Opinie o Vallor S.A. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Vallor S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vallor S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vallor S.A. w Toruń

MB Nowy wpis

Przestrzegam przed tą firmą. Nie płaci za wykonane usługi !!!

Baska Nowy wpis

potwierdzam, nie płaci

Nano Nowy wpis
@MB

Dziwią mnie takie wypowiedzi. Jeśli firma nie płaci i macie w tym rację to załóżcie sprawę w Sądzie Pracy. Wygrywając sprawę odsetki dostaniecie a może i odszkodowanie. Opinie bez pokrycia są pomówieniem. Osobiście pracuję w Vallorze prawie od jego początku. Wypłata zawsze była zgodna z umową i na czas.

Kriss Nowy wpis
@MB

Miałem przyjemność pracować w Vallor wypłata zawsze na czas nigdy nie było że opóźnienie więc nie wiem skąd takie śmieszne wpisy są że nie płacą.... Co do ludzi są różni jedni spoko drudzy hmmm...trzeba uważać co się mówi i do kogo ...Jak w każdej firmie musi być (usunięte przez administratora) i w tej też są na każdej hali tacy co donoszą kierownikowi ....

sko

Vallor to ta firma , gdzie właściciel wykiwał swojego wspólnika(usunięte przez administratora)

Łucja

Witam, czy do Valloru ciężko jest się dostać? Jak dużo osób przechodzi pomyślnie rekrutację i jakie trzeba dokładnie spełniać warunki aby móc liczyć na zatrudnienie w firmie? Czego pracodawca wymaga od kandydatów? :)

Piotras
@Łucja

Łatwo się jest zatrudnia firma wymaga chęci do pracy (usunięte przez administratora) nauki obsługi maszyn cnc gorzej z wynagrodzeniem nic ci nie powiedzą ile za ile jaka stawka jak by to była tajemnica...codziennie po 10 godzin pracą wszystkie soboty pracujące obowiązkowe!

Pit
@Piotras

Jak nie mówią czyli dobrze placa więc czym się przejmować lepiej po 10 godzin tu jak 12 na budowlane bez umowy

Zostaw merytoryczną opinię o Vallor S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Vallor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Vallor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vallor S.A.?

Vallor S.A.
  • Władysława Łokietka 5