!!! (usunięte przez administratora) NIE KUPUJCIE U NICH!!! Zgłaszam sprawę do prawnika.

Aw76

Również chętnie się dołączam. I nie chodzi już o koszt wydanych pieniędzy ale o zasady!! Także gotowy jestem do działania. Ta firma jest niepoważna, uważam że w ten sposób jest mnóstwo już (usunięte przez administratora)

Dzień dobry . Buty przyszly uszkodzone , rozdarte na szwach ! Zwrot wysłany 19 grudnia . Do dziś nie mogę się doprosić o zwrot pieniędzy, ciągle zbywanie " przelew już wyjdzie itp. " Kiedy odzyskam pieniądze. Mamy już marzec . Żenada firma i obsługa klienta .

Aska

Mam dokładnie tą samą sytacje. Oddam sprawe na policje o kradzież.

Aga

Widzę że nie będę orginalna ale firma to (usunięte przez administratora) Buty zakupione i odesłane już z końcem roku ( nie wspomnę że od zamówienia szły dobrze ponad miesiąc) Pieniędzy za zwrot niestety nie mogę się doprosić. Telefonów nikt nie odbiera a maile z wymówka że ksiegowa nie odbiera telefonu są bardzo żałosne. Jeśli ktoś z państwa wie jak odzyskać pieniądze lub szykuje pozew przeciwko tej firmie to proszę o kontakt

Artg

Oszukańcza firma chciałem wymienić buty na większy rozmiar odesłałem, ale nic nie dostałem, ani pieniędzy ani butów.

klient

firmy nie polecam buty to totalny chlam rozmiar inny i kolor tez nie zgadzal sie z zamowieniem

@klient

Kupiłam buty, które po 4 dniach rozkleiły sie; góra odkleiła sie od spodu.

Gringo
@klient

Wzruszające, ale co to ma wspólnego z opiniami na temat pracy w tej firmie. To jest GoWork.

@bozena2222

Z reklamacją są problemy - dostałam formularz, w którym były 2 możliwośco reklamacji zwrot pieniezy albo wymiana, wybrałam wymianę ale dostałam odpowiedż, że niestety - może być tylko wymiana. Odradzam zakup w tym sklepie. Jeżeli okaże sie, że wymienione znowu sie rozlecą będę zmuszona zainteresować kogoś tym sklepem bo nawet wytyczne UE dają większe możliwości gwarancji .

@Gringo

Przepraszam pomyliłam - wybrałam zwrot pieniędzy.

Eooo

Zostałem (usunięte przez administratora) przez tą 'firme' wszystkie osoby które również zostały oszukane - możemy zgłosić ta firmę. Proszę o maila marle90@interia.pl Non stop wiadomości, że jutro itp. Jak się zbierzemy to coś zdziałamy!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

EUROMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 123A
    02-017 Warszawa