Opinie o Sigvaris S.A. w Siekierki Małe

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sigvaris S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Sigvaris S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigvaris S.A. w Siekierki Małe

Pracownik produkcji

Jedyne co trzyma tą firmę to ludzie. Zarząd nie wie czego chce, decyzyjności zero, nie liczy się z niczym i z nikim. Pozwala na odejście osób, które coś wnoszą i mają ogromną wiedzę, a zostawia osoby z doświadczeniem ale bez wiedzy, żałosne. Firma to ludzie, a nie tylko ulubieni kierownicy i dyrektorzy... Docenieni są tylko Ci którzy nic nie robią a których Prezesostwo lubi, reszta to tylko pionki w ich grze. Pani z HR zamiast stać po stronie pracowników przytakuje tylko kierownictwu i szuka na siłę sprzymierzeńców.. To co się zadziało pod koniec stycznia to dramat - marketing stracił świetnego pracownika, kierownik logistyki i planista to jedyne osoby które szukały rozwiązań problemów a nie zamiatały wszystko pod dywan, sprzedaż to samo..Aktualnie sam szukam alternatywy i dobrze że w okolicy pojawiło się kilka ogłoszeń.

Gość2
@Faktyczna Pracownica

Żałosne to jest, że Pani pracując na takim stanowisku odpisuje jako anonim... Widocznie ten pracownik boi się, że będzie nękany za to że napisał co myśli. Każdy pracuje jak umie - nie lubię ludzi w logistyce ale jakoś się wszystko jeszcze kula. Wszyscy szukają pracy i ja też i taka jest prawda a wyrazić swoje zdanie może każdy i nie trzeba odrazu hejtować, litości........

Ktoś

Nie polecam pracy w tym miejscu. Firma nie liczy się z ludźmi zależy im tylko na pozorach. Negatywne opinie zostają usuwane bo są nieprzychylne

one
@Ktoś

Czy masz na myśli stanowiska przedstawicieli czy produkcji a może biura? Czy mógłbyś coś bliżej napisać, bo Firma aktualnie zatrudnia przedstawicieli. Możesz podpowiedzieć coś bliżej? Jakie samochody dla przedstawicieli, płaca itd.

Marian Nowy wpis

Zatrudniłem się w tej firmie ponad roku temu i.... i jestem bardzo wdzięczny za tę pracę. Mam cudownych ludzi w zespole, pomocnych, przyjaznych, odpowiedniego człowieka na stanowisku kierowniczym. Jeśli chodzi o zarobki - jest ciężko, jest dużo pracy, ale finalnie jest to bardzo opłacalne. Póki co zakład jest najlepszą firmą do jakiejkolwiek trafiłem.

Biuro Nowy wpis
@Marian

W którym miejscu się opłaca?????? Bo chyba rozmawiamy o innej firmie... Pracujesz za 2 etaty a pieniądze mniejsze niż na produkcji. Jedynie jeśli chodzi o zespół to w pełni się zgodzę, a kierownik to zależy jaki się trafi. Praca dobra na początek doświadczenia, później jeżeli ktoś lubi jazdę rollercoasterem i zabawy jak w przedszkolu to może się podobać. Ja nie będę polecał

Aninim Nowy wpis

Najgorsze jest planowanie produkcji,to jakaś tragi komedia,i to udawanie że wszystko jest ok, mydlenie oczu. Jak nie masz znajomości to jesteś przegrany. Nie polecam

Gość 3 Nowy wpis
@Aninim

I co te znajomości ci pomogą? Było kilku takich co mieli znajomości i jakoś im to nie pomogło

Pracownik produkcji

Inny gość

Jest nadal pracownikiem… poza tym od tego jest ta strona, żeby swobodnie można było napisać i ostrzec innych przed tak wielkim błędem jak zatrudnienie się tam.

@Inny gość

Jest jest jak nie podoba się to niech się zwolnił nikt na siłę pracowników nie trzyma... Z tego co mi wiadomo wszyscy wymieni wyżej sami odeszli bo znaleźli inna pracę

Faktyczna Pracownica
@Pracownik produkcji

Serio!? Pracownik produkcyjny nie mamy pojęcia co dzieje się w logistyce, czy planowaniu, tym bardziej w marketingu????. Żałosne jest to, że ktoś musi się podpisać jako pracownik produkcji , żeby uwiarygodnić wpis. Przez te super planowanie zresztą mamy problemy teraz...kto pracuje ten wie...

Inny gość
@Gość

Z jakiegoś powodu szukali innej pracy i najwidoczniej w SIGVARIS są tak kiepskie warunki, że nie jest ciężko znaleźć lepszą pracę. Poza tym w marketingu pracownicy zmieniają się zbyt często, żeby się nie zorientować, że coś jest nie tak z firmą/zarządzaniem.

Gość2
@Faktyczna Pracownica

Pracował ktoś z Was jako Kierownik działu w firmie Sigvaris S.A.? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Firma Sigvaris S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Rozwoju Produktu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Dietetyk
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

one
@Ktoś

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Sigvaris S.A.?

Przekształcenie czwartej umowy na czas określony w umowę na czas nieokreślony i max po 33 miesiącach.

Xoxo

Po 33 miesiącach

Ktoś

jakie zarobki oferuje firma ?

Ola

@.... jak by ktoś miał jakieś info to też poproszę

xoxo
@Ola

nie warto, od dłuższego czasu atmosfera w tym zakładzie pracy to tragedia, więcej negatywnych rzeczy niż pozytywnych ????

Ilona
@xoxo

No jasne - zła atmosfera w pracy raczej nikomu nie służy, a i znacznie obniża naszą wydajność i efektywność. Tak więc szkoda, że w Sigvaris jest z tym spory problem. No a co, jeśli chodzi o wynagrodzenie - czy chociaż ono w jakiś sposób rekompensuje te pozostałe niedogodności?

oxox
@Ilona

w żadnym wypadku. Pozdrawiam

....

Witam , czy ktoś może napisać jak pracuje się w firmie Dziękuje

Agata

Czy miejscowość jest prawidłowa ?

Sigvaris jest koło Wrzesni w Gutowie Małym a nie w jakiś Siekierkach. Zresztą watek jest pisany w zakładce o firmie Pani Teresa Moje sugestie dla Sigvaris S.A.: www.sigvaris.com

Zostaw merytoryczną opinię o Sigvaris S.A. - Siekierki Małe

• Jak się pracuje w Sigvaris S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sigvaris S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigvaris S.A.?

Sigvaris S.A.
  • Powidzka 50