Opinie o Home Emperor Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Home Emperor Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Home Emperor Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Emperor Sp. z o.o. w Poznań

ona Nowy wpis

Nie polecam straciłam tylko czas

Aga Nowy wpis
@ona

Dlaczego? Co było nie tak ?

Monia Nowy wpis
@ona

Dlaczego?

Rekrutacja wydawała mi się podejrzana,bez rozmowy kwalifikacyjnej i wszystko online ale sprawdziłem firmę i okazało się, że wszystko jest ok. Sprawdziłem stronę i nie było żadnych ofert z mojego miasta ale po rozmowie z osobą od rekrutacji dowiedziałem się, że biuro rozszerza obszar swojej działalności na całą Polskę. Wolałem wszystko sprawdzić dwa razy, ponieważ warunki finansowe były lepsze od innych biur, w których brałem udział w rekrutacji. Lekko sceptycznie rozpocząłem szkolenie i tutaj znowu byłem w szoku, ponieważ całe szkolenie odbywa się online na platformie edukacyjnej co było dla mnie niezwykle wygodne. Samo szkolenie jest wymagające, obszerne i trzeba spędzić sporo czasu, żeby je ukończyć i jeżeli myślisz, że da się oszukać na tym etapie to jesteś w błędzie. Na początku pracy obawiałem się, że nie dam rady działać samodzielnie jako pośrednik tym bardziej, że nie mam doświadczenia w sprzedaży ale dzięki codziennym webinarom z dnia na dzień idzie mi coraz lepiej. Ogólnie czuje, że w końcu znalazłem pracę, w której jestem wolny i nie mam przełożonego, który mówi mi jak mam robić nawet najprostsze rzeczy.

@Nowy

Gdzie sprawdziłeś firmę? chętnie też bym to zrobiła. rozsądne podejście....

@Monika

Sprawdziłem stronę www, Krajowy rejestr sądowy (KRS), siedzibę firmy, zadzwoniłem do biura oraz do jednego pośrednika. Ważne, że firma ma normalny kapitał zakładowy a nie 5.000 zł. Na samym końcu byłem na webinarze rekrutacyjnym, żeby zobaczyć kto zajmuje się rekrutacją. Sprawdziłem wszystko co można sprawdzić i pracuje :)

Paulina Nowy wpis
@Nowy

Czy można się z Panem jakoś skontaktować i porozmawiać na temat pracy w tym biurze?

Ok, czyli zaużmy, że jestem pośrednikiem. Jak wyglada proces (mniej więcej) pozyskania Klienta od początku do końca. Jakoś średnio mnie przekonuje finalizacja procesu kupna (jako docelowego Klienta) nieruchomości, kiedy to firma nie ma jakiegoś oddziału w danym mieście, gdzie można usiąść i pogadać ?

@Kandydat

Proces pozyskania klienta jest dokładnie opisany w szkoleniu. Proszę sobie wyobrazić, że chce Pan sprzedać nieruchomość i ma Pan do wyboru spotkanie w nieruchomości, w której przechowuje Pan dokumenty i może Pan pokazać nieruchomość pośrednikowi czy lepiej jest spotkać się w biurze, zabrać ze sobą wszystkie dokumenty a nieruchomość opisywać słownie? Proszę sobie wyobrazić, że chce Pan kupić mieszkanie i może Pan obejrzeć nieruchomość na żywo, zadać wszystkie pytania w samym mieszkaniu pośrednikowi oraz właścicielowi czy też woli Pan spotkać się w biurze i obejrzeć z pośrednikiem zdjęcia nieruchomości? Rynek nieruchomości zmienił się w dobie pandemii, dlatego zarówno sprzedający jak i kupujący wolą spotkać się w nieruchomości, która jest przedmiotem sprzedaży. Jeżeli chodzi o umowę sprzedaży nieruchomości to odbywa się ona u notariusza a nie w biurze nieruchomości.

Abc

(usunięte przez administratora) szukają młodych ludzi z dużym zapałem, żeby na nich zarabiać nie dając nic od siebie. Zapomnijcie o tej firmie albo jakichkolwiek opłatach za szkolenie. Lepiej zapłacić tysiąc złoty i zrobic sobie licencje pośrednika, coś co naprawdę cokolwiek znaczy. (usunięte przez administratora)młodych ludzi, mydlą oczy i są nastawieni na ciągły zarobek. Coś musi być nie tak z tą firmą skoro od około 2 lat mają ciągłą rekrutacje. Ludzie od nich cały czas odchodzą. Szkoda marnować swojego czasu. Mam nadzieje, ze tej opinii nie usuną :)

@Abc

ABC - Szukamy ludzi młodych z zapałem i owszem nie pobieramy żadnej opłaty za szkolenie początkowe oraz wdrożenie pracownika (wiele innych biur pobiera opłatę za szkolenie początkowe). Licencja pośrednika nie jest wymagana do pracy w biurze nieruchomości ale zalecamy zrobienie licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami(to z pewnością nie zaszkodzi nikomu). W związku z rozwojem firmy prowadzimy rekrutację to prawda :)

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Biuro na pierwszy rzut oka wygląda dobrze, lecz dopiero podczas pracy dowiadujemy jacy są(usunięte przez administratora)(Przełożeni). (usunięte przez administratora)Pracownik zostaje wysłany od razu na szeroką wodę (sam jest sobie: prawnikiem, fotografem i profesjonalistą w tym zawodzie). W tej firmie możesz otrzymać tylko minimum wsparcia i wiedzy na temat tego zawodu. Szczerze nie polecam!

Dziękujemy za Twoją opinię. Przed rozpoczęciem współpracy informujemy kandydatów, że praca pośrednika nie jest łatwa a zakres obowiązków jest szeroki co jest szeroko opisane w szkoleniu początkowym. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest wsparcie na początku pracy pośrednika dlatego poza szkoleniem początkowym mamy proces wdrożeniowy dla nowych pracowników. Każda osoba, która u nas pracuje ma możliwość korzystania z 2 godzin tematycznych webinarów, na których skupiamy się na wyzwaniach bieżących oraz wsparciu prawnym.

Ona

Piszecie przede wszystkim o szkoleniu , a napiszcie coś o pracy jak wygląda czy odbywa się również zdał IE jak szkolenie czy pracujemy z Biura? Jaki to pływ ma Pandemią na sprzedaż nieruchomości ?

Dagmara

Czy w firmie jest dużo osób pochodzących z Ukrainy ?

@Dagmara

Obecnie pracują u nas dwie osoby posługujące się językiem rosyjskim. Nigdy nie kierujemy się pochodzeniem kandydata tylko umiejętnościami oraz ich nastawieniem. Także chętnie zatrudnimy zdolnych, dobrze posługujących się językiem polskim i ambitnych bez względu na kraj pochodzenia.

Czy pracownicy w Home Emperor Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Pośrednicy dogadują się miedzy sobą i współpracują przy sprzedaży nieruchomości. Nic nam nie wiadomo o konfliktach w firmie. Oczywistym jest, że pracując razem niektóre osoby nawiązały ze sobą bliższe relacje a inne utrzymują tylko kontakt oficjalny.

Czy pracownicy Home Emperor Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Uśmiany

Ale się uśmiałem

Jest to zależne tylko i wyłącznie od pośredników, dlatego jako firma nie ingerujemy w życie "po pracy".

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Home Emperor Sp. z o.o.?

Cała rekrutacja dostosowana jest do obecnie panującej sytuacji dlatego cały proces odbywa się zdalnie. 1. Pierwszym etapem jest zapoznanie się z treścią strony rekrutacyjnej www.rekrutacjahe.com 2. Rozpocznij darmowe szkolenie na stronie www.projekt-agent.elms.pl 3. Po ukończeniu szkolenia wysyłamy do Ciebie "pakiet powitalny" z m.in. umową współpracy oraz kartą sim, dostajesz dostęp do wszystkich niezbędnych do pracy narzędzi. 4. W oczekiwaniu na kuriera rozpoczynasz drugą część szkolenia - wdrożenie do pracy pośrednika. 5. Rozpoczynasz pracę jako pośrednik w obrocie nieruchomościami.

Mateusz

Pracowałem w tej firmie przez kilka miesięcy i z perspektywy czasu uważam, że nie byłem wtedy gotowy podjąć pracy w której moje zarobki uzależnione są od wyników a nie od liczby godzin. W pracy jest przyjemna atmosfera i młody zespół. Można się bardzo dużo nauczyć, polecam to miejsce dla osób, którzy chcą się rozwijać i być wynagradzani za wynik a nie za pracę.

@Mateusz

Dziękujemy za Twoją opinię. Każda praca ma swoje plusy i minusy i zgadzam się, że osoby ambitne są idealnymi kandydatami na pośrednika.

Czy firma Home Emperor Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Home Emperor

Szkolenie początkowe jest bezpłatne, podobnie jak cykl szkoleń wprowadzających do pracy pośrednika. Minimum raz na kwartał organizujemy też szkolenia zewnętrzne, np. ostatnio było to szkolenie z fotografii wnętrz, w najbliższym czasie planujemy szkolenie z negocjacji, które poprowadzi Wojtek Woźniczka.

Blondynka

Pracuję i nie narzekam. Jeśli ktoś nie ma predyspozycji, praca nie jest dla niego. Chcesz zarabiać dużo to ucz się od lepszych i ciężko pracuj na swój sukces.

Jaka jest kultura pracy w Home Emperor Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Home Emperor

Smart casual - dres jest niedopuszczalny, ale garnituru też nie trzeba nosić :)

Joanna

Pracuję w tej firmie kilka kwartałów. Ustalenia z rozmowy rekrutacyjnej znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Uważam, że jest to odpowiedni adres dla osób lubiących pracować, mających silną wolę i duże samozaparcie. Wolne zawody - a do takich należy również pośrednictwo w nieruchomościach - wymagają samodzielności i dojrzałości zawodowej. Chętnie odpowiedziałabym na poprzednie opinie, ale nie mam zwyczaju rozmawiać z ludźmi, którym łatwiej jest wyrazić coś negatywnego, a trudniej się podpisać.

dariusz

Solidny pracodawca

Zostaw merytoryczną opinię o Home Emperor Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Home Emperor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Home Emperor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Home Emperor Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Home Emperor Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Home Emperor Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Home Emperor Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.

Home Emperor Sp. z o.o.